رفتن به مطلب

Lord.Stark

اعضا
  • تعداد ارسال ها

24
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    اواسط فصل 2 و تا آخرین فسمتی که از سریال اومده
  1. Lord.Stark

اخبار فصل ششم

اگه قرار باشه آرتور دین بیاد تو سریال فکر کنم باید مربوط به خاطرات هاولنند رید و برج شادی و لیانا و نظریه پدر مادر جان باشه
  2. Lord.Stark

اخبار فصل ششم

arthur dean eyval pas reagar ham momkene biaaad ey jaaaaaaaan
  3. Lord.Stark

موسیقی متن فصل پنجم

به نظرم dance of dragons بد نیست before the old godsقشنگه atonement و i dream i was old خیلی عالین throne for the games هم قشنگه اما آهنگ صحنه مرگ جان کدومه؟؟؟؟
  4. Lord.Stark

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

اینم لینکش https://video-atl1-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xpa1/v/t42.1790-2/11292466_442852199228725_1733459433_n.mp4?oh=6f4b27a441d493dffd0e45f6c3381f08&oe=55832DEF
  5. Lord.Stark

سلام دوستان یک خبر خوب جان وارگ شده تو بدن گوست یک کلیپ دیدم که عوامل سریال تو یک مجلسن کیتم هست یکی از فن ها می پرسه دوست داشتی تو زندگی واقعی یا اگه گیم آف ترونز واقعی بود کدوم کارکتر باشی؟ کیت جواب میده دوست دارم یک وارگ باشم و بپرم تو یک گرگ بعد خود از سوتیش خندش می گیره و کم کم شروع می کنه به خنده بعد خودش و همه حاضرین می زنن زیر خنده و قهقهه می زنن بعد یکی از افراد اونجا که فک کنم یا تهیه کنندس یا کارگردان میگه دو کلمه: فصل 6 کلیپ ببینین کامل مشخصه شاید توضیحام گیج کننده باشه
  6. Lord.Stark

یا سریال خیلی مسخره شده یا ابنا دارن دروغ میگن که جان کامل حذف شده خو اگه قرار بود حذف شه اون نگاها بین گنده ی آدرا و جان تو قسمت 8 چی بود پس؟؟؟ بعد این که مگه مارتین نگفته کی گفته جتن مرده؟؟ ملیساندر چرا برگشت؟ استنیس ولی مشخصه که مرده
  7. Lord.Stark

یعنی سانسا مرد؟؟؟ مرگ استنیسم مشکوک بودااا میشه نمرده باشه؟؟؟ ای توف به خیانت توف به تورن عوضی خاک بر سر اولیم که باس تقاص پس بده ملیساندرم که خیانت تو خونشه و پشت استنیس خالی کرد
  8. Lord.Stark

نظرسنجی شماره 1: نابخردانه ترین اقدام کتاب "بازی تاج ...

اعتماد کتلین و ند به لیتل فینگر احمقانه ترین کارهای ممکن بود اگه اعتماد نمی کردن احتمال زنده موندن داشتند
  9. Lord.Stark

نظرسنجی شماره 4: اگر شما به جای جیمی لنیستر محافظ پادشاه ...

ترکیبی 2 و 3 دئستانی که میگن آره جیمی براش شرافت اهمیت نداره بیشتر عقل باید توجه کنند که جیمی هم گاهی شزیفه وقتی داستان واس برین تعریف می کنه میگه فکر نمی کردم به خانواده سلطنتی کاری داشته باشند. و الا جیمی اونارم نجات میداد. تازه راز های پادشاه بخاطر قسمش هنوز که هنوزه فاش نکرده جز واس برین که تب داشت و هزیون می گفت جیمی هم قلب داره و به نظرم به اندازه تیریون که نه اما خب یکم شرافت داره
  10. Lord.Stark

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

حیف وقتی که گذاشتم و خوندم می خواد ثابت کنه تیریون نماد شیطانه بعد میاد میگه از نقشه ها یا چون چهار خاندان اصلی اینان شیطان پرستن یا شخصیت اصلی اینان برین بابا جمع کنین خودتونو آبرو خودتون که هیچ اما بقیه مسلمونارو نبرین
  11. Lord.Stark

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

حالم از استنیس بهم خورد دیوانه ی عووووضضضضضضضی قشنگی این فصل این بود کلی رابطه پدر دختری نشون دادن و شیرین محبوب کردن(از نظر من) بعد هم..... اشک آدم در میومد تو اون صحنه برگشتن دروگون هم خوب بود و اژدها سواری دنریس صحنه های جیمی هم خوب بود
  12. Lord.Stark

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

تورمند میگه 20 سال طول کشید تا منس وحشی هارو متحد کنه خب جان تو کتاب 16 سالشه نهایت تو سریال شاید 20 تو کتاب تو اولین ملاقات جان و منس منس اونو میشناسه و میگه بار اول که دیدمت محافظ لرد فرمانده قبلی بودم اومدم پدرت ببینم و اونجا تو و راب رو دیدم بار دوم هم وقتی که رابرت میاد وینترفل خب وقتی جان بچه بوده جوری که به نظر می رسید 7 8 ساله منس هنوز برادر سیاه بوده پس چجوری 20 سال؟
  13. Lord.Stark

تو سریالم فقط با آتش میمیرن بقیه چیزا فقط کندشون می کنه جان جنگید تا سرعتشون کند شه و بقیه سوار کشتی بشن سریال نشون میده که ارتفاع نکشتشون بعد با شمشیر بمیرن؟ از سریال بعیده اینجور سوتی فاحشی
  14. Lord.Stark

واااقعا عالییی من هنگیدم تا حالا بهترین قسمت فصل امیدوارم قسمت 9 هم بترکونه و بعدیش شمشیر والرین جان واااااااااااااااو آدرررررررر وااااااااااو تیریون که کلا عشقه و با مشاورش شاید دنریس عاقبت به خیر شه باید ببینم لیاقت خدمتم دارییییییییی دمششش با این دیالوگاش
  15. Lord.Stark

وستروس توتال وار

آقا اپیزود دو رو دانلود کردم نصبیدم دو تا مشکل یک صفحش کوچیکه دو ایمیل و رمز ورود می خواد