رفتن به مطلب

Aramis

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. Aramis

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

کی میگه منقرض شدن؟؟؟هنوز پسر رابرت زندس...هرچند حرامزادس ولی تنها پسر زندشه... و وارث رابرت.. چرا که دیگه براتیونی نیست ...غیر از اون
  2. Aramis

حالا که سریال رفت تا سال دیگه... و کتاب هم منتشر نشده ..من یه پیشنهاد برای دوستای فانتزی دوست و کتاب خونمون دارم...تابستونه و وقت یجورایی زیاد..اقای تالکین بزرگترین فانتزی نویس تاریخ (نویسنده ی ارباب حلقه ها) قبل از مرگش یه فانتزی به نام Warcraft رو نظرش رو داد..اما عمرش کفاف نداد تمومش کنه متعصفانه...و بهترین شاگردش ادامش داد(ریچارد ناک)... و در نیویورک تایمز بهترین فانتزی نویس زنده اعلام شدن ایشون...بخونید کتاباشو... خییییلیی خیییلیییی قشنگه... بحثش از بقیه ی فانتزیا جداس واقعا
  3. Aramis

سلام...اینایی که میگم نظر شخصیمه...از یه طرف مارتین میگه چرا فک میکنید جان رو کشتم.. از طرف دیگه کارگردان سریال جوری رفتار میکنن که جان مرده ... یه نکته ای هم هست...کتاب بعدی اخرین کتابیه که از سریال جلوتره پس.... ببینید من کتابو نخوندم ولی قصد دارم تو تابستون بخونم که درست بفهمم تو کتاب بعدی چی میشه... نمیگم خیییییلیا ولی بضیا هم بخاطر اینکه کتاب جلوتر از سریاله میرن سراغش...پس بعد از کتاب بعدی این افراد از دور کتاب خونیه سریال کنار میرن یا حداقل نمیرن سریع تا کتاب اومد نسخه اولشو تهیه کنن.. حالا باید یه جوری این امر جبران بشه دیگه... پس باید عوامل سریال هرکاری از دستشون بر میاد انجام بدن که مردم به خریدن کتاب بعد تشویق بشن یا به قول خودمون تا میتونن مردمو تشنه کتاب بعد نگه دارن...پس این کارایی که میکنن طبیعیه... حداقل از نظر من... میمونه این مساله که ایا واقعا جان مرده یا نه...تو سریال جوری نشون دادن که احتمال مرگش 98٪ یا بیشتره.. ولیدلایلی که باید جان تو کتاب بعد باید باشه زیاده... ولی نمیشه گفت 100٪ هست.. ولی اینو نمیشه راجبه استنیس گفت...اصلا زنده بمونه که چیکار کنه؟؟؟؟ چه کاری برای انجام دادنش تو سریال مونده که با عقل جور در میاد؟؟دفاع از دیوار؟؟ یا متحد کردن شمال؟؟ یا رهبریه مردم ازاد پشت دیوار و اینکه یادشون بده اوضاع و فرهنگ و نحوه ی زندگی کردن مردم وستروس چجوریه؟ بیخیاله استنیس شید...ادر ها ببرنش با اون کارایی که کرد..
  4. Aramis

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

کار درستیو انجام داد؟؟؟از کی تا حالا کباب کردن بچه شده کار درست ؟؟؟اونم بچه ی خود ادم!!!!!!پففف
  5. Aramis

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هشتم Hardhome

خدایی منم خندم گرفت...بعد به خودم فحش دادم...مثلا این قسمت تراژدیه..داری میخندی؟؟؟ کلا با تالت حل میکنم.. تو فصل چهارم که به دیوار حمله میکنن جان داره میره پایین فرماندهی رو به تالت میسپاره..باحال داد میزنه خب بچه هاااا.....
  6. Aramis

فقط مردم ازاد تو شمال نیستن که...بچه های جنگل تو شمال دارن با ادرها یه جورایی مبارزه میکنن... ممکنه شمال به همینا ختم نشه و چیزایی توش باشه که هنوز ازش بیخبریم شاید هنوز قبایلی باشن که دست منس بهشون نرسیده... به نظر من سال تا سال دیگه باید صبر کنیم....
  7. Aramis

خطاب به اون دوستمون که گفت ریکان شاید تو جزیره بمونه و ممکنه نقشی نداشته باشه نماد شمال دایرولفه و نماد گرگ الفا هم گرگی سیاه و خفنه اگه توجه کرده باشین شگی داگ به سیاهی شبه و ییکان به جایی رفت که داستان نحوه ی بزرگ شدنشون رو هم تو شمال دیوار تعییف میکنن و شمالیا هم فقط از استارکا حمایت میکنن اینو یه بچه ده ساله که به بیر ایلند حکمانی میکنه گفته ....دیگه یقیه ی خاندان ها ی شمالم معلومه دیگه.... ریکان حتما باید نقشی داشته باشه چون شمال فقط و فقط به استارکا وفادارن..البته به غیر از bolton ها...