رفتن به مطلب

Benjen

اعضا
  • تعداد ارسال ها

6
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    فقط سریال
  1. Benjen

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

دوستان یه سوال دارم ، سطح زبان انگلیسی شما در چه حد هست که اینطور کتاب ها رو میخونین و راحت متوجه میشین؟ کلاس زبان رفتین یا طور دیگه ایی یاد گرفتین؟ میشه یکم در مورد سطح زبان انگلیسیتون توضیح بدید؟ با تشکر از بزرگواران
  2. Benjen

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

من هم اینو یادم بود ولی دقت کنید آریا خواست ند رو زنده کنن ولی گفتن نمیشه... درمورد جان هم همینجوریه فک کنم شرایط خاصی داره شرایط خاصی نداره، به آریا میگن نمیشه چون آریا بهشون میگه: شما که میتونین یه نفر رو شش بار برگردونین آیا میتونین یه نفر که سر نداره (منظور سر پدرش هست) رو نمیخواد شش بار برگردونین فقط و فقط یک بار برشگردونین، اونا هم در جواب بهش میگن فکر نمیکنن که بشه که سری که تن جدا شده رو دوباره به زندگی برگردونن. اگر قرار باشه جان به زندگی برگرده مناسب ترین روش همینه چون ملیساندره هم اونجا هست و ما دیدیم که ملیساندره اومد به دیوار اگر قرار باشه جان برنگرده کلا هرچی هم که مسئله های سخت فیزیک و ریاضی و شیمی هم حل کنیم و به جواب برگشتن جان برسیم بازهم غیر ممکن هست
  3. Benjen

شایدم مثل خیلی شخصیت های دیگه جان اسنو هم بمیره! ولی دوستان به یه مورد توجه کنین: ملیساندره به دیوار برگشت(میخواد اونجا چیکار کنه) و از همه مهمتر که یکی دوستان هم اشاره کردن به این موضوعه اینه که در فصل سوم سریال و قسمت چهارم اون، اونجایی که سگ شکاری رو میبرن توی غار(مخفی گاه)، با کسی بنام "بریک دونداریان" مواجه میشیم که شش بار بعد از مرگ به زندگی برگشته اونم با دعای یک فرد مست و ... که این فرد از راهبان قدیمی خدای روشنایی بوده، ملیساندره قدرتش بیشتره. توی غار به آریا توضیح میدن که وقتی بریک دوندارین برای اولین بار مرد(یعنی کاملا مرد بدون هیچ تئوری و ...) و اون زمانی بود که نیزه "کوه" رفت توی شکمش و یه تیر از پشت بهش زدن و یک تبر هم به پهلوش خورده بود و تمام جای زخم ها رو هم به آریا نشون میدن اونم تازه فقط با یک جمله "شب تاریک است و پر از وحشت". به نظر من جان میمیره و ملیساندره با این روش زندش میکنه و بعدشم جان دیگه قسمش شکسته و ادامه ماجرا... نظر استادان و دوستان در این رابطه چیه؟
  4. Benjen

این قسمت خوب بود ولی جان....حیف... با اینکه بنجن استارک نقش مفیدی توی فصل اول نداشت ولی نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم برگرده، با این وضع فعلی هیچ استارکی روی دیوار نیست و هیچ استارکی توی وینترفل نیست! آخ دلم میخواد توی فصل بعدی جدا از اتفاقاتی که دوستان احتمال دادن میفته مثل برگشتن جان و یه سری تئوری دیگه، بنجن استارک هم برگرده، قیافه گرگ گونه ایی داشت!
  5. Benjen

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

چه قدر از جلوه های ویژه قسمت هشت و نه ایراد میگیرین! جای تعجب داره! سریال های ایرانی خیلی جلوه های ویژه داره... نه اینکه پول میدیم برای سریال بایدم توقع بیشتر از این ها رو داشته باشیم ایران یه فیلم درست میکنه ملک سلیمان اونم چندسال زحمت میکشن و تدوین گر و ... از خارج میارن میشه اون فیلم ضایع. باید ازشون تشکر هم بکنیم برای ساخت این سریال پر هزینه و پر دردسر، به نظر من خیلی هم قشنگ درش آوردن
  6. Benjen

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

با سلام خدمت دوستان با اینکه خیلی وقته با این سایت و بچه ها آشنا هستم ولی تازه امروز ثبت نام کردم! از آشنایی با شما خوشحالم. این قسمت عالی بود و دستشون درد نکنه با این سریال ساختنشون