رفتن به مطلب

اهورا

اعضا
  • تعداد ارسال ها

4
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. اهورا

قسمت هشتم: No One

من یه نظر خاصی دارم روی این داستان بلکفیش!!!! همزمان بودن ورود داستان به بحث ریوان و برادران بدون پرچم نباید بی دلیل باشه!! من احساس میکنم که قراره بلکفیش توی سریال جایگزین کتلین استارک بشه!! و خلاصه زنده بشه!! نظر شما چیه؟؟؟
  2. اهورا

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

من کتاب رو نخوندم ولی یکسری مطالعات پراکنده داشتم و برای همین چندتا فرضیه دارم که امیدوارم دوستان کتابخون و وارد به داستان اصلی راهنمایی ام کنن که بفهمیم این فرضیه ها تا چه حد درسته؟ من تقریبا مطمنم که جان برمیگرده، نیروهای شمالی که هنوز به استارک ها وفادارن، انسان های آزاد شمالی که قدرت جانو توی اون جنگ دیدن و تقریبا جونشونو به اون مدیونن و الان تابع هیچکسی نیستند مگر جان! اینها نیروهایی هستند که جان میتونه ازشون بهره بگیره! اگر جان برنگرده احتمالا برو بچ نایت واچ میریزن اونا رو قتل عام کنند و یه جنگ الکی و بی حاثل رخ میده که بعیده!! اینهمه راه اونا رو از پشت دیوار نویسنده آورد اینور که چی؟؟ به عنوان یک مدعی حکومت جان نیاز مند چند مشاور قدرتمنده،شخصیت داووس سی ورث یه مشاروه عاقله و حالا هیچ کسی رو نداره که بهش خدمت کنه، الانم توی دیواره و رابطه خوبی هم با جان داره، ملیساندر هم همینطور، سم هم که دیگه داره استاد میشه، پس تقریبا تیم جان تکمیله! واقعا بدون جان اینها چکار میخوان بکنند؟؟ از صحبت های شما متوجه شدم که قرار بوده سرباریستان در غیاب دنریس حکومت کنه و حالا که حذف شده نقشش رو تیریون بازی میکنه، از اینجا میخوام به این نتیجه برسم که هر شخصیتی از کتاب حذف بشه یه جانشین توی سریال پیدا میکنه تقریبا ! بحث هویت جان و.. هم بماند!!
  3. اهورا

موسیقی متن فصل پنجم

4. اهورا

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

بنظرم خیلی بهتر میتونستن قسمت میرین رو درست کنند ولی در کل بد نبود با این اوصاف احتمالا تیریون قراره نقش سرباریستون رو در اداره میرین (حالا که دنریریس نیست) برعهده بگیره! نظر شما چیه؟ قسمت بعدی رو هم طوری درست میکنن که هیچکدوم از کتابخونا غافلگیر نمیشن! و همه چی در همون حد کتاب مجهول میمونه بنظرم! و دقیقا همه تشنه خریدن کتاب بعدی میشن! دیگه حالا سریال بینها هم طمع خوندن این کتاب رو دارن! شاید حتی بعضی ناشرها طوری این کتاب رو منتشر کنن که کسایی که کتابهای قبلی رو نخوندن هم سر در بیارن! (مثلا اولش یه خلاصه بنویسند و.. ) و بنابررین احتمالا این کتاب به یکباره همه رکوردهای فروش رو میزنه در کل نویسنده یسری قواعد داره برای خودش بنظرم! مثلا کسایی که راههای غیر اخلاقی رو طی میکنند یا به نیروهای شیطانی متوسل میشن پیروزی موقت به دست میران ولی در کل شکست میخورن! استنیس تونست برادرشو با همچین روشی بکشه ولی در نهایت شکست خورد! الانم بنظرم همچین اتفاقی میوفته! راستی مطمئن باشید حتی با شکست بولتون ها و کشته شدن روس بولتون ، داستان رمزی تموم نمیشه! شاید مواجهه جان با رمزی یکی از نکات جالب فصلهای اینده باشه