رفتن به مطلب

Arez00

اعضا
  • تعداد ارسال ها

9
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

اطلاعات شخصی

• مرز اسپویل من
    تا اخرين قسمتي از سريال كه اومده
  1. Arez00

اشتباهات مارتین

به نظر من كه مارتين داره خيليي متعصابه پيش مي ره مي ترسم فقط به خاطر اين كه پيش بيني ها درست نشه يا با توجه به مصاحبه هايي كه ازش ديدم و اينا مخاطب رو غافگير كنه خط مشي ذهنيشو زير پا بذاره
  2. Arez00

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

همیشه فیلما با کتابا متفاوته توی ارباب حلقه ها هم این خیلییییی بود من که خوذم کتابو خونده بودم بعد فیلما ساخته شدن اصلا از سیر داستان تعجب می کردم حالا داستات پراکنده ای که تهشم معلوم نیس مثل نغمه که جای خود همیشه مرگا بوده و من همیشه فکر می کنم برمی گشتن مثل سیریوس بلک یا اقای کرپسلی اما نگشتن چون عملا دیگه کاری نداشتن اما جان باید خیلییییی کارا بکنه و کاراش نصفه نیمه اس بر می گرده مطمپنن اما شکل دیگه یا وارگ یا واکر یا حتی رییس آدر ها ملیساندر همیشه با اونایی که خون شاهی داشتن ارتباط برقرار کرده و خواست با جانم باشه!!! و نمی شه که حتی اونم الکی به جان بگه:you know nothing john snow حرف همیشگی ایگریت شاید ایگریت اصلا نماینده اون بوده با کشتن و قربونی شدن جان خون شاهی ریخته شده و ملیساندر اینو حتما می دونسته اومده دنبالش همه احتمالا هس حس می کنم مارتین داره می بینه چه شخصیتی محبوبه و از کشتنش و واکنش مردم لذت می بره
  3. Arez00

منقرض نمي شه ريكان هس كه هنوز اطلاعي ازش نيس
  4. Arez00

اقا نكته وحشتناك اين قسمت اين بود كه بعد نبرد اجسادو نسوزوندن الان همه واكر مي شن كه بعدم جان احتمالش بالاس واكر شه چىن نسىزىندنش وگرنه اگه به مارتينه كه الان خاكسترم شده بود
  5. Arez00

نمی شهه بمیره!!! اون همه تئوری چی؟؟؟ من می دونستم جان با خیانت چاقو می خوره اما دوستام که کتابو خونده بودن همون پارسال می گفتن تو کتاب معلوم نمی کنه مرده یا زنده پس تئوریه این که واکر می شه و برن خوبش می کنه چی؟؟؟؟؟؟ سانسااااااا؟؟؟؟؟؟؟ نه اون نمیره ما منتظریم یه روز این ادم شه و این قدر منتظره یکی نباشه بره مثل مادرش زن قوی ای شه(
  6. Arez00

سوالات ریز و درشت از همه جا

دوستان نمي دونم جاش اين جاست يا نه شنا همه اينارو از كتاب مي گين؟؟؟مم الان چند كتاب واسه دانلود هست البته به فارسيش؟
  7. اگان تا به حال تو سريال حضور نداشته به احتمال زياد هم خط داستانيش کلا حذف شده از سريال اها مرسي فكر مي كردم كلا تارگريانا مردن
  8. در داستان شوالیه سرگردان ، پیش از درگیری دانکن و Aerion که منجر به قضاوت هفت و ناتمام موندن مسابقات اشفورد میشه ، سه نفر به عنوان مدافعین دوشیزه ای که مسابقات به افتخار اون برگزار شده بود باقی موندن : سر لیونل براتیون - سر هامفری هاردینگ و پرنس والار تارگرین هاردینگ در جریان قضاوت هفت و در دفاع از دانکن کشته میشه. پرنس والار هم در اپیدمی گسترده سال بعد میمیره. این تئوری مطرح شده که این داستان برای سانسا تکرار میشه : ( براتیون - هاردینگ - تارگرین ) جافری براتیون که مسموم شد ، هارولد هاردینگ هم یه بلایی سرش میاد ! بعد از اون سانسا با اگان ازدواج میکنه ولی پرنس اگان هم gray scale میگیره و میمیره . ممنون از جوابت خب چرا این داستان باید برای سانسا هم تکرار شه؟ یعنی پیشگویی چیزی هست یا فقط حدس خواننده هاست؟ ببخشين اگان تو سريال كدومه؟من كتاب نخوندم
  9. Arez00

خودتان را معرفی کنید .

ارزوام دانشجو از دىم راهنمايي با دنياي فانتزي اشنا شدم اول فقط هري پاتر و بعد دنياي بي حد و مرز تالكين سال و غير سال نودو دو اين سريالو ديدم ولي متاسفانه كتابو نخوندم