رفتن به مطلب

دایر بهنام

اعضا
  • تعداد ارسال ها

3
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. دایر بهنام

نظرسنجی شماره 23: به نظر شما در کتاب 6 و فصل 6 سريال ...

1 - شعار اهن زادگان جزیره...چیزی که مرده هیچوقت نخواهد مرد.... ولی والار مورگولیس که عاشقشم میگه همه ی مردان باید بمیرند.... در مورد یک نظر ندارم.... 2 - احتمالش خیلی خیلی زیاده که خدای نور زندش کنه... 3اینکه وارگ شه خیلی بی معنیه چون برن شانسی وارگ شد و اگه جان وارگ میشد اون پسره که به برن کمک کرد به جان اشاره میکرد 4 - کلاغ سه چشم کسی رو زنده نمیکنه { برن که نمرده بود بخواد زنده شه}...اگه کلاغ 3 چشم ادم زنده میکرد ند رو زنده میکرد...درضمن کلاغ 3 چشم خود برنه 5 -احتمالش زیاده که ادر شه چون شب بود وقتی کشتنش و تا مدتی اگه اتیشش نزنن وایت واکر یا ادر میشه... 6 - حتما مرده چون خودم شمردم که 6 تا خنجر بهش زدن و اخریش اولی بود که به قلبش زد{کپ کرده بودم خدایی-ولی نه اندازه ی مرگ راب }
  2. دایر بهنام

احتمال زنده بودن ریگار تارگریان

دوست عزیز اینکه شما میگید ریگار زندس غیر ممکنه...چون اگه زنده بود همون قسمتای اول سریال باید نشونش میداد یا بحثشو میکردن......شما میگی زندس مثل این میمونه که بگی ایلن پن وقتی شمشیر خونی بعد زدن سر ند رو نشون داد ند رو نکشتهیا دیگر مرگای سریال.....بعدشم اگه جان پسر ریگار باشه مثل ویسیرسوس برادر دنریسه چون اتیش سوزوندش که نباید ادعایی بشه که یه اژدها زاده ی واقعیه
  3. دایر بهنام

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

دوستان گاری به سانسا و اریا و اینا ندارم اونا دختر و وارس پدر نیستن....ولی جان چرا به خاطر نگهبانان شب کشته شد؟؟؟؟؟؟؟ اخه چر؟؟؟؟؟ خدا بگم چیکارشون کونه اولند جرج ار ار مارتین دوما داوید بنیوفه کیه که جان رو کشتن اخرشم به اولی که اخرین ضربه رو با جان زد...کلا نقش سامر (اشتب نکنم) گرگ جان توی این فصل چی بود؟؟؟ ناسلامتی گرگ جان اسنوه ها ولی جون سم و گلی رو نجات داد..وقتی کشتنش گرگش کجا بود؟؟؟؟خدا کنه نمیره فقط چون اگه بمیره من یکی دیگه فصل 6 رو نمیبینم تمام نسلشون منقرض شد و برن هم که وارگ بود این فصل اصلا نبود...بعدشم چندتا از دوستان میگن استنیس نمرده ...ولی فکر کنم مرده باشه چون که قرار نیست حتما پریدن سرشو مثل سریال اسپارتاکوس نشون بده... ولی چرا جان اینجوری بهش اومد؟؟؟؟دیوار هم دیگه خراب شد . به نظرم کسی دیگه توی دیوار نمونه بهتره با تشکر