رفتن به مطلب

فرشید واترز

اعضا
  • تعداد ارسال ها

95
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. فرشید واترز

بحث اپیزودیک قسمت اول The Heirs of the Dragon

سلام بعد از مدتها آخرین نظری که داده بودم برای سریال گیم آف ترونز بود هنوز دانشجو بودم و نه سربازی رو رفته بودم و نه سر کار . کرونا هم که نبود امسال ، سال اسپین آف بود . اول بتر کال سال که عالی بود و حالا خانه اژدهایان. باز هم شاهی رو داشتیم که به فکر بعد از خودش و جانشین بود . باز هم تورنمنت و دیمون تارگرین و سبک مبارزه‌اش و که یاد مانتین رو کمی زنده می‌کرد کتاب رو نخوندم ولی امیدوارم حالا که قرار نیست سریال‌از کتاب جلو بزنه ،حداقل پایان سریال بد نباشه.
  2. فرشید واترز

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

توی طرح اول مارتین ، جان و تیریون به خاطر آریا با هم دشمن میشن . حدس میزنم فصل بعدی تیریون خیانت کنه
  3. فرشید واترز

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

والا ریال مادرید افسانست نه نایت کینگ
  4. فرشید واترز

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

منم این به ذهنم رسید ولی گفتم بی خیال.ایراد نگیر لابد هواییش خوب بوده فقط آخه اژدهای بزرگتر و دنریس و دورتموند و... وقتی داشتن سوار میشدن نزدیکتر هم بودن
  5. فرشید واترز

چیزی که عذاب دهندست اینه که شخصیت های گات وقتی منفی هستن یا وقتی طرف لنیستر ها هستن قوی ترن . جیمی ، هاند ، واریس ، تیریون ، و... مکالمه تورموند و هاند باحال بود دوست دارم همکاری سمول تارلی و کایبورن رو ببینم !
  6. فرشید واترز

اون سیاهی لشکرا فکر کنم وحشی ها بودن . بعضی از افراد تورموند . البته من صدا نداشتم دیالوگا رو نشنیدم یه بار دیگه باید این قسمتو ببینم
  7. فرشید واترز

چقدر تلخ چه نشونه گیری داره نایت کینگ
  8. فرشید واترز

قسمت پنجم: Eastwatch

کانال لینک های جدید گذاشته که یکیش دو گیگه و یکی دیگه هشت گیگ . که مشکل صدا.نداره ولی.حجم وحشتناک بالاست ظاهرا تا عصر کم حجم هم میاد
  9. فرشید واترز

میتونی درباره کیفیت صدا و تصویرش حرف بزنی حجمش زیاده .ارزش دانلود داره یا صبر کنیم برای کیفیت مناسب
  10. فرشید واترز

با گوشی از روی مانیتور فیلم گرفتن کیفیت صدا و تصویر نداره
  11. فرشید واترز

اژدهای یخی برای کسایی که کتاب را خواندن و داستانهای کوتاه مارتین که به فارسی هم ترجمه شده اصلا اسپول نیست اینجا قسمت سریاله نه کتاب
  12. فرشید واترز

والا لرد گلاور که تا آخر جنگ هیچ کمکی به استارکا نکرد. بعدشم ننه من غریبم بازی در آورد و با بغض میگفت تا آخر عمر پشیمونم . حالا باز زیرآب جان رو میزنه . در ضمن صحبت از اسپویله . من که هرکی اسپویل کنه گزارش میزنم که پستش پاک شه
  13. فرشید واترز

هويت شاه شب

Na https://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%B4%D8%A7%D9%87_%D8%B4%D8%A8
  14. فرشید واترز

سم هم کار خوبی کرد فرار کرد استادش مثل مدیر گروه ما بود . سیتادل هم مثل دانشگاه ما کش دادن الکی موضوعات الکی .
  15. فرشید واترز

تورموند و هاوند همیشه در اوج تورموند عاشق :دی دیگه از این واضح تر نمیشد اشاره کرد که.جان بچه مشروع.ریگاره فقط تو وستروس.کسی نمیدونه الان جان بفهمه پدرش کیه به ضرر گندری میشه سرسی اعتمادشو به جیمی از دست داده و نقشه هاش رو کامل بهش نمیگه . از مانتین هم فعلا خبری نیست . پروموی قسمت بعد نشون میده که چقدر نفس گیره .