رفتن به مطلب

kalisee

اعضا
  • تعداد ارسال ها

7
  • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0
  1. از نظر من که کاره سرسی بوده !! برای حرفی که تریون زده بود ! اون میترسید که برن بیدار شه و اونو جمی و به رابرت لو بده و بگه که در حیا انجام چه کاری اونارو دیده !! پس واضحه که دستور از سمت چه کسی بوده !! فقط این که خنجرچه شکلی به دست اون رسیده یکم بحث بر انگیزه !!
  2. kalisee

تاپیک درخواست آواتار

میشه یه کمکی برای اواتار بکنید !! تازه عضو شدم هر فایلی رو که برای عکس انتخاب میکنم خیلی کوچیک میشه !!! یه عکس از دنریس میخوام ترجیحا همراه کال یا اژدها هاش با تشکر فراوان
  3. به پیشنهاد یه دوست عضو شدم چون که تازه به جمع نغمه ای ها پیوسته بودم میخواستم بیشتر باهاش اشنا بشم
  4. kalisee

کدام رهبر بازی تاج و تخت هستید؟

ادارد ستارک !!! Eddard Stark Eddard You got Eddard Stark. Trustworthy and dependable, you always stand by your word. Your friends trust and respect you fully. از بین دخترا هم شدم اریا توی جنگ کشته میشم !! An honourable way to go. You died in a blaze of glory. و خاندانم شد تارگرین You are adventurous and love to travel but the best thing about going away is coming home. You are compassionate, with a strong sense of justice but a certain wacky streak runs through your family and you find time to have fun too - life doesn't have to be serious all the time. You're ambitious, focused and hardworking which means you've not had too much time for love - you take it where you can get it and make sure you get what you need from it - but when you do settle down it will be with someone special, for good.
  5. kalisee

کدوم موجود افسانه ایی

اژدها ، چون یک سرسختی و زیبایی و قدرت خاصی توشون هستف بعد از اون هم دایرولف ها چون گرگ هم برانمادی از سرسختی و قدرته !، البته این فقط نظر منه !
  6. kalisee

خودتان را معرفی کنید .

مرسی
  7. kalisee

خودتان را معرفی کنید .

سلام ! 18 سالمه و اهل تهرانم ، کتاب زیاد میخونم ، و اهل سریالم ، موسیقی کار میکنم و فعلا درگیر کنکورم دیگه... همین