رفتن به مطلب
S.i.S

پیشنهاد ترجمه فصل چهارم

Recommended Posts

سلام دوستان ، چیزی دیگه تا شروع فصل جدید سریال نمونده.

برای همین دیدم بد نیست یه پیشنهادی در خصوص اینکه این فصل رو با کمک خود دوستان وستروسی ترجمه کنیم !! اول اینکه ترجمه بچه ها خیلی خوب هست دوم از همه همگی با چپ و خم دنیا وستروس اشنا هستیم

کلا اگر بتونیم با یک تیم دو نفر یا سه نفر کار رو ترجمه کنیم بسیار بازخورد خوبی خواهد داشت ، بخاطر اینکه ما تو فیسبوک لینک دانلود قرار میدم اگر لینک زیرنویس خود سایت هم قرار بدیم بازخورد خیلی خوب خواهد داشت.

پس دوستانی که تمایل به همکاری دارن حتما بگن خوشحال میشم.

قبل از اینکه در خواست بدید دوتا نکته رو در نظر بگیرد ، زیرنویس ساعت 8 تا 11 روزهای دوشنبه صبح منتشر میشه ، ما هم باید بعد از گرفتن زیرنویس انگلیسی نهایتا تو سه ساعت کار رو عرضه کنیم ، پس باید این نکته ها در نظر داشته باشید : زمان کافی داشته باشید و دوم دوشنبه هاتون همیشه خالی باشه.

+

من قبلا فصل دو سریال رو ترجمه کردم چند قسمت اول ولی چون کسایی مثل نورژن و میلاد بودن کار من دیده نمیشد و بیخیال شدم ولی چون میلاد رفته و نورژن فقط به سرعت اهمیت میده تا کیفیت ، از نظر ترجمه کار افت کرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کار خوبیه اما یه موردی هست. سایتهای دانلود فیلم و زیرنویس معمولا فیلتر میشن ما هم نمیخوایم ریسک کنیم و برای همین لینکهای دانلود سریال رو تا الان توی سایت نذاشتیم. بحث زیرنویس حساسیت کمتری داره اما خود سریال حساسیتش بالاست اما توی فروم و فیس بوک هیچ مشکلی نداره.

متاسفانه من تا 7 شب سر کار هستم و نمیتونم تو اینکار همکاری بکنم اما اگه بازم کمکی از دستم بر بیاد هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه زمانی که جنگ و دعوا بود سر این سریال و چندین و چند زیر نویس بود براش.

من الان در جریان نیستم چه خبره ولی می گین کیفیتش خوب نیست دیگه.

به نظر من باز هم این مشکل کمبود توجه و مخاطب بوجود خواهد اومد. اگه از طریق سایت های زیرنویس (حالا هر کدوم که می خواین) هم علاوه بر اف.بی و فروم منتشر کنین رو تعداد مخاطب خیلی تاثیر داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کار خوبیه اما یه موردی هست. سایتهای دانلود فیلم و زیرنویس معمولا فیلتر میشن ما هم نمیخوایم ریسک کنیم و برای همین لینکهای دانلود سریال رو تا الان توی سایت نذاشتیم. بحث زیرنویس حساسیت کمتری داره اما خود سریال حساسیتش بالاست اما توی فروم و فیس بوک هیچ مشکلی نداره.

متاسفانه من تا 7 شب سر کار هستم و نمیتونم تو اینکار همکاری بکنم اما اگه بازم کمکی از دستم بر بیاد هستم.

خوب ما فقط تو سایت آپلود میکنیم زیرنویس رو ، مثل زیرنویس های تریلر ها ، که تو سایت باشه براشون هم در آخر فصل یا هر پنج قسمت یه پست میزنیم که دیده بشه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من امسال درگیر کنکورم، ولی سال دیگه حتما کمک میکنم. شما هم یه تیمی درست کنید، ما توی سایتای زیرنویس و فـیسبوک اینا قرار میدیم. نگران انتشار ایناش نباشید، فقط یه زیرنویس خوب و با کیفیت نیاز داریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم خیلی کار خوبیه! واقعا امسال کمبود یه زیرنویس خوب احساس میشه.

نوژن هم دیگه زیرنویس نمیده و اعلام بازنشستگی کرده!

خودم دستی بر آتش ندارم و صرفا پشتیبانی می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم حمایت می کنم ولی از اونجایی که تو مدت پخش سریال، سرم شلوغه و وقت ندارم، نمی تونم کمکی کنم و فقط می تونم برای دست اندرکاران آرزوی موفقیت کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب دوستان تا الان کسی به صورت قطعی پیش من نیومده برای کار ! تا هفته دیگه هم سریال پخش میشه اگر کسی خبرش تا جمعه نده کلا قضیه منتفی میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دوشنبه ها 10:30 تا 12:30 کار دارم فقط.اگه ساعت 8 بیاد میتونم.

فقط نمیشه گفت زیاد با معادل فارسی اصطلاح ها و اسم های خاص کتاب 3 به بعد،آشنا هستم!

حالا اگه این رزومه قابل قبوله،من به طور جدی اعلام همکاری میکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا حیف که من از شنبه تا دوشنبه از 5 صبح تا 9 شب کلا گرفتارم وگرنه خیلی دوست داشتم تو این امر کمک کنم!

بازم اگه کمکی از دست من بر میاد حتما بگید،من دریغ نمیکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اغا من اعلام آمادگی میکنم فقط یه مشکل خیلی کوچولو دارم اونم این که انگلیسیم زیاد خوب نیست کل چیزی که بلدم از انگلیسی جمله یI am a window هست خوشحال میشم سوادمو در اختیارتون بزارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری