رفتن به مطلب
North Wolf

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

به اپیزود هشتم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

47 رای

1. 1. به اپیزود هشتم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      2
    • 7
      1
    • 8
      5
    • 9
      10
    • 10
      27

Recommended Posts

آقا یکی گفت طرفداران داستان دنریس فصل ترک سرجورا رو بخونن...

فصل چند کدوم کتابه؟

آخه خیلی ناراحت شدم گذاشت رفت...

فصل 71 کتاب 3.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایرادش اینه که تو کتاب شی به هیچ وجه واسش مهم نیست جوری که حتی تیرین جا می خوره از این cool برخورد کردنش.

شی یه شخصیت مستقل، بی احساس، منفعت طلب و ... است.

ولی تو سریال فقط یه معشوقه حسود ه.

حالا خود شی به درک، تیرین تو افکارش همیشه به اینکه شی عاشقشه یا عاشق پولش شک داره ولی نمی خواد واقعیت رو بپذیره.

اینکه شی واقعی رو نشون نمیدن رو برداشت از تیرین هم تاثیر داره.

به هیچ وجه به لغات Giant و Lion و ... کاری ندارم من.

BB می تونست به خاطر کمبود بیننده واسه فصل دو تمدید نشه ولی من بر عکس خیلی ها فصل 1 رو به هیچ وجه حوصله سر بر نمی دونم و به نظرم جزو بهترین فصل هاش بود.

خب باز هم مقایسه کردید، سوالم اینه اگر کتاب را نخونده بودید، باز هم ایرادی به کاراکتر شی و کینه گرفتنش می گرفتید؟!

این تغییریه که سازندگان سریال تشخیص دادن دست به این تغییر بزنند، به نظر من که شخصیت قابل درک بود در سریال! اعمالش، تحت نفوذ قرار گرفتنش توسط سرسی و .. اون خشم و کینه ای که از تیریون بعد از حرفاش میگیره ... همه شون تو سریال قابل هضم و باورپذیر بود!

تیریون به نظرم یک جایی پی به این سوء تفاهی که گفتید میبره و شکش برطرف میشه، تو سریال و کتاب فکر کنم هر دو جا به همون ختم بشه ... خیلی برداشت متفاوتی نمی بینم

من هم برکینگ بد رو خیلی دوست داشتم و از اولین کسانی بودم که دیدمش فصل به فصل و به خیلی ها معرفی کردم. منظورم این بود که کلی نقد میشه بهش کرد ... اگر مثل این سریال بخوایم اونجا هم ریز بشیم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایرادش اینه که تو کتاب شی به هیچ وجه واسش مهم نیست جوری که حتی تیرین جا می خوره از این cool برخورد کردنش.

حالا خود شی به درک، تیرین تو افکارش همیشه به اینکه شی عاشقشه یا عاشق پولش شک داره ولی نمی خواد واقعیت رو بپذیره.

BB می تونست به خاطر کمبود بیننده واسه فصل دو تمدید نشه ولی من بر عکس خیلی ها فصل 1 رو به هیچ وجه حوصله سر بر نمی دونم و به نظرم جزو بهترین فصل هاش بود.

خب باز هم مقایسه کردید، سوالم اینه اگر کتاب را نخونده بودید، باز هم ایرادی به کاراکتر شی و کینه گرفتنش می گرفتید؟!

این تغییریه که سازندگان سریال تشخیص دادن دست به این تغییر بزنند، به نظر من که شخصیت قابل درک بود در سریال! اعمالش، تحت نفوذ قرار گرفتنش توسط سرسی و .. اون خشم و کینه ای که از تیریون بعد از حرفاش میگیره ... همه شون تو سریال قابل هضم و باورپذیر بود!

تیریون به نظرم یک جایی پی به این سوء تفاهی که گفتید میبره و شکش برطرف میشه، تو سریال و کتاب فکر کنم هر دو جا به همون ختم بشه ... خیلی برداشت متفاوتی نمی بینم

من هم برکینگ بد رو خیلی دوست داشتم و از اولین کسانی بودم که دیدمش فصل به فصل و به خیلی ها معرفی کردم. منظورم این بود که کلی نقد میشه بهش کرد ... اگر مثل این سریال بخوایم اونجا هم ریز بشیم ...

بریم تو پ.خ که بیشتر از این بحث رو تو این تاپیک کش ندیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

بچه ها اوبرین برادر دوقلو داره؟

یعنی امکانش هست تو فصل بعد همین بازیگر رو ببینیم؟من دوسش داشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه متاسفانه اوبراین برادر دوقلو نداره و دوران مارتل که برادر بزرگتر هست 10 سال بزرگتره و مبتلا به نقرس هست که باعث میشه به سختی راه بره و در انظار عمومی ظاهر باشه و با اوبراین متفاوت هست

پس قسمت هشتم ،قسمتی بود که اوبراین وداع خیلی تلخی با بینندگان سریال داشت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی ولی چه بد اخه من چون دوستم گفت نگران نباش برادر دوقلو داره حتما همین بازیگر بازی می کنه دیگه ناراحت نبودم

از معشوقه اوبراین منتظر عکس العمل خاصی باشیم؟یا از دوران و خانواده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها من نمیدونم چرا توی همچین محیطی که پر از افراد با مطالعه س، یکی از اساسی ترین حقوق انسانی که اون هم بیان نظر هست باید بره روی اعصاب ؟

یعنی واقعا اگه توی همچین محیطی نتونیم قبول کنیم هر کسی از یه زاویه به قضیه نگاه میکنه خیلی وضعمون خرابه. ایراد گرفتن از سریال ، چه آسیبی به هر کدوم از ماها میزنه مگه ؟ نون کسیو تخته میکنه ؟

سریال یک محصوله، مشتری ما هم هستیم، و مشتری همیشه از تولیدکننده انتظار داره، همیشه. هر کسی انتظارات خودشو داره. از دید خودش. این انتظارات نباید بقیه رو آزرده کنه. ضمن اینکه، بیلبورد تبلیغاتی این محصول فعلا پنج تا کتابه که بیشتر مشتریا انتظار دارن همونی که وعده داده شده و تبلیغ شده عرضه بشه.

این که حرف بقیه رو رفتن روی اعصاب میدونید خیلی بی انصافیه. سریال نه از پوست و خون شماست نه زاده ی زحمات شما . چه عیبی داره مگه ...

آدم میاد اینجا از رفتارای این شکلی توی جامعه دور باشه، بعد ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بریم تو پ.خ که بیشتر از این بحث رو تو این تاپیک کش ندیم.

این بحثتون که خیلی خوب بود کاش همینجا ادامه می دادید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این بحثتون که خیلی خوب بود کاش همینجا ادامه می دادید.

من خودم معتقد نیستم که اگه بحث مقداری از موضوع تاپیک منحرف شد باید منتقل شه جای دیگه یا ادامه داده نشه.

ولی خب می بینم سیستم فروم اینجوری نیست.

ما که خوشحال می شیم همینجا بنویسیم و نظر بقیه رو هم بخونیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مرسی ولی چه بد اخه من چون دوستم گفت نگران نباش برادر دوقلو داره حتما همین بازیگر بازی می کنه دیگه ناراحت نبودم

از معشوقه اوبراین منتظر عکس العمل خاصی باشیم؟یا از دوران و خانواده؟

بنده خدا الاریا سند که کاری از دستش بر نمیاد نه جنگجوی بزرگیه و نه سیاستمدار قدرتمند و با تجربه ای

دوران به علت بیماری و 8 دختر اوبراین مارتل هم که جنگجو نیستند

پس نهایت کاری که دورن میتونه بکنه حمایت از یکی از طرف های نزاع بر علیه لنیسترهاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

8 دختر اوبراین مارتل هم که جنگجو نیستند

.Sorry, just couldn't resist

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای چیزی که گفتی ای یعنی چه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئنی sand snakes جنگجو نیستند. در مورد بانوان دورنی باید با احتیاط تر صحبت کنی.

پ.ن: من که از الان منتظر سیزن بعد و دیدن آریانه ام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمئنی sand snakes جنگجو نیستند. در مورد بانوان دورنی باید با احتیاط تر صحبت کنی.

پ.ن: من که از الان منتظر سیزن بعد و دیدن آریانه ام.

به نسبت اوبراین مارتل منظورم بود

البته سلاح انسان ها برای جنگیدن فرق داره بعضی از شمشیر یا نیزه استفاده میکنند و بعضی از زیبایی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نسبت اوبراین مارتل منظورم بود

البته سلاح انسان ها برای جنگیدن فرق داره بعضی از شمشیر یا نیزه استفاده میکنند و بعضی از زیبایی!

شایدم هر دو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این زن های دورنی اینقدر همه فن حریفن که علاوه بر سلاح کار آمد زیبایی از انواع سلاح های زنانه ی دیگه هم استفاده میکنن.

بعد میگن چرا ریچی ها اینقدر از دست دورنی ها دیوانه شده بودن! شما فقط تصور کنید چندتا مرد دیگه شبیه ابرین تو دورن هستن و چندتا زن تلاش میکنن که شبیه ابرین باشن یا از سلاح های اون سعی میکنن استفاده کنن!

کم کم دارم درک میکنم که چرا ملاریو از دورن فرار کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد این بحث هایی که صورت گرفت (کتاب و سریال) فکر میکنم صرف خود بحث و انتقاد کسی رو ناراحت نمی کنه ولی شاید از بعضی از کامنت های دوستان حس عدم انعطاف و تعصب منتقل میشه که باعث واکنش طرف مقابل میشه.

گفتن "کتاب در برابر سریال هیچی نیست" یا "سریال در برابر کتاب هیچی نیست" میتونه حساسیت برانگیز باشه.

آدم ها یا "سمعی" هستن و با خوندن و شنیدن بیشتر ارتباط برقرار می کنن یا "بصری" هستن و با دیدن بیشتر ارتباط برقرار می کنن. در نتیجه هر دو اثر طرفدارهای متعصب خودش رو داره.

من به شخصه از خوندن بعضی از کامنت ها احساس حمله به اثر (هم کتاب هم سریال) بهم دست میده و خب به نظرم این اشتباهه و منجر به بحث های اینجوری میشه.

پ.ن : کاش کیوان و s.i.s بحث رو همین جا ادامه می دادید، جالب بود خوندن نظراتتون

بحث داشت سالم پیش می رفت

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی متاسفانه دیگه جنگجویی در حد اوبراین مارتل در دورن وجود نداره فراموش نکنیم که اوبراین خطرناک ترین آدمکش وستروس بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ولی متاسفانه دیگه جنگجویی در حد اوبراین مارتل در دورن وجود نداره فراموش نکنیم که اوبراین خطرناک ترین آدمکش وستروس بود

چرا وجود داره.

در قدرتمند بودن دارک استار شک نکنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این زن های دورنی اینقدر همه فن حریفن که علاوه بر سلاح کار آمد زیبایی از انواع سلاح های زنانه ی دیگه هم استفاده میکنن.

بعد میگن چرا ریچی ها اینقدر از دست دورنی ها دیوانه شده بودن! شما فقط تصور کنید چندتا مرد دیگه شبیه ابرین تو دورن هستن و چندتا زن تلاش میکنن که شبیه ابرین باشن یا از سلاح های اون سعی میکنن استفاده کنن!

این ربطی که به ملاریو دادی منو خراب کرد اصن.

پ.ن: می شه این آواتارت رو سایز واقعیش رو بذاری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا وجود داره.

در قدرتمند بودن دارک استار شک نکنید!

البته کسی جای اوبراین کارتلو نمیگیره ولی باید منتظر برباد رفتن تتمه لنیسترها باشیم!

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ربطی که به ملاریو دادی منو خراب کرد اصن.

پ.ن: می شه این آواتارت رو سایز واقعیش رو بذاری.

تازه یادم رفت بگم که دنریس هم اصلا نمیخواست با یه دورنی ازدواج کنه ولی به اصرار برادرش اینکار رو کرد و چه تعداد بیشماری از مردم بودن که مخالف نفوذ بیش از اندازه دورنی ها در دربار دیرون بودن و واسه همین به طرفداری از دیمون پرداختند.

به آواتار من چی کار داری؟ به خاطر مرگ شاهزاده ی عزیز دورن سیاهپوش شدم! الان نمیتونم سایز اصلیش رو بذارم ولی هروقت که تونستم میذارم تا ارادتمندی واقعی من رو نسبت به دورنی ها متوجه بشید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تازه یادم رفت بگم که دنریس هم اصلا نمیخواست با یه دورنی ازدواج کنه ولی به اصرار برادرش اینکار رو کرد و چه تعداد بیشماری از مردم بودن که مخالف نفوذ بیش از اندازه دورنی ها در دربار دیرون بودن و واسه همین به طرفداری از دیمون پرداختند.

به آواتار من چی کار داری؟ به خاطر مرگ شاهزاده ی عزیز دورن سیاهپوش شدم! الان نمیتونم سایز اصلیش رو بذارم ولی هروقت که تونستم میذارم تا ارادتمندی واقعی من رو نسبت به دورنی ها متوجه بشید!

من راجع به رابطه دورن (مارتل ها) با تارگرین ها حرف خاصی ندارم چون تاریخ کاملاً واضحه و جای بحث نداره اصلاً.

بعضی موقع ها اصرار بیش از حد و ... نشون می ده که آدم می خواد رو یه چیزی سرپوش بذاره و جور دیگه نشونش بده.

والا کاریش ندارم، معلوم نیست چی به کیه کنجکاو شدم ببینمش.

ممنون. (پیش بینی می کنم چندین هفته این تونستنت طول بکشه "-: )

پ.ن: این اسمایلی "سوت" کار نمی کنه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دخترای اوبراین قراره بیان پایتخت؟اریانه کیه ویژگی و سنش را لطفا بگید.مرسی

فکر می کنید دختر سرسی رو بکشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری