رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

بحث اپیزودیک قسمت سوم  

127 رای

1. 1. به قسمت سوم فصل هشت مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      4
    • 2
      4
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      3
    • 7
      9
    • 8
      12
    • 9
      30
    • 10
      63

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

بعد میگن نایت کینگ هیچ کار نکرد

نایت کینگ کل مردمان ازاد اونور دیوار و نسل غول ها و یه دیوار عظیم و کلی خاندان و کل دوتراکی ها و تقریبا انسالید ها و احتمالا نسل بچه های جنگل رو هم نابود کرد و فقط سر یه اشتباه از خفن ترین قاتل وستروس رودست خورد . 

فکر کنم یه عده میخواستن نایت کینگ نسل بشر رو نابود کنه بعد بمیره . انصافا اگه اخر کار کسی نمیکشتش من سکته رو زده بودم از شدت تپش قلب

آفرین اون همه دوتراکی و آنسالید مردم آزاد و شمالی هایی که کشت رو حساب نمیکنن اصلا

دقیقاً منم همچین وضعیتی داشتم مخصوصاً با اون ویسریون عوضی که انگار نایت کینگ تنها ماموریتی که بهش داده کشتن جان بوده،

بیشتر کسایی که ازین پایان ناراحتن یا میخواستن نایت کینگ همه رو بکشه و کینگزلندینگ رو با خاک و برف یکی کنه بره سراغ اسوس و بقیه قاره ها یا اینکه تصورشون این بود اگه وینترفل سقوط کنه سرسی میتونه جلوی ارتش مردگان (که این همه نیروی جدید بهشون اضافه میشد) رو بگیره.. حتی اگه خیلی غیرمنطقی سرسی میتونست اینکارو بکنه بازم راضی می‌بودن :classic_biggrin: اینا سرسی فنن بیشتر تا گات فن:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 دقیقه قبل، cancer گفته است :

یادی هم بکنیم از آلیس کاراستارک که یک دیالوگ هم نداشت حتی مرگشم از نزدیک نشون ندادن و همش توی حاشیه بود

با این حساب نایت کینگ خسته نباشه دیگه زد چندین خاندان باستانی (آمبر، کاراستارک، مورمونت...) توی شمال رو نابود کرد واسه همیشه ?

همون، کلی ذهنمون درگیر بود که الیس کارستارک که تو ۲ تا اپیزود اول تو همه جلسه ها بود کارگردان چه نقشه ای براش داره

ولی اینجا هی نفهمیدیم کجا مفقود شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

امیدوارم حداقل مرگ سرسی جالبتر از مرگ نایت بشه

به نظرم سانسا یه سیاستی در پیش گرفته و میخواد تیریون رو بکشه سمت خودش

چرا مرگ سرسی؟ ینی سریال انقد قابل انتظار پیش بره؟ پیش گویی آزورآهای ک بنظر درست از آب در نیومد مگی هم در نیاد! 

من ک هنوز نایت کینگو هضم نکردم و امیدوارم تو قسمت های دیگه ی چیزایی واسمون مشخص بشه

سایت ipiramid نقد جالبی کرده قسمت سوم رو ک حرف دل منو خیلیارو زده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هیچ نظری ندارم

آخه چرا؟ همه چی تموم شد واقعا؟ شاه شب افسانه ای فقط یه شب این سمت دیوار دووم آورد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

بازیگر نقش نایت کینگ چیز جالبی توئیت کرده. 

تبریک میگم نایت کینگ شدن برن رو! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، cancer گفته است :

آفرین اون همه دوتراکی و آنسالید مردم آزاد و شمالی هایی که کشت رو حساب نمیکنن اصلا

دقیقاً منم همچین وضعیتی داشتم مخصوصاً با اون ویسریون عوضی که انگار نایت کینگ تنها ماموریتی که بهش داده کشتن جان بوده،

بیشتر کسایی که ازین پایان ناراحتن یا میخواستن نایت کینگ همه رو بکشه و کینگزلندینگ رو با خاک و برف یکی کنه بره سراغ اسوس و بقیه قاره ها یا اینکه تصورشون این بود اگه وینترفل سقوط کنه سرسی میتونه جلوی ارتش مردگان (که این همه نیروی جدید بهشون اضافه میشد) رو بگیره.. حتی اگه خیلی غیرمنطقی سرسی میتونست اینکارو بکاتش نه بازم راضی می‌بودن :classic_biggrin: اینا سرسی فنن بیشتر تا گات فن:D

والا من همچین چیزی نمیخواستم. من فقط میخواستم نایت کینگ با اون عظمت که حتی کلاغ سه چشم هم نمیتونه کاری کنه در برابرش . حتی آتش اژدها هم اثر نداره. یعنی قدرت و جادوی بسیار زیادی داره

اینجوری آبکی کشته نشه. وگرنه همه ما میخواستیم نایت کینگ شکست بخوره ولی نه اینجوری آبکی 

در هم اکنون، omid007 گفته است :

وای انقدر امیدوار شدم. یعنی یه انرژی دوباره ای گرفتم از ادامه دیدن گات

البته من اصلا طرفدار این تئوری نبوده و نیستم

در 2 دقیقه قبل، aliod گفته است :

من هیچ نظری ندارم

آخه چرا؟ همه چی تموم شد واقعا؟ شاه شب افسانه ای فقط یه شب این سمت دیوار دووم آورد؟

نه دو سه شب هم طول کشید از دیوار برسه وینترفل. یه شبم خونه لرد آمبر اینا داشت روی دیوار اثر هنری میساخت:classic_biggrin:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 42 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

چرا با دراگون گلس هم از بین میرفت .

وایت ها با اتش (هر اتشی) و هر سلاحی از بین میرن و فکر کنم کشتنشون با دراگون گلس برای اینه که دیگه زنده نشن

وایت واکر ها هم فقط با والرین استیل و دراگون گلس . خوب نایت کینگ وایت واکره دیگه . جایی ندیدیم وایت واکرها با اتش اژدها کشته بشن .

در مورد حمله دوتراکی ها

دوتراکی ها اصولا سواره نظام سبک هستن و باید حتی در حالت دفاع هم اول به دشمن یورش ببرن در غیر این صورت دچار بی نظمی میشن و امتیاز شارژ و حمله رو از دست میدن موقع دفاع . پس بهترین استفاده شون اینه اول به پیاده نظام دشمن حمله کنن و برعکس استراتژی خوبیه علیه پیاده نظام زامبی واری مثل وایت ها . ولی تعدادشون قابل قیاس نبود که از بین رفتن . 

ارتش دوتراکی ها = 10 هزار نفر حدودا

ارتش وایت ها = 130 هزار نفر حدودا

وقتی هم ملی شمشیرهاشون رو اتش زد چون دوتراکی ها خیلی خرافاتی هستن به اصطلاح شور و هیجانشون برای جنگ چند برابر شد و حالا یا فرمانده شون (جورا) هم مثل اون اسیر هیجان شد یا خودسرانه به دشمن یورش بردن که به هر حال فرقی نمیکرد و کارگردان به زیبایی صحنه خوفناک رسیدن ارتش وایت ها از دل تاریکی رو به تصویر کشید

من همیشه میخواستم فلسفه اریا واسه سرسی باشه نه کشتن نایت کینگ که باید کار ازوراهای میبود به نظرم .

البتع احتمالا اریا واسه سرسی هم بره.

راستش بعید میدونم چون با درگون گلس ایجاد کردن نایت کینگ رو و درگون گلس جزئی از وجوده بعیده روش اثر کنه.
در مورد وایت واکرها هم تا جان با اژدها رفت سمتشون نایت کنیگ طوفان درست کرد ک آتیششون نزنه اما این فقط حدسه.
خوده واکرها هم ک فصل 7 کامل دیدیم یا شمشیر عادی نمیمیرن ماکزیمم بشه نصفشون کرد و اینا ولی حتی دسش هم حرکت میکرد وقتی قطع شده بود. 

در 28 دقیقه قبل، cancer گفته است :

یادی هم بکنیم از آلیس کاراستارک که یک دیالوگ هم نداشت حتی مرگشم از نزدیک نشون ندادن و همش توی حاشیه بود

با این حساب نایت کینگ خسته نباشه دیگه زد چندین خاندان باستانی (آمبر، کاراستارک، مورمونت...) توی شمال رو نابود کرد واسه همیشه ?

توی تریلر قسمت بعد اونجایی که یهو همه از سر میزاشون بلند میشن تصویر گویا نیست ولی فک کنم آلیس کنار فرمانده شوالیه های ویل ایستاده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

نه دو سه شب هم طول کشید از دیوار برسه وینترفل. یه شبم خونه لرد آمبر اینا داشت روی دیوار اثر هنری میساخت:classic_biggrin:

آ ر یو کیدینگ می؟ ?

یه بار بگن جان و دنریس قسمت آخر عروسی میکنن دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

راستی گفتی تئون

من هر چی نگاه کردم سلاح تئون رو دراگون گلس تشخیص ندادم و  فکر کنم یه نیزه عادی بود

چطور میشه کسایی که برای کشتن نایت کینگ گذاشتن اونجا سلاح معمولی داشته باشن 

حالا شاید من اشتباه تشخیص دادم مثل همون خنجری که اریا داد به سانسا

درگون گلس داشت سرش. کلا به جز دوتراکی ها همه ی ارتش با درگون گلس مجهز بودن. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، aliod گفته است :

آ ر یو کیدینگ می؟ ?

یه بار بگن جان و دنریس قسمت آخر عروسی میکنن دیگه

با این وضعیت عروسیم نکنن یکی جون خودشو واسه اون یکی فدا میکنه! 

اعتراض و انتقادم بکنی گات فن نیستیو سرسی فنی 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

والا من همچین چیزی نمیخواستم. من فقط میخواستم نایت کینگ با اون عظمت که حتی کلاغ سه چشم هم نمیتونه کاری کنه در برابرش . حتی آتش اژدها هم اثر نداره. یعنی قدرت و جادوی بسیار زیادی داره

اینجوری آبکی کشته نشه. وگرنه همه ما میخواستیم نایت کینگ شکست بخوره ولی نه اینجوری آبکی 

وای انقدر امیدوار شدم. یعنی یه انرژی دوباره ای گرفتم از ادامه دیدن گات

البته من اصلا طرفدار این تئوری نبوده و نیستم

شاه شب توسط قوی ترین و مخوف ترین قاتل اسوس و وستروس کشته شد چرا واقعا میگید آبکی:| آریا طوری اومد ک هیچ کس به جز نایت کینگ ندیدش و با خنجری کشته شد که روزی برای کشتن برن فرستاده شده بود اما همون خنجر جون برن رو نجات داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرفی سخنی؟ :classic_cool:

20190430_010402.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، cancer گفته است :

20190430_010402.png

چشمان سبز منظور سرمرین ترانت بود ک فصل 6 کشتش.

ویرایش شده در توسط ashkan.ghf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، cancer گفته است :

20190430_010402.png

احتمالا آریا سرسی رو هم میکشه بعد دنریس برای حفظ قدرتش جان رو میکشه دوباره آریا دنریس رو میکشه حداقل امیدوارم هات پای آریا رو بکشه و پادشاه وستروس بشه که یکم غیر منتظره باشه ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، cancer گفته است :

20190430_010402.png

ترجیح میدم چشم سبزه دنریس باشه! 

بخاطر ثابت کردن سرسی فن نبودنمم ترجیح میدم سرسی توسط جیمی کشته بشه تا حداقل پیشگویی در مورد اون درست از آب دراد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، cancer گفته است :

20190430_010402.png

وقتی آریا بتونه ناین کینگ رو با اون همه عظمت نابود کنه. سرسی که براش کاری نداره فقط کافیه با چهره یکی از اطرافیانش بهش نزدیک بشه

فقط متوجه نمیشم چرا اینقدر اصرار دارین جیمی سرسی رو بکشه بر چه منطقی و دلیلی آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، ashkan.ghf گفته است :

فک کنم چشمان سبز منظور سرمرین بود ک کشت.

من اون سکانس دیدار اول ملیساندر و آریا رو نگاه کردم دوباره... اینجوری میگه:

در وجودت تاریکی عمیقی میبینم

و در این تاریکی چشم هایی بهم خیره شدند

چشم های قهوه‌ای، چشم‌های آبی و چشم‌های سبز..

چشم هایی که تو برای همیشه می‌بندیشون!!

اگه ترتیب رو دقت کنی دقیقا همینجوریه ولی توی دیالوگ این قسمت سبز و آبی رو عمدا ترتیبشون رو عوض کردن تا ما تمرکزمون رو نایت کینگ بمونه

در 3 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

وقتی آریا بتونه ناین کینگ رو با اون همه عظمت نابود کنه. سرسی که براش کاری نداره فقط کافیه با چهره یکی از اطرافیانش بهش نزدیک بشه

فقط متوجه نمیشم چرا اینقدر اصرار دارین جیمی سرسی رو بکشه بر چه منطقی و دلیلی آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طبق پیشگویی مگی د فراگ که به سرسی گفته بوده چه سرنوشتی در انتظارشه و همون‌طورم شد تا اینجا فقط مونده پیشگویی آخری که در مورد قاتلش گفته بوده درست از آب دربیاد... کشته شدن بدست برادر کوچیکتر که سرسی همیشه فکر میکرده منظور مگی تیریون بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

چرا مرگ سرسی؟ ینی سریال انقد قابل انتظار پیش بره؟ پیش گویی آزورآهای ک بنظر درست از آب در نیومد مگی هم در نیاد! 

من ک هنوز نایت کینگو هضم نکردم و امیدوارم تو قسمت های دیگه ی چیزایی واسمون مشخص بشه

نه ازوراهای رو هیچ وقت سریال به طور صریح بهش اشاره نکرد فقط از شاهزاده وعده داده شده صحبت شد

ولی پیشگویی مگی رو تو سریال اول فصل 4 فکر کنم بود کامل نشون دادن که مرگ جافری بعدش استارتشو زد و بعدش هم بقیه بچه هاش 

در 32 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

بازیگر نقش نایت کینگ چیز جالبی توئیت کرده. 

در 30 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

چی شده بزارین توییتش رو

در 13 دقیقه قبل، ashkan.ghf گفته است :

چشمان سبز منظور سرمرین ترانت بود ک فصل 6 کشتش.

شاید چندین چشم سبز بوده . چون مرین ترانت شخصیت اصلی نیست.

در 22 دقیقه قبل، cancer گفته است :

20190430_010402.png

برای اینکه پیشگویی مگی درست در بیاد و پیشگویی ملی هم درست بشه تنها راهش اینه

بران جیمی (و شاید تیریون) رو میکشه . اریا چهره جیمی رو برمیداره و باهاش سرسی رو میکشه . فکر نکنم بتونه چهره تیریون رو برداره چون قدش نمیخوره به اون مگه مردان بی چهره یه چیزی فراتر از یک تغییر چهره ساده باشن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 44 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

چه نقدی کرده این سایتی که میگی؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

نه ازوراهای رو هیچ وقت سریال به طور صریح بهش اشاره نکرد فقط از شاهزاده وعده داده شده صحبت شد

ولی پیشگویی مگی رو تو سریال اول فصل 4 فکر کنم بود کامل نشون دادن که مرگ جافری بعدش استارتشو زد و بعدش هم بقیه بچه هاش 

چی شده بزارین توییتش رو

شاید چندین چشم سبز بوده . چون مرین ترانت شخصیت اصلی نیست.

برای اینکه پیشگویی مگی درست در بیاد و پیشگویی ملی هم درست بشه تنها راهش اینه

بران جیمی (و شاید تیریون) رو میکشه . اریا چهره جیمی رو برمیداره و باهاش سرسی رو میکشه . فکر نکنم بتونه چهره تیریون رو برداره چون قدش نمیخوره به اون مگه مردان بی چهره یه چیزی فراتر از یک تغییر چهره ساده باشن .

نمیدونم شاید منظور مرین ترانت نبوده اما دیگه خیلی ضایع میشه همه رو آریا بکشه:)) البته این تئوری ک بران جیمی و تیریون رو بکشه و بعد آریا با صورت یکی از این دوتا سرسی رو بکشه جالبه هر چند به شخصه دوس ندارم سرسی هم بمیره چون اینجوری همه دشمنا میمیرن. درمورد مردان بی چهره هم مثله والدر فری ک کلا قد و هیکل آریا عوض شد احتمالا مثه تیریون هم میتونه بشه. و حتی صدای والدرفری

ویرایش شده در توسط ashkan.ghf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، FaN گفته است :

بعضى وقتها كلمات از بيان احساسات ناتوانند و نميشه احساسات را در قالب كلمات بيان كرد.

الان هم يكى از همون وقتهاست. يعنى هر وقت ياد اين سريال بيفتم فورى همين صحنه كشتن نايت‌كينگ به يادم مياد.

به اپيزودهاى 1 و 2 به ترتيب امتياز 8 و 9 داده بودم چون ميگفتم امتياز 10 براى اپيزود جنگ بزرگ رزرو شده و اگه بخوام به اينا امتياز 10 بدم پس به اون چند امتياز بدم؟

الان طورى شده كه هرجور حساب ميكنم ميبينم اصلا نميتونم به اين اپيزود امتيازى بدم. چون حكايت اين اپيزود دقيقا حكايت گاو 9 من شيره. گاو 9 من شير ميدونيد چيه؟ گاويه كه 9 من شير ميده و آخرش خيلى ريلكس و شيك و مجلسى يه تاپاله ميندازه وسطش يعنى ميگه حالا برو حالشو ببر! چه امتيازى بهش تعلق ميگيره؟

البته ميدونم واسه تينيجرها و فمينيستها قابل قبوله كه يهو طرف از اون بالا عين اجل معلق نازل بشه و خيلى راحت و ترتميز كار را يكسره كنه. مطمئنم خوششون هم اومده. خدا رو شكر. ما هم بخيل نيستيم اما اين صحنه واسه ما حكايت همون گاو 9 من شير بود.

سريال قبلا چند تا اسلوموشن كوتاه و بجا داشت: 1. اعدام ند، 2. ورود تايوين و تايرل‌ها در انتهاى جنگ بلك‌واتر، 3. جان سپردن ييگريت در آغوش جان اسنو در جنگ ديوار، 4. اون صحنه به ياد ماندنى در آغاز نبرد حرامزادگان، و 5. در اپيزود آنسوى ديوار، چند لحظه مانده به رسيدن دنريس. اما از وقتى اسلوموشن‌هاى كشدار اين اپيزود - كه متاسفانه يادآور اسلوموشن‌هاى ورود شخصيت‌هاى اصلى در سريال‌هاى خنده‌دار تركى مثل حريم سلطان بود - شروع شد، حدس زدم چه آشى برامون پختند منتها باورم نميشد و همش خدا خدا ميكردم كه اونطور نشه اما آخرش اونطور شد.

افسوس.

با چیزی که میگید کاملا موافقم، البته نفهمیدم ربطش به فمنیسم چیه؟! من یک فمینیستم ولی از پایان آبکی که برای شاه شب اتفاق افتاد کاملا ناراضیم. شاه شب این همه صبر کرده ک آخرش بشه این؟ ۷ فصل تاکید کردن که وینتر ایز کامینگ، این همه خوف وحشت ایجاد کردن اونوقت اینجوری تکلیفش تو یه قسمت مشخص شد؟ من نپسندیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، ashkan.ghf گفته است :

نمیدونم شاید منظور مرین ترانت نبوده اما دیگه خیلی ضایع میشه همه رو آریا بکشه:)) البته این تئوری ک بران جیمی و تیریون رو بکشه و بعد آریا با صورت یکی از این دوتا سرسی رو بکشه جالبه هر چند به شخصه دوس ندارم سرسی هم بمیره چون اینجوری همه دشمنا میمیرن. درمورد مردان بی چهره هم مثله والدر فری ک کلا قد و هیکل آریا عوض شد احتمالا مثه تیریون هم میتونه بشه.

چون سریال هالیوودی شده و کمی جو فمنیسم و قهرمانانه توش حاکمه یعید نیست اریا همه رو بکشه .

مقایسه کنید با ارباب حلقه ها که اونجا فقط ائووین این نقش رو داشت و کافی بود . ولی سریال الان یه کم داره تو فمنیسم زیادی پیش میره . الان خوبه قابل قبوله تا حدودی ولی بیشتر بشه داد طرفدارا در میاد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام صحنه های مربوط به آریا، عالی بود از فرستادن سانسا به سرداب و گفتن آن جمله که " فقط از جلو بهشان فرو کن" تا جنگیدن شجاعانه بعدش ترسیدنش، فرار کردن هاش اینکه بر میگفت و به جنگیدن بریک نگاه میکرد،  موقع آمدن اسم خدای مرگ میگه " امروز نه" همه عالی بودن حتی رفتنش به سمت نایت کینگ،  آریا بیشتر از همه در سکوت آدم کشته پس دقیقا مثل نایت کینگ یه قاتله نه مثل جان یه قهرمان، آریا هم انتقام گیرنده هست پس مرگ یه قاتل توسط یه قاتل دیگه ( البته توقع نداشتم به همین راحتی با یه ضربه نایت کینگ بمیره، پس صحنه که دنریس تخت را در برف میبینه چی میشه؟؟؟ و خیلی از سوال های دیگه که پیش میاد) مرگ ها هم عالی بود  البته خیلی ها هم باید میمردن که نمردن آن یارو (اسمش یادم رفته) که میخواست ملیساندرا را رو بکشه، اصلا خودش نباید زنده میموند، شانسی زنده ماندن سم هم عالی بود هر دفعه یه جور خلاص میشد،

قسمت عالی بود، موسیقیش فوق‌العاده بود  

و البته که تیریون امکان خیانت کردنش هم به دنی و هم به جان خیلی زیاده، اینکه بچه سرسی براش مهم باشه

در کل حق سرسی بعد از این همه اتفاق یه مرگ دردناکه، اما کی میدونه 

ویرایش شده در توسط Fereshteh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود دیوانه کننده ای بود اما واقعا چرا شاه شب با اون همه ابهت باید شکست میخورد و سرسی شد آخرین دشمن اصلی سریال جای بسیار سواله...

نکته ی بعد اینکه چرا اون همه دوتراکی رو گذاشتن جلو..!! جای مرحوم استنیس خالی بود که با سواره نظام از جناحین به ارتش 100000 نفری وحشی ها حمله کرد و شکستشون داد.. چرا توی تاریکی که هیچ چیز معلوم نبود الکی رو هوا حمله کردند و اون همه سواره رو به کشتن دادند.!! آنسالیدها عوضش فوق العاده جنگیدن.. 

حرکت ملیساندره که با جادو، خندق رو روشن کرد فوق العاده بود.. 

رقص اژدهایان زیبا بود اما ویسریون رو کمی ضعیف نشون دادند، ریگال داشت میخوردش!! اما حیف بدجور زخمی شد.. 

غم انگیزترین ها همیشه میرسه به پیروان آیین رلور.. اون از فصل قبل که توروس از دنیا رفت و اینجا هم که بریک، قهرمانانه آریا رو نجات داد و کشته شد. اونجایی که جلوی ورودی رو گرفته بود فوق العاده بود.........

فکرکردم اژدهایی که دوباره داره وینترفل رو نابود میکنه، ریگال یا دروگون بود که احتمالا زنده شدن، دروگون رو اون همه وایت زدند و ریگال هم که در نبرد با ویسریون بدجوری زخمی شد... انتظار نداشتم دروگون زنده بمونه با اون همه ضربه ای که خورد..

اونجایی که جان و شاه شب نزدیک بود تن به تن بشن و نایت کینگ مرده ها رو زنده کرد و اونجایی که دنریس محاصره شده بود فکر کردم جفتشون میمیرن.. خیلی دور از ذهن بود که اون همه وایت محاصرشون کنند اما نمیرن!! دنریس هم که فقط جورا پیشش بود و زنده موند!

نمردیم و بالاخره دیدیم شاه شب یه احساسی از خودش بروز بده!! اونجایی که دراکاریس شد و زنده موند خیلی باحال بود قیافه دنریس خیلی دیدنی بود ??

توی تاپیک قبلی هم گفتم دلیلی داره که اونجوری روی مهارت های آریا زوم کردن و هممون دلیلش رو دیدیم.. به هر حال شاگرد جاکن هاگاره دیگه..!

خدای بینهایت چهره(که یه چهرش رلوره) ، آدر کبیر رو شکست داد.. اما به نظرم نباید توی این سریال وایت واکرها شکست میخوردند و حداقل مثل قدیم عقب نشینی میکردند و چرخه ی آتش و یخ ادامه پیدا میکرد..

واقعا حق شاه شب نبود توی این اپیزود شکست بخوره، بعد سرسی بشه آخرین villain سریال.. ناسلامتی اولین سکانس سریال با مردگان شروع شد حقش بود تا جنوب پیشروی کنند و جنگ برای طلوع خورشید حداقل چند ماه طول بکشه و حماسی تر تموم شه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری