رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت سوم The Long Night

بحث اپیزودیک قسمت سوم  

127 رای

1. 1. به قسمت سوم فصل هشت مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      4
    • 2
      4
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      3
    • 7
      9
    • 8
      12
    • 9
      30
    • 10
      63

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)
در 4 ساعت قبل، Gendry گفته است :

به اعتماد بقیه هم خیانت کردند.. غافلگیری به چه قیمتی؟؟؟ به قیمت زیر پا گذاشتن خط داستانی و عوض کرن قوس شخصیتها؟؟؟ 

راستی راجع به سرسی، چرا باید اینقدر موضوع سرسی مهم باشه؟ چرا یه دفعه شخصیتش اینقدر ماورایی شد؟ اصلا قابل قبول نیست. هر دفعه که این مادر فیلها رو میبینیم روی بلندی ایستاده و با لبخند و اعتماد به سقف خاصی داره روبرو رو نگاه میکنه!! چند بار باید ما این شات تکراری رو ببینیم؟؟ یک بار بعد از ترکوندن سپت اعظم دیدیم دیگه کافی نیست؟

حالا که همه شخصیت ها از دست مردگان سالم موندن بالاخره یکی باید باشه که اونا رو بکشه.!!  100هزار دوتراکی داشتیم- 8 هزار آنسالید- 20هزار شمالی و شوالیه های ویل

الان دوتراکی ها همه مردن (طبق اون چیزی که گفتن فقط 10هزارتا تو وینترفل بودن، بقیه معلوم نیست کجان!).. آنسالیدها و شمالی ها به زور به چندهزار نفر میرسن. دو تا اژدهای زخمی دارن..

ولی از اونطرف سرسی 20 هزار نفر نیروی تازه نفس داره و چند تا اسکورپیون که باهاش اژدها بزنه.... 

کل داستان ارتش مردگان برای این بود که ارتش جان و دنریس رو نابود کنن که سرسی رو از اینطرف قوی نشون بدن.!! (در حالیکه میتونستند همونجوی که سرسی رو با خیانتکاری به قدرت رسوندند با خیانت گلدن کمپانی به سرسی به نفع خاندان تارگرین، از تخت قدرت به زیر کشیده بشه و از گلدن کمپانی برای نبرد نهایی علیه مردگان هم استفاده کنن که این کار رو هم نکردن)

نویسنده های سریال کل اون پیشگویی ها درباره شاهزاده وعده داده شده (و آزور آهای) رو ول کردن اما با این اوصاف میان از چند خط پیشگویی نامعلوم استفاده میکنن (مثل همون چشم های آبی که آریا قرار بود ببنده و نویسنده ها نهایت سوء استفاده رو ازش برای کشتن شاه شب کردن).. احتمالا اون چند خط پیشگویی لودوس رو هم مبنای سرنوشت جنگ بعدی در قسمت 5 قرار میدن!!

ویرایش شده در توسط Gemini

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باز شروع کردن به هایپ کردن مردم. حالا مثلا قسمت پنج چی میخواد بشه که قسمت سه رو بشوره ببره

فوقش جنگ با سرسی دیگه. 

با احترام به طرفداران سرسی. جنگ سرسی اصلا برای من مهم نیست و همینطور اون تخت آهنین

اصلا سرسی در حد و اندازه های یک آنتاگونیست نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، تینا استارک گفته است :

باز شروع کردن به هایپ کردن مردم. حالا مثلا قسمت پنج چی میخواد بشه که قسمت سه رو بشوره ببره

فوقش جنگ با سرسی دیگه. 

با احترام به طرفداران سرسی. جنگ سرسی اصلا برای من مهم نیست و همینطور اون تخت آهنین

با نهایت احترام عرض میکنم

جنگ با سرسی خودش یه جنگ خیلی مهمیه، تکلیف دنریس و تاج و تختی که تمام آرزوشه معلوم میشه، تکلیف خیانت جیمی به سرسی معلوم میشه، تکلیف سرسی و کار هایی که بخاطر تاج و تخت کرده معلوم میشه، تکلیف‌ جان و میراث حقیقیش معلوم میشه، تکلیف سانسا و تیریون و برن و آریا و خیلی کاراکتر های دیگه که با هر معجزه ای هم که شده از نبرد وینترفل جون سالم به در بردن، و تکلیف خیلی چیزهای دیگه (کی میدونه،شاید خیلی از سوالامون هم جواب داده بشه)

درک میکنم نبود نایت کینگ و ارتشش خیلی تغییرات ایجاد کرده، ولی دلیل بر بدتر بودن ادامه داستان نخواهد بود

به هر حال هنوز سه قسمت ۸۰ دقیقه ای دیگه مونده، و ما و شما هشت سال منتظر بودیم برای این لحظات، با اینکه اتفاقاتی غیر قابل پیش‌بینی هم شاهد بودیم و در کنار آن ها عصبانی شدیم، ناراحت شدیم، شگفت زده شدیم، تحت تاثیر قرار گرفتیم، خندیدیم، خوشحال شدیم، ذوق زده شدیم، یاد گرفتیم و لذت بردیم، ولی به عقیده منِ نوعی خوب نیست با خشم و نفرت به سراغ سریال بریم، و حداقل سعی کنیم با کمتر به دنبال نکات منفی رفتن، لذت و جذابیت ادامه آنرا را از دست ندهیم، هر چند از فرط کمبود و ضعف در سریال راه حلی مبنی بر توقف تماشای آن هست، ولی فکر نکنم شما هر چقدر هم بد، تمایل به دیدن بقیه فصل هشت نداشته باشین 

بسیار ممنون که صبوری میکنین

ویرایش شده در توسط Danny

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، Gemini گفته است :

نویسنده های سریال کل اون پیشگویی ها درباره شاهزاده وعده داده شده (و آزور آهای) رو ول کردن اما با این اوصاف میان از چند خط پیشگویی نامعلوم استفاده میکنن (مثل همون چشم های آبی که آریا قرار بود ببنده و نویسنده ها نهایت سوء استفاده رو ازش برای کشتن شاه شب کردن).. احتمالا اون چند خط پیشگویی لودوس رو هم مبنای سرنوشت جنگ بعدی در قسمت 5 قرار میدن!!

ایده جالبیه. ولی من دیگه تو سریال دنبال پیوستگی و منطق و نشونه نمی گردم. با این همه تواناییهای فوق العاده آریا منطقی ترین کار اینه که آریا اول سرسی رو بکشه و بعد با چهره سرسی یورون رو بکشه و جنگ رو تموم کنه و بعد هم گندری رو به عنوان وارث رابرت به تخت بنشونه و خودش هم بشه ملکه. بقیه کاراکترا هم جلوش سر تعظیم فرود بیارن و برن پی کار و زندگیشون. حان و دنریس برن دروگون استون، سانسا و تیریون شمال رو داشته باشن، جیمی و برین هم برن کسترلی راک و سم و گیلی هم برگردن ریچ و بقیه رو هم بفرستن دورن تا با خوبی و خوشی تا آخر عمر زندگی کنند.

قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید!

البته این وسط ممکنه بران جیمی رو بکشه بعد تورموند با برین ازدواج کنه؟

راستی رابرت ارن(رابین) هنو زنده است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در راستای صحبت دوستان در مورد دنریس من دوست دارم چندتا نکته رو مطرح کنم

یک اینکه سوزوندن رندل تارلی و پسرش بی رحمانه ترین کار دنریس بوده و به نظر من تنها کار بی‌رحمانه‌ش.

همونطور که ند استارک سر اون نگهبان  شب رو زد بخاطر قوانین. مردی که به شرافتش معروفه.

برام جالبه که دوستان بی‌رحمی‌های سرسی که خیلی وحشیانه‌تر بوده رو  بعضا توجیه میکنند، اما دنریس رو یک دیکتاتور مطلق میدونند. 

به زندانی کردن جان اشاره میکنند و میگن این نشونه‌ی دیکتاتور بودنشه، در صورتی که دنی به جان اجازه‌ی استخراج درگون گلس رو داد در حالیکه جان زانو نزد. به خاطر جان جنگ خودشو عقب انداخت، جنگی که تنها هدفش بوده و بخاطرش اومده وستروس، حاضر به مذاکره با سرسی شد، به شمال رفت، به قول تیریون به خطرناک‌ترین نقطه‌ی دنیا رفت و خودشو به خطر انداخت، یه اژدها از دست داد و در نهایت با ارتشش راهی شمال شد تا جنگ شمالی‌ها رو ببره و همه‌ی اینا قبل زانو زندن جان بود. جنگی که دیدیم دنی بیشتر از همه تلفات داد. کدوم شخصیت دیگه همچین نرمشی داشته؟ حتی جان همچین نرمشی در برابر دنی نداشت.

و اما دوستان گفتن دنریس ارتششو با بیرحمی بدست آورد. به نظر من اینطور نیست، دنریس آنسالید ها رو با کشتن اربابها آزاد کرد، بعد ازشون پرسید که آیا برام میجنگید؟ از دوتراکی ها هم همین سوالو پرسید. همون طور هم که میساندی گفته هرکدومشون که بخوان از پیش دنی برن آزادن و اگه موندن صرفا به خاطر عشقه.

کشتن اربابها رو هم نمیشه به بیرحمیش ربط داد، چون اربابها رو بخاطر هدفی مجازات کرد که اون هدف از خودخواهی و بدذاتی نمیاد. بخاطر تمام برده‌های سلاخی شده‌ی توی راه، نه شخص خودش یا تاج و تخت.

همه‌ی اینها و کارهای انسان‌دوستانه‌ی دیگه دنریس رو که کنار هم بذارید میبینید اصلا خیرش با شرش قابل مقایسه نیست. حالا اینکه در ادامه شخصیتش رو مثل اریس پیش ببرن یا نه رو نمیدونم. اما الان دنریس به نظرم همچنان کاراکتر مثبتیه، و به نظرم اونقدری وقت ندارن که بخوان منفیش کنند، چون چرخش  شخصیتی یه شبه اتفاق نمیفته و ازونجایی که دنریس تا همین اپیرود قبل همچنان مثبت بود، اگر این کارو بکنن فکر نمیکنم برای من باور پذیر بشه. 

ویرایش شده در توسط Mimzar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Mimzar گفته است :

در راستای صحبت دوستان در مورد دنریس من دوست دارم چندتا نکته رو مطرح کنم

. اما الان دنریس به نظرم همچنان کاراکتر مثبتیه، و به نظرم اونقدری وقت ندارن که بخوان منفیش کنند، چون چرخش  شخصیتی یه شبه اتفاق نمیفته و ازونجایی که دنریس تا همین اپیرود قبل همچنان مثبت بود، اگر این کارو بکنن فکر نمیکنم برای من باور پذیر بشه. 

درسته، وقت برای منفی نشون دادن دنریس نیست

ولی اگه سریال بخاد بعد از قسمت سوم، دوباره اوج بگیره یه راه بیشتر نداره

و اونم اینکه توی قسمت چهار به قربانی بزرگ نیاز داره

قربانی کردن از نوع عروسی خونین، یا اعدام ند استارک

یعنی حالا که جنگ مردگان تموم شده، و یه قسمت بسیار پر هیجان رو پشت سر گذاشتیم، قسمت چهارم با آرامش پیش خواهد رفت تا دقایق پایانی، 

و در دقایق پایانی باید منتظر یه سورپرایز باشیم، تا به قول دوستان خون و کف قاطی کنیم

و سریال دوباره اوج بگیره و آماده بشه برای دو قسمت پایانی ...

من توی دقایق پایانی قسمت چهارم منتظر یه حرکت غیر منتظره (در واقع خیانت) بزرگ، بین اطرافیان دنریس و جان هستم. جوری که پشمامون بریزه

احتمال اینکه تیریون یا واریس، یک سر این قضایا باشن بعید نیست. یا حتی برن یا سانسا !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

"شب طولانی" در میان همه قسمت های جنگ محور کمترین نمره رو به خودش اختصاص داده

سایت imdb

Battle of the Bastards (S6/E9) 9.9
2)Hardhome (S5/E8) 9.9
3)The Spoils of War (S7/E4) 9.8
4)Blackwater (S2/E9) 9.7
5)The Watcher on the Wall (S4/E9) 9.6
6)The Long Night (S8/E3) 8.7

سایت راتن تومیتوز 

1)Hardhome (S5/E8) 100
2)Blackwater (S2/E9) 100
3)Battle of the Bastards (S6/E9) 98
4)The Spoils of War (S7/E4) 97
5)The Watcher on the Wall (S4/E9) 94
6)The Long Night (S8/E3) 74

گات اگه نتونه توب سه قسمت باقی مونده یک قسمت ۹.۹ داشته باشه باز هم بهترین سریال تاریخ هست ولی با یک پایان شکست خورده.

توی سریال هایی که من دیدم این اتفاق بصورت خیلی محسوس تر در Mentalist افتاد و دو فصل آخر و مخصوصا فصل نهایی رو همه میگفتن ساخته نمی شد بهتر بود.

مطمئنا برای ارضای بینندگان باید یک جنگ بزرگ در حد نبردحرامزادگان و حتی فراتر در سه قسمت آینده باشه (که با وجود ۸۰ دقیقه ای بودن امکانش وجود داره) همچنین خط داستانی شمال حتما حتما باید تکمیل بشه

من معتقدم نایت کینگ باید کل وستروس رو تصرف میکرد یا در همین وینترفل کارش یکسره میشد (حالا شاید با اتفاقات معقول تر) و توی همین قسمت کشته هم شد و اتفاق خیلی وحشتناکی نیفتاد که بعضی دوستان میگن

ولی با نظر کسانی هم که میگن جنگ با کینگزلندینگ و سرسی اصل هست و نایت کینگ فقط جلو جلو برنده داستان بود هم مخالفم جنگ با نایت کینگ جنگ کل وستروس بود کسایی که میگن این جنگ جنگ شمال بود و جنگ دنریس و سرسی نبود خیلی بی منطق حرف میزنن نایت کینگ نیومده بود وینترفل رو بگیره و همونجا مستقر بشه اگر از وینترفل رد میشه سراغ بقیه مکان ها میرفت پس مهم ترین جنگ وستروس و سریال بود فقط کاش این جنگ به قسمت اخر منتقل میشد و گردهمایی شخصیت های داستان که خیلی هم زیبا بود در قسمت آخر اتفاق می افتاد

من خودم پیش بینی کردم جیمی، برین، جوراه، پاتریک، سانسا/آریا کشته میشن بهرحال روند منطقی داستان همین رو میگفت که نایت کینگ خیلی از شخصیت های مهم رو بکشه ولی نمی تونیم این مورد هم در نظر نگیریم که ارتش مردگان از نقطه ضعفش شکست خورد؛ کشته شدن نایت کینگ

و نمیتونه خیلی هم غیر منتظره و عجیب باشه

بهرحال هر چه بود شب طولانی تمام شد و باید امیدوار باشیم به سه قسمت پایانی و شاید آمدن شبی طولانی تر در آخر ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم برام جالبه که چجوری میخوان به اوج برگردونن داستان رو؟ واقعا کار سختیه.... ولی حدس میزنم که دیگه کار خاص و جالبی با خط داستانی شمال نداشته باشند و همه موضوع رو متمرکز کنن به تخت آهنین و سرسی. اونایی که نایت کینگ حریفشون نشد به دست سرسی قادر متعال کشته میشن. اون کمان کایبرن هم باید یه حرکتی بزنه به هر حال وگرنه زنگ میزنه توی اون سرداب نموور :) 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان که بحث سیاست و سیاست بازی در وستروس شد یادی کنیم از خدای اون یعنی لیتل فینگر که فصل پیش کشته شد..به نظرتون الان جاش خالی نیست؟؟

بهتر نبود همونطور که فصل 1 با حقه های اون علیه خاندان ها شروع شد، اینجا هم که سه قسمت مونده و مردگان دیگه در کار نیستند و  نیاز به سیاستمداری در حد اون به شدت حس میشه اونم حضور داشت؟؟ که سریال رو جذاب تر کنه و به نظرم یک فصل زودتر کشته شد.. حداقل میشد ازش (برای اهداف خودش هم که شده) در جنگ علیه سرسی حضور داشت و آخر سر دستش رو، رو میکردند.. 

ظاهرا سانسا رو جایگزین لیتل فینگر کردن اما سانسا، خیلی رو بازی میکنه مثل همونجایی که مستقیم به دنریس با عصبانیت گفت بعد از جنگ، شمال چی میشه؟؟

حتی واریس هم سایه ای از واریس فصل یک و دو نیست.. واریس بود که حتی Ros رو که به نوعی از نزدیکای لیتل فینگر بود، جاسوس خودش کرد!! و به نوعی نقطه مقابل هوش شیطانی بیلیش بود.. اما الان که بیشتر از همیشه به جاسوساش نیاز هست، فقط عین یک مترسک دور میزهای مشاوره هست و هیچ کاری نمیکنه..

تیریون هم که راحت از سرسی رودست خورد و اون رو هم ضعیف نشون دادن..

حتی در زمینه سیاسی بازی (game of thrones) هم مثل قضیه ارتش مردگان، داستان به بن بست رسیده و دیگه هیچ حقه سیاسی در نبردها به کار گرفته نمیشه (کار بیلیش با استارک ها و لنیستر ها رو یادتون میاد؟؟ همش یه نقشه سیاسی بود.. کار تایوین با استارک ها قبل از اینکه جنگ باشه، نقشه سیاسی بود..)

الان در جنگی که بیشتر از همیشه به یک سیاستمدار کارکشته نیاز هست همه کاراکترهای سیاسی رو ضعیف کردن و فقط ارتش ها هستند که حرف اول رو میزنن!! 

چرا تازگیا کاراکترهایی که در جبهه بد و شر میجنگند رو قوی تر نشون میدن؟؟ مثل سرسی که الان توی سیاست دست تایوین رو هم از پشت بسته!! اما سر داووس و تیریون و واریس رو که جبهه هاشون رو عوض کردن و الان مثلا برای طرف خوب قضیه میجنگند رو چرا اینقدر ضعیف کردن!!؟ چرا با تغییر جبهه، ذات کاراکترها هم عوض شد؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باور کنید اگه لیتل فینگر هم الان بود در حد واریس سیاهی لشگرش میکردن. چون دیگه داستانی و دیالوگی نمیتونن بنویسن. خطهای داستانی به بن بست رسیده

ولی حیف شد کارکترها درست در زمانی که در اوج خودشون بودن و باید به سرانجام برسن به این روز افتادن

به کارها و تصمیمات سرسی از فصل اول تا الان دقت کنیم. درواقع سرسی اصلا سیاستمدار نیست و بیشتر تصمیماتش احمقانه بوده و به ضرر خودش. ولی نویسنده ها کارکترهای مقابلش رو جوری به خفت انداختن تا سرسی برتر باشه. در تمام مدتی که فینگر در کینزلندینگ بود سرسی بازیچه دستش شد. بعدش بازیچه اولنا تایرل. بعد بازیچه گنجشک. حتی فصل اول نتونست جفری رو درست کنترل کنه در مورد ند کاملا غافلگیر شد. با اشتباهاتش بچه هاشو به کشتن داد. یعنی میشه یه صفحه تایپ کرد در مورد حماقتهای سرسی

در ۱ ساعت قبل، Gendry گفته است :

من هم برام جالبه که چجوری میخوان به اوج برگردونن داستان رو؟ واقعا کار سختیه.... ولی حدس میزنم که دیگه کار خاص و جالبی با خط داستانی شمال نداشته باشند و همه موضوع رو متمرکز کنن به تخت آهنین و سرسی. اونایی که نایت کینگ حریفشون نشد به دست سرسی قادر متعال کشته میشن. اون کمان کایبرن هم باید یه حرکتی بزنه به هر حال وگرنه زنگ میزنه توی اون سرداب نموور :) 

احتمالا اژدها رو میکشن. یا جان و دنریس رو میکشن یا شایدم آریا. که مثلا یه خداحافظی دراماتیک داشته باشن بیننده ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی تصاویر قسمت چهارم نشون داد که گویا قراره جنازه ها رو آتیش بزنن!!!

چه کاریه آخه؟

بدنشون دراگونا بخورن یه کم جون بگیرن، مخصوصا حالا اکه دیگه دوتراکیها هم نیستن که براشون شکار کنن ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان این بچه رو بیاد دارید ؟ 

که توسط ادرها پیش نایت کینگ برده شد و در قلب سرزمین زمستان جایی که نایت کینگ و دارو دسته اش اونجا پایگاه داشتن بچه رو تبديل به یکی مثل خودش کرد با چشمای ابی !! 

بعدها و در طول فصل دیگه ما از سرنوشت این بچه چيزي ندیدیم و هر بار هم نایت کینگ و دارو دسته اش با همین ۱۳ نفر  در طول سریال نشون داده شد .

ایا احتمال داره نایت کینگ بعدی این بچه باشه و داستان ارتش مردگان و نایت کینگ به طور کامل به پایان نرسیده باشه ؟ 

چند درصد احتمال داره که بعد از مرگ نایت کینگ این بچه هم مرده باشه یا اصلا زنده باشه !!؟

White_Walker_leaders_thirteen_at_temple.jpg

images.jpeg

ویرایش شده در توسط mehdi342

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، تینا استارک گفته است :

باور کنید اگه لیتل فینگر هم الان بود در حد واریس سیاهی لشگرش میکردن. چون دیگه داستانی و دیالوگی نمیتونن بنویسن. خطهای داستانی به بن بست رسیده

ولی حیف شد کارکترها درست در زمانی که در اوج خودشون بودن و باید به سرانجام برسن به این روز افتادن

به کارها و تصمیمات سرسی از فصل اول تا الان دقت کنیم. درواقع سرسی اصلا سیاستمدار نیست و بیشتر تصمیماتش احمقانه بوده و به ضرر خودش. ولی نویسنده ها کارکترهای مقابلش رو جوری به خفت انداختن تا سرسی برتر باشه. در تمام مدتی که فینگر در کینزلندینگ بود سرسی بازیچه دستش شد. بعدش بازیچه اولنا تایرل. بعد بازیچه گنجشک. حتی فصل اول نتونست جفری رو درست کنترل کنه در مورد ند کاملا غافلگیر شد. با اشتباهاتش بچه هاشو به کشتن داد. یعنی میشه یه صفحه تایپ کرد در مورد حماقتهای سرسی

بحث من هم همینه.. اینکه سرسی اصلا ذاتا سیاستمدار نیست اما توی چند فصل اخیر، نویسنده ها سیاستمدارش کردند!! برعکس IQ واریس و تیریون و سرداوس رو آوردن پایین!

توی فصل های قبل سرسی، شورای کوچک رو کوچک تر کرد.. میس تایرل و فرستاد دنبال نخود سیاه توی براووس (مرین ترنت رو هم که باید در شورای کوچک میموند با میس تایرل راهی براووس کرد!) برای اینکه خودش تنها به وستروس حکومت کنه در حالیکه به عنوان مادر پادشاه و ملکه سابق اصلا حق نداشت توی شورای کوچک باشه!!

بانک آهنین رو متقاعد کرد که دنریس یک انقلابیه و ملکه نیست!! و با اینکه اصلا ارتشی نداشت بانک آهنین رو متقاعد کرد که گلدن کمپانی رو براشون بخره و از طرف بازنده جنگ حمایت کنه!! نماینده بانک آهنین هم برگشت بهش گفت واقعا دختر پدرت هستی!! همه این کارهارو کردن که سرسی رو سیاستمدار نشون بدن.!

اما d&d از اون طرف کاری کردن کسی که بیشتر از همه هوش تایوین رو به ارث برده یعنی تیریون، از سرسی رو دست بخوره!! (نقشه ی مسخره تیریون در فصل قبل رو یادتونه که یک وایت رو بگیرن و به سرسی نشون بدن؟ همین باعث شد شاه شب اژدها به دست بیاره و دیوار رو خراب کنه وگرنه شاه شب چه جوری میخواست بیاد اینور دیوار؟؟) واریس و سر داوس هم که اصلا بود و نبودشون به چشم نمیاد..

فرض کنید اگه واریس هنوز به سرسی خدمت میکرد، سریال چه جوری واریس رو نشون میداد؟؟ یا تیریون رو؟؟ 

همین قضیه درمورد بیلیش هم صادقه.. تا وقتی که به خاطر قدرت خودش نقشه میکشید، سریال اون رو خدای سیاست نشون میداد اما به محض ظاهرا اینکه به کمک استارک ها اومد و "حداقل در ظاهر" در جبهه خوب خدمت کرد، سریال نابودش کرد.. در حالیکه این همون بیلیش بود و میشد در جهت رسیدن به خواسته های خودش، نویسنده ها از سیاستش استفاده کنند تا حداقل در جنگ برای تصاحب تخت آهنین اون هم حضور میداشت که سیاست، در جنگ بعدی هم نقشی داشته باشه (نا سلامتی الان دیگه بحث game of thrones هست و جنگ مردگان هم که به خوبی و خوشی تموم شد!) .. اما الان این سناریو کلا باطله چون بیلیش مرده!! و d&d، واریس و تیریون و سر داوس و حتی برن (که از همه چی آگاهی داره) رو هم توی جبهه جان و دنریس نابود کردن...

ویرایش شده در توسط Gemini

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 46 دقیقه قبل، mehdi342 گفته است :

ایا احتمال داره نایت کینگ بعدی این بچه باشه و داستان ارتش مردگان و نایت کینگ به طور کامل به پایان نرسیده باشه ؟ 

چند درصد احتمال داره که بعد از مرگ نایت کینگ این بچه هم مرده باشه یا اصلا زنده باشه !!؟

images.jpeg

مقصودشون فقط گفتن نحوه ی به وجود اومدن آدرها بود. این بچه شخص خاصی نیست و توی سه قسمت فرصت پرداختن به این چیزها رو ندارند. 

چه بخوایم چه نخوایم باید قبول کنیم که ماجرای شاه شب تموم شد. نهایت نهایتش مثل فیلم های رده چندم، تو آخرین دقیقه ی قسمت آخر نشون میدند برن یا هر کس دیگه شاه شب بعدی شد و پایان رو باز میذارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این لینک برای اون دوستانی که جنگ بین ویسریون و رگال رو نتونستن قشنگ ببینن توی اون تاریکی .

این ويدئو روشن تر و اسلوموشن هستش 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، mehdi342 گفته است :

که توسط ادرها پیش نایت کینگ برده شد و در قلب سرزمین زمستان جایی که نایت کینگ و دارو دسته اش اونجا پایگاه داشتن بچه رو تبديل به یکی مثل خودش کرد با چشمای ابی !! 

بعدها و در طول فصل دیگه ما از سرنوشت این بچه چيزي ندیدیم و هر بار هم نایت کینگ و دارو دسته اش با همین ۱۳ نفر  در طول سریال نشون داده شد .

images.jpeg

طبق گذشت زمان در سریال، این بچه الان نهایتا 8 سالشه. و از طرفی چون نایت کینگ اون رو تبدیل کرده، پس با نابود شدن نایت کینگ، این بچه هم مثل بقیه وایت واکرها پودر شده ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، mehdi342 گفته است :

همین یکی نبود. کرستر ده ها فرزند پسر به نایت کینگ داد که اصلا معلوم نیست چی شدند. فکر می کنم در سریال پی گرفته نشه ...

در 29 دقیقه قبل، mehdi342 گفته است :

این لینک برای اون دوستانی که جنگ بین ویسریون و رگال رو نتونستن قشنگ ببینن توی اون تاریکی .

این ويدئو روشن تر و اسلوموشن هستش 

مرسی. خیلی وحشی بود این ویسریون پاره پوره... به ویسریس بیچاره اینجا هم ظلم شد و اژدهای هم نام اون بود که به این روز افتاد... ولی من هنوز نفهمیدم جان چطوری اینجوری روی این اژدها خودشو نگه داشت؟ کلا یکی از اون تیغ های اژدها رو گرفته بود دیگه... دسته و دستگیره که نداشت که!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 52 دقیقه قبل، مه سا استارک گفته است :

مقصودشون فقط گفتن نحوه ی به وجود اومدن آدرها بود. این بچه شخص خاصی نیست و توی سه قسمت فرصت پرداختن به این چیزها رو ندارند. 

چه بخوایم چه نخوایم باید قبول کنیم که ماجرای شاه شب تموم شد. نهایت نهایتش مثل فیلم های رده چندم، تو آخرین دقیقه ی قسمت آخر نشون میدند برن یا هر کس دیگه شاه شب بعدی شد و پایان رو باز میذارند.

آره چون آدر ها با تمام بچه های پسر کرستر همین کار رو کردن و این یکی فقط واسه اطلاع دادن به بیننده بوده. واقعا مثل خیلی چیزای دیگه، تعداد آدرها هم حتی مشخص نشد. هدفشون هم که برن تو 10 ثانیه توضیح داد و سمول به طرز مسخره ای قانع شد و تایید کرد. من هم پایان باز رو محتمل میدونم که اونم دیگه فایده ای نداره خیلی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Dawn گفته است :

همین یکی نبود. کرستر ده ها فرزند پسر به نایت کینگ داد که اصلا معلوم نیست چی شدند. فکر می کنم در سریال پی گرفته نشه ...

مرسی. خیلی وحشی بود این ویسریون پاره پوره... به ویسریس بیچاره اینجا هم ظلم شد و اژدهای هم نام اون بود که به این روز افتاد... ولی من هنوز نفهمیدم جان چطوری اینجوری روی این اژدها خودشو نگه داشت؟ کلا یکی از اون تیغ های اژدها رو گرفته بود دیگه... دسته و دستگیره که نداشت که!

جدا تا ویدیو اسلوموشن و نور صفحه روشن تر نباشه ، رقص اژدهایان خیلی مسخره به نظر میرسید تا اینکه بعد از این ویدیو دیدم خیلی خوب از پس صحنه ها بر اومدن ، ولی واقعا خیلی وحشیانه جنگیدن هاااا 

چنگ هایی که رو سینه هم میکشیدن ، ولی اژدهای جان هم خوب اولش ذهر چشم گرفت و گردن و دهن و سینه شو جر داد ولی بازم با این تفاسیر جنگ خفنی بود و به قول معروف رقص اژدهایان زیبایی بود . 

حالا شما فرض کن تارگریان ها با هم یه همچین جنگی اونم با چه اژدهایانی انجام دادن ..... 

IMG_20190504_152527.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرتون وقتی مارتین کتابشو تموم کنه کسی حاضر میشه اونو به تصویر بکشه؟ به نظرتون ارزشش رو داره که دوباره از نو ساخته بشه؟ البته اینو هم می دونیم که کتاب خطهای داستانی جالبی داره که تو بازی تاج و تخت حذف شده ( مثل دورن و جزایر اهن و گریف جوان و...) و بعضی بخشها هم تغییرات قابل توجهی نسبت به کتاب داره( مثلا سرنوشت سانسا)

اگه ساخته بشه دوباره می بینید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، سایمون چشم ستاره گفته است :

به نظرتون وقتی مارتین کتابشو تموم کنه کسی حاضر میشه اونو به تصویر بکشه؟ به نظرتون ارزشش رو داره که دوباره از نو ساخته بشه؟ البته اینو هم می دونیم که کتاب خطهای داستانی جالبی داره که تو بازی تاج و تخت حذف شده ( مثل دورن و جزایر اهن و گریف جوان و...) و بعضی بخشها هم تغییرات قابل توجهی نسبت به کتاب داره( مثلا سرنوشت سانسا)

اگه ساخته بشه دوباره می بینید؟

خیلی کاراکترهای سریال از بچگی با این سریال بزرگ شدن (مثل آریا و برن و سانسا) و بعید هست hbo دوباره بخواد همچین کاری کنه.. مگر اینکه آمازون روی پروژه اش کار کنه یا کسی بیاد مثل ارباب حلقه ها فیلم های سینمایی چندگانه ازش درست کنه. که البته بعیده کسی دوباره همچین ریسکی کنه.. مثلا کال دروگو رو میخوان به کی بدن بازی کنه؟؟ یا بازیگرایی مثل میسی ویلیامز دیگه بچه نیستن که بخوان نقشی مثل آریا رو بازی کنن.. بعضی از بازیگرای سریال یه جوری مناسب نقششون هستن که به نظرم هرکس دیگه ای اون رو بازی کنه تماشاگرا و منتقدین واکنش منفی بهش نشون بدن..

همین سریال بهترین چیزی بود که میشد از نغمه آتش و یخ داشته باشیم که d&d پایانی که برازندش باشه رو ازمون گرفتن..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرتون سرسی رو چه کسی میکشه؟؟ 

(البته اگه فکر میکنین میمیره)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 27 دقیقه قبل، Gemini گفته است :

خیلی کاراکترهای سریال از بچگی با این سریال بزرگ شدن (مثل آریا و برن و سانسا) و بعید هست hbo دوباره بخواد همچین کاری کنه.. مگر اینکه آمازون روی پروژه اش کار کنه یا کسی بیاد مثل ارباب حلقه ها فیلم های سینمایی چندگانه ازش درست کنه. که البته بعیده کسی دوباره همچین ریسکی کنه.. مثلا کال دروگو رو میخوان به کی بدن بازی کنه؟؟ یا بازیگرایی مثل میسی ویلیامز دیگه بچه نیستن که بخوان نقشی مثل آریا رو بازی کنن.. بعضی از بازیگرای سریال یه جوری مناسب نقششون هستن که به نظرم هرکس دیگه ای اون رو بازی کنه تماشاگرا و منتقدین واکنش منفی بهش نشون بدن..

همین سریال بهترین چیزی بود که میشد از نغمه آتش و یخ داشته باشیم که d&d پایانی که برازندش باشه رو ازمون گرفتن..

بله. این نقش ها هم میشه مثل جوکر که بعد از هیث هر کس بازی کرد، هیت گرفت. با اینکه جرد هم انقدری که همه گفتند بد نبود. 

در 3 دقیقه قبل، Danny گفته است :

اگر برای سورپرایز کردن بیننده ها، خودکشی نکنه یا حنا دختری در مزرعه نکشدش... قاعدتا مرگ غم انگیزش به دست جیمی دراماتیک ترین شکل ممکنه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، مه سا استارک گفته است :

اگر برای سورپرایز کردن بیننده ها، خودکشی نکنه یا حنا دختری در مزرعه نکشدش... قاعدتا مرگ غم انگیزش به دست جیمی دراماتیک ترین شکل ممکنه. 

??

آره اگه بدست جیمی بمیره واقعاً غم انگیزه، ولی فکر نکنم خود جیمی دوست داشته باشه که عشق شو به همراه بچه اش بکشه، این احتمال هم وجود داره که آریا از صورت جیمی برای قتل سرسی استفاده کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۱۳ at 22:46، تینا استارک گفته است :

فوقش جنگ با سرسی دیگه. 

ضعیف ترین فصل گیم تا به اینجا فصل هشتم بوده..

در 4 ساعت قبل، Danny گفته است :

همونطور که ملیساندرا گفت به گمونم اریا بکشه..چون راحت میتونه با چهره ی عوض شده بره و کار رو تموم کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری