رفتن به مطلب
cancer

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

بحث اپیزودیک قسمت چهارم  

92 رای

1. 1. به قسمت چهارم فصل هشت مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      10
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      3
    • 5
      6
    • 6
      9
    • 7
      16
    • 8
      17
    • 9
      19
    • 10
      9

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)
در ۱ ساعت قبل، Prince Rhaegar گفته است :

بلآخره یکی حرف دل منو زد..من خودم دنی فن نیستم ولی از این که ظالم فرضش می کنن کفری می شم.

دقیقآ اگه هر کس جای دنی بود تا الان تیریونو تیکه تیکه کرده بود چون تیریون اشتباهات خیلی جبران ناپذیری داشت دنی بخاطر اعتمادش به تیریون شکست های خیلی بدی خورد..تازه بازم بعد اون نظر تیریون براش مهم بود..من خودم عاشق تیریونم ولی وقتی یک طرف داستان خانوادش باشن نمی تونه درست تصمیم بگیره.

تو قسمت چهارم در حق دنی خیلی ظلم شد انگار نه انگار که اگه ارتشش رو نمیوورد شمال آریا که هیچی حتی خود جکن هگارم نمی تونست نایت کینگو بکشه..مردم شمال هنوز بهش بدبین هستن

مثلآ اونجا که جان گفت ما به متحد احتیاج داریمو این حرفا آریا گفت من به متحد احتیاج ندارم (آریا جان اگه وجود داشتی این حرفو قبل از جنگ می زدی?)

واریس هم این قسمت از چشم افتاد من مطمئنم این قسمت بعدی یه گندی میزنه عقایدش رو دوست دارم ولی همیشه با خیانت به اینو اون کارش رو پیش می بره..حداقل تیریون با این که میدونه اگه دنی بزنه به سیم آخر چیکار می کنه ولی بازم براش میجنگه.

جان آدم فوق العاده ای هستش اما به نظر من شاه خوبی نمیشه چون زیادی خوبه درسته مردم دلشون می خواد اون شاه باشه ولی ازش حساب نمی برن اونم مثل ند استارک تو بازیای سیاسی قورتش میدن.

مردم پایتخت که از اولشم به اندازه ی یه مشت کود مرغی واسه من ارزش نداشتن دیگه بعد از مرگ میساندی و ریگالم که دیگه گور باباشون امیدوارم دنی یه مهمونی باربیکیو تو کینگزلندینگ راه بندازه.

ولی من اگه جای دنی بودم همین الانش میرفتم اسوس میزاشتم سرسی به شمال حمله کنه بعد برمیگشتم ترتیب باقی مونده هاشونو میدادم دقیقآ سیاست خود سرسی..چون مردم شمالم لیاقتشون همینه.

با شما موافق هستم ولی این رو هم در نظر بگیرید سانسا از لحاظ قدرت قویترین مهره است میدوندم تمام لرد های شمالی به خوصوص خاندان مندرلی به جان وفادار نیستند ولی به احتمال زیاد طرف سانسا رو مگیرن ویل کاملا به لطف بیلیش دست سانساس و بعد از فری ها سانسا میتونه روی ریورلند هم ادعا کنه چون یه رگ تارلی داره و بعد از بلک فیش میتونه ریوران رو هم دست بگیره اگه دنریس ارتشش رو عقب بگشه به احتمال زیاد جان میمیره الان جان تنها کسی است که جلوی سانسا رو میگیره سانسا از بچگی هم عشق به قدرت داشت شمال شمال کردن الانش هم فیلمه اون قدرت میخواد اگه دنریس برگرده اسوس با ارتش حداقل 50 هزار نفری سانسا به علاوه ی سرسی تجدید قوا یافته روبرو میشه 

تازه با این شرایت و خالی بودن کسلیراک اونم به دست سانسا میفته که پول فراوانی نصیب اون میکنه

ویرایش شده در توسط sadrakhan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان وقتش هست داریو ناهاریس بیاد بزنه دهن همه رو سرویس کنه

اینا دنریس رو غریب گیر آوردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 2 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

الان وقتش هست داریو ناهاریس بیاد بزنه دهن همه رو سرویس کنه

اینا دنریس رو غریب گیر آوردن

اون با دوهزارتا سرباز دقیقا میخواد چیکار کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

به نظر من کفتری چیزی هستن ولی چرا فقط دوتا هستن و دنریس داره نگاشون میکنه

?? نه بابا، کفتر مگه چقدره؟ اینا خیلی بزرگترن، به نظر میاد واقعا اژدها باشن و دومیه هم انگار بزرگتره پس یا همون کانیباله (که احتمالش کمه) ،یا دروگونه که جلوئیش هم دو حالت داره یا ریگال زنده شده هس یا یه اژدهای دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Danny گفته است :

?? نه بابا، کفتر مگه چقدره؟ اینا خیلی بزرگترن، به نظر میاد واقعا اژدها باشن و دومیه هم انگار بزرگتره پس یا همون کانیباله (که احتمالش کمه) ،یا دروگونه که جلوئیش هم دو حالت داره یا ریگال زنده شده هس یا یه اژدهای دیگه

نمیدونم ولی تمام شواهد  بر خلاف اژدهای چهارمه شاید دوتا بچه اژدها باشن ولی به احتمال زیاد همون کفتری چیزی هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

با شما موافق هستم ولی این رو هم در نظر بگیرید سانسا از لحاظ قدرت قویترین مهره است میدوندم تمام لرد های شمالی به خوصوص خاندان مندرلی به جان وفادار نیستند ولی به احتمال زیاد طرف سانسا رو مگیرن ویل کاملا به لطف بیلیش دست سانساس و بعد از فری ها سانسا میتونه روی ریورلند هم ادعا کنه چون یه رگ تارلی داره و بعد از بلک فیش میتونه ریوران رو هم دست بگیره اگه دنریس ارتشش رو عقب بگشه به احتمال زیاد جان میمیره الان جان تنها کسی است که جلوی سانسا رو میگیره سانسا از بچگی هم عشق به قدرت داشت شمال شمال کردن الانش هم فیلمه اون قدرت میخواد اگه دنریس برگرده اسوس با ارتش حداقل 50 هزار نفری سانسا به علاوه ی سرسی تجدید قوا یافته روبرو میشه 

تازه با این شرایت و خالی بودن کسلیراک اونم به دست سانسا میفته که پول فراوانی نصیب اون میکنه

داداش دنریس با اون همه ابهت جلو سرسی کم اوورده اون سانسای فوفول که تو عمر غیر مفیدش هیچ غلطی نکرده..فقط شوهرش دادن

سرسی سانسارو درسته قورت میده..سانسا توهم قدرت داره در ضمن ریورلندز الان واسه لنیستراست.

در ضمن شاهزاده ی دورن و یارا هم این وسط فراموش نکنید اونا هم کم چیزی نیستن به شخصه امیدوارم داریو هم بیاد..

دنریس اگه این وسط بهش خیانت نشه مثلآ واریس تو این هاگیر واگیر داستان درست نکنه(که می کنه) یا جان این وسط وجدان درد نگیره(که میگیره) دنی شانس خوبی واسه پیروزی داره.

ولی دنریس توسط یه مشت ذهن خیانتکار محاصره شده این وسط فقط کرم خاکستری بهش وفاداره.

ولی اگه تیریون(که خودم فن شدیدشم) و واریس به دنریس خیانت کنن حقشون مرگه چون از خیانت هیچ وقت چیز خوبی به عمل نمیاد حتی اگه نیتت خیر باشه..اگه دنریس بزنه تیکه تیکه شونم کنه بهش حق می دم چون فقط نشستن به دنی میگن حمله نکن حمله نکن بعدم نمیگن آقا به جای حمله بیا فلان کارو کن انگار دنریسم بیکار می شینه که سرسی هر روز قوی تر شه همین الانش رفت شمال برگشت دید سرسی چیکارا که نکرده.

ولی اگه سانسا آخر ملکه شه من کل آرشیو گاتو پاک می کنم خیلی زور داره واسم?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Prince Rhaegar گفته است :

داداش دنریس با اون همه ابهت جلو سرسی کم اوورده اون سانسای فوفول که تو عمر غیر مفیدش هیچ غلطی نکرده..فقط شوهرش دادن

سرسی سانسارو درسته قورت میده..سانسا توهم قدرت داره در ضمن ریورلندز الان واسه لنیستراست.

در ضمن شاهزاده ی دورن و یارا هم این وسط فراموش نکنید اونا هم کم چیزی نیستن به شخصه امیدوارم داریو هم بیاد..

دنریس اگه این وسط بهش خیانت نشه مثلآ واریس تو این هاگیر واگیر داستان درست نکنه(که می کنه) یا جان این وسط وجدان درد نگیره(که میگیره) دنی شانس خوبی واسه پیروزی داره.

ولی دنریس توسط یه مشت ذهن خیانتکار محاصره شده این وسط فقط کرم خاکستری بهش وفاداره.

ولی اگه تیریون(که خودم فن شدیدشم) و واریس به دنریس خیانت کنن حقشون مرگه چون از خیانت هیچ وقت چیز خوبی به عمل نمیاد حتی اگه نیتت خیر باشه..اگه دنریس بزنه تیکه تیکه شونم کنه بهش حق می دم چون فقط نشستن به دنی میگن حمله نکن حمله نکن بعدم نمیگن آقا به جای حمله بیا فلان کارو کن انگار دنریسم بیکار می شینه که سرسی هر روز قوی تر شه همین الانش رفت شمال برگشت دید سرسی چیکارا که نکرده.

ولی اگه سانسا آخر ملکه شه من کل آرشیو گاتو پاک می کنم خیلی زور داره واسم?

سری هم اول اینجور نبود بعد این سانسا خوشانسه خودش که خودش رو تو این موقعیت قرار نداده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنریس ظالم نیست یه نمه خُله ، ولی توی این سریال کی خُل نیست؟ مرحومان ند و راب استارک و همینطور جان  که شخصیت های مورد علاقه من اند کم کارهای احمقانه کردند؟ یا حتا سانسا با اون قد و بالاش ?
دنریس قهرمان این داستانه ، جان  بدلش ، و تیریون مکمل اینها
اثر مارتین  قهرا به یک عصر جدید می انجامه (سریال البته خدا داند)، با لوث شدن چیزهای احمقانه ای مثل نجیب زادگی و پادشاهی و این چرندیات . و تلاش برای شکستن چرخه‌ی معیوب بازی آریستوکراتیک  تاج و تخت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من گفتم اگه ول کنه دنریس بره اسوس اینجور میشه قرار داد مزدور ها مادام العمر نیس که اگه دنریس نباشه به مرور کفه ی قدرت به سمت سانسا حرکت میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Prince Rhaegar گفته است :

دوست عزیز قسمت 6 فصل هفتم رو دوباره نگاه کن..دنریس قبل از این که جان زانو بزنه قبول کرد که بهش کمک کنه بعدش جان احساساتی شد به عنوان ملکه قبولش کرد..اولش به جان گفت اگه زانو بزنی  منم کمکت می کنم ولی با دیدن ارتش مردگان قبول کرد که به جان کمک کنه.

اونجایی که رفتن توی غار رو یادت هست؟ شما یه بار دیگه اپیزودی که جان با دنریس ملاقات کرد (قسمت 4 فصل 7) رو ببین دیالوگ دنریس دقیقا این بود: "من برای تو میجنگم.. من برای شمال میجنگم.. وقتی که زانو بزنی"

شما کل بحث من رو کنار گذاشتی اومدی اونجایی که داخل پرانتز یک جمله اضافه کردم رو نقل کردی.؟؟؟ در پرانتز گفتم شرط دنریس زانو زدن بود..  درسته که در نهایت در "اپیزود شمال دیوار" با سه تا اژدها اومد کمک جان اما شرط اولیه اش همون بود..

ویرایش شده در توسط Gemini

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

نمیدونم ولی تمام شواهد  بر خلاف اژدهای چهارمه شاید دوتا بچه اژدها باشن ولی به احتمال زیاد همون کفتری چیزی هستن

Screenshot_20190510-160445.thumb.png.98b80c53be1a063564235c136a2d4d1b.png

اگه دقت کنین خیلی شبیه اژدهان، شاید تئوری اژدهای چهارم درست باشه (شایدم نباشه، ولی اگه بگیم ریگاله دیگه خیلی مسخره میشه چون با اون تیری که از تو گردنش رد شد دیگه زنده بودنش محاله)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Danny گفته است :

اگه دقت کنین خیلی شبیه اژدهان، شاید تئوری اژدهای چهارم درست باشه (شایدم نباشه، ولی اگه بگیم ریگاله دیگه خیلی مسخره میشه چون با اون تیری که از تو گردنش رد شد دیگه زنده بودنش محاله)

اگه باشه پس گانیباله به احتمال زیاد پایان تلخ و شیرین معلوم شد وستروس به دست گانیبال خورده میشه?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۱۹ at 15:54، omid007 گفته است :

کشته شدن جان توسط دنریس واس من جذاب تره

مدکویین جانو بکشه و آخرین رقیبشو از بین ببره و بشینه رو تخت 

ظلم پابرجاس، ظلم از بین نمیره بلکه از شخصی به شخص دیگه منتقل میشه

سانسا رو هم تو شمال ببینیم ی شمال مستقل و دشمن پایتخت

و پاسخ ب ابهامات برن، مثلا استفاده از آدما برای گرفتن جای نایت کینگ و تبدیل شدن ب پادشاه اون سمت دیوار 

این واس من از همه جذاب تره

به نظرم مرگ جان خیلی کلیشه ای میشه. اینکه در آخر جنگ تاج و تخت رو ول کنه و بره شمال واقعی، کنار مردم آزاد جالب تره. 

کارگردان ها ماجرای مد کویین رو خوب درنیاوردند. به نظرم الان اگر دنریس همه رو بکشه و به تخت بشینه هم، مخاطب باهاش همذات پنداری می کنه و اون حس مدکویین بودنش منتقل نمیشه. نتونستند اون خط داستانی رو درست به نتیجه برسونند. 

در مورد برن و شاه شب هم، من فکر نمی کنم دیگه چیزی ببینیم. اون ماجرا تموم شده. کلا من به دو قسمت آینده خوشبین نیستم. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، مه سا استارک گفته است :

به نظرم مرگ جان خیلی کلیشه ای میشه. اینکه در آخر جنگ تاج و تخت رو ول کنه و بره شمال واقعی، کنار مردم آزاد جالب تره. 

کارگردان ها ماجرای مد کویین رو خوب درنیاوردند. به نظرم الان اگر دنریس همه رو بکشه و به تخت بشینه هم، مخاطب باهاش همذات پنداری می کنه و اون حس مدکویین بودنش منتقل نمیشه. نتونستند اون خط داستانی رو درست به نتیجه برسونند. 

در مورد برن و شاه شب هم، من فکر نمی کنم دیگه چیزی ببینیم. اون ماجرا تموم شده. کلا من به دو قسمت آینده خوشبین نیستم. 

اصلا نباید درباره ی سرنئشت کلیشه ای جان حرف زد شاه شه کلیشه ایه بمیره کلیشه ایه به شمال بره هم کلیشه ای تو بیشتر فیلم های امریکایی خیلی از قهرمان های داستان میرن مکزیک جوش و خرم زندگی میکنن اینم کلیشه ایه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۱۹ at 16:28، Gemini گفته است :

اما بخش دوم: 

در مواردی که اشاره کردید خیلی foreshadowing شده..

در پست دومم در تاپیک این قسمت هم در پاسخ به یکی از دوستان گفتم که اعتقادم بر این هست والنکار نه جیمی هست نه تیریون.. بلکه یکی دیگه هست: "یورون" ... یورون برادر کوچکتر بیلون هست و در کتاب از این شخصیت مضحک یورون در سریال خیلی کاریزماتیک تر و خونخوارتر هست.. احتمالی که اشاره کردید به نظرم درسته.

در مورد جیمی هم که در این تاپیک اشاره کردم پیش سرسی برگشت که از خاندانش دفاع کنه (همونطور که به لردها در وینترفل گفت کارهایی که قبلا در گذشته انجام دادم، در حالت جنگی بود و بازم همون کارها رو برای خاندانم میکنم) ولی حتی اگر من اشتباه کرده باشم و اگر برای کشتن سرسی هم رفته باشه بازهم این دو خواهر برادر به نظرم درآغوش هم همونطور که به دنیا اومدن، با هم میمیرن..(جیمی در فصل 6 به بران گفت دوست دارم در کنار زنی بمیرم که دوستش دارم)

و اما در مورد دنریس و خیانت هایی که بهش میشه: در کتاب (خانه نامیرا) اشاره شده که به دنریس سه خیانت خواهد شد: یکی برای طلا- یکی برای خون - یکی برای عشق

به نظرم خیانت واریس قطعی هست و در قسمت قبل هم خودش اشاره کرد اما تیریون هنوز به دنریس وفاداره.. در فصل قبل ملیساندره به واریس گفت که در وستروس میمیری.. کینوارا هم در فصل 6 بهش درباره رابطه اش با آتش هشدار داد... اما درباره تیریون مسئله ای وجود داره.. دوستانی که از اسپویل احتمالی دوری میکنند متن رو باز نکنن

نمایش محتوا مخفی

در حین فیلمبرداری، یک منبع موثق در اسپانیا افشا کرده که تیریون به جرم خیانت، زنده زنده سوزانده میشه... کشته شدن واریس به همین روش هم با اینکه توسط این منبع تایید نشده اما با توجه به رابطه ای که واریس و آتش از کودکی داشتن، و احتمالا به دلیل اینکه واریس از خون پادشاهی بوده باشه(خاندان بلک فایر) و اون جادوگر به همین دلیل به خون اون برای نوعی جادوی قوی نیاز داشته و اعضای بدن واریس رو در آتش انداخته، اینجا هم به دلیل دیگه ای علاوه بر خائن بودن واریس به زنده زنده سوزاندنش نیاز هست..

از بین رفتن تخت آهنین در فصل دوم تا حدودی foreshadow شده بود (ویژن دنریس در خانه نامیرا)..

درباره جان و دنریس باز هم میگم دوستانی که از اسپویل احتمالی دوری میکنن متن رو باز نکنن:

نمایش محتوا مخفی

احتمال کشته شدن دنریس توسط جان بسیار زیاده... پایان تلخ و شیرین مارتین هم احتمالا همین خواهد بود اما در مسیر دیگه ای احتمالا اتفاق میافته_ در سریال: به دلیل سوزاندن کینگزلندینگ توسط دنریس و کشتن واریس و تیریون به دلیل خیانتی که به دنی کردن، جان دنریس رو میکشه..   در کتاب: احتمال نیسا نیسا بودن دنریس

من اصلا کتاب ها رو نخوندم و از والنکار خبر ندارم. من حتی پیش نمایش ها رو هم نمی بینم. 

احتمالاتی که گفتم بر اساس چیزی بود که تو سریال بهش اشاره شده بود. تو سریال حتی یک بار هم اسمی از والنکار یا آزورآهای برده نشده، پس قاعدتاً در دو قسمت آینده هم حرفی ازشون به میون نمیاد. 

براساس پارامترهای درام مرگ سرسی و جیمی کنار هم هماهنگی بیشتری داره. یا خیانت یورون و کشته شدن سرسی توسط یورون. 

نظر من هم همینه که جیمی پیش سرسی برگشت، نه برای کشتنش.

البته کلا هر کاری از این کارگردان ها بعید نیست! 

در 5 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

اصلا نباید درباره ی سرنئشت کلیشه ای جان حرف زد شاه شه کلیشه ایه بمیره کلیشه ایه به شمال بره هم کلیشه ای تو بیشتر فیلم های امریکایی خیلی از قهرمان های داستان میرن مکزیک جوش و خرم زندگی میکنن اینم کلیشه ایه

رفتنش کمتر کلیشه ایه و با شخصیت پردازی جان هم هماهنگ تره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، مه سا استارک گفته است :

من اصلا کتاب ها رو نخوندم و از والنکار خبر ندارم. من حتی پیش نمایش ها رو هم نمی بینم. 

احتمالاتی که گفتم بر اساس چیزی بود که تو سریال بهش اشاره شده بود. تو سریال حتی یک بار هم اسمی از والنکار یا آزورآهای برده نشده، پس قاعدتاً در دو قسمت آینده هم حرفی ازشون به میون نمیاد. 

براساس پارامترهای درام مرگ سرسی و جیمی کنار هم هماهنگی بیشتری داره. یا خیانت یورون و کشته شدن سرسی توسط یورون. 

نظر من هم همینه که جیمی پیش سرسی برگشت، نه برای کشتنش.

البته کلا هر کاری از این کارگردان ها بعید نیست! 

رفتنش کمتر کلیشه ایه و با شخصیت پردازی جان هم هماهنگ تره.

کشته شه بعد بخاطرش شورش شه که باحال تره به سرنوشت ند دوچار شه

مگه مرگ ند کلیشه ای بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

کشته شه بعد بخاطرش شورش شه که باحال تره به سرنوشت ند دوچار شه

مگه مرگ ند کلیشه ای بود

پسرم فقط دو قسمت مونده، آگاهی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، مه سا استارک گفته است :

پسرم فقط دو قسمت مونده، آگاهی؟

اره دیگه نیاز نیست که شورشش تموم شه قسمت اخر میکشنش بعد دنریس رو تخت میشینه شمال شورش میکنه و تمام خیلی هم باحال تموم میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 46 دقیقه قبل، Danny گفته است :

خداییش اینا رو اژدها میبینید؟ به نظرتون مرغ دریایی نیست؟

آریا همه فری ها رو کشت دیگه ریورلندز فک نکنم واسه لنیسترها باشه دیگه

تنها برداشتی که از دو قسمت پایانی دارم اینه قراره گندی که زدن همش بزن فقط همین

ویرایش شده در توسط وایت ولف
افزودن مطلب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

فکر کنم ریورلند الان حاکم نداره درست مثل ریچ و استورمزلند 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

تنها برداشتی که از دو قسمت پایانی دارم اینه قراره گندی که زدن همش بزن فقط همین

بله، من فکر میکنم اژدها هستن،

اولاً معمولا مرغ دریایی سفید هست، دوماً فک نکنم بزرگترین مرغ دریایی هم بتونه از اون فاصله قابل مشاهده باشه، سوماً هیچ مرغ دریایی پیدا نمیشه که تو اون ارتفاع پرواز کنه مگه اینکه خلافش ثابت بشه.

اصلاً بر فرض اینکه مرغابی باشه٬ بنظر شما برای چی دنریس بهشون زل زده؟؟

من از هر زاویه ای که نگاه کردم استنباط می شه که هیچ پرنده یا هر موجود دیگه ای نباید انقد بزرگ باشه که بشه از اونجا‌ دیدش ، به علاوه این که چرا باید یه چیز دیگه ای(به غیر از اژدها ها)  تو اون صحنه قابل رویت باشه (مگه اینکه گروه تدوین علاوه بر استارباکس فکر‌ تبلیغ یه خطوط هواپیمایی هم بسرشون زده باشه ??)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان توی یکی از سایت های انگلیسی زبان خوندم تئوری در مورد اژدهای دیگه

فرموده بودن که ازونجایی که اژدهایان در چند قرن اخیر فقط مال تارگرین ها بودند و اینکه ایلریو موپاتیس تخم هارو آورد برای دنریس و اومد گفت از خرابه های آشای پیداشون کردند ممکنه کاملا دروغ باشه و چون ایلریو یا زنش امکان بلک‌فایر بودنش هست ممکنه تخم اژدها هم ب همین خاطر داشتن و اینکه در سرتاسر وستروس تخم های اژدهایی به جا مانده از اژدهایان تارگرین ها...

اما! توی داستان اشاره نشده که دروگون موقعی که توی بلوغ بود و فرار کرد از دست دنریس و رفت ولگردی کجا بوده پس این امکان وجود داره که رفته باشه جایی تخم گذاری کرده باشه یه جایی! و یا حتی تخم های اژدهایی که مثل خودشون به سنگ تبدیل شده بودن رو تو غاری جایی پیدا کرده باشه یه مدت روشون نشسته باشه ?? و همون‌طور که به لطف جادوگر شهر کارث متوجه شدیم با به دنیا اومدن اژدهایان دنریس جادو هم توی دنیا شکوفا شده دوباره و پس احتمال این هست که بقیه تخم‌های اژدها هم بتونن به دنیا بیان حالا چه تخم دروگون باشه چه تخم های سنگ شده‌ی قدیمی...

ولی برای این تئوری توی سریال شانسی قائل نیستم چون بعید می‌دونم مغز فندقی بنیوف و وایز به این چیزا قد بده مگه اینکه مارتین یه حرکتی زده باشه حالا واسه سریال یا حتی کتاب های آخر چون با در نظر گرفتن تایم‌لاین داستان و از فرار دروگون تا برگشتش و بقیه ماجرا تا الان که دنریس رفت شمال و برگشت زمان کافی بوده برای رشد کافی اژدهای جدید!

اگه مارتین بخواد ویسریون و ریگال رو بکشه حتما یه چیزی توی آستینش داره که کاراکتر اصلی داستانش دنریس رو دست خالی نزاره :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 44 دقیقه قبل، Danny گفته است :

اولاً معمولا مرغ دریایی سفید هست، دوماً فک نکنم بزرگترین مرغ دریایی هم بتونه از اون فاصله قابل مشاهده باشه، سوماً هیچ مرغ دریایی پیدا نمیشه که تو اون ارتفاع پرواز کنه مگه اینکه خلافش ثابت بشه.

من از هر زاویه ای که نگاه کردم استنباط می شه که هیچ پرنده یا هر موجود دیگه ای نباید انقد بزرگ باشه که بشه از اونجا‌ دیدش ، به علاوه این که چرا باید یه چیز دیگه ای(به غیر از اژدها ها)  تو اون صحنه قابل رویت باشه (مگه اینکه گروه تدوین علاوه بر استارباکس فکر‌ تبلیغ یه خطوط هواپیمایی هم بسرشون زده باشه ??)

لوکیشن فیلم برداری که معلوم نیست واقعا قلعه باشه ما که فقط ی اتاق رو دیدیم دنریس هم افسردگی گرفته طفلک زل زده به افق پرنده های آسمون هم دیگه دست اینا نیست بگیم چون تو صحنه حضور دارن پس حتما دلیل داره ولی در کل احتمال هواپیما بودنش خیلی بیشتر از اژدهاست:))

در 8 دقیقه قبل، cancer گفته است :

فرموده بودن که ازونجایی که اژدهایان در چند قرن اخیر فقط مال تارگرین ها بودند و اینکه ایلریو موپاتیس تخم هارو آورد برای دنریس و اومد گفت از خرابه های آشای پیداشون کردند ممکنه کاملا دروغ باشه و چون ایلریو یا زنش امکان بلک‌فایر بودنش هست ممکنه تخم اژدها هم ب همین خاطر داشتن و اینکه در سرتاسر وستروس تخم های اژدهایی به جا مانده از اژدهایان تارگرین ها...

اما! توی داستان اشاره نشده که دروگون موقعی که توی بلوغ بود و فرار کرد از دست دنریس و رفت ولگردی کجا بوده پس این امکان وجود داره که رفته باشه جایی تخم گذاری کرده باشه یه جایی! و یا حتی تخم های اژدهایی که مثل خودشون به سنگ تبدیل شده بودن رو تو غاری جایی پیدا کرده باشه یه مدت روشون نشسته باشه ?? و همون‌طور که به لطف جادوگر شهر کارث متوجه شدیم با به دنیا اومدن اژدهایان دنریس جادو هم توی دنیا شکوفا شده دوباره و پس احتمال این هست که بقیه تخم‌های اژدها هم بتونن به دنیا بیان حالا چه تخم دروگون باشه چه تخم های سنگ شده‌ی قدیمی...

صد رحمت به کانیبال این یکی که خیلی فضاییه بعد ی نکته اژدها جنسیت نداره؟ مستقلا تخم میزارن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Danny گفته است :

بابا یکم به خودتون رحم کنید، همین فکرا و تئوری ها رو میبینید و میخونید بعد که سریال میاد یچی دیگه نشون میده به خاندان سازنده هاش فوش میدید. اینا هیچی نیستن دو تا پرنده ن که دارن میرن پی زندگیشون اگه دو تا اژدها بود که دنی اینجوری دپرس نبود. به کسی هم زل نزده بدبخت توو حال خودشه توو افق محو شده. عکس رو ول کنید اون تیکه رو از تریلر ببینید چقد تند پرواز میکنن اژدها اصلا نمیتونه به سرعت پرواز کنه.

در 27 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

لوکیشن فیلم برداری که معلوم نیست واقعا قلعه باشه ما که فقط ی اتاق رو دیدیم دنریس هم افسردگی گرفته طفلک زل زده به افق پرنده های آسمون هم دیگه دست اینا نیست بگیم چون تو صحنه حضور دارن پس حتما دلیل داره ولی در کل احتمال هواپیما بودنش خیلی بیشتر از اژدهاست:))

صد رحمت به کانیبال این یکی که خیلی فضاییه بعد ی نکته اژدها جنسیت نداره؟ مستقلا تخم میزارن؟

اژدها که کلا جنسیت نداره و میتونه خودش تخم بذاره ولی کلا اژدهای چهارم و این حرفا تئوری هست ک میدن ک بعد که جنگ رو عادی برنده شدن بریم فوش بدیم به دی و دی و سریال و ... . الان با همین نیروها هم میتونن پیروز بشن نیازه به یه گله اژدها ندارن ک. و یچیز دیگه هیچ وقت توی تریلر قسمت بعد چیز مهمی رو نشون نمیدن اینا همش برای هایپه.

ویرایش شده در توسط ashkan.ghf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، تینا استارک گفته است :

با توجه به عکس متعجب جان و فیلم ترسناک فرار آریا تو اپیزود دوم و تئوریهای جذاب مردم . در انتها دیدن یه اپیزود مزخرف 

احتمالا اینم چیز خاصی نیست. فقط یه هفته ذهنمونو درگیر کردیم آخرشم میخوره تو ذوقمون

اره بابا مسخرمون کردن..این پیش نمایشا هم همش شده حالت چهره اگ دقت کنید یکی ناراحت یکی مغرور یکی نگران یکی متعجب اخرشم هیجی ب هیچی سرکاریم??

==================================

بچه هااا تصویر لو رفته مربوط به تعجب یورون در قسمت پنجم هک و افشا شد...

چشم سبزی که اریا خواهد کشت یورون خواهد بود طبق این عکس..

حاویی اسپوییییلللل بسیارررر شدیدددد..

اخطار: بیماران قلبی نبینند..

IMG_20190510_194421_506.jpg.0d65a1c6a1ba39826b97374e8b68b3b2.jpg

من دیگ حرفی ندارم!?

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری