رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

بابا ایمپ که ترسیدن نداره.

واقعاً ایمپ ترس نداره با شوخی و خنده سر میبره، اسلینت رو یادتونه!!!؟؟

از چیتون بتریسم. راب همه جوره شکستتون داد. تازه داداشِ مو طلاییت رو هم اسیر کرد.

موافقم راب ما ها رو شکست داد داداشمون هم اسیر گرفت اما مادر گرانقدرتون آزادش کرد راستی سلام لنیستر ها رو به راب برسونید

اره دیگه مکر لنیستر ، نه شجاعت لنیستر . اخه لنیستر ها که شجاعت ندارند فقط پول دارند مثل عرب ها . خشم تارگارین منظورت خشم اژدها هاشون بود . اونا بدون اژدها چی هستند .

پول، هوش، اژدها

چیزایی که براتیون ها ندارن تنها چیزی که این خاندان زیاد داره فرزندان نامشروعه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
به آریا:

همون خشمی که باعث نابودی هارنهال، یونکای و آستاپور شد. به قول تایوین بعضی جنگ ها رو میشه با قلم و کاغذ میشه برد بعضی دیگه رو با شمشیر. این بستگی به توانایی پادشاه داره که تو هرکدومشون موفق بشه.

شما که نه با قلم می برین نه با شمشیر، فقط با اژدها

بله چون ما تنها خاندانی بودیم و هستیم که تونستیم اژدهایان رو رام کنیم. پیروز شدن یه حرفه نگه داشتن قدرت بعد از اون یه حرفه دیگه. ما حداقل چند دهه بدون اژدهایان دووم اوردیم. شما که دو دهه نشده مملکت رو ورشکست کردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
همون خشمی که باعث نابودی هارنهال، یونکای و آستاپور شد.

خدایی , نه وجدانن خشم شما هارنهال، یونکای و آستاپور را نابود کرد.

استادِ عزیز عمه یِ شِرِک هم هفت هشت تا اژدها داشته باشه یونکای و آستاپور که هیچه, کل اسوس و سوتوروس رو هم می گیره.

شایدم منظورتون از خشم تارگرین خفه کردن برادریست که تقاضای عدالت می کند یا پدریست که تقاضای مبارزه می کند.

موافقم راب ما ها رو شکست داد داداشمون هم اسیر گرفت اما مادر گرانقدرتون آزادش کرد

شما مادر نیستی که بفهمی (البته خودمم نیستم) ولی تا اونجا که من می دونم تو خاندان ما مادرا برای نجات جانِ فرزندانشان همه کار می کنند.

برادرم یکی از بزرگترین نابغه های نظامی بود که در هیچ جنگی شکست نخورده بود. مادرم مطمئن بود راب لنیستر ها رو نابود می کنه. بخاطر همین جیمی رو ازاد کرد تا دوباره من و سانسا رو ببینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رام کردن اژدها یه توانایی و مهارت که فقط خاندان ما داره و این توانایی رو هیچ خانندان دیگه ای نداره. این از هوش ما بود که از این توانایی استفاده کردیم اونم به بهترین شکل ممکن.

مطمئن باشید من در دیوانه بودن ایریس شکی ندارم و از جیمی بخاطر کشتن اون تشکر می کنم و کاملا از مرگ ریکارد و برندون متاسفم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برادرم یکی از بزرگترین نابغه های نظامی بود که در هیچ جنگی شکست نخورده بود. مادرم مطمئن بود راب لنیستر ها رو نابود می کنه. بخاطر همین جیمی رو ازاد کرد تا دوباره من و سانسا رو ببینه.

نابغه نظامی ای که دشمن دیرینه خاندانشون رو برای ماموریت های مهم می فرستاد نابغه ای که یکی از لرد های اصلی و مهمش رو اعدام کرد نابغه ای که یکی از متحد های مهمش رو نادیده گرفت

نابغه نظامی به کسی نمیگن که فقط توی میدان نبرد پیروز باشه در این صورت شما حرف خودت هم داری نقض می کنی چون اگر پیروزی ملاک باشه تارگرین ها بزرگترین نوابغ جنگی بودن و هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
واقعاً ایمپ ترس نداره با شوخی و خنده سر میبره، اسلینت رو یادتونه!!!؟؟

واقعا ترسیدن داره؟! بزرگ ترین آدمی که می تونی نام ببری تیریون از سر راه زده کنار اون هم با فاصله جینوس اسلینته.

رام کردن اژدها یه توانایی و مهارت که فقط خاندان ما داره و این توانایی رو هیچ خانندان دیگه ای نداره. این از هوش ما بود که از این توانایی استفاده کردیم اونم به بهترین شکل ممکن.

مطمئن باشید من در دیوانه بودن ایریس شکی ندارم و از جیمی بخاطر کشتن اون تشکر می کنم و کاملا از مرگ ریکارد و برندون متاسفم.

جدا دنریس چه هنری داشت که سه تا اژدها گیرش اومد؟ نه این بود که برای این اژدهاها بچه ی خودش رو هم قربانی کرد. اگه این هنره من حرف دیگه ای ندارم.

بله چون ما تنها خاندانی بودیم و هستیم که تونستیم اژدهایان رو رام کنیم. پیروز شدن یه حرفه نگه داشتن قدرت بعد از اون یه حرفه دیگه. ما حداقل چند دهه بدون اژدهایان دووم اوردیم. شما که دو دهه نشده مملکت رو ورشکست کردید.

شما اول بگو کدوم یک از پادشاه های شما با شمشیر (نه با اژدها) مملکت رو فتح کرده تا بعد اون پادشاهتون بتونه حق مقایسه با رابرت رو به دست بیاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ابغه نظامی ای که دشمن دیرینه خاندانشون رو برای ماموریت های مهم می فرستاد نابغه ای که یکی از لرد های اصلی و مهمش رو اعدام کرد نابغه ای که یکی از متحد های مهمش رو نادیده گرفت

حرف حساب که جواب نداره.کشتن کاراستارک حماقت محض بود.

ولی اگر منظورتون از"متحد های مهمش" لایسا تالی هست چه دلیلی می تونست اون زن احمق رو قانع کنه که وارد جنگ بشه.

نابغه نظامی به کسی نمیگن که فقط توی میدان نبرد پیروز باشه در این صورت شما حرف خودت هم داری نقض می کنی چون اگر پیروزی ملاک باشه تارگرین ها بزرگترین نوابغ جنگی بودن و هستن

نمی دونم چرا به اتیش زدن سربازان با اژدهاهایتان افتخار می کنید.

منم اگر یک بمب افکن B2 بردارم برم قرون وسطا کل اسیا رو تو یک ساعت می گیرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نابغه نظامی ای که دشمن دیرینه خاندانشون رو برای ماموریت های مهم می فرستاد نابغه ای که یکی از لرد های اصلی و مهمش رو اعدام کرد نابغه ای که یکی از متحد های مهمش رو نادیده گرفت

واقعا از یه پسر 14 ساله خیلی بیشتر از کارهایی که راب کرد انتظار داشتی؟ می خوای بگم تیریون همسن راب بود به چه کاری مشغول بود؟

جدا چقدر انتظار دارین شما از راب، یه پسر خام و نپخته باید بره به جنگ کارکشته ترین و بی رحم ترین لرد مملکت، اون هم با لشکری نصف لشکر دشمنش. ضمن این که باید حماقت های بی پایان یک خواهر و برادر ابله رو هم تحمل کنه، فقط به صرف این که مادر و داییش هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا نمیگی وقتی جیمی 14 ساله بود به چه کاری مشغول بود!!!؟؟؟

منظورم از متحد هم فری ها بود توی شمال و سرزمین های رودخانه بعد از موت کالین استراتژیک ترین نقطه همین دوقلوهاست که دست یه خاندان نفهمه بعد راب موت کالین رو که از دست داد هیچ با نادیده گرفتن والدر فری دوقلو ها هم از دست داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره دیگه مکر لنیستر ، نه شجاعت لنیستر . اخه لنیستر ها که شجاعت ندارند فقط پول دارند مثل عرب ها . خشم تارگارین منظورت خشم اژدها هاشون بود . اونا بدون اژدها چی هستند .

پول، هوش، اژدها

چیزایی که براتیون ها ندارن تنها چیزی که این خاندان زیاد داره فرزندان نامشروعه

استنیس هوش نداشت . اگه هوش نداشت که قضیه ی جیمی و سرسی رو نمی فهمید

اگه استنیس هوش نداشت که ارتش منس رایدر رو شکست نمی داد . اگه استنیس هوش نداشت دیوار سقوط کرده بود و امنیت کل مملکت زیر سوال می رفت . اگه شما داری راحت تو وستروس زندگی می کنی باید از استنیس تشکر کنی

نه که لنیستر ها حرومزاده زیاد ندارند تازه جالب اینه که لنیستر ها حرومزاده ها رو شاه هم می کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم از متحد هم فری ها بود توی شمال و سرزمین های رودخانه بعد از موت کالین استراتژیک ترین نقطه همین دوقلوهاست که دست یه خاندان نفهمه بعد راب موت کالین رو که از دست داد هیچ با نادیده گرفتن والدر فری دوقلو ها هم از دست داد

واقعا بگم؟؟؟؟

جیمی که 14 ساله بود منتظر بود تایوین و جوانا حواسشون پرت شن بره سر وقت سرسی. غیر اینه؟؟؟ کدوم سرزمین بزرگی رو فتح کرده بود؟؟؟!!1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه استنیس هوش نداشت که ارتش منس رایدر رو شکست نمی داد . اگه استنیس هوش نداشت دیوار سقوط کرده بود و امنیت کل مملکت زیر سوال می رفت . اگه شما داری راحت تو وستروس زندگی می کنی باید از استنیس تشکر کنی

نه که لنیستر ها حرومزاده زیاد ندارند تازه جالب اینه که لنیستر ها حرومزاده ها رو شاه هم می کن

قضیه جیمی و سرسی رو که جان ارن فهمید حالا عجیبه چرا داره به اسم استنیس تموم میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا بگم؟؟؟؟

جیمی که 14 ساله بود منتظر بود تایوین و جوانا حواسشون پرت شن بره سر وقت سرسی. غیر اینه؟؟؟ کدوم سرزمین بزرگی رو فتح کرده بود؟؟؟!!1

سرزمین؟؟؟؟ ریورلندز رو که بهش تحویل دادن وسترلند هم به جز جین چه سود دیگه ای واسش داشت؟؟ هیچکدوم رو فتح نکرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا بگم؟؟؟؟

سرزمین؟؟؟؟ ریورلندز رو که بهش تحویل دادن وسترلند هم به جز جین چه سود دیگه ای واسش داشت؟؟ هیچکدوم رو فتح نکرد

منظورم راب نبود، منظورم جیمی بود. گفتیب تو 14 سالگیش چی کار کرده بود که من گفتم جیمی کل فکر و ذکرش تو اون سن خواهر خودش بوده. در حالی که راب تو همین سن همین جیمی رو خرد کرد. تو جنگ شکستش داد، اسیرش کرد و ارتشش رو هم منهدم کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به خدایان قسم من همین صبح اومدم اینقدر پست اینجا نبود.

به کینگ رابرت:

یعنی به نظر شما این که دنریس تونست از سه تا تخمی که به سنگ تبدیل شده بودن سه تا اژدهای سالم در بیاره به معنیه این نیست که اون یه تواناییه خاص داره که از خاندانش به ارث برده؟ حالا سر اینکار شوهر و بچشو از دست داد. شما هم وقتی به قدرت رسیدید عشقتون رو از دست داده بودید.

نبرد چمنزار سرخ رو بدون اژدها پیروز شدیم. میدونم الان میگید هنر کردیم که از یه دسته تارگرین دیگه بردیم ولی این رو هم درنظر بگیرید که نصف بیشتر مملکت و بیشتر شوالیه های بآستعداد پشت دیمون جمع شده بودن و ما فقط حمایت دورن رو داشتیم.

البته من هم قبول دارم که ما فقط به واسطه ی اژدهایان پیروز شدیم ولی به هر حال تونستیم مملکت رو خوب نگه داریم. البته قضیه شاه دیوانه که کلا جداست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به خدایان قسم من همین صبح اومدم اینقدر پست اینجا نبود.

به کینگ رابرت:

یعنی به نظر شما این که دنریس تونست از سه تا تخمی که به سنگ تبدیل شده بودن سه تا اژدهای سالم در بیاره به معنیه این نیست که اون یه تواناییه خاص داره که از خاندانش به ارث برده؟ حالا سر اینکار شوهر و بچشو از دست داد. شما هم وقتی به قدرت رسیدید عشقتون رو از دست داده بودید.

نبرد چمنزار سرخ رو بدون اژدها پیروز شدیم. میدونم الان میگید هنر کردیم که از یه دسته تارگرین دیگه بردیم ولی این رو هم درنظر بگیرید که نصف بیشتر مملکت و بیشتر شوالیه های بآستعداد پشت دیمون جمع شده بودن و ما فقط حمایت دورن رو داشتیم.

البته من هم قبول دارم که ما فقط به واسطه ی اژدهایان پیروز شدیم ولی به هر حال تونستیم مملکت رو خوب نگه داریم. البته قضیه شاه دیوانه که کلا جداست.

تو نبرد چمنزار سرخ علاوه بر دورن پشتیبانی استورم لرد ها و خاندان براتیون رو هم داشتین. ضمن این که شمال هم که احتمالا اصلا وارد جنگ نشد. لنیستر ها هم پشتیبان تارگرین بودند تا این که کوئنتین بال خوردشون کرد و لنیسپورت رو ازشون گرفت. این طوری نیست که بگیم خیلی ارتش دیمون بزرگتر از ارتش تارگرین ها بوده. دیرون حمایت قسمت عمده ی ریچ و احتمالا قسمتی از ریورلند و وسترلند و قسمت خیلی کوچکی از استورم لند رو داشته. اکثر خاندان های بزرگ مملکت اگه وارد جنگ شدن تو جبهه ی شما جنگیدند.

بحث دنریس هم که دیگه خیلی مسخرست. مارتین همه جوره هوای بی خاصیت ترین شخصیت کتابش رو داره. نسبت به سرما و گرما و آب و آتیش و ناخوشی و همه چی مصونیت داره. هر وقت هم که تو یه قدمی مرگ می ره ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم می دن و یه ناجی از زمین یا آسمون سر می رسه و اونو نجاتش می ده. طوری شورش در اومده خود طرفدارای تارگرین هم می خوان سر به تنش نباشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی به هر حال ارتش دیمون بزرگتر بود و اگه دیمون اون حماقت رو انجام نمیداد خاندان تارگرین نابود میشد. البته این رو هم بگم که شما نبرد چمنزار سرخ رو با چه نبرد و چه پادشاهی مقایسه می کنید.

درباره دنریس کاملا باهاتون موافقم. این داریو نهاریس هم که اومد اوضاع خیلی بدتر شد. یعنی من حاضرم لنیستر ها تخت رو بگیرن ولی دنریس نگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلااااام من باز اومدم

استاد من واقعا موندم شما طرف کیی. از یه طرف کارای دنریس و قضیه آستاپور و یونکای رو جزو دستاورد به حساب میاری و از طرف دیگه تو این پست آخریت از دنی بد می گی و میگی که حاضری تخت به لنیستر برسه به دنریس نرسه. من واقعا گیج شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلااااام من باز اومدم

استاد من واقعا موندم شما طرف کیی. از یه طرف کارای دنریس و قضیه آستاپور و یونکای رو جزو دستاورد به حساب میاری و از طرف دیگه تو این پست آخریت از دنی بد می گی و میگی که حاضری تخت به لنیستر برسه به دنریس نرسه. من واقعا گیج شدم.

برادرای نایت واچ طرف کسی رو نمی گیرن .

برای همینه که استاد مجبوره یکی به در بزنه و یکی به تخته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای گفتی رابرت جان. این قسم استادی کم بود مال نایت واچ هم بهش اضافه شد.

اصلا همش تقصیر این اگانه. اگه من این برادرنما رو بخشیدم. اگه پادشاهی رو قبول نمیکرد من دیگه رامو نمیکشیدم برم دیوار. اگه من دیگه این برادر رو دوست داشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قضیه جیمی و سرسی رو که جان ارن فهمید حالا عجیبه چرا داره به اسم استنیس تموم میشه

جان ارین فهمید اما استنیس بهش کمک کرد . تازه استنیس بود که قضیه رو علنی کرد . البته اگه لنیستر ها جان ارین رو نکشته بودن خودش قضیه رو علنی می کرد . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از کجا میدونید لنیسترها جان ارن رو کشتن؟ مدرکی هست؟

خیلی واضحه . اول جان ارین و بعد ادارد استارک . اونا از قدرت دست شاه می ترسیدند و برای همین اونا رو کشتن . تازه می دونستن که هم جان ارین و هم ادارد استارک قضیه ی سرسی و جیمی رو فهمیده بودن و برای این که کسی قضیه رو نفهمه هر دو رو کشتن . تازه تو مرگ رابرت هم نقش داشتن هم سرسی و هم لنسل 

شاید هم جان ارین خودکشی کرده بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جان ارین فهمید اما استنیس بهش کمک کرد . تازه استنیس بود که قضیه رو علنی کرد . البته اگه لنیستر ها جان ارین رو نکشته بودن خودش قضیه رو علنی می کرد . 

جالبه خاندانی که دم از حمایت از شرافت میزنن به این راحتی بدون مدارک محکم به دیگران تهمت میزنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه خاندانی که دم از حمایت از شرافت میزنن به این راحتی بدون مدارک محکم به دیگران تهمت میزنن

تهمت؟!!!!! دیگه حرومزادگی جافری و بقیه ی توله های سرسی واسه همه عیانه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.