رفتن به مطلب
Tyrion Lannister

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

Recommended Posts

رابرت تو دوران حکومتش مملکت رو ورشکست کرد. بجای این که به فکر مردم و اوضاع وستروس باشه فقط به فکر برگزاری تورنومنت و زن بارگی بود. رابرت اینقدر تو این کارا غرق شده بود که حقیقت جلو چشماش رو ندید.

جز نابود کردن تارگرین ها رابرت دیگه چه کاری انجام داد؟

من که استنیس رو با سرسی یکی نکردم. فقط یکی از ویژگی های مشترکشون رو گفتم.

بله خوب بالاخره برطرف کردن نیاز های ملکه هم کم هزینه نداشته برای مملکت . فکر می کنین که لباس ها و جداهرات ملکه ارزون بودن 

در مورد ز بارگی رابرت هم بگم خوب بالاخره وقتی زن ادم نیاز هاش رو تامین نکنه ادم مجبوره بره سراغ زن های دیگه

همون نابود کردن تارگارین ها از صد ها کار دیگه به نفع مملکت تموم شد . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته این بستگی داره شما نفع مردم رو درچی ببینید و بدبخت شدنشون رو از زبان کی. تا اون جایی که من یادم میاد تو زمان ایریس وضع مردم )توجه کنید مردم نه لردها( خوب بوده و ظلم و جنایت ایریس شامل دست، لردها و زنش میشده.

جواهرات ملکه که خرجی نداشته. از کی تاحالا خریدن جواهرات باعث خالی شدن خزانه میشه؟ در این صورت چرا خزانه های تارگرین ها خالی نمیموند؟ اونا که هر پادشاه و ملکشون یه تاج مخصوص به خودشون رو داشتن که با قبلی ها فرق می کرد. ضعف رابرت تو نگه داری حکومت رو به پای بقیه نریزید. اگه جان ارن و استنیس نبودن وستروس محشر کبری میشد.

اگه رابرت یه ذره روی خوش به سرسی نشون میداد و اگه سرسی کمتر کینه ای بود دیگه رابرت نیازی به زن های دیگه نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
البته این بستگی داره شما نفع مردم رو درچی ببینید و بدبخت شدنشون رو از زبان کی. تا اون جایی که من یادم میاد تو زمان ایریس وضع مردم )توجه کنید مردم نه لردها( خوب بوده و ظلم و جنایت ایریس شامل دست، لردها و زنش میشده.

جواهرات ملکه که خرجی نداشته. از کی تاحالا خریدن جواهرات باعث خالی شدن خزانه میشه؟ در این صورت چرا خزانه های تارگرین ها خالی نمیموند؟ اونا که هر پادشاه و ملکشون یه تاج مخصوص به خودشون رو داشتن که با قبلی ها فرق می کرد. ضعف رابرت تو نگه داری حکومت رو به پای بقیه نریزید. اگه جان ارن و استنیس نبودن وستروس محشر کبری میشد.

اگه رابرت یه ذره روی خوش به سرسی نشون میداد و اگه سرسی کمتر کینه ای بود دیگه رابرت نیازی به زن های دیگه نداشت

البته من قصد نداشتم ضعف های رابرت رو در کشورداری توجیه کنم و حرف شما هم در مورد اداره ی کشور توسط جان ارین و خودم کاملا درست بود . ولی به هر حال نمی شه انکار کرد که رابرت هر چی که بود ظالم نبود . اصلا از کجا معلوم که وضع مردم زمان ایریس خوب بوده

اگه رابرت خزانه داری مثل پتیر نداشت هیچ وقت نمی تونست اون همه جشن و تورنومنت برگزار کنه . پتیر سهم مهمی در مقروض کردن دربار داشت . 

فکر کنم یه جایی تو کتاب سرسی گفت که موقعی که رابرت مست می کرده سرسی زن های دیگه ای رو به تخت رابرت می اورده . پس سرسی خودش مقصر بزرگی در این مورد بوده . خودش هم که همش با این و اون می خوابید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایا همسرش نبود . ایا برای بچه های حروم زاده اش پدری نکرده بود . ایا پادشاه به حقش نبود . 

همسر که چه عرض کنم، رابرت به سرسی تجاوز می کرد و چپ و راست می زدش.

اگه می دونست که مثل بچه های ریگار یا دنریس باهاشون برخورد می کرد.

پادشاه بحق؟؟؟؟ جدی ؟؟ اولاً احدی واسه حق و ... تره خرد نمی کنه تو وستروس، ثانیاً کلاً سیستم مزخرفیه. یکی رو می ذارن اون بالا هر خره ای هم سرشون آورد باید بگن پادشاه بحقمونه.

تجاوز اونا تو مراسن عروسیشون قسم خورده بودن . البته در این که سرسی یه فاحـ*ـه ی عوضیه که شکی توش نیست . به هر حال اون با خیلی از مرد های هفت پادشاهی خوابیده : سر جیمی ، لنسل لنیستر ،

اوسموند کتل بلک ، مون بوی

راستی یادم نمیاد کسی رابرت رو گذاشته باشه اون بالا . رابرت با شمشیر و زور پادشاهی رو گرفت و حکومت ظالم رو سرنگون کرد . 

یک بار مفصل با رابرت خودمون این بحث رو کردم، تو کتاب خیلی واضح بیان می شه که رابرت به سرسی تجاوز می کرده.

شما وقتی مجردی و یا همسرت مثل رابرت از نظر شخص من مشکلی نداره که با کی رابطه داری. (برای اهدافت ملت رو وسوسه کنی رو توجیه نمی کنم ها ما بحثمون سر عذاب وجدان سرسی برای کشتن رابرت بود.)

رابرت ظالم رو سرنگون کرد و سرسی پادشاه بحقش رو دیگه ؟ شما از دید سرسی به قضیه نگاه کن متجاوز ظالم محسوب می شه دیگه پس سرسی هم ظالم رو سرنگون کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من خیلی جالبِ که استنیس جان هر کاری که به نفعش باشه رو درست میدونه هر کاری هم که نباشه غلط

سرسی رو محکوم می کنه چرا که با مرد های زیادی بوده و به شوهرش خیانت می کرده و وظیفه اش بوده که تحت هر شرایطی رابرت رو تحمل کنه

از طرفی به رابرت حق میده که زن بارگی کنه چرا چون سرسی راضیش نمیکرده

شما خودتو بزار جای سرسی شب اول ازدواجت همسرت اسم یکی دیگه رو در گوشت زمزمه کنه چه حسی بهت دست میده از طرف نفرت پیدا نمی کنی!!!!!!؟؟ از طرفی رابرت به سرسی تجاوز می کرده این دیگه یه امر مسلمه

من از سرسی بدم میاد ولی به خاطر کارهایی که میکنه نه به خاطر خیانتش به رابرت

شما میای میگی چون توی دوران سلطنت رابرت مردموضع رفاهی خوبی داشتن پس رابرت یه پادشاه رویاییه در صورتی که مردم توی دوران سلطنت ایریس هم وضع رفاهی خوبی داشتن ولی دلیل نمیشه که بگیم ایریس پادشاه خوبی بوده شما همچین از ظلم ایریس به مردم میگی که آدم شک میکنه نکنه مردم از نظرتون فقط همون چندتا لرد و دست محسوب میشن

رابرت با زور شمشیر حکومت رو به دست آورد و از نظر شما شده پادشاه به حق، لنیستر ها هم به کمک هوششون و زور شمشیر حکومت رو به دست آوردن ولی شما میگی غاصبن

شما میگی لرد هایی که استنیس رو به پادشاهی قبول نکردن خائنن و هیچ حقی ندارن در صورتی که خود استنیس هم به پادشاه به حقش ایریس خیانت کرد ولی استنیس از نظرتون خائن نیست

در کل شما هرکاری رو تا زمانی که به نفعتون باشه درست میدونین ولی همین که کسی خارج از دایره استنیس و اطرافیانش اون کار رو انجام میده رو محکوم به خیانت میکنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ب

سرسی رو محکوم می کنه چرا که با مرد های زیادی بوده و به شوهرش خیانت می کرده و وظیفه اش بوده که تحت هر شرایطی رابرت رو تحمل کنه

از طرفی به رابرت حق میده که زن بارگی کنه چرا چون سرسی راضیش نمیکرده

شما خودتو بزار جای سرسی شب اول ازدواجت همسرت اسم یکی دیگه رو در گوشت زمزمه کنه چه حسی بهت دست میده از طرف نفرت پیدا نمی کنی!!!!!!؟؟ از طرفی رابرت به سرسی تجاوز می کرده این دیگه یه امر مسلمه

من از سرسی بدم میاد ولی به خاطر کارهایی که میکنه نه به خاطر خیانتش به رابرت

آی خدا پدرت رو بیامرزه، یه عمر من راجع به سرسی و رابرت تو این فروم گلوم رو پاره کردم اینا رو بگم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواب کیوان رو که فکر کنم می دونم ولی یه سوال از samiano دارم:

سرسی زن رابرته، رابرت شاه مملکته، سرسی از شب اول به بعد دیگه حاضر نمی شه وظایف زناشوییش رو انجام بده، تکلیف رابرت چیه؟ باید با این ملکه اش چی کار کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر رابرت جوری میگه "حالا که سرسی راضی نمیشه وظایفش رو انجام بده، رابرت باید چی کار کنه؟"، انگار رابرت قبل این ماجرا هیچ وقت همچین کاری نکرده یا اگه سرسی پذیرا میشد دست از کاراش برمیداشت .

رابرت با ملکه اش شاهانه رفتار نمیکرد، سرسی مثل بقیه زن ها نبود که چنین رفتاری رو تحمل کنه، اون مجسمه کاملی از غرور یه لنیستر و یه ملکه بود .

تا اونجایی که میدونیم سرسی در ابتدا از این ازدواج راضی بود و این خود رابرت بود که رابطشون رو با رفتار گستاخانه اش خراب کرد و هیچ وقت هم سعی نکرد اشتباهش رو جبران کنه .

تجاوز هیچ توجیه قابل قبولی نداره ! رابرت در این مورد به گستاخی ایریس دیوانه بود . با این تفاوت که سرسی ملکه تارگرین نبود که تحمل کنه، و کاری کرد که رابرت تاوانش رو خیلی خوب پرداخت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرسی زن رابرته، رابرت شاه مملکته، سرسی از شب اول به بعد دیگه حاضر نمی شه وظایف زناشوییش رو انجام بده، تکلیف رابرت چیه؟ باید با این ملکه اش چی کار کنه؟

رابرت جان قسمتی از جوابت رو ریگار داد

همچین از رابرت میگین انگار اصلا اهل خوشگذرونی نبوده و بعد از این که سرسی دست رد به سینه اش زد شروع کرد به عیاشی، در صورتی که رابرت اهل تنوع بوده سرسی بهترین همسر کل وستروس هم که می بود باز هم رابرت بعد یه مدت عیاشی رو دوباره شروع می کرد

تازه توی مکالمه بین سرسی و ادارد هم سرسی میگه رابرت هر وقت دستش به فاحـ*ـه هاش نمی رسیده می رفته حسابی مست می کرده بعد میومده توی تختشون، خوب انتظار داشتین یه زن مغرور مثل سرسی چه کار کنه؟؟ اینقدر منزلتش رو پایین بیاره که تنها موقع نبودن فاحـ*ـه ها انتخاب بشه

میگی باید با این ملکه اش چی کار کنه؟ هر کاری کنه بهتر از اینه که بهش تجاوز کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رابرت جان قسمتی از جوابت رو ریگار داد

همچین از رابرت میگین انگار اصلا اهل خوشگذرونی نبوده و بعد از این که سرسی دست رد به سینه اش زد شروع کرد به عیاشی، در صورتی که رابرت اهل تنوع بوده سرسی بهترین همسر کل وستروس هم که می بود باز هم رابرت بعد یه مدت عیاشی رو دوباره شروع می کرد

تازه توی مکالمه بین سرسی و ادارد هم سرسی میگه رابرت هر وقت دستش به فاحـ*ـه هاش نمی رسیده می رفته حسابی مست می کرده بعد میومده توی تختشون، خوب انتظار داشتین یه زن مغرور مثل سرسی چه کار کنه؟؟ اینقدر منزلتش رو پایین بیاره که تنها موقع نبودن فاحـ*ـه ها انتخاب بشه

میگی باید با این ملکه اش چی کار کنه؟ هر کاری کنه بهتر از اینه که بهش تجاوز کنه

نه دیگه این عینا توی خود کتاب اومده.

اولین رابطه ای که رابرت بعد ازدواج با سرسی با زن دیگه ای برقرار کرد مال خیلی بعد از تمرد سرسی بود. همون شب جیمی و سرسی هم رابرت رو تعقیبش می کنند و می بینند رابرت رفته سراغ یه دختر که فکر کنم یه نسبت فامیلی دور هم با رابرت داشته. همون جا جیمی به سرسی می گه برم بکشمش که سرسی جواب می ده نه و همون شب هم سرسی به رابرت خیانت می کنه.

به ریگار:

بله سرسی مجسمه ی غرور و نخوته. چه خوب خودتون بیانش کردین.

تاوان سرکشی، خیانت و حماقت سرسی رو هم خاندان لنیستر می پردازه. دلم به حال تایوین می سوزه که کلی زحمت کشید و خاندان لنیستر رو از گندی که باباش مسببش بود در آورد، اون وقت دختر خیره سرش تمام زحمت های یک عمرش رو با شقاوتش بر باد می ده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولین رابطه ای که رابرت بعد ازدواج با سرسی با زن دیگه ای برقرار کرد مال خیلی بعد از تمرد سرسی بود. همون شب جیمی و سرسی هم رابرت رو تعقیبش می کنند و می بینند رابرت رفته سراغ یه دختر که فکر کنم یه نسبت فامیلی دور هم با رابرت داشته. همون جا جیمی به سرسی می گه برم بکشمش که سرسی جواب می ده نه و همون شب هم سرسی به رابرت خیانت می کنه.

یعنی میخوای بگی اگر سرسی شب اول رو فراموش می کرد انگار نه انگار که کسی اسم لیانا رو آورده، رابرت به سرسی وفادار می موند می شد یه شوهر خوب!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی میخوای بگی اگر سرسی شب اول رو فراموش می کرد انگار نه انگار که کسی اسم لیانا رو آورده، رابرت به سرسی وفادار می موند می شد یه شوهر خوب!!؟

حداقلش اینه که اون زمان دیگه سرسی مقصر نبود. الان سرسی نه حقی داره نه جای توجیهی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حداقلش اینه که اون زمان دیگه سرسی مقصر نبود. الان سرسی نه حقی داره نه جای توجیهی.

توجیه که داره، یه لنیستر همیشه قرضش رو پرداخت میکنه

ولی جدا از موردی که ذکر کردم من به شخصه کارای سرسی رو توجیه نمی کنم ولی شما ها دارین به رابرت حق میدین اینکارا رو انجام بده در صورتی که کارای رابرت هم هیچ توجیه و هیچ حقی نداره در حقیقت کارای این دوتا این به اون درِ جفتشون مقصرن ولی باعث و بانی شروعش رابرت مست بوده چون اگر هوشیار می بود فکر نمی کنم همچین کاری می کرد

اینجا شده دادگاه خانواده حل مسائل زناشویی رابرت و سرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برای من خیلی جالبِ که استنیس جان هر کاری که به نفعش باشه رو درست میدونه هر کاری هم که نباشه غلط

رابرت با زور شمشیر حکومت رو به دست آورد و از نظر شما شده پادشاه به حق، لنیستر ها هم به کمک هوششون و زور شمشیر حکومت رو به دست آوردن ولی شما میگی غاصبن

شما میگی لرد هایی که استنیس رو به پادشاهی قبول نکردن خائنن و هیچ حقی ندارن در صورتی که خود استنیس هم به پادشاه به حقش ایریس خیانت کرد ولی استنیس از نظرتون خائن نیست

در کل شما هرکاری رو تا زمانی که به نفعتون باشه درست میدونین ولی همین که کسی خارج از دایره استنیس و اطرافیانش اون کار رو انجام میده رو محکوم به خیانت میکنین

شما می گید لنیستر ها با هوششون پادشاهی رو بدست اوردن ولی من می گم اونا با خیانت به کل مقدسات جافری حرام زاده و دیوانه رو روی تخت نشوندن و به اسم براتیون ها حکومت کردن . شما این حرکت رو چه جوری توجیه می کنید . نکنه فراموش کردید که حرام زاده ها نمی تونن شاه یا لرد بشن . حکومت تارگارین ها هم برای همین زیر سواله . 

من عقیده دارم که استنیس مناسب ترین گزینه برای پادشاهیه چون تنها کسیه که اونقدر شرافت داره که عدالت رو در هفت پادشاهی اجرا کنه و همین طور تنها کسیه که توانایی اداره ی هفت پادشاهی رو داره . 

درمورد استنیس هم که گفتید به پادشاهش خیانت کرد قبلا بحث کردیم و من گفتم که اون و بقیه ی لرد هایی که توی شورش رابرت شرکت کردند به بخشی از قسمشون عمل کردند که مربوط به حفاظت از مردم مظلوم بود . ما که نمی دونیم ایریس چه ظلم هایی به مردم نمی کرده . وقتی اون بلا ها رو سر لرد ها می اورده خوب حتما در مورد مردم هم همین طوری عمل می کرده ولی رابرت هم با لرد ها خوش برخورد بوده و هم با مردم

در مورد سرسی و رابرت هم درسته که هر دو مقصر بودن ولی ما میگیم اول سرسی شروع کرده و شما میگید رابرت اول شروع کرده و فکر کنم هیچ وقت به یه نظر یکسان نرسیم .

امیدوارم سرسی هر چه زود تر به سزای اعمال شرورانه اش برسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط برثیون ها!

چرا که این استارک ها و تارگرین ها هی باهم دعوا دارن ولی برثیون ها هم ئخون تارگرین و هم خون نخستین انسانها رو دارن

من مطمئنم استنیس آزور آشایی نیست ولی بعید نیست یهو دیدی شاهزاده ی موعود استنیس بود و جان اسنو و فرزند احتمالی ریگار و لیانا نکته ی انحرافی بوده

در مورد رابرت و سرسی باید بگم سرسی خدایی مظلوم واقع شده!

رابرت انصافا خیلی نامردی کرده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فقط برثیون ها!

چرا که این استارک ها و تارگرین ها هی باهم دعوا دارن ولی برثیون ها هم ئخون تارگرین و هم خون نخستین انسانها رو دارن

من مطمئنم استنیس آزور آشایی نیست ولی بعید نیست یهو دیدی شاهزاده ی موعود استنیس بود و جان اسنو و فرزند احتمالی ریگار و لیانا نکته ی انحرافی بوده

در مورد رابرت و سرسی باید بگم سرسی خدایی مظلوم واقع شده!

رابرت انصافا خیلی نامردی کرده!

بالاخره شما طرفدار براتیون ها هستی یا نه

سرسی مظلوم واقع شده تنها کسی که تو این هفت پادشاهی مظلوم واقع نشده سرسیه 

ممنون که از استنیس حمایت می کنی . همیشه یادت باشه که حق با کیه

پرچم برتیون ها بالاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما می گید لنیستر ها با هوششون پادشاهی رو بدست اوردن ولی من می گم اونا با خیانت به کل مقدسات جافری حرام زاده و دیوانه رو روی تخت نشوندن و به اسم براتیون ها حکومت کردن . شما این حرکت رو چه جوری توجیه می کنید . نکنه فراموش کردید که حرام زاده ها نمی تونن شاه یا لرد بشن . حکومت تارگارین ها هم برای همین زیر سواله . 

من عقیده دارم که استنیس مناسب ترین گزینه برای پادشاهیه چون تنها کسیه که اونقدر شرافت داره که عدالت رو در هفت پادشاهی اجرا کنه و همین طور تنها کسیه که توانایی اداره ی هفت پادشاهی رو داره . 

درمورد استنیس هم که گفتید به پادشاهش خیانت کرد قبلا بحث کردیم و من گفتم که اون و بقیه ی لرد هایی که توی شورش رابرت شرکت کردند به بخشی از قسمشون عمل کردند که مربوط به حفاظت از مردم مظلوم بود . ما که نمی دونیم ایریس چه ظلم هایی به مردم نمی کرده . وقتی اون بلا ها رو سر لرد ها می اورده خوب حتما در مورد مردم هم همین طوری عمل می کرده ولی رابرت هم با لرد ها خوش برخورد بوده و هم با مردم

در مورد سرسی و رابرت هم درسته که هر دو مقصر بودن ولی ما میگیم اول سرسی شروع کرده و شما میگید رابرت اول شروع کرده و فکر کنم هیچ وقت به یه نظر یکسان نرسیم .

امیدوارم سرسی هر چه زود تر به سزای اعمال شرورانه اش برسه

1.اوریس براتیون موسس خاندان براتیون یک حرامزاده بود که به خاطر لیاقتی که داشت شد لرد استورمزاند، اگر حکومت حرامزاده ها زیر سواله پس کل خاندان براتیون میرن زیر سوال

2.رابرت براتیون شورش کرد و چون می تونست خودشو به تارگرین ها نسبت بده پادشاه شد، جافری خودشو به براتیون ها چسبوند و شاه شد با این که این نسبت پوچِ و حقیقت نداره ولی به خاطر زور شمشیرشون و طلای خاندانشون اکثر لرد ها جرات اعتراض پیدا نکردن.

3.زمان ایریس حداقل توی دوره ای که تایوین دست بود مردم مشکل رفاهی نداشتن اینو دیگه همه قبول دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید برثیون ها حرامزاده باشن ولی شما لنیستر ها خواهر و برادر هاتون هم باهم رابطه دارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا لنیستر ها کلا یه دونه تو نسلشون اینجوری دارن دیگه نمیشه گفت که از پایه و اساس مشکل دارن.براتیون ها موسسشون (توجه کنید موسسشون) یه فرد نا حلال زاده بوده و به لطف ما تارگرین ها در سرزمینی که فقط تو دیوار حرامزاده ها میتونن آینده ای داشته باشن، لرد شد. اونم به جای یه خاندان قدیمی و اصیل. حالا همین براتیون ها زدن ما تارگرین ها رو با وجود این همه لطفی که بهشون کردیم نابود کردن. حتی رابرت هم به لطف ما پادشاه شد و تازه اینقدر هم از ما بدش میومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاید برثیون ها حرامزاده باشن ولی شما لنیستر ها خواهر و برادر هاتون هم باهم رابطه دارن!

این جمعی که بستین دقیقاً چیه؟؟ فقط یه مورد اینجوری داشتیم

بعدم الان بحث سره این بود که حرامزاده ها هیچ حق و حقوقی ندارن که من به مورد براتیون ها اشاره کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حالا لنیستر ها کلا یه دونه تو نسلشون اینجوری دارن دیگه نمیشه گفت که از پایه و اساس مشکل دارن.براتیون ها موسسشون (توجه کنید موسسشون) یه فرد نا حلال زاده بوده و به لطف ما تارگرین ها در سرزمینی که فقط تو دیوار حرامزاده ها میتونن آینده ای داشته باشن، لرد شد. اونم به جای یه خاندان قدیمی و اصیل. حالا همین براتیون ها زدن ما تارگرین ها رو با وجود این همه لطفی که بهشون کردیم نابود کردن. حتی رابرت هم به لطف ما پادشاه شد و تازه اینقدر هم از ما بدش میومد.

تارگرین ها که طبق قوانین وستروس همه شون حرام زاده اند. و البته زناکار.

حالا قوانین وستروس رو بی خیال آدم های نچسبی اند. همشون توهم اژدها دارند.

این جمعی که بستین دقیقاً چیه؟؟ فقط یه مورد اینجوری داشتیم

اون داداش کوچیکه هم دلش می خواست، ولی خواهره زیاد با قیافه اش حال نمی کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ازدواج با محارم یه رسم بود وسرش یه جنگ شذ و بعد همه با هم کنار اومدن.

همین ازدواج با محارم سبب دیوانگی میشه دیگه. خیلی از تارگرین ها دیوانه بودن مثه آیرون هیولا ولی هیچکدومشون بجز ایریس شاه نشدن که ترس و وحشت تو دل لردها بندازن. تارگرین ها هرچی باشن حداقل به لطف قیافه هاشون آدم های نچسبی نبودن. اونایی هم که خل وضع بودن عمرشون اونقدر نکشید که ازدواج کنن.)توجه کنید:ایریس یک استثناست)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با تارگرین ها عملا مشکلی ندارم

رابرت عملا یه آدم احمق بود.

ولی خودتون قضاوت کنید برثیون ها سیصد سال بهتون وفادار بودن وقتی ریگار لیانا رو با خودش برد رابرت آیریسو بهانه کرد تا تارگرین ها رو بکشه کنار و لیانا رو پس بگیره

شما تارگرین ها میگید آیریس استثناست پس چطوری همه ی برثیون ها رو بد میدونید؟

من الان نمیتونم بگم رابرت استثناست؟

نه خدایی!!!

ولی اینو هم قبول کنید که برثیون نژاد برتره هم خون شما تو رگاشه هم خود نخستین انسان ها

کسی انکار نکرد که دنریس آزور آشاییه شما هم افتخارات زیاد دارید استارک ها هم همینطور ولی خاندان برتر برثیونه!

به نظر من آخرش کلا معلوم میشه که استنیس آزور آشایی نبوده و جان اسنو هم شاهزاده ی موعود نیست و فقط نیمه تارگرین نیمه استارک بوده نه بیشتر. و بعد معلوم میشه که قدرت استنیس واسه اینه که شاهزاده ی موعوده اون باید استارک ها و تارگرین ها رو به سمت پیروزی بر آدر ها متحد و رهبری کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخر سر میدونستم یکی این سوال رو می پرسه.

واسه این میگیم ایریس یه استثناست چون فکر کنم همه متفق القولن که ایریس یه دیوانه بود و به خیلی ها ظلم کرد و تنها دیوانه ای بود که تو سیصد سال حکومت تارگرین ها سرکار اومد و به همه حتی زنش هم ظلم میکرد و پسرش رو تحت فشار میذاشت.

رابرت یه استثنا نیست چون تو سلامتی عقلی کامل بود. اما ایریس نه. من قبول دارم که رابرت از ایریس بهتر بود.

چیزی که تو مس ئله رابرت حرص منو درمیاره اینه که رابرت از طریق یک چهارم خون تارگرینیش شاه شد. یعنی خون همون خاندانی که ازش متنفر بود.

براتیون ها هرچی باشن نژاد برتر فکر نکنم باشن چون از هر خاندانی مخلوط خونی دارن و فکر نکنم هر خاندانی خون برتر داشته باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما خون خودتو دقت نکردی؟

یک شیشم اندلی یک شیشم اژدها یک شیشم والرین یک شیشم نخستین انسان یک شیشمای بقیشم نامعلومه!

اصلا من نمیدونم این خون شما مگه بستنی مخلوطه؟

تازه استاد باید به این توجه داشته باشی که از اونجایی که صنف تو صنف استادیه به هیچ عنوان تارگرین محسوب نمیشی تو به مملکت خدمت میکنی نه به خاندان!

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری