رفتن به مطلب
Tyrion Lannister

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

Recommended Posts

استنیس فرمانده بدی نیست و مقتدره ولی یه مشکل اساسی داره. خشکه. مردم یه پادشاه خشک و مستبد رو نمی پسندن و برای همین خیلی از استنیس دلخوشی ندارن و خیلی دوستش ندارن.

رابرت می تونست تو یه فنجون ب.ش.ا.ش.ه و مردم بهش می گفتن شراب ولی من بهشون اب سرد تمیز پیشنهاد می دم و اونا با شک اخم می کنن و به هم میگن چه مزه ی عجیبی می ده

پادشاه استنیس به لرد داووس سی ورث

استاد امون جان شاید مردم استنیس رو دوست نداشته باشن که البته حماقت مردم هفت پادشاهی رو می رسونه ولی قطعا هفت پادشاهی به همچنین مردی نیاز داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بدون شک وستروس الان به یه فرد قاطع احتیاج داره توی این شرایطی که هر کدوم از قلمرو ها دارن ساز خودشون رو میزنن باید یکی باشه که بتونه همشون زیر یه پرچم جمع کنه مطمئناً دنریس به درد اینکار نمیخوره و بهترین گزینه در حال حاضر تایوین لنیسترِ

متاسفانه تایوین مرده پس بهترین گزینه باقی مونده استنیسِ که هم از طریق رابرت میتونه مدعی باشه و هم اینکه از قدرت رهبری برخورداره

البته باید صبر کنیم و ببینیم بازیگرای جدید قدرت چه کار می کنن شاید اگان هم بتونه گزینه خوبی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا منم رو اگان خیلی حساب کردم. کسایی که بهش مشاوره میدن عالین و خودشم که برعکس دنریس از بچگی واسه سلطنت کردن تربیت شده. از ظاهرش پیداست که خیلی کاردانه ولی باید یه کتاب دیگه هم بگذره اونوقت میشه دربارش نظر قطعی داد. اگه بلک فایر نباشه من طرفدار شماره یکشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا منم رو اگان خیلی حساب کردم. کسایی که بهش مشاوره میدن عالین و خودشم که برعکس دنریس از بچگی واسه سلطنت کردن تربیت شده. از ظاهرش پیداست که خیلی کاردانه ولی باید یه کتاب دیگه هم بگذره اونوقت میشه دربارش نظر قطعی داد. اگه بلک فایر نباشه من طرفدار شماره یکشم.

من که زیاد چشمم از این اگان آب نمی خوره.

سوای این که تارگرینه و مشکلی که با تارگرین ها دارم رفتارش مقادیری بچه گونه است.

جایی که با تیریون کیواس بازی می کنند و تیریون حرف های نیش داری بهش می زنه، بعد باخت صفحه ی کیواس رو پخش می کنه رو زمین و به تیریون ذستور می ده جمعشون کن. بعد تیریون پیش خودش فکر می کنه که من کارم اینه که با شاه بچه ها سر و کله بزنم.

رفتارش بی شباهت به جافری نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبول دارم اینجا خیلی کارش بچگونه بود ولی خب تیریون هم بد تیکه انداخت. جایگاهش رو درمقابل اگان فراموش کرد و جوری باهاش حرف زد که انگار جافریه.

کلا یه کم مغروره. اینو از حرفاش با افسر گلدن کمپانی ود کانینگتون میشه فهمید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمی دونم چرا این حس تنفری که شما نسبت به دنریس دارینو من نسبت به اگان دارم. کلا خیلی آدم مغرور و خودبزرگ بینیه. اصلا باهاش حال نمی کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی تالیسا جان شما بین اگان و دنریس میگید دنی بهتره؟

خوشم میاد اگان فقط تو یه کتاب بوده و همه اینقدر برعلیهش شدن اگه تو دوتا کتاب بعدی هم باشه دیگه چی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه شعر زیبا برای شاهی که شمال رو از دست داد :

And who are you, the Young Wolf said

To rule with so much fear?

You follow the law of a summer child

But winter is drawing near

When you kill a wolf you enrage his pack,

You’ll fear our howls of war

And when the North brings its icy chill

We’ll hear no lions roar

And so he spoke, and so he spoke

That King of Winterfell

And now the wolves clean out his home

With not a soul to tell

Yes, now the wolves clean out his home

With not a soul to tell

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب دوست دوست ما دوست ماست، به شرط این که طرفدار تارگرین ها نباشه.

بسیار به وستروس خوش آمدی، سلام ما رو هم به آریا برسون.

من از تمام تارگرین ها به خصوص اگان فاتح و از تمام لنیستر ها به خصوص شاه کش متنفرم.

و هر کاری در توانم باشه برای استارک ها و براثیون ها انجام می دهم.

ای جانم. حقا که دوست آریا هستی. به این خوبی و ظرافت حق را از باطل و ظالم را از مظلوم تشخیص می دی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب دوست دوست ما دوست ماست، به شرط این که طرفدار تارگرین ها نباشه.

بسیار به وستروس خوش آمدی، سلام ما رو هم به آریا برسون.

من از تمام تارگرین ها به خصوص اگان فاتح و از تمام لنیستر ها به خصوص شاه کش متنفرم.

و هر کاری در توانم باشه برای استارک ها و براثیون ها انجام می دهم.

یه براستارک دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می بینی سامیانو جان!!!!!

واقعا لنیسترها و تارگرین ها مظلومن واقعا مظلوم. خصوصا تو این فروم.

اشکم در اومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تارگرین ها و لنیستر ها مظلوم واقع شدن!!!

ریگار و استاد امون که مثل اژدها از خاندانشون محافظت می کنند.

لنیستر ها هم که دو تا لرد تایون ، دو تا تریون و ..... دارند.

براثیون ها هم که کینگ رابرت و استنیس براثیون رو دارند. البته رنلی رو هم دارند که ستون پنجم دشمنه.

ما استارک ها کیو داریم؟؟؟

فقط سر تالیسا. وینترفل و برندون معمار هم که فعالیتشون کمه. جورامون هم تازگیا پست نذاشته. اریا هم که دیگه نمیاد تو سایت. اس ای اس هم مواضعش نا مشخصه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نظر کاربر های ثبت نام کرده که بازم تعداد مخالف های لنیستر ها و تارگرین ها بیشتره. حتی من یکی دوبار تو بخش معرفی خودمون دوتا بلک فایر هم دیدم(نمی دونم از دیدنشون باید خوشحال باشم یا ناراحت).

و اما از نظر کاربرهای فعال خودتون حساب کنید دیگه.

البته خدا را هزاران بار شکر که دوستان استارک و براتیون تو فروم هستن و میشه بحث های عالی و جالبی با هم بکنیم و از اطلاعات های هم استفاده کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احسنت جوری کسل عزیز

دیگه این واقعا مشخصه که استارک ها و براتیون ها مظلوم واقع شدن

من نمی دونم این لنیستر ها و تارگارین ها برای چی می گن که مظلوم واقع شدن . سامیانو حتما یادشه که چه جوری با تایوین و استاد امون من رو تنها گیر می اوردن و می کوبیدن . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استنیس مثل اینکه یادت رفته همراه با برادر بزرگترت چه ایرادایی که روی من، چه تهمت هایی که به ریگار و چه صفت هایی رو به خواهر گرامی ما نسبت میدادین

حالا شما ها که خوبین سر تالیسا و برندون موقعی که میان من چهار ستون بدنم می لرزه

پ.ن به استاد آمون: استاد جان این حضور گرم شما و ریگار عزیزه که باعث شده تا الان ظلم و ستم این براستارک ها روی ما لنیستر ها و تارگرین ها اثر نزاره

پ.ن 2: جا داره از مظهر عدالت طلبی سر رنلی براتیون تشکر ویژه ای بکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استنیس مثل اینکه یادت رفته همراه با برادر بزرگترت چه ایرادایی که روی من، چه تهمت هایی که به ریگار و چه صفت هایی رو به خواهر گرامی ما نسبت میدادین

پ.ن به استاد آمون: استاد جان این حضور گرم شما و ریگار عزیزه که باعث شده تا الان ظلم و ستم این براستارک ها روی ما لنیستر ها و تارگرین ها اثر نزاره

دست هایی شیطانی رو در پس پرده در حال توطئه چیدن می بینم.

سامیانو انگار حسابی برای گمراه کردن برادر عزیز ما نقشه کشیدی. بیا و اعتراف کن.

خواهر گرامی؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از نظر کاربر های ثبت نام کرده که بازم تعداد مخالف های لنیستر ها و تارگرین ها بیشتره.

درسته. شاید 70% کاربر های عضو شده نام و خاندان استارک ها رو داشته باشند ولی کدومشون فعالیت می کنند؟ فقط ثبت نام کردند ، دریغ از یک پست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دست هایی شیطانی رو در پس پرده در حال توطئه چیدن می بینم.

سامیانو انگار حسابی برای گمراه کردن برادر عزیز ما نقشه کشیدی. بیا و اعتراف کن.

خواهر گرامی؟!

آیا گفتن حقایق شخصیتیه سر رنلی براتیون عزیز، شاه محبوب و مقتول، نقشه کشیدن برای گمراهی محسوب میشه!!!؟

بله خواهر گرامی و همسر گرانقدر و عالیمقام شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از نظر کاربر های ثبت نام کرده که بازم تعداد مخالف های لنیستر ها و تارگرین ها بیشتره.

درسته. شاید 70% کاربر های عضو شده نام و خاندان استارک ها رو داشته باشند ولی کدومشون فعالیت می کنند؟ فقط ثبت نام کردند ، دریغ از یک پست.

رو بد چیزی دست گذاشتی جوری جان.

فکر کنم اکثریت ما اوایل به استارک ها تمایل داشتیم ولی هر چی بیشتر رفتیم تو بحر کتاب این نظر عوض می شه، در نتیجه کسایی که فقط سریال رو دیدن، یه مقدار سنشون کمتره یا عاشق داستان های دیو و پری هستن می شن طرفدار استارک ها، واسه همینه که اکثریت کاربران که فعال هم نیستن اسمشون برگرفته از این خاندانه.

البته باز همین انتخاب اسم هم مهمه، مثلاً جوری کسل، برندون معمار که فرعی تر و قدیمی تر هستن معلوم می کنن که به علت دلایل بالا طرفدار استارک ها نشده طرف.

شاید صحبتام یه مقدار harsh و judgemental باشه ولی به نظرم اسنجوریه، امیدوارم بر نخوره به دوستان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سامیانو جان صحبت هایی که در مورد ریگار و خواهر عزیز شما می شه که حقیقت محضه . تهمتی در کار نیست . همه از گندکاری های سرسی خبر دارند . اصلا فکر می کنید چرا کابر فعالی به نام سرسی نداریم . هرچند که ریگار جان جور سرسی رو هم می کشه و هواش رو داره . 

به کینگ رابرت : برادر می بینی چه جوری می خوان داداش رنلی رو با ما بد کنن . ما براتیون ها تا اخرین لحظه تو این فروم با هم هستیم .

به جوری کسل : الحق که دوست اریا استارک هستی . خوشحالم که اینقدر خوب کاربر ها رو شناختی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یعنی من نابود این رابطه برادری بی حد و اندازتونم!!!!!!!

همینه دیگه . دشمنان چشم ندارند اتحاد ما رو ببینن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سامیانو جان صحبت هایی که در مورد ریگار و خواهر عزیز شما می شه که حقیقت محضه . تهمتی در کار نیست .

در مورد کارهای شاهزاده بلند مرتبه، ریگار، هیچ اطمینانی وجود نداره پس صفاتی منفی ای که بهش نسبت میدیم تهمت منسوب میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان نظرتون راجع به مارتل ها چیه!!؟

من تازگی ها شدیداً به مارتل ها علاقه مند شدم خیلی شخصیت جالبی دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری