رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

محدودیت تعداد سوال ها برای اینه که تعداد سوال ها زیاد نشه و به دنبالش کیفیت جواب ها افت نکنه . اجازه بدید دشواری سوال ها چالش انگیز باشه تا تعدادشون توان فرسا ( دوست دارید یه دو ماراتون کسل کننده ببینم یا یه دوی 100 متر هیجان انگیز؟) محدودیت یک باره تعداد سوال هم به این خاطره که سوال و جواب ها تا حد امکان پراکنده نباشن، اما اگه واقعا به نظرتون لازمه، به روی چشم . تعداد دفعات رو 2 برابر میکنیم .

والا من هر جا دیدم این تاپیک رو، کسی که پاسخ می ده نقل قول می کنه سوال ها رو و توش با یه رنگ دیگه جواب می ده.

اینجوری هی نباید بری سوال ها رو بخونی، دیگه ام نیازی نیست از این محدودیت ها باشه که تو یه پست حتماً همه سوال ها بیاد.

اینم اضافه کنم:

ریگار جان نگرانیت در مورد زیاد شدن سوال ها و کم شدن کیفیت رو واقعاً درک می کنم چون نمونه اش رو دیدم که چه بلایی سر طرف می یارن.

ولی فکر نکنم اینجا چنین مشکلی بوجود بیاد، حالا باز اولیش بگذره ببین برداری بهتری یا باشه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اهم اهم ©یه نفر!

بنده به سبک صاحب نام آوای بالایی وسط بحث خواهم پرید!

فکر نمیکردم وستروس به این زودی صاحب صندلی داغ بشه، درهرحال نظراتمو واسه خودم نگه میدارم :پی

قوانین خوبی اند اما یکم تغییر به نظر من خوبه!

مثلا به جای وجود 3 بند 2 و 8 و 9 رو میشه با حضور یک مجری یا قاضی + 1 بند از همین اول واقعا منسجم ترش کرد، مخصوصا وقتی دو سری مثلا بخواد سوال پرسیده بشه (که بازم ترجیح میدم سری سوالات محدود نباشه، حداکثر اگه میخواد محدود باشه، 1سری سوال مثلا nتایی توی 24 ساعت کمی هیجان بیشتری داره هم اینکه مجری میتونه کنترل روی چند سوال در روز رو داشته باشه) بی نظمی بالا میره...

یک سری قوانین دلخواه هم میشه گذاشت که مثلا شخص جواب دهنده با یک استایل خاص سوالات رو بنویسه و جواب بده + اسم کسی که پرسیده یا هر مدلی که دوست داشتید...

خب، من برم یه جا توی محکمه پیدا کنم، انگار کسی واسم زنبیل نذاشته :وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کیوان : میدونم . نمونشه هاش رو قبلا تجربه کردیم . این قوانین برای انسجام و تمرکز بیشتره نسبت به موارد مشابهه. کلا شکنجه منسجم و دقیق خیلی کاربردی تره .

به بلک فایر: قاضی رو زمانی میزاریم که ببینیم قوانین به شکل گسترده رعایت نمیشن . اصولا ما سردمدار دموکراسی هستیم :دی

در هر حال قوانین فعلا آزمایشی هستن و فرضا اگه این 2 سری سوال بودن واقعا بی نظمی ایجاد کنه برمیگردیم به حالت اول .

موارد دیگه ای که گفتی رو درست متوجه نشدم . لطفا بیشتر توضیح بده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خاندان تارگرین و دموکراسی؟ شوخی میکنی؟ :دیــ

در مورد اون توی پرانتز:

مثلا به این سبک باشه (با حضور مجری جواب میده البته!): هرنفر میتونه توی 24 ساعت (یا 48 ساعت یا هرچیزی که نظر شورای پادشاهیه!) فقط nسوال (تعداد واقعا محدود زیر 20 مثلا) بپرسه که هیجان خاص خودشو داشته باشه، زمان صندلی هم بالا میره

برای جواب دادن به سوالات هم قوانینی بزارین، مثلا با نقل قول زدن کامل و بعد به ترتیب جواب دادن خواننده های دیگه هی باید برن بالا سوالو نگاه کنن، بعد جواب رو ببینن که اصلا خوب نیست

کلا منظورم این بود که یه استایل جواب دادن که خوانایی خوبی هم داره بزارید و متهم ازش پیروی کنه، مثلا استایل جواب دادن خودمو خیلی دوست داشتم و خوانایی بالایی هم داشت (یا هرچیز خوبی!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اصلا محدودیت 30 تا سوال تو کتم نمی ره. من تا کم کم 300 تا سوال از سامیانو نپرسم دلم آروم نمی گیره. (شکلک چماق در دست)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من اصلا محدودیت 30 تا سوال تو کتم نمی ره. من تا کم کم 300 تا سوال از سامیانو نپرسم دلم آروم نمی گیره. (شکلک چماق در دست)

A lannister always pays his debts

این نمونه ها که ریگار گذاشته بعد زده میری مازدور خیلی باحاله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاربرامون خیلی زیاد نبود که برای محاکمه (صندلی داغ) محدودیت سوأل گذاشتید! خب اینجوری اصلا صندلی داغ بنده خدا پیش نمیره. به 5 صفحه نرسیده پروندش بسته میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من شیرین بعد دختر های کرستر بدشانس ترین و غمگین ترین دختر کتابه!!!!!!! خیلی دلم واسش می سوزه!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به نظر من شیرین بعد دختر های کرستر بدشانس ترین و غمگین ترین دختر کتابه!!!!!!! خیلی دلم واسش می سوزه!!!!!!!!

شاید ، ولی آریا سرنوشت سخت تری در انتظارشه و کاترین و برایین هم به نظر من میان زنها از همه بیشتر مصیبت و سختی می کشند . البته اگه کتابهای 4 و 5 رو خونده باشی .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برین و بقیه هم رنج زیادی کشیدن. خصوصا کتلین. ولی آریا از پدر و مادر شانس اورد. درسته که خانوادش یهو از هم پاشید ولی از قبل کسایی بودن که دوستش داشتن و اون تو یه قلعه با افرادی که بهش توجه می کردن بزرگ شده بود اما شیرین بیچاره از پدر و مادر )خصوصا مادر( که خیلی شانس نیاورده. تو یه قلعه دلگیر و با ساکنینی دلگیرتر که زندگی میکنه و همدمشم که یه دلقک خله. صورتشم که اون وضع رو دار هبه نظر من این دیگه اوج بدبختی یه بچه میشه.

فعلا که اجبارا رفته ایست واچ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این همه استقبال از صندلی داغ این بود؟!!!

دو روزه صندلی داغ شروع شده فقط 4 نفر سوال پرسیدن.

مانوئل شانس آوردی الان می خواستم دعوات کنم، بگم تویی که پیشنهاد صندلی داغو میدی نمیخوای خودت سوال بپرسی که دیدم پرسیدی. آفرین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مانوئل شانس آوردی الان می خواستم دعوات کنم، بگم تویی که پیشنهاد صندلی داغو میدی نمیخوای خودت سوال بپرسی که دیدم پرسیدی. آفرین

مشکل اون دو تا پست هم هست.

من خودم نگه داشتم واسه آخر.

در ضمن یه سری سوال هم بصورت پیش فرض باشه که یه سری اطلاعات رو ببینیم بعد سوال بپرسیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مانوئل رفته کلی تحقیق کرده بعد اومده این سوالا رو پرسیده هر کدومش کلی وقت میگیره تا ج بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حراج سی دقیقه ی :

کتاب اول مجموعه هفتگانه نغمه های از یخ و آتش جورج آر آر مارتین به نام GAME OF THRONES ساعتی پیش در سایت معروف eBey به حراج گذاشت شد.

از جمله ویژگی این نسخه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

1 - نسخه دست نویس اصلی مارتین به همراه امضایی او

2- این نسخه شامل امضا تمام اعضای استارک ها در مجموعه تلویزیونی نیز می باشد.

این کتاب در عرض سی دقیقه با قیمیت شگفت انگیزی US $4,371.00

به فروش رسید.شروع قیمت این حراج US $35 بوده است !!!

عکسی از صفحه اصلی این کتاب :

http://up.owmania.ir/images/80924702840304045120.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقصیر اون قانون محدودیت ریگاره دست و پا همه رو بسته. خودش هم که پیداش نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقصیر اون قانون محدودیت ریگاره دست و پا همه رو بسته. خودش هم که پیداش نیست.

ولی من می خوام اون قانون محدودیت ریگارو نقض کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مانوئل رفته کلی تحقیق کرده بعد اومده این سوالا رو پرسیده هر کدومش کلی وقت میگیره تا ج بدم

اونا در عرض 10 دقیقه نوشته شده. میخوای تحقیق کنم نابود بشی هان ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه عزیز من شوخی کردم چرا جدی میگیری!!!؟

پ.ن:دوستان سوالاتون رو یه مقدار واضح تر بپرسین بعضی از سوالا اصلاً منظور دقیق سوال مشخص نیست

پ.ن:جوابا رضایت بخش هست!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پ.ن:دوستان سوالاتون رو یه مقدار واضح تر بپرسین بعضی از سوالا اصلاً منظور دقیق سوال مشخص نیست

پ.ن:جوابا رضایت بخش هست!؟

به هیچ وجه، حالا سری دوم رو که خواستم بپرسم می گم بهت.

چون گفتی با من هم عقیده ای چیزی نگفته بودم تا حالا (اصلش زیر سر ریگار ه وگرنه می یومدم 5 تا سوال می پرسیدم سوال قبلیا رو هم می گفتم کدوم رو خوب جواب ندادی)

در ضمن، به نظرم شما سعی کن از یکی خوشت بیاد که بهت بیاد. 192cm 100kg

اونوقت تیریون؟

یه تجدید نظری بکن ! من که نظرم رو گرگور ه، نخواستی دروگو و سندور هم هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حد توان جواب میدم دیگه پرابلم خودتونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حد توان جواب میدم دیگه پرابلم خودتونه

تو سوال اول سلین دیون رو جا انداختی ، ماشین ها رو هم که کپی پیست کردی

عطر رو هم که من نوشتم (فقط برند نه، مثلاً CK, Euphoria ) انگار نه انگار، چه عطری از کمپانی Lalique خب؟

رو پیشنهادمم فکر کن جدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه ربطی داره حتماً باید هم سایز باشیم!؟ نکنه انتظار داشتین دورف باشم!؟

تو سوال اول سلین دیون رو جا انداختی ، ماشین ها رو هم که کپی پیست کردی

عطر رو هم که من نوشتم (فقط برند نه، مثلاً CK, Euphoria ) انگار نه انگار، چه عطری از کمپانی Lalique خب؟

اِاِاِاِاِاِ هی میگفتم یکی رو جا انداختم ولی هرچی نگاه میکردم متوجه نمیشدم کدوم رو جا انداختم به هرحال اگه دوست داری بدونی میوفته نفر آخر

ماشین ها هم اجباره حتما باید ترتیبش رو عوض کنم!!؟؟ خوب من همون ترتیب رو بیشتر دوست دارم

عطر هم اشتباه از من بوده عذر میخوام توی سری بعدی سوال هات اصلاحش میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه ربطی داره حتماً باید هم سایز باشیم!؟ نکنه انتظار داشتین دورف باشم!؟

ربط چندانی که نداره، دیگه اختلاف خیلی فاحش ه گفتم پیشنهاد بدم. که خیلی استقبال نکردی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ربط چندانی که نداره، دیگه اختلاف خیلی فاحش ه گفتم پیشنهاد بدم. که خیلی استقبال نکردی.

برو خجالت بکش حالا خوبه گریت جان رو پیشنهاد ندادی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان اینجا کسی هست کارش با فتوشاپ و کلاً ادیت عکس خوب باشه!؟

یا بلد باشه پوستر درست کنه!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.