رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

دیگه وقتی هر سه تا عضو گارد و سایر شوالیه ها مخالفت میکنن، آدم به قانونش شک میکنه . اجازه بدین من دلیلم رو به خاطر لزوم وجود این قانون بگم اگه همچنان نظرتون سرجاش باقی بود کلا این قانون رو برمیداریم :

حقیقتش اینه که برای این که سوالها کیفیتشون بالابره و متهم با دقت و حوصله سوالات رو بخونه و جواب بده و مخاطب ها با لذت و حوصله سوال ها و جواب ها رو بخونن، این قانون رو گذاشتم.

در مرحله بعد نمیخواستم مثل تجربه هایی که قبلا داشتم ( که البته بعید میدونم با این کاربر های عزیز ستروس شاهدش باشیم ) ببینم یکی با کپی و پیست کردن سوالات از سایت های دیگه n تا سوال پیدا کنه و قرار بده و دمار از کیفیت و جذابیت صندلی دربیاره .

تصمیم با شماست، هرچی شما بگید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دیگه وقتی هر سه تا عضو گارد و سایر شوالیه ها مخالفت میکنن، آدم به قانونش شک میکنه . اجازه بدین من دلیلم رو به خاطر لزوم وجود این قانون بگم اگه همچنان نظرتون سرجاش باقی بود کلا این قانون رو برمیداریم :

حقیقتش اینه که برای این که سوالها کیفیتشون بالابره و متهم با دقت و حوصله سوالات رو بخونه و جواب بده و مخاطب ها با لذت و حوصله سوال ها و جواب ها رو بخونن، این قانون رو گذاشتم.

در مرحله بعد نمیخواستم مثل تجربه هایی که قبلا داشتم ( که البته بعید میدونم با این کاربر های عزیز ستروس شاهدش باشیم ) ببینم یکی با کپی و پیست کردن سوالات از سایت های دیگه n تا سوال پیدا کنه و قرار بده و دمار از کیفیت و جذابیت صندلی دربیاره .

تصمیم با شماست، هرچی شما بگید .

ریگار جان همونجور که گفتی اینجا چنین اتفاقی نمی افته، الان سری که درد نمی کنه دستمال بسته شده. حالا اگر احیاناً اینجوری شد خب خیلی راحت حذف کنین پست ها رو.

ثانیاً وقتی 20 30 تا سوال یکجا پرسیده می شه طبعاً کسی که جواب می ده اون آخری ها رو خیلی حوصله نداره فکر کنه راجع بهشون. مخصوصاً اگه سوال ه حافظه و فکر کردن دخیل باشه توش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلیلت منطقیه، ولی فکر نمی کنم اینجا همچین اتفاقی بیفته. اگرم افتاد می تونی این محدودیت رو برای کاربرای معمولی بذارین نه برای شوالیه ها و اعضای گارد (اسمایل خودشیفتگی)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من دیر وقت این پست گذاشتم باید براش عذر خواهی کنم این سناریو اپیزود پایلوت و اپیزود یک دقت نکردم به موضوع بعد پست زدم !!! سرش شرمنده هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دلیلت منطقیه، ولی فکر نمی کنم اینجا همچین اتفاقی بیفته. اگرم افتاد می تونی این محدودیت رو برای کاربرای معمولی بذارین نه برای شوالیه ها و اعضای گارد (اسمایل خودشیفتگی)

تبعیض هرگز

ریگار جان همون ۴۰ تا خوبه چون اون وقت ارزش سوال ها میاد پایین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اگرم افتاد می تونی این محدودیت رو برای کاربرای معمولی بذارین نه برای شوالیه ها و اعضای گارد (اسمایل خودشیفتگی)

مگه ما دل نداریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال های کیوان و کینگ رابرت ج دادنشون طول میکشه، گفتم در جریان باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان اینجا کسی هست کارش با فتوشاپ و کلاً ادیت عکس خوب باشه!؟

یا بلد باشه پوستر درست کنه!؟

بوگو.

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سوال های کیوان و کینگ رابرت ج دادنشون طول میکشه، گفتم در جریان باشین

این طوری بخوای ادامه بدی محاکمه رو تمدید می کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مقصر من نیستم خوب وقتی میاد میگه 5 تا مبحثی که هیچی نمیدونی رو بگو

این خودش یه هفته جواب دادنش طول میکشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شلوغ نکن الکی برادر من، چرا جو می دی و مظلوم نمایی می کنی.

سوال به این آسونی.

جدی ولی جوابش کاری نداره که.

مثلاً من راجع به قسمت های مختلف موتور و سیستم تعلیق و ... ماشین هیچی نمی دونم ولی دوست دارم یاد بگیرم. راجع به برنامه نویسی هم تقریباً هیچ اطلاعاتی ندارم و هیچ علاقه ای هم ندارم که یاد بگیرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال به این آسونی.

مثلاً من راجع به قسمت های مختلف موتور و سیستم تعلیق و ... ماشین هیچی نمی دونم ولی دوست دارم یاد بگیرم. راجع به برنامه نویسی هم تقریباً هیچ اطلاعاتی ندارم و هیچ علاقه ای هم ندارم که یاد بگیرم.

بله کیوان این سر سامیانو ضمن این که داره الکی بهونه میاره، مقدار متنابعی پیچوندن رو قاطی کارش کرده. الان این طوری داره کشش می ده تا سوال بیشتر پرسیده نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال به این آسونی.

بله کیوان این سر سامیانو ضمن این که داره الکی بهونه میاره، مقدار متنابعی پیچوندن رو قاطی کارش کرده. الان این طوری داره کشش می ده تا سوال بیشتر پرسیده نشه.

آره بابا، ج نمی ده که دیگه اصلاً بحث 40 به بعد مطرح نشه بعد می خواد طی یک اقدام "فری" وارانه بعد صندلی خودش این قانون رو کلاً برداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره بابا، ج نمی ده که دیگه اصلاً بحث 40 به بعد مطرح نشه بعد می خواد طی یک اقدام "فری" وارانه بعد صندلی خودش این قانون رو کلاً برداره.

بوی توطئه به مشامم میرسه

سوال های شما دوتا سر جمع 4تاش مونده که اونا هم تشریحی ان زمان میبره تا آخر شب جواب میدم

تازه شماها به خصوص سر تالیسا به طور علنی کودتا علیه ریگار رو اعلام کردین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بوی توطئه به مشامم میرسه

سوال های شما دوتا سر جمع 4تاش مونده که اونا هم تشریحی ان زمان میبره تا آخر شب جواب میدم

نه خوشم اومد.

از یه طرف به بهونه اعتراض به قانون 40 تا، عکس رو می پیچونی بعدش می یای از پست های بقیه با همون مضمون سوء استفاده می کنی.

آورین آورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه خوشم اومد.

از یه طرف به بهونه اعتراض به قانون 40 تا، عکس رو می پیچونی بعدش می یای از پست های بقیه با همون مضمون سوء استفاده می کنی.

آورین آورین

من مخالفم ولی وقتی ریگار میگه به صلاح فروم من دیگه رو حرفش حرف نمیزنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بوی توطئه به مشامم میرسه

نه خوشم اومد.

آورین آورین

خوشم اومد کیوان خوب مچ لنیستریش رو گرفتیم. سر سامیانو حالا ما براتیون و استارک ها ساده ایم، می خوای دورنی ها رو هم دور بزنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم تعداد سوالات بشه 60 تا بهتره ، دیگه نهایتش50 تا.

یه موضوع دیگه. سوالاتمون رو تو 4 یا 5 پست بپرسیم بهتره. چون با جواب هایی که شخص مورد محاکمه میده سوال های جدیدی میشه طرح کرد که وابسته به سوالات قبلی است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا

یه جایگاه وی آی پی توی دوقلو ها واسش در نظر گرفتم ، کادو هم پفک واسش میگیرم

پفک! من پفک دوست ندارم. آخه این چه کادوییه. خیلی فک کردی راجع بهش

David Guetta :

تنها آهنگی که ازش گوش دادم یه آهنگی بود که با Akon کار کرده بود اسمش رو نمیدونم

اسمش se*y chick ه.

چرا انقد می پیچونی؟! فک کردی نمی فهمم. این یه نمونه ش:

. سؤالی که این روزا دائم از خودت می پرسی واقعاً چیه؟

چرا داوطلب صندلی داغ شدم!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد کادو بالا توضیح دادم وقتی شناختی از فرد مقابل ندارم چه کادو ای باید بگیرم

بعدم سر تالیسا اینقدر مادی نباش اصل جنبه معنوییه کادوِ

سوال پرسید منم جوابش رو دادم گفته این روزها چی از خودت میپرسی چیه منم جواب دادم

پ.ن: سوال 14 کیوان رو رد کرده بودم برم فکر کنم راجع بهش ولی کلا یادم رفت حواسم بهش هست جوابش رو میدم، فقط نزنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون یه موردش بود. تو پستای قبلیم از این موارد زیاد بود. انگار سوالا رو رد می دی.

من چقد اذیت میشم نمیتونم این انتقادا یا نظراتم راجع به جواباتو نمی تونم تو همون تاپیک صندلی داغ بگم. کلا این قوانین ریگار تاپیکو از رونق انداخته.

راستی چون الان تقریبا وسط میانترما اوج کار و بار ملته من میخواستم تقاضا بدم تا بعد از دیماه مدت تاپیک صندلی داغ دو هفته باشه. مثلا بتونیم سام جووووونمو تا حداقل آخر هفته دیگه رو صندلی بشونیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی چون الان تقریبا وسط میانترما اوج کار و بار ملته من میخواستم تقاضا بدم تا بعد از دیماه مدت تاپیک صندلی داغ دو هفته باشه. مثلا بتونیم سام جووووونمو تا حداقل آخر هفته دیگه رو صندلی بشونیم

سوال که میپرسین باید انتظار جواب راست باشین نکنه میخواین دورغ بگم!؟

تازه سوال با درخواست فرق میکنه وقتی میگین یه چیزی رو تعریف کن این دیگه سوال نیست درخواسته، درخواست رو هم میشه خیلی شیک ردش کرد

فرض رو هم بر این بگیریم که من دو هفته بشینم وقتی محدودیت سوال دارین چه فایده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در مورد کادو بالا توضیح دادم وقتی شناختی از فرد مقابل ندارم چه کادو ای باید بگیرم

بعدم سر تالیسا اینقدر مادی نباش اصل جنبه معنوییه کادوِ

سوال پرسید منم جوابش رو دادم گفته این روزها چی از خودت میپرسی چیه منم جواب دادم

پ.ن: سوال 14 کیوان رو رد کرده بودم برم فکر کنم راجع بهش ولی کلا یادم رفت حواسم بهش هست جوابش رو میدم، فقط نزنید

خب منم مجبورم اینجا راجع به صندلی حرف بزنم.

کلاً که کم کاری می کنی تو جواب دادن، حاشا هم نکن ...

من نظرم اینه که بقیه نشستن رو صندلی سوالات بقیه رو به تفصیل جواب بدن مال تو رو یکی در میون و یک کلمه ای. حتی اینکه نتونی جواب سوال های بقیه رو ببینی هم گزینه خوبیه.

تالیسا جان (سریع تر در نقش متهم حاضر شو دیگه بجا تالیسا اسمت رو بگم) اون سوال 29 یه نمونه اش ه، کلاً همه رو می پیچونه محض تنوع 2 تا رو هم درست جواب می ده.

حالا شاید اون سوال مجازات و کادو رو یه ذره بهت حق بدم که خوب نمی شناسی ولی با همین اوصاف هم می تونستی خیلی بهتر ج بدی. اصلاً خودت اعتراف کردی بعدش که سوال 22 رو چجوری جواب دادی (تو سوال 24، سوال ها رو حساب طرح شده ها )

پ.ن: برین رو خوب اومدی ، داری نصیحت من (راجع به تیریون و گرگور) رو به مرحله اجرا می رسونیا.

اجالتاً اون عطر و 14 رو داشته باش تا برم ببینم دیگه کجا ها پیچوندی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

كم كاري نميكنم سوالي كه جوابش رو بدونم با تفصيل بهتون جواب ميدم ولي

سوالي كه بعد از بيست و چهار ساعت هنوز جواب منطقي واسش پيدا نكردم چي بايد جواب بدم!؟

مشغله فكريم اونقدري هست كه ديگه وقتي براي فكر كردن به اسرار جهان و چراهاي زندگي ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.