رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

زیگار جان شیطنت سیاسی چیه؟ اصلا میخوای با شما شیطنت کنم؟

“ریگار دلاورانه جنگید، ریگار باشکوه جنگید، ریگار شرافتمندانه جنگید، و ریگار مرد، و ریگار گور به گور شد.“

این امضا خوبه؟ ضد تارگرینی هم هست. :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
زیگار جان شیطنت سیاسی چیه؟ اصلا میخوای با شما شیطنت کنم؟

“ریگار دلاورانه جنگید، ریگار باشکوه جنگید، ریگار شرافتمندانه جنگید، و ریگار مرد، و ریگار گور به گور شد.“

این امضا خوبه؟ ضد تارگرینی هم هست. :دی

متاسفانه سه قسمت اول امضا به شکل تابلو و ناجوری کذبه. درستش رو من این زیر نوشتم.

"ریگار گردنه گیرانه دزدید، ریگار موزمارانه قایم شد، ریگار بزدلانه جنگید و ریگار در نهایت شد."

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تصویب شد:

"ریگار گردنه گیرانه دزدید، ریگار موزمارانه قایم شد، ریگار بزدلانه جنگید و ریگار گور به گور شد."

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این نظر سنجی های سایت شدن مثل نظر سنجی های 90 ، اصلاً مهم نیست که کی به نظر من شایسته تره اگه پرسپولیسی ام به بازیکن پرسپولیس رای می دم اگر هم استقلالیم که ... .

یعنی گزینه ای که کوچکترین ربطی به شمال یا استارک ها داشته باشه تو بدترین حالت به طور مشترک با یکی دیگه بیشترین رای رو می یاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این نظر سنجی های سایت شدن مثل نظر سنجی های 90 ، اصلاً مهم نیست که کی به نظر من شایسته تره اگه پرسپولیسی ام به بازیکن پرسپولیس رای می دم اگر هم استقلالیم که ... .

یعنی گزینه ای که کوچکترین ربطی به شمال یا استارک ها داشته باشه تو بدترین حالت به طور مشترک با یکی دیگه بیشترین رای رو می یاره.

آخ آخ کیوان حرف دل منو زدی

من موندم نخستین انسانها چه ویژگی جذابی دارن که بیشتر از باقی رای آورده!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلاً جهنم و ضرر نخستین انسان ها هم خیلی جذاب اند، اصلاً این نظر سنجی آخر رو بیخیال. خدایان کهن هم میگم اوکی قبول.

رفتم آرشیو رو نگاه کردم:

آخه طراحی دیوار و وینترفل کجاشون از بقیه بهترن ؟؟؟؟!!!

راب که یه بچه است با اختلاف 32% اول می شه. اولی راب اوکی اصلاً ولی 32% !!!!

وینترفل هم گزینه اکثر افراد برای اقامت بوده، اونم با توجه به اوضاع خطرناک جنگ.

همه اینا به کنار اون نظر سنجی شمشیر ها از همه خنده تره، اصلاً آیس بهترین شمشیر، لانگ کلا هم قبول بابا، نیدل هم می گم چون سبکه با در نظر گرفتن قوای جسمانی دوستان انتخاب کردن. اون شیشه اژدها رو کجای دلم بذارم که چهارم شده ؟؟؟؟؟

اون "سحر" رو هم از دستشون در رفته فکر کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخه طراحی دیوار و وینترفل کجاشون از بقیه بهترن ؟؟؟؟!!!

این طراحی دیوار که مرگ من بود

سر اون نظر سنجی من هی نتیجه رو نگاه میکردم هی حرص می خوردم

این موضوع مظلومیت ناشی از حماقت استارک ها باعث شده واقع بینی از بین بره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون نظر سنجی من میذاشتن کلی هم توش میشد بحث کرد ولی کسی بهم اهمیت نداد

ولی به دور از شوخی بیشتر این رای های تعصبی هست ، من هنوز قضیه انسان های نخستین رو درک نکردم ملت غارنشین پارینه سنگی چه فرهنگی !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها می گم شما ها می دونید نظرسنجی یعنی چی 

یعنی هر کسی بیاد نظرش رو بگه ، معمولا تو نظرسنجی ها چیزی که واقعی تره یا بهتره اول نمی شه و معمولا گزینه ای که پرطرفدار تره انتخاب می شه .  بر فرض محال که مواردی که شما ها گفتید رای بیشتر اوردن بهترین و واقع بینانه ترین نباشند ولی دلیل نمی شه که شما ها این جا دسیسه به پا کنید و به نظر دیگران احترام نزارید . من خودم تو این نظرسنجی به اندال ها رای دادم که خیلی کم رای اورده ولی درست نیست بیام به نظر بقیه بی احترامی کنم  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استنیس عزیز، دسیسه یه ذره ثقیل نیست ؟ کی به نظر دیگران احترام نذاشت ؟؟؟

اتفاقاً من خودم چیزی که خیلی محبوب باشه از چشمم می افته پس اصلاً دوست ندارم گزینه ای که من انتخاب می کنم حتماً اول شه. (حالا خوبه یا بد نمی دونم)

بحث من سر اینه که من چون از استارک ها خوشم می یاد نباید بیام بزنم طراحی وینترفل یا دیوار تو سریال بهتره بدون در نظر گرفتن بقیه گزینه ها.

من می گم نیدل و شیشه اژدها بالاتر از شمشیرهای که از جنس فولاد والریایی اند و اهمیت تاریخی دارند قرار می گیرن چون من الکی رای دادم. در واقع این نظر من نیست که بقیه بهش احترام بذارن یا نه. این یه انتخاب از روی تعصبه.

به نظرت فردوسی پور که خودش رو می کشه هی می گه نظرتون رو بگین نه گزینه ی پرسپولیس یا استقلالی به نظر مردم احترام نمی ذاره ؟؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان جان با بخشی از حرفات موافقم ولی با بخشی هم نه

درسته که مثلا تعداد رای های طراحی دیوار یه کم اغراق امیزه ولی تعداد رای های وینترفل و رد کیپ و ایری به هم نزدیکه و نمی شه گفت که رای ها غیر واقعیه

یا مثلا تو نظرسنجی سلاح ها خوب انصافا خفن ترین سلاحی که تو سریال نشون می ده ایسه ، شیشه ی اژدها هم چون می تونه وایت ها و ادر ها رو بکشه رای اورده و تعصبی تو کار نیست . 

البته این قضیه به نوع نظرسنجی هم مربوط می شه . بعضی از نظرسنجی ها رو نمی شه از روی تعصب رای داد . ولی من کلا مخالف اینم که بیایم نظر ملت رو ببریم زیر سوال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا منم چند وقت پیش (فکر کنم سر همون نظرسنجی بهترین طراحی تو سریال) اینو به ریگار گفتم. گفتم هر نظرسنجی ای که میذارین، ملت نه سوال رو میخونن، نه حتی همه گزینه ها، فقط چشاشونو میبندن و هر گزینه ای که به استارک ها مربوط باشه رو بدون توجه به عنوان سوال انتخاب میکنن! به فرض صورت سوال اینه: به نظر شما در طویله های کدام یک از گزینه های زیر به اسب های ماده بیشتر از اسب های نر رسیدگی می شود؟! بعد جواب: 85% وینترفل!

پیشنهاد میدم یه بار بنویسن مزخرف ترین خاندان وستروس کدام است تا ببینیم چندنفر با دیدن نام "استارک" روش کلیک میکنن بدون این که صورت سوال رو بخونن!

(پون: اصلا منظورم توهین به طرفداران عزیز استارک ها تو فروم نیست! شما حداقل میاین تو تاپیک نظرسنجی با دلیل و منطق جواب میدین و دفاع میکنین! اونایی رو میگم که هیچ دلیل خاصی ندارن و به قول کیوان مثل برنامه 90 رای میدن!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه طرفدار های استارک ها زیادن درست ولی باید به این هم توجه کنیم که بیشتر طرفدار ها یا سریال می بینن یا اینکه کتاب رو فقط تا جایی که ترجمه شده خوندن.

مثلا تو نظرسنجی شمشیر ها کسایی که فقط سریال رو می بینن یا کتاب ها رو کامل نخوندن از کجا بدونن دارک سیستر و بلک فایر و سحر مال کیه یا چه شکلین؟ تمرکز اصلی سریال روی استارک هاست و کتاب تا آخر کتاب سه نسبت به بقیه خیلی درباره اینا اطلاعات نمیده ولی درعوض کلی درباره آیس و نیدل و ایسیدیس میشنویم یا می بینیم.

تو نظرسنجی قلعه ها شاید تا اون موقع خیلی ها مثه خودم فصل سه رو ندیده بودن. مثلا من طبق آشنایی که داشتم اول دیوار رو زدم ولی بعدش که سریال رو دیدم پشیمون شدم و با خودم گفتم چرا دراگون استون رو نزدم.

درکل جدا از علایق و تعصبات طرفدارها نسبت به استارک ها آشنایی کمشون با بقیه خاندان ها و چیزهای دیگه هم باعث میشه که شاهد یه همچین نتایجی باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی اینجا South Park میبینه !؟ اگر میبینید برید اپیزود 8 فصل 17 رو ببینید در خصوص GOT هست ، جورج ار ار مارتین هم توش افیا نقش کرد . خیلی بحال هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای کاش یکی این قضیه RoastJoffrey رو پوشش میداد تو سایت کلی عکس و مطلب جالب اومده تو همین یه روز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان ، شبتون بخیر.

می خواستم یک تست روانشناسی از شما بپرسم.

-----

روزی مادرِ دخترِ جوانی میمیرد. در مراسم ختم ، دختر مردی را می بیند ، با خود می گوید این همان مرد رویاهای من است ، ولی نمی تواند به او شماره دهد. چند روز بعد دختر ، خواهر خودش را می کشد.

چرا؟؟؟

-----

* این سوال به هوش یا تحصیلات ربطی نداره.

* لطفا جواب رو در سایت بیان نکنید ، حتی اگر از درست بودن ان اطلاع ندارید.

* اگر دلتون خواست جواب هاتون رو با پست خصوصی برام بفرستید.

* اگر هم خواستید جوابش رو براتون می فرستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ای کاش یکی این قضیه RoastJoffrey رو پوشش میداد تو سایت کلی عکس و مطلب جالب اومده تو همین یه روز
من تو اطلاع رسانی هم نداشتم. چیزهایی که اومده بهم برسونید تا تو یه خبر بذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من تو اطلاع رسانی هم نداشتم. چیزهایی که اومده بهم برسونید تا تو یه خبر بذارم

من منتظرم تموم بشه بعد کلی بذارم ، چندتا نقل قول اومده و چندتا ویدیو مثل صحبت های هودور در خصوص جافری

یا صحبت های عموی جافری (پدرش) در خصوصش خیلی باحال

http://www.timewarner.com/blog/posts/20131212-roast-the-boy-king-we-love-to-hate

http://tv.yahoo.com/blogs/tv-news/lampooning-the-most-loathed--game-of-thrones--character--check-out-the-best--roastjoffrey-disses-070927133.html

اینا مثلا هست ، کافی هست تو فیس بوک این هشتک رو سرچ کنی

#RoastJoffrey

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من الان یه خبر دیدم مثل این که یه بازی جدید تو سبک نقش افرینی قراره از نغمه ساخته بشه و انگار خیلی عالیه . البته منبع اصلی مطلبش چیلتر بود ولی من تو گوگل پلاس دیدم . تو این بازی شما می تونید قلعه ی خودتون رو داشته باشید و برای خودتون خاندان بسازید با پرچم و شعار انحصاری خودتون و وستروس رو به طور کامل بگردید . عکسی هم که گذاشته بود نبرد رابرت و ریگار رو نشون می داد . 

این هم منبع اصلی این خبر :  

http://io9.com/play-your-own-game-of-thrones-with-the-song-of-ice-and-1482734512?utm_campaign=socialflow_io9_twitter&utm_source=io9_twitter&utm_medium=socialflow

اگه کسی چیز بیشتری فهمید بگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من الان یه خبر دیدم مثل این که یه بازی جدید تو سبک نقش افرینی قراره از نغمه ساخته بشه و انگار خیلی عالیه . البته منبع اصلی مطلبش چیلتر بود ولی من تو گوگل پلاس دیدم . تو این بازی شما می تونید قلعه ی خودتون رو داشته باشید و برای خودتون خاندان بسازید با پرچم و شعار انحصاری خودتون و وستروس رو به طور کامل بگردید . عکسی هم که گذاشته بود نبرد رابرت و ریگار رو نشون می داد . 

این هم منبع اصلی این خبر :  

http://io9.com/play-your-own-game-of-thrones-with-the-song-of-ice-and-1482734512?utm_campaign=socialflow_io9_twitter&utm_source=io9_twitter&utm_medium=socialflow

اگه کسی چیز بیشتری فهمید بگه

عزیز منم این خبر دیشب دیدم درگیرش بودم یه مقدار جستجو کردم تازه فهمیدم این بازی در حد همون مار پله خودمون هست : شما مثلا یه تاس شش وجهی رو میندازی بهت یه سری کارت و قدرت میده !!! باید با اون ها بازی کنی !! اینجا هم که دیدی داره در خصوص چگونگی بازی بهت توضیح میده.از تورنت میتونی دانلود کنی نسخه PDF این بازی رو بعدا چاپ کنی با اهالی خانه بازی کنی

http://thepiratebay.pe/torrent/8089250/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وااااااي كه مانوئل عزيز دلم توي سوتوروس چه غوغايي راه انداخته از همينجا دستاش رو به گرمي ميفشارم

حقايق تلخ رو با منطق و دليل داره بيان ميكنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد من به عنوان یک لنیستر دخالت نمیکنم تا به بهانه حمایت لنیسترها مظلومیت و IQ بالای تارگرین ها رو زیر سوال نبرن بعضیاااااااااااااااا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مظلومیت و IQبالای تارگرین ها به همه ثابت شده و زیر سوال بردنشون توسط خیانتکاران و غاصبان باعث بوجود اومدن شک توشون نمیشه!

غاصب!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواستم یه چیزی تو تایپکش بگم پیشمون شدم گفتم الان میان منو کلا ناک اوت میکنن

ولی این بحث نزاح خانوادگی وستروس خیلی خوب ، هر چقدر فکر میکنم بهترین لذت دنیا وستروس به داشتن این خانواده هاش هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.