رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

پارسال شب یلدا خیلی بهتر بود همه تو حال و هوای بیست و یک دسامبر بودن.

ولی امسال هیچ هیجانی نداریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا این اگان خون خوار seven kingdom رو به زور فتح کرد......حقش بود همین اژدهاهاش مردن می زدن همشونو می کشتن.....

بعد به رابرت می گن غاصب....یعنی این دنی رو که نداره....جد غاصبش به زور اژدها سرزمینو گرفته حالا به رابرت می گه غاصب.......... از همین جا دعا می کنم یکی از بچه هاش بگیره درسته قورتش بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کلا این اگان خون خوار seven kingdom رو به زور فتح کرد......حقش بود همین اژدهاهاش مردن می زدن همشونو می کشتن.....

بعد به رابرت می گن غاصب....یعنی این دنی رو که نداره....جد غاصبش به زور اژدها سرزمینو گرفته حالا به رابرت می گه غاصب.......... از همین جا دعا می کنم یکی از بچه هاش بگیره درسته قورتش بده.

عزیز من، شما که با این دنریس ملعون مشکل داری (اصلاً درستش هم همینه) چرا از کلمه "دنی" استفاده می کنی ؟؟؟!!!

اصلاً این "دنی" رو که می خونم تمام اعضا و جوارحم از اشمئزاز لبریز می شن. یه حس خودمونی بودن و علاقه داشتن مزخرفی به من منتقل می کنه که به هیچ وجه با دنریس جور در نمی یان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز من، شما که با این دنریس ملعون مشکل داری (اصلاً درستش هم همینه) چرا از کلمه "دنی" استفاده می کنی ؟؟؟!!!

اصلاً این "دنی" رو که می خونم تمام اعضا و جوارحم از اشمئزاز لبریز می شن. یه حس خودمونی بودن و علاقه داشتن مزخرفی به من منتقل می کنه که به هیچ وجه با دنریس جور در نمی یان.

خاک بر سر از همون اول با .... افتاد توی عسل.

ارتشی هم که جمع کرد با پدرسوخته بازی جمع کرد. اونایی که آزاد کرد تموم عمرشون برده بودن و جنگیدن. حالا آزادشون بکنه ، اینا که نمیرن کشاورزی و دام پروری و بیزنس کنن که. از یه ارباب دیگه، افتادن توی دام یکی دیگه. حتی خود ِ Unsullied ها هم نفهمیدن چجوری رفته توی پاچشون.

چپترای دنریس رو که میخوندم فقط حرص میخوردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من برام سواله مارتین از قصد یجوری می نویسه که دنریس انقدر منفور و رو مغز باشه یا نه.

(با چیزی که من دیدم تو این فروم و جاهای دیگه، اکثریت قریب به اتفاق کسایی که کتاب رو خوندن باهاش مشکل دارن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خاک بر سر از همون اول با .... افتاد توی عسل.

ارتشی هم که جمع کرد با پدرسوخته بازی جمع کرد. اونایی که آزاد کرد تموم عمرشون برده بودن و جنگیدن. حالا آزادشون بکنه ، اینا که نمیرن کشاورزی و دام پروری و بیزنس کنن که. از یه ارباب دیگه، افتادم توی دام یکی دیگه. حتی خود ِ Unsullied ها هم نفهمیدن چجوری رفته توی پاچشون.

چپترای دنریس رو که میخوندم فقط حرص میخوردم

حالا سربازا که خوبن اون بدبخت برده هایی رو بگو که هیچ کاره بودن.....بعد این که آزاد شدن اگه می موندن که دوباره برده دارا میومدن دهنشونو تعمیرات می کردن..

که یه عده موندن بعد رفتن دنی خانوم یونکایی که دستشون به دنی نمی رسید همرو کشتن یا شکنجه و از این جور کارا...بعله و دنی توفان زاده ،مادر و.. کجا بودن...هیچی ایشون اینارو فقط آزاد کردن که به شکل بدتری بمیرن.

یه عده هم که دنبالش راه افتادن که یا تو مسیر مردن...یا از گشنگی یا بیماری

یه سریم که زنده موندن که هنوز دارن عذاب می کشن از دست این خانوم

فقطم بلده بگه من یه اژدهام.....از اون ورم فقط گند بزنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا سربازا که خوبن اون بدبخت برده هایی رو بگو که هیچ کاره بودن.....بعد این که آزاد شدن اگه می موندن که دوباره برده دارا میومدن دهنشونو تعمیرات می کردن..

که یه عده موندن بعد رفتن دنی خانوم یونکایی که دستشون به دنی نمی رسید همرو کشتن یا شکنجه و از این جور کارا...بعله و دنی توفان زاده ،مادر و.. کجا بودن...هیچی ایشون اینارو فقط آزاد کردن که به شکل بدتری بمیرن.

یه عده هم که دنبالش راه افتادن که یا تو مسیر مردن...یا از گشنگی یا بیماری

یه سریم که زنده موندن که هنوز دارن عذاب می کشن از دست این خانوم

فقطم بلده بگه من یه اژدهام.....از اون ورم فقط گند بزنه

Mhysa !!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این حس دنریس ستیزی کاربران رو شدیدا تحسین می کنم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا من این حس دنریس ستیزی رو درک نمی کنم. چیکار این بچه دارین اخه؟ من عاشق کارکترش نیستم ولی بدمم نمیاد ازش. فصلاش ک خوبن، لااقل از اون فصلای کسل کننده کتلین که بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اتفاقا من این حس دنریس ستیزی رو درک نمی کنم. چیکار این بچه دارین اخه؟ من عاشق کارکترش نیستم ولی بدمم نمیاد ازش. فصلاش ک خوبن، لااقل از اون فصلای کسل کننده کتلین که بهتره.

فصلای دنریس این قدر رو اعصاب بود که من کتاب سوم رو از یک سوم کتاب به بعد نخوندم گذاشتم بعد این که کتاب سوم رو کامل تموم کردم خوندم و موقع خوندنش بند بند وجودم در حال عذاب کشیدن بود. تو کتاب پنجم هم تا حدی که ممکن بود همین کار رو کردم.

یه فصل دنریس بین یک فصل تیریون و یک فصل از سانسا یا آریا مثل پیام بازرگانی بین دو نیمه ی یک فوتبال قشنگه.

---------------

راستی جا داره اینجا فرصت رو غنیمت شمرده قهرمانی بایرن تو جهان رو به خودم تبریک بگم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چرا آخه؟ چیش کسل کننده ست؟

افکار مزخرفش.

هر جا این داره با خودش فکر می کنه من اینجوری می شم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم زیاد از این دنریس بدم نمیاد. ولی قبول دارم این افکارش خیلی مزخرفه بعدم هی جوگیره من اژدها دارم من اژدهام و اینا!

هرجا هم که رفته همه رو با خودش دشمن کرده.

ولی به فصل های سنسا و کتلین ارجع تره برام، حداقل هیجان داره. :grin: سنسا که هـی داره دور خودش می چرخه و کتلینم فقط دعا می کنه و میره پیش پدرش. ( البته بعضی جاها خوبه. ) :grin:

+ کتاب سوم؛ فصل دوازدهمم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
منم زیاد از این دنریس بدم نمیاد. ولی قبول دارم این افکارش خیلی مزخرفه بعدم هی جوگیره من اژدها دارم من اژدهام و اینا!

هرجا هم که رفته همه رو با خودش دشمن کرده.

ولی به فصل های سنسا و کتلین ارجع تره برام، حداقل هیجان داره. :grin: سنسا که هـی داره دور خودش می چرخه و کتلینم فقط دعا می کنه و میره پیش پدرش. ( البته بعضی جاها خوبه. ) :grin:

+ کتاب سوم؛ فصل دوازدهمم

موافقم....فصلای دنریس جالبه...اتفاقای جالبی میفته و هیجان داره...یه کمم جادو و از این جور قضایا.....

ولی خودش خیلی الکی ادعا داره...

فصلای کتلینو سانسا که نگو ....من اولا از روشون می پریدم....الان من کتاب پنجو تموم کردم ولی فصلای کتلینو هنوز تموم نکردم....با ترجمه ی فارسیش می خونم....

خیلی فصلاش قشنگه بشینم زور بزنم انگلیسی بخونم؟؟؟؟

سنسا از اون جا که می ره ایری فصلاش جالب تر می شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقدر دنریس دشمن داره!!!!

طفلکی حالا بعد عمری قدرت بدست اورده و کسی بهش زور نمیگه حالا یه کم جو گیر شده. چیز زیادی هم از سیاست نمیدونه حالا یه کم داره گند میزنه.

ولی من فصل هاشو خیلی دوست دارم چون تنوع داره. بقیه اکثرا تو وستروسن و موضوع فصل هاشون هم اکثرا حول جنگ پنج پادشاه میگذره.

مال باریستان و گریف رو هم دوست داشتم. خیلی تعداد فصلاشون کم بود آما به نظرم بهتر از بقیه بود.

اما هیچ فصلی بدتر از فصلای آریانه نبود. تعداد فصلاش کم بود اما همون چندتا خیلی برام عذاب آور بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا من فصلای آریانه رو هم دوست داشتم. کلن POVهای زن برام خیلی جالب بودن البته بجز کتلین که هیجان انگیزترین اتفاقاتم با اون تفکرات کسل کنندش به گند می کشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب دیدن سریال رو هم بالاخره تموم کردم . این هم سکانس های مورد علاقه ام : 

اولین باری که ادارد به شورا می ره ، جنگ ادارد و جیمی ، کلا سکانس های مربوط به استنیس ، اپیزود ۹ سیزن ۳ کلا عالی بود با این که داستان رو از قبل می دونستم و البته یه سری سکانس های دیگه که الان همش رو یادم نیست . 

به زودی کتاب ۵ رو هم تموم می کنم .

کسی از کتاب بازی گرسنگی که به تازگی ترجمه شده خبری داره . فارسی و انگلیسیش رو از کجا می شه دانلود کرد .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برندون یه سوال ذهن منو درگیر کرده. اسم اکان 4sharedت omid_yangomه؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دوست جدیدمون، کاربر halfwoman، باعث شده تا من دچار عارضه قلبی بشم

علایق تیریون و دنریس..!؟

آواتار تیریون عزیز بعد خاندان استارک..!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برندون یه سوال ذهن منو درگیر کرده. اسم اکان 4sharedت omid_yangomه؟!!!

الان ذهن منم درگیر شد.........

واقعا عاااااایا؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

:دی

عجب موجودات تیزی هستید ها:دی

من اون آهنگ رو برای ریگار فرستادم.اصلا شما واسه چی دانلود کردید؟

وستروس چرا اینطوری شده؟یه دوره ای تالیسا جزو متحدان من بود.الان اینجا جلوی همه آبرو ریزی میکنی؟ هــــــــی:(

اون قضیه هم ماجرا داره!بهتره بیشتر توضیح ندم.دیگه آبرویی نمیمونه برام

من اصلا میرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نهههههههههه، نرو. بعد عمری اومدی به فروم سر زدی، سوالای خونه خراب کن پرسیدی (که البته حرکت به جایی بود)، حالا قهر نکن دیگه؟! اصلا اینا صحبتای درون خانوادگیه، نباید خللی در اتحاد مستحکم ما داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برندون بهتره الان پاخ گو باشی تا اینکه موکولش کنی به روزه محاکمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از دیالوگ های محبوبم از ارباب حلقه ها رو با نغمه تلفیق کردم گذاشتم واسه امضام، عجب چیزی شده..!!!

نظرتون چیه..!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یکی از دیالوگ های محبوبم از ارباب حلقه ها رو با نغمه تلفیق کردم گذاشتم واسه امضام، عجب چیزی شده..!!!

نظرتون چیه..!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.