رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

من دوباره پیدام شد !

امضای کینگ رابرتو دیدم و یکم بودار شد قضیه و اینا... خواستم یه پیشنهاد بدم بازم

اینکه یه تاپیک باز بشه. هر کی امضاشو عوض میکنه یه نسخه هم بذاره اونجا تا سوابق ثبت بشه ! اینجوری با عوض کردن ِ امضا هم خاطرات از بین نمیرن ، هم موضع ِ آدما ، دستمون میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من دوباره پیدام شد !

اینکه یه تاپیک باز بشه. هر کی امضاشو عوض میکنه یه نسخه هم بذاره اونجا تا سوابق ثبت بشه ! اینجوری با عوض کردن ِ امضا هم خاطرات از بین نمیرن ، هم موضع ِ آدما ، دستمون میاد.

کدوم امضا، این یکی یا اون قبلی موقته؟

راستی قضیه چیه، میای یه آتیش راه می اندازی خودت بعدش ناپدید می شی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من دوباره پیدام شد !

همینی که خودتو چسبوندی به استارکا بلکه اعتبار-افزایی کنی ولی نامحسوس براتین هم موندی!!

اینا باید ثبت بشه

ضمن اینکه کلا" هم فان هست و بچه ها چیزای خوبی مینویسن. این کار انجام بشه خیلی خوبه.

در مورد آتیش انداختن هم باید بگم راستش بحثای خوب باشه حتما" شرکت میکنم. ولی خب بعضی وقتا هم کلا" حس فروم-گردی ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من دوباره پیدام شد !

همینی که خودتو چسبوندی به استارکا بلکه اعتبار-افزایی کنی ولی نامحسوس براتین هم موندی!!

اینا باید ثبت بشه

ضمن اینکه کلا" هم فان هست و بچه ها چیزای خوبی مینویسن. این کار انجام بشه خیلی خوبه.

در مورد آتیش انداختن هم باید بگم راستش بحثای خوب باشه حتما" شرکت میکنم. ولی خب بعضی وقتا هم کلا" حس فروم-گردی ندارم.

مانوئل مثل این که در جریان همه ی بحث های توی فروم نبودی، من خیلی وقت پیش اعلام کردم که یک براتیون نیستم، من یک دارندون هستم، از نسل خدایان که خون خاندانمون متاسفانه با خون پلید اهریمن (تارگرین) قاطی شده. متاسفانه به علت نبود آیکون خاندان دارندون توی فروم هنوز بی خاندان موندم.

بین خاندان استارک و خاندان دارندون هم اخوتی 8000 ساله وجود داره، اصلا طبق مدارک موجود هشت هزار سال قبل دارن و برندون استورمز اند و وینترفل رو خواهر خوانده اعلام کردند.

شما بیا این رو بگو، اصلا امکان داره با صدتا خال جوش خاندان تارگرین با لنیستر به هم پیوند بخورند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به طور غیر عمدی اندازه ی فروم و سایت وستروس رو توی مرورگرم کوچیک کردم، الان می خوام برگردونمش سایز اولش، نمی تونم، کسی راه حلی نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من به طور غیر عمدی اندازه ی فروم و سایت وستروس رو توی مرورگرم کوچیک کردم، الان می خوام برگردونمش سایز اولش، نمی تونم، کسی راه حلی نداره؟

=+ctrl بزرگ می کنه، -+ctrl کوچیک می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه پیشنهاد فان دارم. اگه دقت کرده باشین توی تاپبک محاکمه من از همه ی محکومان خواستم یک خاندان تخیلی با نام و نشان و شعار و ... بسازند. نظر من اینه که چطوره یه تاپیکی درست کنیم، که توی اون هر کسی بیاد برای خودش یک خاندان با نام و نشان و شعار و ... توی وستروس بسازه. چطوره؟ اگه پایه هستین می تونیم سر جزئیاتش هم به توافق برسیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاپیک خوبی میشه. کاملا موافقشم.

به نظرم اگه هرکسی علاوه بر ساختن خاندانش یه تاریخچه هم براش بسازه خیلی خوب میشه و یا قیافه مخصوص اعضای خاندانش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بدون اپل ای دی چه جوری می شه برای ایپد برنامه ریخت 

یعنی مثلا بری تو یه سایت و دانلودش کنی

به کینگ رابرت : ایده ی فوق العاده ایه حالا فقط باید معلوم بشه اسم تاپیک چی باشه تا دیگه کار رو شروع کنیم . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@کینگ رابرت؛

خیلی خوشحالم که بعد از اینکه "تامل کردی"، مجبور شدی با ساختن ِ خاندان ِ تخیلی، از راهی که از نخست هم بن بسب بود برگردی. من واقعا" به تو افتخار میکنم که با تعصب ، سرتو به اون بن بست بیشتر از اون نکوبیدی، و با یک چرخش 180 درجه، راهی که اومده بودی رو برگشتی ...

@استنیس؛

تنها راهش جیلبرک کردن هست. البته اگر مشکلت اپل آی دی هست، ایمیلتو بده من برات توی 10 دقیقه میسازم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
@کینگ رابرت؛

خیلی خوشحالم که بعد از اینکه "تامل کردی"، مجبور شدی با ساختن ِ خاندان ِ تخیلی، از راهی که از نخست هم بن بسب بود برگردی. من واقعا" به تو افتخار میکنم که با تعصب ، سرتو به اون بن بست بیشتر از اون نکوبیدی، و با یک چرخش 180 درجه، راهی که اومده بودی رو برگشتی ...

مانوئل این تاپیک به بی چاره ها و بی کس و کار ها فرصت داشتن یک خانواده رو می ده.

به کینگ رابرت : ایده ی فوق العاده ایه حالا فقط باید معلوم بشه اسم تاپیک چی باشه تا دیگه کار رو شروع کنیم .

به نظرم اسم تاپیک ترکیبی از وستروس و تخیل (Fiction) باشه، حالا یا لفظی مثل مثلا وستریکشن یا معنای این دو توش مستتر باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من داشتم یه نگاه زیرکانه به پروفایل این طفل معصوم و بی خانمان سر مون بوی، کینگ رابرت، مینداختم دیدم محل اقامت رو زده قبری سرد در استورمزاند

مگه پادشاه رو جنازشون رو توی سپت اعظم بیلور نگه نمیدارن!!!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام

من داشتم یه نگاه زیرکانه به پروفایل این طفل معصوم و بی خانمان سر مون بوی، کینگ رابرت، مینداختم دیدم محل اقامت رو زده قبری سرد در استورمزاند

مگه پادشاه رو جنازشون رو توی سپت اعظم بیلور نگه نمیدارن!!!!؟

توی قبر هم ما از دست لنیسترا آسایش نداریم.

توی سریال اشاره می شه به این که رابرت وصیت کرده جنازه اش رو تو استورمز اند دفن کنند. توی ویکی به چیزی اشاره نشده، توی کتاب یادم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی سریال اشاره می شه به این که رابرت وصیت کرده جنازه اش رو تو استورمز اند دفن کنند. توی ویکی به چیزی اشاره نشده، توی کتاب یادم نیست.

با توجه به شورش استورمزاند بر علیه حکومت مرکزی چه اعتباری هست که جنازه رو به استورمزاند فرستاده باشن

به حق رلور جنازش مثل جنازه ی دوست عزیزش ند توی راه گم و گور شده باشه تا استخون هاش آرامش نداشته باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با توجه به شورش استورمزاند بر علیه حکومت مرکزی چه اعتباری هست که جنازه رو به استورمزاند فرستاده باشن

به حق رلور جنازش مثل جنازه ی دوست عزیزش ند توی راه گم و گور شده باشه تا استخون هاش آرامش نداشته باشن

خب جنازه رو می دن دست خواهران صامت، کسی زیاد به اعضای محترم این فرقه گیر نمی ده.

من و دوست عزیزم ند اینجا در بهشت وستروس آرامش و آسایش کامل داریم، و به تقلای شما زندگان می خندیم. من که تمام آرزوهایی رو که توی زندگیم محقق نشده بود، از کارتی تا جزایر تابستانی تا فری فولک دارم محقق می کنم. متوجه منظورم که هستی. ند هم که آدر ها شرافتش رو ببرند، اینجا هم پاکدامنی پیشه کرده.

راستی پدر جنابعالی از توی جهنم سرد وستروس داره لعنتت می کنه، ایریس رو نمی گم منظورم تایوینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب جنازه رو می دن دست خواهران صامت، کسی زیاد به اعضای محترم این فرقه گیر نمی ده.

من و دوست عزیزم ند اینجا در بهشت وستروس آرامش و آسایش کامل داریم، و به تقلای شما زندگان می خندیم. من که تمام آرزوهایی رو که توی زندگیم محقق نشده بود، از کارتی تا جزایر تابستانی تا فری فولک دارم محقق می کنم. متوجه منظورم که هستی. ند هم که آدر ها شرافتش رو ببرند، اینجا هم پاکدامنی پیشه کرده.

راستی پدر جنابعالی از توی جهنم سرد وستروس داره لعنتت می کنه، ایریس رو نمی گم منظورم تایوینه.

من که شک دارم شما دوتا به خصوص تو بهشتی شده باشی به هر حال اون همه انسان توی جنگ کشتین. جهاد در راه رلور که نبوده پس بخاطر سلب حیات دیگری احتمالاً افتادین توی جهنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دشب چند فصل از کتاب یک رو خوندن. هر چقدر از زیبایی قلم مارتین بگیم کم گفتیم.

رسیدم به فصل اخر برن ، میدونستم که تو این فصل بهش می گن پدرش مرده. کارگردان های سریال واقعا عالی کار کردن ، هر بار که اون سکانس سریال رو می بینم خیلی ناراحت می شم. ولی سریال جلوی کتاب حرفی برای گفتن نداره. فکر نمی کردم که کتاب بتونه اون حسو منتقل کنه ، مخصوصا با اون اهنگی که در سریال بود. وقتی رسیدم پنج شیش پاراگراف اخر بغض گلومو گرفت. هرچی میرفتم جلوتر بدتر می شد. پاراگراف اخر به قدری شدید شد که حتی صدام در نمی شد برای خودم زمزمه کنم. وقتی استاد گفت که باید یه سنگ تراش پیدا کنیم ، بغضم شکست. ده دقیقه تمام مثل دختر بچه ها داشتم گریه می کردم.

من معمولا ادم احساساتی نیستم ، ولی وقتی رنجی که بچه های استارک کشیدن رو ببینی دل سنگ هم باشه می سوزه ، چه برسه به ادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خوانندش زنه؟ من فکر میکردم مرده!!!

فقط به من بگو چجــــــوری این فکرو کردی !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم. اون موقع صداش به مردا میخورد ولی الان نمیخوره!!!!!!!

اولین باری که یکی از آهنگ های مایکل جکسون رو هم گوش میکردم فکردم مایکل زنه ولی خب بعد فهمیدم مرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها این صفحه رو ببینید . کامنت ها رو بخونید جالبه . بعضی ها نغمه رو از اثار تالکین هم بالاتر بردن و بعضی ها هم نغمه رو له کردن و به گند کشیدن . قضاوت با شماست

http://www.fantasybookreview.co.uk/George-RR-Martin/A-Game-Of-Thrones.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین الان به طور ناخواسته وارد سایت اپارات شدم و به یه ویدیویی بر خوردم که خیلی تعجب برانگیز بود.

شما هم یه نگاهی بندازید:

http://www.aparat.com/v/Y1gMK

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.