رفتن به مطلب
QelThezad

تاپیک اختصاصی پـیج فـیـس بــوک وستروس

Recommended Posts

خب دوستان من این تاپیک رو زدم اختصاص پیج که در اون اعلانات پیج و برنامه هامون در اینجا اعلام بشه. در ضمن در این تاپیک میتونید انتقادات و پیشنهادات خودتون رو بگید. اگر هم میتونید با ما در پیج همکاری کنید، با من و یا ریگار در میان بگذارید.

آدرس پیج: https://www.facebook.com/Game.Of.Thrones.Persian.FanPage

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان باز هم میگم. اگه کسی به فیسبوک دسترسی داره، میتونه توی پیج به ما کمک کنه.

جدیدا هم غیر از خودم بقیه ی دوستان فعالیت چندانی ندارن! اگه هم سوژه ی پستی نداشتید، میتونید یه نقل قول از ویکی به همراه عکس یا همین خود مقالات ویکی رو هر روز با یه عنوان در پیج قرار بدید. اینجوری در شناساندن ویکی به عام هم کمک کردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب فعلا برنامه ی پیج این هست که به صورت یک درمیان پست ها رو از مطالب ویکی، (همراه با عکس) بذاریم. اینجوری بیشتر فن های سریال رو با ویکی و فضای کتاب آشنا میکنیم و در ضمن ویکی شناخته شده تر میشه. برای تبلیغات پیج هم یه اقداماتی داریم میکنیم. اما جناب ریگار و رنلی یه مقدار کم کار هستند، البته من نمیدونم شاید مشغله های خودشون رو دارند. ولی واسه شروع فصل 4 من کمتر وقت میکنم به پیج سر بزنم. پس یه جورایی شما باید داغ نگهش دارین. (کسی دیگه ای هم انگار مایل به همکاری نیست!) اگر هم سوژه ی پست دادن ندارید همونطور که گفتم، ویکی با اون همه مقاله هست، میتونید از اونا استفاده کنید.

نظرتون رو راجع به کاور و آواتار پیج و کلا دیزاینش هم بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری