رفتن به مطلب
samiano

دیوار سدی در برابر آدرها و وحشیها ، یا فرزندان جنگل ؟؟؟

Recommended Posts

الان چند روزه که این موضوع ذهنم رو درگیر کرده

اگه خوب به نقشه وستروس نگاه کنیم توی جنوب دیوار به جز جنگل گرگها ، جنگل درست و حسابی دیگه ای پیدا نمیشه در عوض توی شمال دیوار سرتاسر جنگل هست و محل زندگی فرزندان جنگل هم که مشخصه توی جنگله .

فرزندان جنگل بعد از شب طولانی و ساخت دیوار خیلی منزوی میشن و با هجوم آندالها تعداد زیادیشون یا کشته میشن یا رفته رفته به سمت شمال و آن طرف دیوار میرن

حالا موضوع اصلی اینه که با توجه به موضوع کمبود جنگل سمت جنوب دیوار و اینکه بعد از ساخت دیوار ، همین دیوار مثل یک سد جلوی راهشون برای بازگشت بوده میتونه دلیلی برای بوجود اومدن این باور که فرزندان منقرض شدن باشه یا خیر ؟؟؟؟ یعنی در واقع همین دیوار دلیل اصلی فراموش شدن فرزندان بوده یا نه ؟؟؟

البته من کتاب رو تا جایی که ترجمه شده خوندم و یه سری مطالب هم از توی ویکی خوندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیوار به طور قطع سدی در برابر آدرهاست.

وحشی ها که انسانند، در جنگ هم میشد اونها را شکست داد.

فرزندان جنگل هم خطر چندانی برای انسانها نداشتند، جمعیتشون هم خیلی محدود شده بود، نیازی به کشیدن دیوار نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرزندان جنگل هم خطر چندانی برای انسانها نداشتند، جمعیتشون هم خیلی محدود شده بود، نیازی به کشیدن دیوار نبود.

منظورم رو درست متوجه نشدی ، من میگم که یکی ساخت دیوار مانع از این شده بوده که فرزندان به سمت مناطق جنوبی برگردند و موجب فراموش شدنشون توسط مردم وستروس شده یکی دیگه هم نبود جنگل درست و حسابی باعث ناپدیدی فرزندان در جنوب دیوار شده بوده

پس همین وجود دیوار یکی از دلایل ناپدیدی فرزندان جنگلِ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فعلا که زیاد به همین فرزندان جنگل هم اعتمادی نیست! یه وقتم دیدی آخرش از آدرها هم خطرناک تر شدن!

نمیدونم چیزی درباره تئوری آدم خوار بودن فرزندان جنگل شنیدین یا نه؟! آدم یدجوری بهشون مشکوک میشه!

الان کلی حدس و فرضیه داره تو ذهن من میچرخه!

این مارتین هم که عادت داره با روح روان ما بازی کنه، یه وقت دیدین آخرش یه چیزی رو کرد که هممون شوکه شدیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم چیزی درباره تئوری آدم خوار بودن فرزندان جنگل شنیدین یا نه؟! آدم یدجوری بهشون مشکوک میشه!

با توجه به اتحاد چند هزار ساله ای که داشتن فکر نمیکنی یه مقدار با عقل جور در نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتحاد با کی؟!

مارتین کدوم کارش دقیقا تا حالا با عقل جور دراومده؟!!

در اون مورد، چه با عقل جور در بیاد چه نه، مدارک زیادی وجود داره که تاییدش میکنه! نمیدونم از فصل های برن تو کتاب پنجم خبر داری یا نه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اتحاد با کی؟!

مارتین کدوم کارش دقیقا تا حالا با عقل جور دراومده؟!!

در اون مورد، چه با عقل جور در بیاد چه نه، مدارک زیادی وجود داره که تاییدش میکنه! نمیدونم از فصل های برن تو کتاب پنجم خبر داری یا نه؟!

از اتفاقی که با جوجن میوفته خبر دارم

این مارتین آخرش یه Doom of Westeros را میندازه خیال همه رو راحت میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جنگل شاهی و رین وود هم زیاد از جنگل اشباح کوچکتر نیستند فرزندان جنگل هم جمعیت زیادی ندارند که این جنگل ها براشون کوچیک باشه احتمالا کوچیشون فقط به دلیل حمله اندال ها بوده. اینم که دیوار باعث فراموشی اونا شده زیاد منطقی نیست چون اونا بعد از ساخته شدن دیوار کوچک کردند و اگه دیوار جلوی کوچشون رو نگرفته پس جلوی برگشتشون رو هم نمیگرفته در ضمن شمال دیوار هم وحشی ها زندگی میکنند پس چرا با اونا رابطه ندارن؟ بنظرم بعد از حمله ی اندال ها به این نتیجه رسیدند که از ادم جماعت دوری کنند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

The Ghost of High Heart گویا از فرزندان جنگله یا حداقل میشه مطمئن بود که یه رگش هست. واسه همین فکر نمیکنم مشکلی توی بودنشون اینور دیوار باشه.

میمونه رد شدنشون که تاحالا هیچ اشاره ای نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Ghost of High Heart گویا از فرزندان جنگله یا حداقل میشه مطمئن بود که یه رگش هست. واسه همین فکر نمیکنم مشکلی توی بودنشون اینور دیوار باشه.

میمونه رد شدنشون که تاحالا هیچ اشاره ای نشده

مانوئل جان، من یه سوالی واسم به وجود اومده درباره این The Ghost of High Heart و ارتباطش با Genny of Oldstones. ضمن این که چیز زیادی هم درباره خود این Genny نمیدونم، که کی بوده و از کجا اومده؛ جز این که Prince Duncan the small عاشقش میشه و به خاطرش از حق پادشاهیش میگذره... علاوه بر اون محل زندگیش هم مشکوکه، تا جایی که من میدونم Oldstones یه ویرانه متروکه مربوط به دوران قهرمانان، پس این چطور اهل اونجا بوده؟!

کلا این قضیه به نظرم خیلی عجیب و مشکوکه. هم این که گفته شده این GoHH دوست Genny بوده. به نظرم احتمال این هست که خود این جنی خانم یه ارتباطی با فرزندان جنگل داشته که این GoHH رو میشناخته. یا بدتر، شاید خودش هم یه دورگه بوده!

و از همه بدتر این که شاید...!

میدونید اولین بار که اون حرف های GoHH خطاب به آریا رو خوندم که گفت من اون موقع تو سامرهال بودم و غم این اتفاق هنوز من رو آزار میده، این شبهه تو ذهنم ایجاد شد که نکنه این Ghost همون Genny باشه؟! (قبلا درباره تراژدی سامرهال شنیده بودم) ولی بعد گفتم قیافه فرزندان جنگل خیلی تابلوئه، این طوری همه میفهمیدن اون از نژاد اندال یا حتی first men نیست. ولی یادم نمیاد هیچ جا توصیف چهره Genny رو خونده باشم...

میدونم خیلی بعیده اما آیا ...؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری