رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

ببخشید این سه کتاب ((شوالیه آواره ، شمشیر قسم خورده ، شوالیه مرموز)) رو کسی ترجمه کرده؟

و اگه ترجمه نشده مترجم های ویکی قصد ترجمشو ندارن؟

این سه تا رو هم سایت وینترفل ترجمه میکنه یه مقدارش رو ترجمه کردن باقی رو گذاشتن بعد از اتمام ترجمه ی یورش شمشیر ها منتشر کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سیزن ۱ رو تو ۳ روز تموم کردم الان هم سیزن ۲ و ۳ به دستم رسید که شروع می کنم به دیدن

کتاب ۴ رو هم بالاخره تموم کردم و رفتم سراغ کتاب ۵

یه سوال هم پرسیده بودم که کسی جواب نداد فکر کنم کسی ندید : کسی ایمیل مارتین رو داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیزن ۱ رو تو ۳ روز تموم کردم الان هم سیزن ۲ و ۳ به دستم رسید که شروع می کنم به دیدن

کتاب ۴ رو هم بالاخره تموم کردم و رفتم سراغ کتاب ۵

یه سوال هم پرسیده بودم که کسی جواب نداد فکر کنم کسی ندید : کسی ایمیل مارتین رو داره

یادش بخیر، من تو امتحان هام سیزن یک و دو رو دیدم تو چندین روز، بعدم که اومدم سراغ کتاب. کلاً این عادت مزخرف شروع کردن سریال تو امتحان ها هر ترم پدر من رو در آورد.

اذیت نمی شدی کتاب و سریال رو همزمان جلو می بردی؟

میل رو نمی دونم والا ولی اینجا می تونی از طریق نظرات باهاش در ارتباط باشی، یه چرخی بزن.

http://grrm.livejournal.com/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایمیلشو من ندارم ولی این سایتشه:

http://www.georgerrmartin.com/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین الان یه خبر شنیدم که از خوشحالی نمی دونم چیکار کنم.

کتاب اول نغمه (بازی تاج و تخت) به صورت تصویری هم هست. فقط نمی دونم تصویر شخصیت ها ، تصویرشون از ویکیه یا از سریال. من که اصلا از تصویر های ویکی خوشم نمی اد.(این خبر رو تو سایت وینترفل خوندم.)

تمام این ها رو گفتم که برسم به اینجا. میشه ببینید این کتاب برای دانلود وجود داره یا نه؟ اگه میشه یه لینک دانلود بذارید.(این تقاضا رو از مدیر سایت وینترفل هم کردم)

ریگار شما که اینقدر از خاندانت دفاع می کنی ، برای اینکه حسن نیت رو ثابت کنی پی گیر شو ببین لینکش رو پیدا می کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کتاب اول نغمه (بازی تاج و تخت) به صورت تصویری هم هست. فقط نمی دونم تصویر شخصیت ها ، تصویرشون از ویکیه یا از سریال. من که اصلا از تصویر های ویکی خوشم نمی اد.(این خبر رو تو سایت وینترفل خوندم.)

تمام این ها رو گفتم که برسم به اینجا. میشه ببینید این کتاب برای دانلود وجود داره یا نه؟ اگه میشه یه لینک دانلود بذارید.(این تقاضا رو از مدیر سایت وینترفل هم کردم)

من این رو پیدا کردم که دانلود کتاب شوالیه ی خانه به دوشه و البته تصویری نیست . اون خبری که تو سایت وینترفل بود در فکر کنم در مورد تصویری همین کتاب بود : 

http://garglfluz.wikispaces.com/file/view/1998+The+Hedge+Knight+A+Tale+Of+The+Seven+Kingdoms.pdf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار شما که اینقدر از خاندانت دفاع می کنی ، برای اینکه حسن نیت رو ثابت کنی پی گیر شو ببین لینکش رو پیدا می کنی.

منظورت کمیک بوکه؟ اگه اینه که آره کمیکشون وجود داره. چند تایی از فصل ها رو هم مسئولین سایت ترجمه کردن و توی سایت قرار دادند. الان هنوز هم هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
منظورت کمیک بوکه؟ اگه اینه که آره کمیکشون وجود داره. چند تایی از فصل ها رو هم مسئولین سایت ترجمه کردن و توی سایت قرار دادند. الان هنوز هم هست.

دقیق نمی دونم ، من تو سایت وینترفل خوندم. ولی اینایی که تو سایته مثل خلاصه هر فصل می مونه. اینطوری یه کتاب 700 صفحه یی رو تو 50 صفحه تموم می کنن. فکر کنم متن کتاب رو دقیق اوردن فقط نقاشی هم اضافه شده.

ولی استنیس جان و کینگ رابرت ممنون که جواب دادید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان سایت وینترفل یه بازی آنلاین معرفی کرده، اینجا کسی هست امتحانش کرده باشه!!!!؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان سایت وینترفل یه بازی آنلاین معرفی کرده، اینجا کسی هست امتحانش کرده باشه!!!!؟؟

بازی بدی نیست. ثبت نامش خیلی اسونه ، برای خودت یه اسم انتخاب می کنی و یه اواتار ، بعد هم برای قلعه ات یه اسم میذاری. بعد بازی شروع میشه ، ماموریت ها رو انجام میدی و Level میگیری. هی باید از مردمت مالیات بگیری و تجهیزاتت رو تقویت کنی. بزرگترین مشکلش اینه که مثل بقیه بازی های انلاین ، هیچ دخالتی بر روی جنگ ها نداری. یعنی برای خودت یه شوالیه انتخواب می کنی ، میزنی بره بجنگه بعد بهت یه زمان میده ، وقتی زمان تموم شد یه صفحه میاد که توش زده بردی یا باختی.

اگه ادم های بیکاری هستید و همش تو خونه اید که هیچی، ولی اگه شاغلید یا دانشجوید به هیچ وجه طرفش نرید ، من امروز 9 ساعت داشتم باهاش ور میرفتم. خیلی اعتیاد اوره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی تایپ نظر سنجی کلمات (ت.ج.ا.و.ز) و (ز.ن.ا.م.ح.ا.ر.م) بدون هیچ فاصله یا نقطه چینی اومده ، ممکنه یه وقت سایت ف.ی.ل.ت.ر بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من بعد از سال ها اومدم و گفتم تجربه ی شیرنمو باهاتون در میون بذارم.

یه Appـی هست به اسم QuizUp ، راجع به همه چیز شما رو با یه نفر دیگه همزمان آنلاین میکنه و هفت تا سوال میپرسه ... خیلی جالبه کلا" این برنامه و خیلی هم خوب واسه iOS 7 طراحی شده.

ولی جالبترین بخشش همین Game of Thrones هست که خیلی سوالای جالبی میپرسه.

حتما" اگه آیفون دارید نصبش کنید.

( یه رجزخونی هم بکنم. من توی ایران اولم ، Challenge Me :دی )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من بازی کردم و به نظرم نسبت به بازی های انلاین دیگه خیلی بهتره و حس خیلی خوی هم به ادم می ده . توش می شه برای خودت پرچم درست کنی و به خاندان محبوبت ملحق بشی . کلا توصیه می کنم اگه اهل بازی انلاین هستید انجامش بدید . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان داشتم تو فروم یکی از سایت های فارسی زبان که درباره ی نغمه است ، می چرخیدم (موضوعی درباره ی اریا استارک رو می خوندم) که به موضوعی عجیب برخوردم.

یکی از کاربراشون نوشته بود که سه بانو (دختر) باید سوار بر اژدها بشن ، و اسم اون سه اژدها سوار دنریس تارگرین ، اریا استارک و شیرین براثیون بود.

به نظرتون دلیلی داره که اریا و شیرین سوار اژدها بشن؟ تا کسی در مورد شیرین شنیده بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الان داشتم تو فروم یکی از سایت های فارسی زبان که درباره ی نغمه است ، می چرخیدم (موضوعی درباره ی اریا استارک رو می خوندم) که به موضوعی عجیب برخوردم.

یکی از کاربراشون نوشته بود که سه بانو (دختر) باید سوار بر اژدها بشن ، و اسم اون سه اژدها سوار دنریس تارگرین ، اریا استارک و شیرین براثیون بود.

به نظرتون دلیلی داره که اریا و شیرین سوار اژدها بشن؟ تا کسی در مورد شیرین شنیده بود؟

دلیل آریا که خب وارگ بودنشه،

شیرین رو هم بخاطر رویاهایی که درباره اژدها می بینه بعضی اژدها سوار می دوننش. ولی اگه اشتباه نکنم تو رویاهاش توسط اژدها خورده می شه که خیلی با این تئوری جور در نمی یاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب هر کسی ممکنه هر چیزی بگه. دلیلی هم برای این حرفش آورده بود ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا منم تو یکی از این سایت ها یه همچین چیزی دیدم.

یکی تو اونجا نوشته بود که احتمالا اگان شیرین رو میکشه.

درباره اژدها سواران هم چندین نوشته مختلف بود. مثلا یکی گفته بود اژدها سواران تیریون اگان و دنریسن. یکی دیگه گفته بود جام و دنریس و تیریونن. حتی یکی گفته بود ممکنه ویکتاریون هم باشه!!!

یعنی خوشم میاد بزنه مارتین کتاب رو با پایان آزاد تموم کنه !!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اتفاقا منم تو یکی از این سایت ها یه همچین چیزی دیدم.

یکی تو اونجا نوشته بود که احتمالا اگان شیرین رو میکشه.

درباره اژدها سواران هم چندین نوشته مختلف بود. مثلا یکی گفته بود اژدها سواران تیریون اگان و دنریسن. یکی دیگه گفته بود جام و دنریس و تیریونن. حتی یکی گفته بود ممکنه ویکتاریون هم باشه!!!

یعنی خوشم میاد بزنه مارتین کتاب رو با پایان آزاد تموم کنه !!!!

یعنی چه خنده ای می شه.

فکر کن فیلم واکنش مردم بهش مثل رد ودینگ بیاد بیرون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمتی از متن ویکی "بائل" است:

داستان بائل آوازه خوان، الهام بخش منس ریدر (Mance Rayder) برای نفوذ به وینترفل، برای نجات آریا استارک (که در واقع جین پول (Jeyne Poole) بود) شد.

منس اریا رو نجات بده؟ مگه منس دشمن شمال نسیت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا ما که اپل نداریم ، نیت اصلی خوشامد گویی مجدد به مانوئل بعد این غیبت طولانیه . بسیار خوش اومدی دوس قدیمی .

و اما در مورد اون سه دختر اژدها سوار! این بهترین ترکیبیه که ممکنه تصور کرد . من که این ترکیب رو به حضور جان اسنو و جورا مورمونت به عنوان اژدها سوار در کنار دنی ترجیح میدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمتی از متن ویکی "بائل" است:

داستان بائل آوازه خوان، الهام بخش منس ریدر (Mance Rayder) برای نفوذ به وینترفل، برای نجات آریا استارک (که در واقع جین پول (Jeyne Poole) بود) شد.

منس اریا رو نجات بده؟ مگه منس دشمن شمال نسیت؟

باز هم رفتی اسپویلر رو خوندی؟

منس البته دشمن شمال نیست. منس رهبر مردمشه و سعی می کنه در راستای اهداف و منافع مردمش حرکت کنه و خب توی مواردی هم منافع مردمش با منافع شمالی ها در تقابل قرار می گیرند.

توی کتاب سه موقعی که منس کسل بلک رو محاصره می کنه، لشکر استنیس از ایست واچ سر می رسه و لشک منس رو در هم می شکنه. منس زندانی میشه و جان اسنو که توی اون زمان داشته با منس مذاکره می کرده با بچه ی منس و وال خواهر زن منس به همراه شیپوری که منس مدعی بوده شیپور جورامونه به دیوار بر می گرده.

عدالت تخطی ناپذیر استنیس او رو وامی داشته که برخلاف توصیه های جان اسنو و ملیساندر منس رو آتیش بزنه. ملیساندر که مخالف تصمیم استنیس بود چهره ی منس رو با رتل شیرت (ارباب استخوان ها) یکی از وحشی های شمال دیوار که خیلی هم موجود وحشی ای بوده عوض می کنه. در نتیجه رتل شیرت می میره و منس که به ظاهر رتل شیرت در اومده بوده زنده می مونه و خوب تحت فرمان ملیساندر در می آد. ملیساندر برای جلب اعتماد جان منس رو ه همراه تعدادی از عروس های نیزه به دیوار می فرسته تا آریا رو که عروس رمسی اسنو شده نجات بده. غافل از این که این آریا واقعی نیست و تقلبیه. و در اصل جین پول دوست سانساست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و اما در مورد اون سه دختر اژدها سوار! این بهترین ترکیبیه که ممکنه تصور کرد . من که این ترکیب رو به حضور جان اسنو و جورا مورمونت به عنوان اژدها سوار در کنار دنی ترجیح میدم .

حالا کی گفته جوراه مورمونت قراره اژدها سوار باشه؟

آریا-دنریس تصورش هم اعصابم رو به هم می ریزه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منس زندانی میشه و جان اسنو که توی اون زمان داشته با منس مذاکره می کرده با بچه ی منس و وال خواهر زن منس به همراه شیپوری که منس مدعی بوده شیپور جورامونه به دیوار بر می گرده.

حرفت تناقض داره! اولش گفتی جان در حال مذاکره با منس هِ ، بعد گفتی با بچه ی منس و وال به دیوار بر می گرده!

شیپور دستِ جانه؟ از کجا اوردتش؟ نگهبانان شب میدونند که شیپور تو قلعه است؟ استنیس و ملیساندرا چی اونا میدونند؟ کسی سعی نمی کنه ازش استفاده کنه؟

یجا خوندم که شیپور جورامون همون Horn of Dragon ؟ پس این اشتباهه؟

ملیساندر که مخالف تصمیم استنیس بود چهره ی منس رو با رتل شیرت (ارباب استخوان ها) یکی از وحشی های شمال دیوار که خیلی هم موجود وحشی ای بوده عوض می کنه. در نتیجه رتل شیرت می میره و منس که به ظاهر رتل شیرت در اومده بوده زنده می مونه و خوب تحت فرمان ملیساندر در می آد.

چرا ملیساندرا می خواد منس زنده بمونه؟ مگه نمی خواست اونو اتیش بزنه تا اژدهای پای دیوار بیدار بشه؟

ملیساندر برای جلب اعتماد جان منس رو ه همراه تعدادی از عروس های نیزه به دیوار می فرسته تا آریا رو که عروس رمسی اسنو شده نجات بده.

اعتماد جان رو جلب کنه که چی بشه؟ نکنه می خواد جان براش کاری کنه؟

-------------------------------------------------------------------------------------------

به جز سوال های قبلی که امید وارم جواب بدی ، چند سوال دیگر هم برام پیش اومد:

1- منس زنده می مونه یا نه؟

2- مگه ملیساندرا تو اتیش نمی بینه که اریا (جین پول) با اسب به طرف کستل بلک می اد؟ پس چرا منسو می فرسته؟

3- جان استاد امون ، بچه ی منس ، گیلی و سموئل رو از قلعه خارج می کنه؟ میشه بگی هر کدوم کجا میرن و بعدش چیکار می کنن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
منس زندانی میشه و جان اسنو که توی اون زمان داشته با منس مذاکره می کرده با بچه ی منس و وال خواهر زن منس به همراه شیپوری که منس مدعی بوده شیپور جورامونه به دیوار بر می گرده.

حرفت تناقض داره! اولش گفتی جان در حال مذاکره با منس هِ ، بعد گفتی با بچه ی منس و وال به دیوار بر می گرده!

شیپور دستِ جانه؟ از کجا اوردتش؟ نگهبانان شب میدونند که شیپور تو قلعه است؟ استنیس و ملیساندرا چی اونا میدونند؟ کسی سعی نمی کنه ازش استفاده کنه؟

یجا خوندم که شیپور جورامون همون Horn of Dragon ؟ پس این اشتباهه؟

ملیساندر که مخالف تصمیم استنیس بود چهره ی منس رو با رتل شیرت (ارباب استخوان ها) یکی از وحشی های شمال دیوار که خیلی هم موجود وحشی ای بوده عوض می کنه. در نتیجه رتل شیرت می میره و منس که به ظاهر رتل شیرت در اومده بوده زنده می مونه و خوب تحت فرمان ملیساندر در می آد.

چرا ملیساندرا می خواد منس زنده بمونه؟ مگه نمی خواست اونو اتیش بزنه تا اژدهای پای دیوار بیدار بشه؟

ملیساندر برای جلب اعتماد جان منس رو ه همراه تعدادی از عروس های نیزه به دیوار می فرسته تا آریا رو که عروس رمسی اسنو شده نجات بده.

اعتماد جان رو جلب کنه که چی بشه؟ نکنه می خواد جان براش کاری کنه؟

-------------------------------------------------------------------------------------------

به جز سوال های قبلی که امید وارم جواب بدی ، چند سوال دیگر هم برام پیش اومد:

1- منس زنده می مونه یا نه؟

2- مگه ملیساندرا تو اتیش نمی بینه که اریا (جین پول) با اسب به طرف کستل بلک می اد؟ پس چرا منسو می فرسته؟

3- جان استاد امون ، بچه ی منس ، گیلی و سموئل رو از قلعه خارج می کنه؟ میشه بگی هر کدوم کجا میرن و بعدش چیکار می کنن؟

در حال مذاکره بودن که استنیس حمله می کنه و همسر منس هم بچه اش رو به دنیا می یاره و خودش می میره. (همه اینا همزمان)

خب وقتی منس شکست می خوره همه چیش رو می گیرن دیگه. شیپور سوزونده می شه. (هر چند شیپور زمستان نبوده)

یه تئوری هست که این دو شیپور یکی اند.

خیلی دقیق معلوم نیست که ملیساندر با جان چی کار داره.

1.منس طبق آخرین اخبار حاصله خدمت رمسی بولتون(اسنو) ه. (آدم همون بهتر که بمیره تا از زیر دست این موجود زنده در بره)

2.منس رو میفرسته دنبال آریا، یحتمل منس می شنوه که قراره آریا با رمسی تو وینترفل ازدواج کنه پس پا می شه میره اونجا. (تو آتیش می بینه که آریا رو به موت ه رو اسب)

3.همه با هم می رن به سمت اولد تاون. استاد وسط راه به دیار باقی می شتابه، سم هم می رسه به اولد تاون. گیلی و بچه منس هم قراره سم بفرستتشون پیش مادرش تو هورن هیل.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1.منس طبق آخرین اخبار حاصله خدمت رمسی بولتون(اسنو) ه. (آدم همون بهتر که بمیره تا از زیر دست این موجود زنده در بره)

منظورت رو متوجه نشدم؟ یعنی اسیر شد یا به رمسی ملحق شد؟

و هنوز نگفتید چرا ملیساندرا منسو زنده نگه داشته؟

اگه میشه یه توضیحی درباره ی وارامیر بدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.