رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

این تست عملکرد مغز خیلی زیادی غلطه

مثلا من چپ دستم ولی عملکرد بخش چپم بیشتر بود . ولی کلا جالب بود . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3. کلاهخود سندور رو برداشتن واسه همین مردم فکر می کنن اونه.

یعنی یه سپتون برای برین تعریف می کنه که سندور رو خاک می کنه و کلاهخودش رو می ذاره رو قبرش و بعد برش می دارن. (البته می گن سندور زنده است و پیش همون سپتون ه) اون گفته برین هم طبق نقشه اون کتلین (استون هارت) ملعون ه.

کیوان جان ببین این حرفام درسته:

جیمی بخاطر قولی که به کتلین داده بود برین رو میفرسته دنبال سانسا. در راه برین کتلین رو پیدا می کنه که الان رهبر انجمن برادری بدون پرچمه. بعد برین و کتلین با هم نقشه می کشن که برین بره به جیمی بگه که سانسا پیش سندرو ه ، ولی باید تنها بیای ، تا کتلین جیمی رو بکشه.

اگه جایی از حرفام غلطه درستش کن و در مورد این اتفاقات یکم بیشتر توضیح بده؟

و چند وقت پیش تو ویکی یه چیزایی در مورد شوالیه شاخ دار (یا یه چیزی شبیه این) خوندم ، که سرسی اونو می فرسته دنبال سانسا ولی بعدا این شوالیه و برین با هم دوست میشن؟ در مورد این شوالیه هم یه توضیحی بده.

خیلی ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
http://www.wired.com/images_blogs/underwire/2013/11/Screen-shot-2013-11-20-at-9.52.03-AM.png

اگه قبلا این عکسو ندیدین،حدس میزنین اینا بوک‌مارک های چی باشن؟! لطفا بعد حدس به اسپویل مراجعه کنید!

هرکدوم از اینا سوژه ترین اتفاق دنیای نغمه هست،بله! مرگ و میر های وستروس! خداییش فک نمی کردم اینقد زیاد باشه!

راستی دقت کردین غیر از 1و5 مارتین یکم دلش به حالمون سوخته و اوایل کتاب خبری از مرگ و میر نیست و بعدا موتور رو روشن کرده؟اونم چه روشن کردنی!2و3 دارن میترکونن!

خیلی عالی و جالب بود ! من به ذهنم رسید یه آن اما بعد گفتم این علامت ها بیشتر از اونیه که بخواد به

کشتار

مربوط باشه ، یحتمل قسمت هایی هستش که به یه شخصیت اشاره میکنه داستان.

گاهی واقعا فراموش میکنیم چقدر مارتین

جنایتکاره

:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امروز رفته بودم شهر کتاب میرداماد دوباره داغ دلم تازه شد . این کتاب های مارتین رو چیده بود من هی ورمیداشتم قیمت هارو نگاه می کردم افسوس می خوردم . یه کتاب هابیت با چاب اعلا هم اورده بود با قیمت ۲۷۵۰۰۰ تومان 

راستی کتاب جدیدی از تالکین با نام قصه های ناتمام رو انتشارات روزنه منتشر کرده که مترجمش اقای رضا علیزاده هستش و قیمتش هم ۷۸۵۰ تومانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه خواهشی از مدیران داشتم. من از "م.م.استارک" مدیر سایت وینترفل خواستم تا لینک کتاب کمیک "بازی تاج و تخت" رو بهم بده و "م.م.استارک" گفتن که مدیران سایت وستروس دارن.

تو قسمت دانلود کتاب ها هم پنج قسمتش ترجمه شده، اگه میشه لینک انگلیسیشو بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال. برای حذف کردن قسمت خاندان از پروفایلم باید چیکار کنم؟ هرچی گشتم هیچ گزینه حذفی پیدا نکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه سوال. برای حذف کردن قسمت خاندان از پروفایلم باید چیکار کنم؟ هرچی گشتم هیچ گزینه حذفی پیدا نکردم.

بالاخره توبه کردی ؟؟

این خاندان ضاله رو For Good رها کن استاد.

گردانندگان فروم هم لطف کنن هر چه سریع تر راه این اقدام پسندیده رو بگن، می ترسم استاد پشیمون شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توبه؟! من از چی باید توبه کنم؟! واسه چی باید قسمت خاندانم رو بردارم؟ البته باید اعتراف کنم که با تموم کردن کتاب شوالیه مرموز یه کم از خاندانم نا امید شدم ولی هنوز قصد پشت کردن بهش رو ندارم. این سوال رو هم واسه این پرسیدم که اگه یه روزی خدایی نکرده کاملا از خاندانم نا امید شدم این گزینه رو بتونم بردارم.

ولی جدا تارگرین ها ژن دیوانگی خاصی دارن.

از اونجا که دوتا از برادرام خل بودن نکنه منم دیوانه باشم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان نمیدونم کجاشی ، ولی کم کم میری به سمت خل شدن. چرت و پرت ِ که میگی ، دهن همه رو هم صاف میکنی بفهمن منظورت چیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام.

این سایت عملکرد مغز رو من هم رفتم. نتیجه ویرانگر بود. 94 درصد قسمت راست و 6 درصد قسمت چپ. یعنی عملا یک طرف مغر من تعطیله. البته مطمئنا می دونین که این به خاطر کارایی بسیار زیاد قسمت راست مغز من بوده.

به جوری کسل

اون چیزایی رو که در مورد تازی و کلاه خودش و کتلین و .... پرسیدی ارتباط زیادی به فصول آریا دارند. اگه یادت بیاد زمانی که آریا جیکن هاکار رو آزاد کرد دو نفر هم تویقفسش بودند به اسم های روگ و بایتر (گاز گیر). این روگ از اشرار بارانداز پادشاه بوده، بایتر هم یتیمی بوده که روگ بزرگش می کنه و به خاطر جه ی قدرتمندش توی میدون های مبارزه ازش استفاده می کرده. این دو نفر بعد از آزاد شدن عضو گروه هنرپیشه های خونین (همراهان شجاع) شدند. بعد این که گرگور کلگان هارن هال رو فتح می کنه و وارگو هوت رو به خاطر خیانت به تایوین می کشه، گروهشون متلاشی می شه و اعضاش پخش می شن. اینا هم یه مدت ناپدید می شن.

از طرفی سندور کلگان بعد این که نمی تونه خون بهای آریا رو از راب (فری ها کشتنش) بگیره سعی می کنه بره پیش لایسا تالی تا خون بهای آریا را از او بگیره. ولی راه ایری مسدوده و او به طرف سالتپنز می ره تا از راه دریایی بره ایری. توی راه توی یک مهمونخونه اونا به پولیور و تیکلر دو تا از اعضای گرگور بر می خورند. این دو تا به همراه یک ملازم دیگه بعد مست کردن سندور سعی می کنند اون رو بکشند ولی آریا دخالت می کنه و تیکلر و اون ملازم رو می کشه. سندور هم پولیور رو می کشه ولی به شکل مرگباری زخمی می شه. آریا سندور رو وسط راه ول می کنه و می ره. یه سپتون کمی بعد سندور رو پیدا می کنه. سپتون ادعا می کنه سندور در حال مرگ بوده و او سندور رو بعد مرگش خاک کرده، ولی ممکن هم هست که سپتونه دروغ گفته باشه و سندور رو با خودش به جزیره ی سپتون ها برده باشه. در هر صورت او کلاه خود سندور رو جا می ذاره. روگ و بایتر به همراه چند تا از فراری های دیگه کلاه خود رو پیدا می کنند و روگ کلاه خود رو سرش می ذاره و تحت نام تازی مردم سالتپنز رو قتل عام می کنند.

برین توی سفرش برای پیدا کردن آریا به این دو تا بر می خوره، روگ رو می کشه ولی بایتر برین و زمین می زنه و یه تیکه ی بزرگ از صورتش رو می جوه. بعدش هم افراد کتلین (افراد سابق لرد بریک دانداریون) می رسند و بایتر و بقیه ی همراهاش رو می کشند.

اون سر شادریخ (شاخدار؟؟؟) رو هم سرسی نفرستاده، حدس هایی زده می شه که سر شادریخ آدم واریسه، ولی قطعی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
با سلام.

این سایت عملکرد مغز رو من هم رفتم. نتیجه ویرانگر بود. 94 درصد قسمت راست و 6 درصد قسمت چپ. یعنی عملا یک طرف مغر من تعطیله. البته مطمئنا می دونین که این به خاطر کارایی بسیار زیاد قسمت راست مغز من بوده.

به جوری کسل

اون چیزایی رو که در مورد تازی و کلاه خودش و کتلین و .... پرسیدی ارتباط زیادی به فصول آریا دارند. اگه یادت بیاد زمانی که آریا جیکن هاکار رو آزاد کرد دو نفر هم تویقفسش بودند به اسم های روگ و بایتر (گاز گیر). این روگ از اشرار بارانداز پادشاه بوده، بایتر هم یتیمی بوده که روگ بزرگش می کنه و به خاطر جه ی قدرتمندش توی میدون های مبارزه ازش استفاده می کرده. این دو نفر بعد از آزاد شدن عضو گروه هنرپیشه های خونین (همراهان شجاع) شدند. بعد این که گرگور کلگان هارن هال رو فتح می کنه و وارگو هوت رو به خاطر خیانت به تایوین می کشه، گروهشون متلاشی می شه و اعضاش پخش می شن. اینا هم یه مدت ناپدید می شن.

از طرفی سندور کلگان بعد این که نمی تونه خون بهای آریا رو از راب (فری ها کشتنش) بگیره سعی می کنه بره پیش لایسا تالی تا خون بهای آریا را از او بگیره. ولی راه ایری مسدوده و او به طرف سالتپنز می ره تا از راه دریایی بره ایری. توی راه توی یک مهمونخونه اونا به پولیور و تیکلر دو تا از اعضای گرگور بر می خورند. این دو تا به همراه یک ملازم دیگه بعد مست کردن سندور سعی می کنند اون رو بکشند ولی آریا دخالت می کنه و تیکلر و اون ملازم رو می کشه. سندور هم پولیور رو می کشه ولی به شکل مرگباری زخمی می شه. آریا سندور رو وسط راه ول می کنه و می ره. یه سپتون کمی بعد سندور رو پیدا می کنه. سپتون ادعا می کنه سندور در حال مرگ بوده و او سندور رو بعد مرگش خاک کرده، ولی ممکن هم هست که سپتونه دروغ گفته باشه و سندور رو با خودش به جزیره ی سپتون ها برده باشه. در هر صورت او کلاه خود سندور رو جا می ذاره. روگ و بایتر به همراه چند تا از فراری های دیگه کلاه خود رو پیدا می کنند و روگ کلاه خود رو سرش می ذاره و تحت نام تازی مردم سالتپنز رو قتل عام می کنند.

برین توی سفرش برای پیدا کردن آریا به این دو تا بر می خوره، روگ رو می کشه ولی بایتر برین و زمین می زنه و یه تیکه ی بزرگ از صورتش رو می جوه. بعدش هم افراد کتلین (افراد سابق لرد بریک دانداریون) می رسند و بایتر و بقیه ی همراهاش رو می کشند.

اون سر شادریخ (شاخدار؟؟؟) رو هم سرسی نفرستاده، حدس هایی زده می شه که سر شادریخ آدم واریسه، ولی قطعی نیست.

کلاً واسه همه راست رو پر کار تر نشون می ده.

جوری جان من ندیدم اصلاً پستت رو، شرمنده.

مرسی از رابرت که جواب داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جوری جان من ندیدم اصلاً پستت رو، شرمنده.

مرسی از رابرت که جواب داد.

من باید شرمنمنده باشم کیوان جان که اینقدر سوال می پرسم نه شما.

--------------------------------------------------

کینگ رابرت ممنون که توضیح دادید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اونجایی که من و ریگار خیلی خاصیم نیم کره سمت چپمون پرکار تر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الکی جو سازی نکنید چون نیم کره ی چپ من هم پرکار تر بود تازه من چپ دستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تواضع هم زیادش خوب نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الکی جو سازی نکنید چون نیم کره ی چپ من هم پرکار تر بود تازه من چپ دستم

این موضوع چیزی از ارزش های من و ریگار کم نمیکنه

تواضع هم زیادش خوب نیست.

همچنان چیزی از ارزش های ما کم نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان نمیدونم کجاشی ، ولی کم کم میری به سمت خل شدن. چرت و پرت ِ که میگی ، دهن همه رو هم صاف میکنی بفهمن منظورت چیه

از اینکه این همه به من امید می دید بی اندازه ممنونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تالیسا زنده است؟

اخه تو ویکی انگلیسی تاریخ مرگ رو نزده؟

یعنی الان بچه ی راب رو تو شکمش داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تالیسا زنده است؟

اخه تو ویکی انگلیسی تاریخ مرگ رو نزده؟

یعنی الان بچه ی راب رو تو شکمش داره؟

تالیسا اصن وجود خارجی نداره. واسه همین تاریخ مرگ هم نداره. برام عجیبه که اصن تالیسا رو آوردن توی ویکی چون توی کتاب وجود نداره. اگه لینکشو داری بده.

در داستان واقعی راب با یه دختر اشرافزاده از واسال های لنیستر ها ازدواج میکنه ولی اون دختر به رِد ودینگ نمیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها پایه ی یه تاپیک صندلی داغ هستین ؟ من خیلی دوست دارم بدونم آدمایی که همون کتابی رو که از همه ی کتابا بیشتر دوست دارم ، دوست دارن ، چه جورین و چه آدمایی هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بچه ها پایه ی یه تاپیک صندلی داغ هستین ؟ من خیلی دوست دارم بدونم آدمایی که همون کتابی رو که از همه ی کتابا بیشتر دوست دارم ، دوست دارن ، چه جورین و چه آدمایی هستن.

می شه بیشتر توضیح بدی من هیچی نفهمیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می گم این کتاب کمیک جدید که گذاشتین برای دانلود لینکش درسته یا نه چون من نمی تونم دانلودش کنم . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه تاپیک بزنیم. هر هفته مثلا" یکیو بشونیم، بچه های دیگه بیان ازش هر سوالی دلشون میخواد بپرسن.

من واقعا" دوست دارم بچه های اینجا و کلا" نغمه خون ها رو بشناسم. احساس میکنم آدمای کمی هستن که به اثری که من بهش بیشترین علاقه رو دارم ، علاقه دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه تاپیک بزنیم. هر هفته مثلا" یکیو بشونیم، بچه های دیگه بیان ازش هر سوالی دلشون میخواد بپرسن.

من واقعا" دوست دارم بچه های اینجا و کلا" نغمه خون ها رو بشناسم. احساس میکنم آدمای کمی هستن که به اثری که من بهش بیشترین علاقه رو دارم ، علاقه دارن.

من که پایه هستم ، خودم هم داوطلب می شم البته بعد از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.