رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

یه تاپیک بزنیم. هر هفته مثلا" یکیو بشونیم، بچه های دیگه بیان ازش هر سوالی دلشون میخواد بپرسن.

من واقعا" دوست دارم بچه های اینجا و کلا" نغمه خون ها رو بشناسم. احساس میکنم آدمای کمی هستن که به اثری که من بهش بیشترین علاقه رو دارم ، علاقه دارن.

منم موافقم البته اگه بچه باقی بچه ها موافق باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
می گم این کتاب کمیک جدید که گذاشتین برای دانلود لینکش درسته یا نه چون من نمی تونم دانلودش کنم .

استنیس برو از سایت وینترفل دانلود کن ، ولی بعدش باید با برنامه WinRar درستش کنی.

نمی دونم این مشکل برای بقیه هم پیش اومد یا نه، ولی وقی من Rar کردم ، تمام عکس های کامپیوترم به فنا رفت.

-------------------------------------------------------------------------

در مورد صندلی داغ من موافقم ، به شرطی که اخرین نفر باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم با صندلی داغ موافقم. چطوره یه تاپیک مجزا براش تو همین «وینترتاون» درست کنیم.

من با دانلود کتاب مشکلی نداشتم. خیلی روون کار می کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بچه ها پایه ی یه تاپیک صندلی داغ هستین ؟ من خیلی دوست دارم بدونم آدمایی که همون کتابی رو که از همه ی کتابا بیشتر دوست دارم ، دوست دارن ، چه جورین و چه آدمایی هستن.

چه جالب، اتفاقا من هم همین ایده رو داشتم، ولی فکر می کردم شاید به خاطر کم بودن تعداد کاربر های سایت خیلی هم خوب نشه؟ البته شاید هم بهتر بشه، کی می دونه، اگه تعدادمون کمه حداقل جو صمیمی توی سایت حاکمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم صندلی داغ ایده ی خوبیه، ولی اسمشو عوض کنید. مثلا بذارید تاج و تخت داغ یا همچین چیزی ... در ضمن برای اینکه همدیگرو بشناسید به چیزی بیش از "صندلی داغ" نیاز دارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به نظرم صندلی داغ ایده ی خوبیه، ولی اسمشو عوض کنید. مثلا بذارید تاج و تخت داغ یا همچین چیزی ... در ضمن برای اینکه همدیگرو بشناسید به چیزی بیش از "صندلی داغ" نیاز دارید.

آره ایده خوبیه. «تخت آهنین» به نظر من خوبه و خودش گویای این هست که کسی که روی این صندلی میشینه safe نیست و هر لحظه ممکنه یکی از اون شمشیرا پاره ش کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر لحظه ممکنه یکی از اون شمشیرا پاره ش کنه.

چرا اینقدر خشن!!؟

کاشکی دوستان شورا هم بیان نظرشون رو بگن که اگر موافقن زودتر آستینا رو بزنیم بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر لحظه ممکنه یکی از اون شمشیرا پاره ش کنه.

چرا اینقدر خشن!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای همین تخت آهنین نظرسنجی اضافه کنید. بالاخره این فروم هم باید یه چاشنی داشته باشه دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برای همین تخت آهنین نظرسنجی اضافه کنید. بالاخره این فروم هم باید یه چاشنی داشته باشه دیگه.

نظرسنجی نمی خواد دیگه همین جا خودمون انتخاب می کنیم . همین تخت اهنین خوبه ، البته اگه من دستم به تخت اهنین برسه که دیگه ول کنش نیستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من راستش با تخت آهنین موافق نیستم. برای ماها تخت آهنین یه ابهتی داره و شوخی گرفتنش "حال" نمیده :دی

من نظرم اینه که یه چیزی مشابه اون باشه. "بازجویی در سلول های سیاه" ، "اعترافهای مهمان این هفته ی زندان ایری" یا یه چیزی توی این مایه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من راستش با تخت آهنین موافق نیستم. برای ماها تخت آهنین یه ابهتی داره و شوخی گرفتنش "حال" نمیده :دی

من نظرم اینه که یه چیزی مشابه اون باشه. "بازجویی در سلول های سیاه" ، "اعترافهای مهمان این هفته ی زندان ایری" یا یه چیزی توی این مایه.

مگه قراره تو این تاپیک جوک تعریف کنیم اتفاقا اگه اسمش با ابهت باشه بهتره تا یه اسم طنز . وقتی کسی رو تخت اهنی بشینه ذات واقعی خودش رو نشون می ده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بچه ها پایه ی یه تاپیک صندلی داغ هستین ؟ من خیلی دوست دارم بدونم آدمایی که همون کتابی رو که از همه ی کتابا بیشتر دوست دارم ، دوست دارن ، چه جورین و چه آدمایی هستن.

چه ایده خوبی!!! فقط تعدادمون کم نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دومیه بهتره. اصلا مگه چیزی جای سلولای هوایی ایری رو میگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله بهتره که اسمش تخت آهنین نباشه، چون قرار نیست خیلی هم به کسی که می ره روی تخت خوش بگذره، قراره سین جیم بشه و وستروس هم زیاد دموکراتیک نیست." سیاه چال هارن هال" یا همون سلول های هوای خیلی بهترند. مخصوصا سلول های هوایی که ک سری ها تجربه اش رو هم دارند.

نظرسنجی نمی خواد دیگه همین جا خودمون انتخاب می کنیم . همین تخت اهنین خوبه ، البته اگه من دستم به تخت اهنین برسه که دیگه ول کنش نیستم

این هم یه دلیل دیگه برای این که تخت آهنین خوب نیست.

چرا اینقدر خشن!!؟

کاشکی دوستان شورا هم بیان نظرشون رو بگن که اگر موافقن زودتر آستینا رو بزنیم بالا

هستیم خدمت شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه اسم دیگه هم به ذهنم رسید. "محاکمه با مبارزه" (trial by combat) چطوره؟

اهههههه. این خیلی خوبه.

دقت کردین هرکی هرچی میگه من استقبال می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مخصوصا سلول های هوایی که ک سری ها تجربه اش رو هم دارند.

من با این یکی موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان آواتار جدیدم به هیبت لنیستریم میخوره یا نه!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاملا به شخصیت و هیبت لنیستری شما می خوره!!!!!!!

چرا همه ی شخصیت ها کلی آواتار ازشون هست ولی از من یه دونه هم نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت مبارزه ش رو توضیح میدید ؟ :دی

"محاکمه زیر سایه ی هفت" باز بهتره، کلا محاکمه ش رو خیلی دوست داشتم. هر چی میذارید لطفا محاکمه توش باشه.

به این دلیل میگم چون واقعا مبارزه ای در کار نیست. طرفو میبندیم به سوال هیچکاریم نمیتونه بکنه

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

"محاکمه زیر سایه ی هفت" باز بهتره، کلا محاکمه ش رو خیلی دوست داشتم. هر چی میذارید لطفا محاکمه توش باشه.

به این دلیل میگم چون واقعا مبارزه ای در کار نیست. طرفو میبندیم به سوال هیچکاریم نمیتونه بکنه

بازم باید موافقت خودمو اعلام کنم

بچه ها الان مشکلمون اسمه؟! یه چیزی میذاریم دیگه. بگین کی اولین محاکمه بشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازم باید موافقت خودمو اعلام کنم

یا از مدیرا یا از مسئولین :دی

مث خودت، کینگ رابرت و یا سمیانو.

فکر کنم مدیرا واسه اینکه میخوان توی قیافه باشن واسه اولش جواب نده. بین خودتون سه تا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مهم اینه کی میخواد اولین داوطلب باشه!؟

خوشبختانه هرکی داوطلب بشه سر تالیسا باهاش موافقه

استنیس خیلی مشتاق بود

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها الان مشکلمون اسمه؟! یه چیزی میذاریم دیگه. بگین کی اولین محاکمه بشه

یا از مدیرا یا از مسئولین :دی

مث خودت، کینگ رابرت و یا سمیانو.

فکر کنم مدیرا واسه اینکه میخوان توی قیافه باشن واسه اولش جواب نده. بین خودتون سه تا.

خب پس سمیانو باشه تا بتونه دین لنیستریشو پرداخت کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.