رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

رنلی می گم شما بیا نفر اول بشو، الان توی سایت همه کنجکاوند واقعیت رابطه ی شما و لوراس رو بدونند.

این همه که مانوئل خط و نشون کشیده برای کسایی که قراره سین جیم بشن من جرات نمی کنم کاندید بشم.

به ریگار: متاسفانه همه علاقه ی شما تارگرین ها رو به آتش وحشی ندارند.

بعدم من نمیتونم برای سوزوندن عزیز دلم کینگ رابرت صبر کنم

این حسرت جاودانه خواهد شد.

جدا از شوخی من تو کتاب به جز اشاره جیمی (اونجا که لوراس می خواد به برین حمله کنه و جیمی می گه آروم باش وگرنه این شمشیر رو ... ) چیزی راجع به این یادم نمی یاد.

بازم اشاره ای به این شده که من یادم نباشه؟

بابا ول کنین این اسم رو، راجع به اولین نفر هم من نظرم رو مانوئل ه که خودش پیشنهاد اولیه رو داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد میگید چرا هیتلر ادم بدی هست

خوب شما اینجا طرفدارهای هر خاندان رو نسبت به برتری و غیر میخواید بکشید بعد از هیتلر هم بد میگید.از این پس بنده بخاطر این قضیه ترجیح میدم یک رونین باشم تا طرفدار یک خاندان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب طبق نظرسنجی دموکراتیک(!) ، "محاکمه ای از یخ و آتش" به عنوان اسم تاپیک انتخاب شد. من هم میگم یا استنیس که علاقه نشون داد بیاد واسه نفر اول یا رنلی که بخاطر پیشکسوتی کاربر رنلی من ایشونو پیشنهاد میدم. برادر گندهه رو بعدا حسابشو میرسیم.

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب طبق نظرسنجی دموکراتیک(!) ، "محاکمه ای از یخ و آتش" به عنوان اسم تاپیک انتخاب شد. من هم میگم یا استنیس که علاقه نشون داد بیاد واسه نفر اول یا رنلی که بخاطر پیشکسوتی کاربر رنلی من ایشونو پیشنهاد میدم. برادر گندهه رو بعدا حسابشو میرسیم.

محاکمه ای از یخ و آتش؟ کی تصویب شد؟

"محاکمه" یا "محاکمه ی یخ و آتش" بهتر نیست؟

برادر گندهه منظورت استنیسه؟؟؟ یا شاید منم؟ معمولا به رابرت اطلاق می شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محاکمه ای از یخ و آتش؟ کی تصویب شد؟

"محاکمه" یا "محاکمه ی یخ و آتش" بهتر نیست؟

برادر گندهه منظورت استنیسه؟؟؟ یا شاید منم؟ معمولا به رابرت اطلاق می شد.

ندیدی تصویب شدنشو ؟ همه ریختن توی خیابون _گفتم که دموکراتیک بود _

آره دیگه ، گفتم یا استنیس یا رنلی. گنده ـشون ، که میشه رابرت بمونه واسه بعد.

آقایون راستی. چه نشسته اید که اوضاع خرابه. Dangerous Women دیروز اومده. 80 صفحه ی کیندلی از The Princess and the Queen توشه. خیلی مهمه که دستمون بهش برسه. من دانک اند اِگ رو همون روز پیدا کردم ولی اینو نتونستم هنوز پیدا کنم

هر کی بگرده خیر ببینه اوناییم که کردیت دارن 20 دلار ناقابل بدن ایرانیا رو خوشال کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه اسم دیگه هم به ذهنم رسید. "محاکمه با مبارزه" (trial by combat) چطوره؟

قسمت مبارزه ش رو توضیح میدید ؟ :دی

"محاکمه زیر سایه ی هفت" باز بهتره، کلا محاکمه ش رو خیلی دوست داشتم. هر چی میذارید لطفا محاکمه توش باشه.

به این دلیل میگم چون واقعا مبارزه ای در کار نیست. طرفو میبندیم به سوال هیچکاریم نمیتونه بکنه

محاکمه زیر سایه ی هفت من که هفت رو قبول ندارم الان باید چی کار کنم بهتر نیست بگیم محاکمه در محضر رالور

مانویل جان شما که پیشنهاد دادی اول خودت داوطلب شو تا طعم پیشنهادت رو بچشی من خودم قول می دم نفر دوم باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر می کنم در مورد اسم به اندازه کافی بحث کردیم. بهتره تایپ رو ایجاد کنیم. ولی به نظرم اول باید یک سری قوانین براش بنویسیم تا در اینده مشکلی پیش نیاد یا خدایی نکرده بین اعضا کدورت ایجاد نشه.

در مورد اسم تایپ هم به نظرم اسم خدایان نباشه ، و اگر بخواهیم بذاریم ، خدایان قدیم بر همه ی خدایان تقدم دارند.

---------------------------------------------------------------------

فروم مثل سایت نیست؟

یعنی وقتی در خود سایت ، پاسخ یک پستی رو میدی در زیرش می اد. ولی در فروم بعد از اخرین پست می اد.

به نظرم اگه مثل خود سایت باشه بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب پس نتیجه گیریمون به این ترتیب شد

اسم تاپیک که شد «محاکمه ای از یخ و آتش»

مانوئل عزیز هم که به خاطر اصرار زیادش به عنوان اولین داوطلب انتخاب شد

پایان هر محاکمه کسی که محکوم شده نفر بعدی رو انتخاب میکنه، مثلاً: با پایان دور اول مانوئل، کینگ رابرت رو انتخاب میکنه

قوانین تاپیک هم که باید توسط بچه های شورا بر اساس سیاست های سایت تنظیم بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رنلی می گم شما بیا نفر اول بشو، الان توی سایت همه کنجکاوند واقعیت رابطه ی شما و لوراس رو بدونند.

امان از این کینگ رابرت! آخه چرا همه باید در مورد مسائل خصوصی زندگی یه نفر اطلاع داشته باشن آخه؟!

شما که دیگه برادرمی، یکم به فکر آبروی خاندانمون باش!

عاشق این دموکراسی ام من!

پیش کسوتی؟!

آقا ما یه بار خواستیم ترتیب سنی رو رعایت نکنیم، داداشمون فرستادمون اون دنیا! این بار غلط بکنیم قبل از برادرامون ادعایی درباره این Fire Throne داشته باشیم!

خوب پس نتیجه گیریمون به این ترتیب شد

اسم تاپیک که شد «محاکمه ای از یخ و آتش»

مانوئل عزیز هم که به خاطر اصرار زیادش به عنوان اولین داوطلب انتخاب شد

پایان هر محاکمه کسی که محکوم شده نفر بعدی رو انتخاب میکنه، مثلاً: با پایان دور اول مانوئل، کینگ رابرت رو انتخاب میکنه

قوانین تاپیک هم که باید توسط بچه های شورا بر اساس سیاست های سایت تنظیم بشه

آره اصلا مانوئل خودت نفر اول بشین خیرشو ببینی!

قوانین رو هم که به شورا میگیم تنظیم کنن! ریگار جان منتظریم!

فقط یه سوال، به نظرتون صندلی داغ مجری داشته باشه (سوالا رو واسه اون بفرستیم، اون بذاره) یا این که هر کس خودش یه پست بذاره؟ اگه مجری داشته باشه به نظرم منظم تر میشه!

آقایون راستی. چه نشسته اید که اوضاع خرابه. Dangerous Women دیروز اومده. 80 صفحه ی کیندلی از The Princess and the Queen توشه. خیلی مهمه که دستمون بهش برسه. من دانک اند اِگ رو همون روز پیدا کردم ولی اینو نتونستم هنوز پیدا کنم

هر کی بگرده خیر ببینه اوناییم که کردیت دارن 20 دلار ناقابل بدن ایرانیا رو خوشال کنن

واقعا؟! چه عجب! خیلی وقت بود announced شده بود!

اما هر کی گیر آوردش در اسرع وقت مارو خبر کنه! من که خیلی در مورد اون قسمت The Princess and the Queen کنجکاوم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه بار کل پست ها رو خوندم ولی بازم متوجه جواب این سوال نشدم. سوال هایی که قراره پرسیده بشه شامل همه چی میشه یا یه محدودیت چیزی داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم هر کی خودش سوالاتش رو بپرسه بهتره اون جوری با مجری فکر کنم یه کم روند کار کند بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به رنلی در ادامه ی بحث تو نظر سنجی : 

مردم من بهم قسم خورده بودن پس باید همه ی چیز هایی که من بگم رو انجام بدن . یه چند نفری هم که مخالف بودن معلوم بود که واقعا به استنیس اعتقاد ندارن و سزای کارشون رو هم دادن  

برادر جان همین کار ها و حرف هاست که من رو عصبانی می کنه ، اخرش من سکته می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به استاد آمون : سوال ها در رابطه با هرچی میتونه باشه ، و صد البته که بیشتر شخصیت خودتون در دنیای واقعی رو هدف قرار میده . تلاش اینه که سوال هایی ازتون پرسیده بشه که به راحتی نتونین جواب بدید و حسابی ذهنتون رو درگیر کنه .

البته تو قوانین حتما ذکر میشه که پرسیدن سوالات بسیار شخصی (!) و حساسیت برانگیزکه ممکنه باعث ناراحتی کاربر ها بشه ممنوع هستش .

اگه روند سوال ها طبق قوانین پیش بره . به نظر من هم نیازی به مجری نیست .

قوانین رو مینویسم . شما هم روی اسم تاپیک توافق کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای بابا استنیس جان شما خودتون قسم خورده بودید از پادشاهتون حمایت کنید ولی نکردید. اینقدر رو قسم های وستروس حساب باز نکنید چون به هیچ دردی نمی خورن!

به ریگار: میشه یه نفر اصلا شرکت نکنه؟ خومو نمیگما فقط برام سوال شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد آمون هیچ اجباری تو شرکت کردن وجود نداره. چون بیشتر جنبه آشنایی و جذابیت و سرگرمی مهمه و واقعا نمیخوایم کسی اذیت بشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ای بابا استنیس جان شما خودتون قسم خورده بودید از پادشاهتون حمایت کنید ولی نکردید. اینقدر رو قسم های وستروس حساب باز نکنید چون به هیچ دردی نمی خورن!

استاد جان در این مورد که قبلا بار ها صحبت کردیم استنیس از دستورات لرد بالادستش و برادر بزرگترش رابرت اطاعت کرد و همین انتظار رو هم از مردم و برادر کوچکترش داشت . لرد های کم مرتبه تر هم همین طور از استنیس حمایت کردن . راستی اصلا یادم نمیاد به تارگارین ها غاصب قسم خورده باشم چون بعد از قیام لرد شدم . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی عالی پس من به عنوان آخرین نفر داوطلب میشم. راستی محاکمه ای از یخ و آتش هم خیلی خوبه.

به استنیس:

شوالیه که بودید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه بخواید که من نفر اول میشم ولی از اونجایی که من تجربه ی این صندلی داغ رو دارم گفتم اول سوال بپرسم بقیه یاد بگیرن (اسمایلی ِ شیطانی و خنده ی هیولاگونه:دی)

دیگه خودتون میدونید...

موافقا و مخالفای "محاکمه ای از یخ و آتش" بیان اعلام کنن نظرشونو. اگه موافقین یه موافقم کفایت میکنه ولی اگه مخالفین باید یه اسم بهتر بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به رنلی در ادامه ی بحث تو نظر سنجی : 

مردم من بهم قسم خورده بودن پس باید همه ی چیز هایی که من بگم رو انجام بدن . یه چند نفری هم که مخالف بودن معلوم بود که واقعا به استنیس اعتقاد ندارن و سزای کارشون رو هم دادن  

برادر جان همین کار ها و حرف هاست که من رو عصبانی می کنه ، اخرش من سکته می کنم

استنیس جان فکر نمی کنی یکمی زیاده از حق دیکتاتور تشریف داری؟!

درسته مردم باید از شاهشون پیروی کنن، اما نه در همه چیزها!

یه عده به شما سوگند وفاداری خوردن و وظیفه دارن که به سوگندشون عمل کنن و از شما در برابر دشمن دفاع کنن، اما روش زندگی، اعتقادات و تفکراتشون رو دیگه شما تعیین نمیکنی!

شاه هم که باشی نمیتونی برای مردم تصمیم بگیری که چجوری فکر کنن، به چی اعتقاد داشته باشن، از چی خوششون بیاد، از چی بدشون بیاد، ...! این چیزا دیگه به خودشون ربط داره فقط!

داری یکم زیاده روی میکنی نه؟!

اگه بخواید که من نفر اول میشم ولی از اونجایی که من تجربه ی این صندلی داغ رو دارم گفتم اول سوال بپرسم بقیه یاد بگیرن (اسمایلی ِ شیطانی و خنده ی هیولاگونه:دی)

دیگه خودتون میدونید...

موافقا و مخالفای "محاکمه ای از یخ و آتش" بیان اعلام کنن نظرشونو. اگه موافقین یه موافقم کفایت میکنه ولی اگه مخالفین باید یه اسم بهتر بدید.

خب مگه ما تجربه نداریم؟! میتونین از وینترفل و دیمون بلک فایر درباره زخم سوالات من بپرسین! (دیمون که فکر کنم هنوزم شب ها کابوس "سمفونی آتش" رو میبینه! ) اگه در دسترس نیستن هم همین ریگار میتونه شهادت بده! (خلاصه این که یعنی مواظب خودتون باشین و اگه رو صندلی داغ نشستین انواع دارو های ضد سوختگی رو همراه خودتون داشته باشین! )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پناه بر همه خدایان جدید و قدیم! اینجا هم بحث صندلی داغه! چه اپیدمی شده این موضوع.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به استنیس:

شوالیه که بودید.

شوالیه ها وظیفشون دفاع از مظلومینه. استنیس هم از رابرتِ مظلوم در برابر تارگرین های خون خوار دفاع کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باو همون تخت باشه منتهی نه آهنین. (رنلی:دی)

If the throne was made of c*o*c*ks, we'd have never gotten him off of it.

حالا کی دوست داره بشینه؟

جدا نمیشه یه نظرسنجی مثل نظرسنجی که توی سایت قرار میدین باشه؟ اون خیلی قطعی تر به نظر میاد تا بحث توی تاپیک ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امان از این کینگ رابرت! آخه چرا همه باید در مورد مسائل خصوصی زندگی یه نفر اطلاع داشته باشن آخه؟!

شما که دیگه برادرمی، یکم به فکر آبروی خاندانمون باش!

رنلی جان مگه شما فکر آبروی خاندان رو کردی که الان انتظار داری ما هم فکر آبروی خاندان رو بکنیم.

استاد آمون هیچ اجباری تو شرکت کردن وجود نداره. چون بیشتر جنبه آشنایی و جذابیت و سرگرمی مهمه و واقعا نمیخوایم کسی اذیت بشه .

به نظرم اختلاف نظر های اساسی بین شما و مانوئل توی این زمینه وجود داره.

دیگه خودتون میدونید...

بابا این قدر که این مانوئل تو این چند روزه خط و نشون کشیده به نظرم بذاریمش برای نفر آخر بهتر باشه. اون وقت می تونیم هممون تلافی سوال هاش رو ازش در بیاریم.

-------------

می گم، این بازه ی زمانی هر صندلی رو هم بهش فکر کنین. به نظر من شروعش هر شنبه و پایانش جمعه باشه. از شنبه ی این هفته هم می تونه شروع بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسم رو هم یه چیزی تصویب کنید فردا شروع بشه. اگر هم کسی قبول نکرد خودم میشینم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به عنوان یک لنیستر و نماینده گارد پادشاهی داوطلب میشم تا اولین نفر وارد محاکمه بشم

گردنمم از مو باریک تر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.