رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

:-\ حالا که بحث ازاده یه سوالی دارم ، از کجا می تونم جایی رو پیدا کنم که فایل پی دی اف کتاب ها رو به فارسی دانلود کنم .

از قسمت دانلود صفحه اول سایت :

https://www.westeros.ir/download/?category=10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نقش Ellaria Sand هم که مشخص شد بازیگرش.

http://winteriscoming.net/2013/07/indira-varma-cast-as-ellaria-sand/

بد نیست ولی من یه شخصیت 3کسی تر رو تصور میکردم. همونطور که خود Red Viper رو یه مرد جذاب فرض میکردم. الاریا باید آتیش ازش بباره، بالاخره معشوقه ی افعی ِ قرمزه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بد نیست ولی من یه شخصیت 3کسی تر رو تصور میکردم. همونطور که خود Red Viper رو یه مرد جذاب فرض میکردم. الاریا باید آتیش ازش بباره، بالاخره معشوقه ی افعی ِ قرمزه

بد نیست ولی با مانوئل موافقم. دورگه هندی! بهتر بود واسه الاریا هم یه بازیگر لاتین انتخاب میکردن! این الان زیاد به اوبرین نمیاد!

نمیدونم واسه فصل بعد چه بازیگرهایی رو میخوان واسه Arianne و Sand Snakes انتخاب کنن! خدا کنه اونجا انتخاب هاشون بهتر از این باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من برای اوبرین هم یه دو رگه هندی رو ترجیح میدادم. ذهنیتی که از مارتلها دارم به هندی ها نزدیکتره تا لاتین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قیافش بطور عادی خیلی معمولیه ولی اگه گیریمش کنن خوب میشه. اگه بتونن مثه گریمش تو rome بکنن که خیلی خوب میشه چون اون گیریم نتنها قیافشو بهتر کرده بود بلکه تیرش هم کرده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من برای اوبرین هم یه دو رگه هندی رو ترجیح میدادم. ذهنیتی که از مارتلها دارم به هندی ها نزدیکتره تا لاتین.

خود مارتین که دورنی ها رو اسپانیایی ها قرون وسطی فرض کرده با یه ته مایه ی ولزی از همون دوران.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عجب تصورات سختی دارن این جناب مارتین!!! اسپانیایی و ولزیه قرون وسطیی!

حالا مگه اونا تو اون زمان چه قدر با الانشون فرق داشتن!؟

البته من خودم اوایل فکر میکردم مارتین فرهنگ و قیافه دورنی هارو از مصری های باستان الگو گرفته چون خیلی چیزاشون مثه اوناست ولی خوب مثه اینکه تصورات من با تصورات جناب مارتین یه دنیا فاصله دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تصور من از تیپ دورنی های مثل اونیکه در فیلم 300 به عنوان مثلا ایرانی هایی به تصویر کشیده شده بود ویا مراکشی ها و کارتاژی ها هست. اگر به نقشه ها و نقاشی هایی که از دورن و دورنی ها نگاه کنیم نشونه هایی از سبک زندگی خاورمیانه رو میشه توش دید مثل گنبد،لباس های عبا مانند و....

احتمالا منظور مارتین از اسپانیائی های قرون وسطی کسایی بوده بود که در بخش مسلمان نشینش زندگی می کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خداوکیلی بعضی از بازیگر ها قیافشون با گیریم خیلی بهتر میشه. نمونش شون بین،مارک ادی،هری لیود و بازیگر کال دروگو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویسیریس رو اصلاً اولش نشناختم بعد که گفتن کیه تازه شناختمش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها دیگه نمیتونم تحمل کنم. باید اینو یه جا بگم.

تو این مقاله ی «سال های پس از ورود اگان» این والدر فری از اون عهد عتیق که بدنیا اومده داره زن میگیره و توله پس میندازه. یعنی دیوونه م کرده. هر سال یه بچه ای نوه ای چیزی ازش بدنیا میاد. مگه یه آدم چقدر توانایی داره آخه. قد خدا سنشه. این بیفته بمیره چه بل بشویی سر ارث و میراثش میشه. این بشر فقط 23 تا پسر داره. تصور کن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

23 تا پسر؟!!!!! حداقلش واسه وارث هیچ مشکلی نداره چون اگه حتی نصف پسراشم بمیرن بازم کلی پسر ذخیره داره. راستی هروقت هرکدوم از زناش بمیرن یه زنه دیگه میگیره یا اینکه هی پشت سر هم زن ذخیره میکنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
23 تا پسر؟!!!!! حداقلش واسه وارث هیچ مشکلی نداره چون اگه حتی نصف پسراشم بمیرن بازم کلی پسر ذخیره داره. راستی هروقت هرکدوم از زناش بمیرن یه زنه دیگه میگیره یا اینکه هی پشت سر هم زن ذخیره میکنه؟

اتفاقا همین حرفو یه بار به کتلین زد و گفت اون تایوین لنیستر پرافاده به چیش مینازه من 23 تا پسر دارم. اگه بنا به وارث باشه من 21.5 ( ) تا از اون بیشتر پسر دارم.

نه بابا. عمر نوح داره. زناش همه بعد این بدنیا اومدن، قبلش مردن. با اون زایمان های متعدد و پشت سرهمیم که اینا دارن، معلومه جوون مرگ میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بیچاره همسر هاش ! ولی باز به نظر من زن های والدر خیلی خوش بخت تر از زن های کرستر بودن .

شانس آوردیم که مارتین بجای استارک ها سعی نکرده فری ها رو زاویه دید قرار بده و بدبخت کنه ! 23 تا پسرش میتونستن قدم به قدم وستروس رو به تصویر بکشن موقع آوارگی .

به نظرم 23 تا پسر میتونه وسیله خوبی واسه زجر دادنش باشه . اگه بشه دونه دونه این پسر ها رو جلوش سر برید و والدر رو تو خون بچه هاش غرق کرد عالی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

All Freys Must Die

من به شخصه حاضرم برم و تک تکشون رو جلوی چشمش بکشم و بعد خودش رو به درک واصل کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبیش اینه که این با این سن نوحش همچنان زنده است و تا آخر کتاب 5، وارثش (پسر اولش) و وارث بعدی (نوه اش) مردن و الان نتیجه اش وارثشه! اگه این یکی هم بمیره بلک والدر وارث میشه!

All Freys Must Die

من به شخصه حاضرم برم و تک تکشون رو جلوی چشمش بکشم و بعد خودش رو به درک واصل کنم!

اوهوم! اون روز من رو هم خبر کن!

پ.ن: آواتار نو مبارک جورامون جان!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبیش اینه که این با این سن نوحش همچنان زنده است و تا آخر کتاب 5، وارثش (پسر اولش) و وارث بعدی (نوه اش) مردن و الان نتیجه اش وارثشه! اگه این یکی هم بمیره بلک والدر وارث میشه!

All Freys Must Die

اگه عده جمع می کنید که من ر و فراموش نکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

All Freys Must Die

اگه عده جمع می کنید که من ر و فراموش نکنید.

اوکی، کل شمالی ها رو جمع میکنیم و میریم بهشون حمله میکنیم! :دی

پ.ن:

ممنون، بلاخره تونستم یه عکس مناسب از جورامون پیدا کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جورامون الان آواتارـت رو دیدم نشناختمت بعد چند سال با لباسی نو:دی چه حسی داری؟

قشنگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره فکر کنم 7،8 سالی بود که اون آواتار رو داشتم. همه جا 3DMahdi بودم و این آواتار بود اما هیچ ارتباطی با جورامون نداشت. گفتم حالا که تو اسم کاربری سنت شکنی کردم بیام توی آواتار هم همین کار رو بکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا چند روز پیش فیلمش رو دیدیم. تمام فیلم من و بقیه بهش می گفتیم شاه کش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.