رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

فرض رو هم بر این بگیریم که من دو هفته بشینم وقتی محدودیت سوال دارین چه فایده

اونو که کودتا کردیم، فکر کردی با 40 تا سوال عقب می کشم؟!

ولی خلاصه دارم بهت می گم که از جواب دادنات راضی نیستم. بچه ها بعضی وقتا واقعا سوالای هیجان انگیزی می پرسن. من کلی منتظر میونم که ببینم چی جواب میدی بعد تو خیلی ساده با یه «نمیدونم» جمش می کنی کل اون هیجان من به یاس تبدیل میشه. درسته که نفر اولی هستی که نشستی رو صندلی، (شاید اینکارتو سخت کرده) ولی خیلی سوالا رو می تونی شفاف تر و با جزییات بیشتر جواب بدی. هدف تاپیک اصلا آشنایی بیشتر کاربرا با همه.

@کیوان: آرمینا هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
كم كاري نميكنم سوالي كه جوابش رو بدونم با تفصيل بهتون جواب ميدم ولي

سوالي كه بعد از بيست و چهار ساعت هنوز جواب منطقي واسش پيدا نكردم چي بايد جواب بدم!؟

مشغله فكريم اونقدري هست كه ديگه وقتي براي فكر كردن به اسرار جهان و چراهاي زندگي ندارم

اوکی من یه مثال بگم:

خود من این برام همیشه سوال بوده و هست:

چرا انسان ها حتی جاهایی که با یه خطر مشترک مواجه می شن هم نمی تونن با هم همکاری کنن، مثلاً گرمایش زمین، هر گونه اعتصاب (بابت حقوق کم یا گرون شدن چیزی و ...) ، ...

یا اینکه چرا این قضیه پارتو (80 به 20 ، 80 درصد مشکلات از 20 درصد اشکالات ناشی می شن، حالا می تونی این رو تو هر زمینه ای بگی) تو قضیه ثروت و قدرت هم صادق ه؟(90 درصد قدرت ثروت دست 5 درصد انسانهاست) اونی که اونقدر داره که تا 800 نسل آینده اش هم تامین اند چرا بیخیال نمی شه؟

من واسه اینا جوابی پیدا نکردم و این که خصلت انسان اینجوریه هم اصلاً قانع ام نمی کنه.

حالا برو جواب بده سریع.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسمش se*y chickه.

اصلش یه چیز دیگه ـس البته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به سامیانو : 

اکانت گول پلاست همونیه که ۴ تا عکس داره که ۲ تاش مثل همه که توش دستت رو گذاشتی زیر چونه ات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواب های صندلی داغ به شکل ناجوانمردانه ای ناجوانمردانه است.

تو یکی از سوال ها واژه ی توضیح رو بولد و آبی کردم و آخرش هم جواب رو با بله و خیر جواب دادی. ضمن این که فرض مساله رو هم بر هم زدی.

سوال داستایوسکی و تولستوی هم معلوم نکردی کدوم رو ترجیح می دی.

اون سوال ورزشی رو هم گفتی فوتبالی نیستم بنابراین گزینه دو فوتبال رو انتخاب می کنم.

سوال توصیفی رو هم پیچوندی.

راستی توی قلعه ی حیوانات بنجامین اسم الاغه. البته زیاد بهت بر نخوره، عاقل ترین و باهوش ترین شخصیت کتابه.

در کل نمره ی جواب دادنت از 20 نمره بیشتر از 3 یا 4 نمی شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جواب های صندلی داغ به شکل ناجوانمردانه ای ناجوانمردانه است.

تو یکی از سوال ها واژه ی توضیح رو بولد و آبی کردم و آخرش هم جواب رو با بله و خیر جواب دادی. ضمن این که فرض مساله رو هم بر هم زدی.

سوال داستایوسکی و تولستوی هم معلوم نکردی کدوم رو ترجیح می دی.

اون سوال ورزشی رو هم گفتی فوتبالی نیستم بنابراین گزینه دو فوتبال رو انتخاب می کنم.

سوال توصیفی رو هم پیچوندی.

راستی توی قلعه ی حیوانات بنجامین اسم الاغه. البته زیاد بهت بر نخوره، عاقل ترین و باهوش ترین شخصیت کتابه.

در کل نمره ی جواب دادنت از 20 نمره بیشتر از 3 یا 4 نمی شه.

مشخص کردم دیگه فعلاً داستایوفسکی زدم که

دو منظورم همون دو 1500 مترِ که گفتی نه گزینه دو (چقدر قاطی شد)

اونایی که احتیاج به توضیح داشت رو توضیح دادم

سوال توصیفی نداشتی که ادبی، فردی، نغمه ای، شهر و دیار، اخلاقی، ورزشی و یک سوال مهندسی آزار دهنده داشتی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها یکی بیاد این مدخل تیانو ترجمه کنه، بدبخت از کتاب 2 POVه. سموئلم همینطور. شخصیت تاثیرگذاریه از کتاب سه این بچه POV شده. به جای ترجمه شخصیتای دست چندم یه نظریم به اینا بندازین.

اسمش s*** chickه.

اصلش یه چیز دیگه ـس البته

بــــــــــله. حالا یه بار من خواستم اسلامیش کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال توصیفی نداشتی که ادبی، فردی، نغمه ای، شهر و دیار، اخلاقی، ورزشی و یک سوال مهندسی آزار دهنده داشتی

سام توی چشم من نگاه کن و حقیقت رو بگو.

اون سوالی رو که با خط میخی جواب داده بودی پسوند توصیفی نداشت؟

ما مشخص می کنیم کدوم سوال توضیح می خواد و کدوم یکی نمی خواد یا شما؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سام توی چشم من نگاه کن و حقیقت رو بگو.

اون سوالی رو که با خط میخی جواب داده بودی پسوند توصیفی نداشت؟

ما مشخص می کنیم کدوم سوال توضیح می خواد و کدوم یکی نمی خواد یا شما؟

الان متوجه شدم تازه بیشتر از 3 یا 4 سطر بود که بازم ناراضی بودی!!؟؟

نه اینکه توضیح نمیخواست توضیحی نداشت که بخوام بدم

میگی حاضری کسترلی راک رو خراب کنی نه حاضر نیستم این دلیل میخواد توضیح احتیاج داره!؟

پ.ن: سوالاتی که شک و شبهه ای راجع بهش وجود داره رو اعلام کنید توی آخرین پستی که تو تاپیک میزارم سوالات رو بازنگری میکنم اگر جواب کامل تری داشتم، جواب میدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به سامیانو : 

اکانت گول پلاست همونیه که ۴ تا عکس داره که ۲ تاش مثل همه که توش دستت رو گذاشتی زیر چونه ات

نمیدونم، گفتم که فقط ساختم تا جایی که یادم میاد دوتا عکسم بیشتر نذاشتم الانم رفتم دیدم چقدر داغون و ضایعن عکسااااا مال دو یا سه سال پیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رسما تاپیک محاکمه منتقل شده اینجا، خدا بگم ریگار رو چی کار کنه.

سر سامیانو آماده باش که سری دوم سوال ها داره میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر تالیسا، منظورت از خود سانسوری چیه اینو روشن کن تا یه جواب کامل بهت بدم تا دیگه گیر ندین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سر تالیسا، منظورت از خود سانسوری چیه اینو روشن کن تا یه جواب کامل بهت بدم تا دیگه گیر ندین

یعنی همین کاری که m.m.stark میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر تالیسا بسیار بسیار عذر می خوام، ولی خود سانسوری معنیش یه کمکی فرق می کنه. معنیش اینه که آدم یه چیزی می خواد بگه ولی حرف خودش رو می خوره و ناقص بیانش می کنه یا اصلا بیان نمی کنه. (مثل من که می خواستم یک سوال خبیثانه از سام بپرسم و نپرسیدم. )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر تالیسا بسیار بسیار عذر می خوام، ولی خود سانسوری معنیش یه کمکی فرق می کنه. معنیش اینه که آدم یه چیزی می خواد بگه ولی حرف خودش رو می خوره و ناقص بیانش می کنه یا اصلا بیان نمی کنه. (مثل من که می خواستم یک سوال خبیثانه از سام بپرسم و نپرسیدم. )

درسته ولی در کل من می خواستم نظر سامو راجع به کار m.m.strak بدونم، حالا اسمش هرچی که هست. در ضمن از نظر من کار m.m.stark با اون تعریفی که شما از خودسانسوری داشتی تفاوتی نمی کنه.

خب چرا نمی پرسی؟ واقعا می خوام بدونم اون سوال خبیثانت چیه. می تونی اینجا مطرحش کنی، به شور بذاریم ببینم ازش بپرسیم یانه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حقیقتش اینه که من فکر میکنم کینگ رابرت نقشه هایی داره که به عقل جن هم نمیرسه . من اون قسمت رو خوندم و مو به تنم سیخ شد " همون جایی که گفته بود نمیپرسم " . چیز هایی به ذهنم اومد که ... بگذریم .

میخواید یه تاپیک موازی بزنیم برای بحث های محاکمه ؟! در هر حال قانون منع پست بی ربط تو تاپیک محاکمه باقی میمونه چون من برای سوالات و جواب ها ارزش زیادی قائلم و میخوام بعد گذشت زمان طولانی هم راحت بشه بهشون درسترسی داشت .

ویرایش : آقا قوانین محاکه رو زیر پا نذارید . از چارچوب قانون و عدالت دارید خارج می شید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حقیقتش اینه که من فکر میکنم کینگ رابرت نقشه هایی داره که به عقل جن هم نمیرسه . من اون قسمت رو خوندم و مو به تنم سیخ شد " همون جایی که گفته بود نمیپرسم " . چیز هایی به ذهنم اومد که ... بگذریم .

میخواید یه تاپیک موازی بزنیم برای بحث های محاکمه ؟! در هر حال قانون منع پست بی ربط تو تاپیک محاکمه باقی میمونه چون من برای سوالات و جواب ها ارزش زیادی قائلم و میخوام بعد گذشت زمان طولانی هم راحت بشه بهشون درسترسی داشت .

ویرایش : آقا قوانین محاکه رو زیر پا نذارید . از چارچوب قانون و عدالت دارید خارج می شید .

یعنی من می تونم زیر پا بذارم؟!

خب تاپیک موازیو ایجاد کن، مرسییییییی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار اگه یه ذره انصاف داشته باشی این حرفمو قبول می کنی.

بعضی سوالات چند بخشی اند ، و باید در چند پست مجزا پرسیده شود. چون هر سوال وابسته به جواب سوال قبلی است. برای همین اگه میشه این قانون که میگه سوالات باید در 2 پست باشند رو حذف کن.

--------------------------------------------------------

در مورد یک تایپ جدید که مربوط به صندلی داغ میشه ، به نظرم خوبه. اگه بقیه اعضا هم موافق باشن تایپش رو ایجاد کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب این هم نتیجه ی قرعه کشی جام جهانی که همین الان تموم شد و ایران با ارژانتین ، بوسنی و نیجریه هم گروه شد . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب تبریک میگم ایران با آرژانتین و نیجریه در گروه F هم گروه شد، که اتفاقاً اسم با مصمایی برای گروهمونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این الان به معنی اینه که ایران شانس زیادی برای رفتن به مرحله بعد داره؟!

به ارژانتین که خوب می بازیم ولی می تونیم نیجریه و بوسنی رو ببریم و خوب شانسمون خوبه و خیلی شانس اوردیم که مثلا به جای کاستاریکا تو گروه ایتالیا و انگلیس و اروگویه نیافتادیم . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استنیس جان مثبت فکر کن!!!!!

ما از آرژانتین هم میبریم و به عنوان تیم اول به مرحله بعد هم میریم!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به ارژانتین که خوب می بازیم ولی می تونیم نیجریه و بوسنی رو ببریم و خوب شانسمون خوبه و خیلی شانس اوردیم که مثلا به جای کاستاریکا تو گروه ایتالیا و انگلیس و اروگویه نیافتادیم . 

یه درصد به خودت شک وارد نکنه که میتونم نیجریه رو ببریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب قرعه ی ایران که خوب بود. شاید هم بتونه صعود کنه.

گروه های دو، چهار و هفت فوق العاده اند. نمی تونم برای شروع جام صبر کنم. کاش جام جهانی یک هفته دیگه شروع می شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.