رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

مظلومیت و IQبالای تارگرین ها به همه ثابت شده و زیر سوال بردنشون توسط خیانتکاران و غاصبان باعث بوجود اومدن شک توشون نمیشه!

غاصب!!!!!

مظلومیت رو خوب اومدیا

هر چی بودن مظلوم نبودن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
گاهی اوقات شک میکنم که شما از جبهه حق بیرون اومده و به جبهه ی باطل رفتید!

مانوئل جبهه نداره یکی به نعل میزنه یکی به میخ.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل شماها اینه که طرفدار ِ یه "خاندان" هستید.

تازه بعضیاتون هم از رودرواسی ِ IDتون، مجبورید که طرفداری کنید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این جمله مشکوک ـه! ارباب زمزمه گرها بیا موشکافی کن ببین از کجا آب میخوره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این جمله مشکوک ـه! ارباب زمزمه گرها بیا موشکافی کن ببین از کجا آب میخوره!

واقعا" دیگه. کسی که نام کاربریش یکی از شخصیت های برجسته ی یکی از این خانداناس ، اصن روش میشه از خاندان و اون شخصیته دفاع نکنه ؟!

نه واقعا" بیاد بگه "آره راست میگی، عجب آدمای ضایعی هستن اینایی که من طرفدارشونم" ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب میخواستم ببینم شخص خاصی در نظر داری یا نه. خب مسلمه یه نفر از خاندانش تا جایی که میشه حمایت میکنه. اینجا وسط میدونه و شما هم که خاندانی نداری خارج گود! :o_O

خود من تا جایی که این خار و خاشاک اجازه بده یه سرک میکشیم دورن:دی ولی خب بماند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب میخواستم ببینم شخص خاصی در نظر داری یا نه. خب مسلمه یه نفر از خاندانش تا جایی که میشه حمایت میکنه. اینجا وسط میدونه و شما هم که خاندانی نداری خارج گود! :o_O

همه تون دیدید که چطوری قصد داشت منو از گود بندازه بیرون دیگه ؟! دوستان این لحظه هارو ثبت کنید

حیف که با دورن حال میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه تون دیدید که چطوری قصد داشت منو از گود بندازه بیرون دیگه ؟! دوستان این لحظه هارو ثبت کنید

حیف که با دورن حال میکنم.

این تشکر های رنلی مشکوکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
واقعا" دیگه. کسی که نام کاربریش یکی از شخصیت های برجسته ی یکی از این خانداناس ، اصن روش میشه از خاندان و اون شخصیته دفاع نکنه ؟!   

نه واقعا" بیاد بگه "آره راست میگی، عجب آدمای ضایعی هستن اینایی که من طرفدارشونم" ؟ 

ما که اول همین جوری رندوم یه شخصیت انتخاب نکردیم که بعد بیام هر جوری شده ازش طرفداری کنیم یا این که مثل بعضیا خاندانمون رو بفروشیم

من به شخصه از همون اول که این داستان رو شروع کردم به خوندن طرفدار خاندان براتیون و شخصیت استنیس شدم حتی تو کتاب اول که استنیس رفته بود دراگون استون با این که از بقیه ی داستان هم خبری نداشتم .

لطفا کاربر ها رو متهم نکنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای کاش تو وستروس یه عنوانی مثل رونین بودن هم وجود داشت (هر چند هست ولی عبارتش تو سایت نیست) ، حداقل الان یکی مثل مانوئل حکم یه رونین رو داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ای کاش تو وستروس یه عنوانی مثل رونین بودن هم وجود داشت (هر چند هست ولی عبارتش تو سایت نیست) ، حداقل الان یکی مثل مانوئل حکم یه رونین رو داشت

Hedge Knight

این مشابهشه نه ؟ یا شبیه ترم داریم ؟

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Hedge Knight

اینم نمیشه ، چون وقتی شوالیه میشی که یه لرد بهت این لغب بده ، لرد هم بیکار نیست به کسی که قرار نیست بعدا براش شمشیر بزنه نشان شوالیه بده اصولا وقتی میشه شوالیه اواره که استاد یا بمیره ، یا دیگه واقعا نتونی تحملش کنی .

+

پیدا کردن یه عنوان مثل رونین تو سیستم قرون وسطایی وستروس سخت هست ولی از نظر من گروه های مثل برادری کینگزوود با اینکه یاغی بودن میشه بهشون گفت یه جورایی رونین بودن.در کل تو سیستم قرون وسطایی برای پیدا کردن یه رونین باید دنبال یه رابین هوود برگردیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این روزها نمیدونم چرا هر مقاله ای رو شروع میکنم نصف میمونه !!! مقاله جزایر تابستان به همراه زیر مجموعه هاش رو همشون رو ترجمه کردم نزدیک به 70 درصد ولشون کردم !!! جدیدا تنبل شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Hedge Knight

اینم نمیشه ، چون وقتی شوالیه میشی که یه لرد بهت این لغب بده ، لرد هم بیکار نیست به کسی که قرار نیست بعدا براش شمشیر بزنه نشان شوالیه بده اصولا وقتی میشه شوالیه اواره که استاد یا بمیره ، یا دیگه واقعا نتونی تحملش کنی .

البته هر شوالیه می تونه یک نفر دیگه رو شوالیه کنه.

این مانوئل شبیه مردای بی چهره می مونه، می تونه هفتصد تا چهره عوض کنه. به اندازه ی مردای بی چهره هم مخوف و ترسناکه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب گفتم یه ابراز وجودی بکنم، نمی‌شه ساکت نشست. :-"

در مورد این خاندان ها؛ من تا کتاب دوم تموم کردم ( دیروز، جای شما خالی.) . نتیجه گرفتم:

لنستیرها که فقط به نفع خودشونن، هرجا نفعی باشه به سمتش یورتمه می‌رن :-"

تالی ها که جوگیرن یه نمه، چیز خاصی ندارن :-"

دارودسته ی براتیون[؟]ـنم که یا غاصبن یا پادشاهای به حق؛ ولی به هرحال تا حالا کاری جز زیرورو کردن مملکت نکردن :grin: ( البته قضیه ـشون پیچیدس مثل اینکه :-" ) تازه درگیری شدید خانوادگی هم دارن :wink:

تارگین ها هم که به زور اژدها وستروسو داشتن، بعد اژدهاشون تلپی افتاد مُرد، تموم شدن رفتن :-" حالا دنریس، کوو تا به غرب برسه و کوو تا اژدهاهاشو تربیت کنه :grin:

گریجوی هم که دزدن رسما :-"

استارک ها که کلا مظلوم واقع شدن هـی بلا براشون نازل می‌شه.

دورونی[؟] ها که کلا با خانداناشون رنگ عوض می کنن هـی. زمستون ندیده ها

دیگه چی؟ خاندان دیگه نبود؟:grin:

فلذا برای دلایل بالا، با اینکه استارکو انتخاب کردم [ توی یکی از این مقاله ها خوندم جان پدرش تارگین بود ( ریگار) مادرش استارک ( ماریانا) بعد خودش نگهبان شب شد تکلیف چیه دقیقا؟ ] هنوز طرف خاصی رو خوب ندیدم اصن :-" البته یه راهی هم هست؛ به خودت تلقین کنی اون طرف خوبه :grin:

همین دیگه، همینا به ذهنم رسید سرهم کنم :-"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از 300 سال حکومت تارگرین ها فقط 129 سالش با اژدها بوده. این یعنی بعد از اینکه اژدهایان طی جنگی که پر از خیانت هم بود تلپی افتادن مردن یه 170 ساله دیگه هم حکومت کردیم.

نمی دونم چرا همه اینقدر ناشکری می کنن. این همه کار خوب.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
از 300 سال حکومت تارگرین ها فقط 129 سالش با اژدها بوده. این یعنی بعد از اینکه اژدهایان طی جنگی که پر از خیانت هم بود تلپی افتادن مردن یه 170 ساله دیگه هم حکومت کردیم.

نمی دونم چرا همه اینقدر ناشکری می کنن. این همه کار خوب.....

خب از لحاظ فنی کارای خوبم شاید کردن، جدا از سوزندن و قتل عام و غارت که کار همه بوده. :grin:

ولی در کُل مملکتو با اژدها گرفتن. اژدها هم یعنی زور دیگه :-"

آخریشونم که دیوانه بود

WT19i using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید نه بدون شک کلی کار خوبم کردن (باز رقص اژدهایان رو تو یه کفه نذارید و کار های خوبم تو کفه ی دیگه!)

هر خاندانی یه برتری ای داره دیگه. برتری تارگرین ها هم اژدها بود. با ناز و نوازش هم که نمیشه فتوحات کرد که! اگان جوانمردی کرد و قبل فتوحاتش یه نامه به هفت منطقه نوشت و به همشون اخطار داد.

حالا یه پادشاه دیوانه داشتیما. انگار نه انگار که همین یکی بوده. اصلا باید امثال ایریون و ایموند و ریگل رو تخت میشستن تا حال همه خاندان ها دربیاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من رقص اژدهایان رو نه خوندم، نه دیدم :grin: نمی دونم قضیه ـش چیه.

حالا قبول دارم جوانمردی بود، ولی همین تارگرین ها باعث شدن مردم وستروس بدبختی بکشن. فکرشو بکن داری زیر سلطه ی هفت قسمت مثل بچه آدم زندگي می کنی، یهو یه اژدها میآد می خورتت هرچند کاملاً قضیه جنگ و اینکه چرا شروع شده رو نمی دونم. چرا اگان فاتح هفت پادشاهی رو می خواست؟

همون یه دیونهه کار خودشو کرد و خاندانو به فنا داد :-"

« احتمالا به دلیل ازدواج با محارم، تارگرین ها مستعد دیوانگی بودند. از پادشاه جیهیریس دوم نقل شده است که هنگام تولد یک نوزاد تارگرین، خدایان سکه می اندازند تا تصمیم بگیرند که او بزرگ باشد یا دیوانه» با تشکر از مترجمین عزیز ویکی:grin:

بعد اینا خودشون غاصب بودن در اصل به نظرم. شورش رابرت و اینا برای پس گرفتن بود دیگه :-" رسوم و آداب زندگي والریا هم همچین جالب نبود. البته این ویژگی هاشون باحاله. اژدها و قدمت و خواب هاشون که بهشون تو همه ی این قضایا کمک کرد. اگه دینیس خواب نمی دید، اصلا تارگرینی وجود نداشت:D همه با والریا تموم می شدن!

اون پادشاهای " حال خاندان درآر " ـرو هم نمی شناسم :grin:

+ قبول دارم با ناز کردن نمیشه کشورگشایی کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عین بچه آدم زندگی میکردن؟ گریجوی ها مدام به سواحل وستروس حمله میکردن و دورنی ها و ریچی ها و طوفان زاده ها هی تو سر و کله هم میزدن. این کجاش آرامشه؟ قلمرو یکی شد دیگه کسی نمیتونست به اون یکی حمله کنه و امکانات واسه همه شد. تازه اگان هم کسی رو به اژدهاش نخوروند فقط یه کمی سووزوند.

جیهیریس دلش خوش بوده یه چی گفته شما خیلی جدیش نگیرید.

رابرت غاصب بود. از نسل تارگرین ها بود و بخاطر اونا شد شاه. بعدش هی میگه تارگرین ها فلانن.

شما استارک منطقی هستید. اصلا همه استارک ها منطقی اند فقط این براتیون های خیانتکار سو استفاده کن یه سری آدم های..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من این بالایی رو نمی دونستم؛ پس بازم قبول دارم:grin: مثل اینکه اگان آدمیزاد خوبی بوده. هرچند وقتی هارنهال رو با هرچی توش بود یکمی سوزند و ذوب کرد یکم به خوبیّتش لطمه زد :-" بعد اگان هرکی اومد احتمالا در کُل وضعیتشون رو بدتر کرد.

می خواین دیوانگی این خاندانو روپوشونی کنید به جیهیریس گیر می‌دیدن؟ :grin:

« هر بچه ای میدونه که تارگرین ها همیشه خیلی نزدیک به دیوانگی می رقصیدن! » بازم با تسکر از مترجمین و لرد سلمی.

نمی دونم رابرت تارگرین بود یا نه. مثل اینکه مادربزرگش تارگرین بوده و بیشتر نسب فامیلی برای شاه شدن داشته. ولی تا جایی که یادمه ریگار عشقشو دزدید و اینا. پادشاه دیوانه هم پدر و برادر ماریانا رو به طرز فجیعی کشت :-" خب اینا حق داشتن شورش کنن. هرکسی به جای رابرت بود به نظرم همین کارو می کرد. مملکت بدجوری بوق تو بوق بوده :grin: اگه غصب بود، غصب به جایی بود یحتملاً :-"

استارک ها منطقی بودن، کلا خون نخستین انسان ها خوب بود :grin: ولی یه جورایی برای همین و یه سری دلایل دیگه اینجوری لت و پار شدن هعی...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
همین الان رسما Winter is Comming

پنج دقیقه قبلش آره. ولی اون موقعی که پست گذاشتی اینجوریه دیگه :

Winter has Come.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.