رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

جدی چجوری می تونین انیمه ببینین ؟؟ !!

این زبون مزخرفشون رو مغز آدم راه می ره اصلاً.

یه سری از انیمه ها که انگلیسی هم دارن.

اما من خودم عاشق فرهنگ ژاپنم و به نظرم از خیلی زبونای دیگه قشنگتر و محکمتره.

همیشه ایده های هنر های مصور ژاپن جزو بهترین ها بوده. حسی که یک مانگا یا انیمه میده، خیلی خیلی خیلی منحصر بفرد هست. یعنی اصلا" قابل بحث نیست. مارول و دی سی باید برن لنگ بندازن جلوی مانگاهای ژاپنی. مخصوصا" از نظر محتوا. همین مانگا ها هم معمولا" انیمه میشن دیگه.

از زبونای دیگه قشنگتره ؟! من یکی که با آواش به شدت مشکل دارم. خیلی اعصاب خرد کنه.

فرهنگشون رو قبول دارم جالبه و از ادبیاتشون هم به شدت خوشم اومده (این چند تایی که خوندم) ولی با زبان شون به هیچ وجه نمی تونم کنار بیام.

از Haruki Murakami چیزی خوندی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به مانویل : چیزی معرفی نکردی

همونی که QelThezad گفت رو ببین. برای شروع عالیه. ولی مثلا" میخوای ببینی قدیما چیکار کردن، Ninja Scroll رو ببین (فیلمشو ، نه سریال ) و ببین مثلا" سال 1992 انیمه ی ژاپن چقدر قوی بوده.

از زبونای دیگه قشنگتره ؟! من یکی که با آواش به شدت مشکل دارم. خیلی اعصاب خرد کنه.

فرهنگشون رو قبول دارم جالبه و از ادبیاتشون هم به شدت خوشم اومده (این چند تایی که خوندم) ولی با زبان شون به هیچ وجه نمی تونم کنار بیام.

از Haruki Murakami چیزی خوندی ؟

یکی، فقط 1Q84 رو خوندم. ولی با ادبیات ِ کافکایی خیلی ارتباط برقرار نمیکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثل اینکه نظرسنجی پیج هم با پیروزی حق علیه باطل به اتمام رسیده

پ.ن: مانوئل توکه گفتی اینجا هوا سرد نمیشه پس این باد سرد رو چجوری میخوای توجیح کنی!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پ.ن: مانوئل توکه گفتی اینجا هوا سرد نمیشه پس این باد سرد رو چجوری میخوای توجیح کنی!؟

ببین! من 10 سال اونجا زندگی کردم. باد ِ سردشم نانازیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم سرما ندیده که نیستم، میدونم سرما چیه که دارم میگم سرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم سرما ندیده که نیستم، میدونم سرما چیه که دارم میگم سرده

مگه اون جا هوا چند درجه شده که می گین سرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا بعد عمری سام اومده یه پست گذاشته، می گه سرده بگین سرده دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مگه اون جا هوا چند درجه شده که می گین سرده

نگاه نکردم چند درجه بود ولی دیشب واقعاً سرد بود من لب دریا بودم باد خیلی سردی میومد

بابا بعد عمری سام اومده یه پست گذاشته، می گه سرده بگین سرده دیگه.

کیوان اینا فقط میخوان جنجال به پا کنن

آخه داره تمارض می کنه، ما همسیاشونیم، اصلا سرد نیست.

همسایه!؟ همچین میگی انگار دیوار به دیواریم چند کیلومتر فاصله هست!؟

من چهار سال اصفهان زندگی کردم سرمای اونجا رو هم چشیدم والا سرمای اونجا خیلی قابل تحمل تره تا اینجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کینگ رابرت شما هم بندر عباس زندگی می کنید؟؟؟ واقعا؟؟؟

یحتمل بوشهر ه شهاب.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگاه نکردم چند درجه بود ولی دیشب واقعاً سرد بود من لب دریا بودم باد خیلی سردی میومد

سرد یعنی فکر ِ بیرون رفتن رو هم نکنی. سرد یعنی تا برسی به دریا پشیمون بشی.

این دورنی ها همه شون همینن. لابد میگی آدِر ها هم وجود ندارن ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرد یعنی این که دمای هوا ۷ درجه زیر صفره و حدود ۲۵ سانت برف بیرون خونه نشسته . البته این که در مقابل برفی که در شمال کشور اومده چیزی نیست . بعضی جا ها به ۳ متر رسیده ارتفاع برف

راستی امروز اپیزود اول انیمه ی attack on titan رو دیدم واقعا جذبم کرد . برم بقیه شو هم گیر بیارم ببینم . فقط یه نکته ی جالب : اون سه لایه دیوار که تو داستان هست هر کدوم اسم داره که اسم لایه ی سوم سینا هستش و دقیقا هم عین اسم خودم نوشته بود .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من شنبه دانشگاهم شروع می شه یعنی قراره برای اولین بار برم دانشگاه . می خواستم بگم تو این حدودا ۷ ماهی که همراه شما دوستان عزیز بودم واقعا از بهترین تجربیاتم رو گذروندم و از بودن در کنار شما واقعا لذت بردم . نمی دونم دیگه باید چی بگم فقط همین که از همه ی دوستان عزیزم ممنونم که من رو در جمع خودشون قبول کردن . شاید از این به بعد کمتر بتونم بیام تو سایت شاید هم نه . برای همه ی دوستان ارزوی موفقیت دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی امروز اپیزود اول انیمه ی attack on titan رو دیدم واقعا جذبم کرد . برم بقیه شو هم گیر بیارم ببینم . فقط یه نکته ی جالب : اون سه لایه دیوار که تو داستان هست هر کدوم اسم داره که اسم لایه ی سوم سینا هستش و دقیقا هم عین اسم خودم نوشته بود .  

ببین از p30download لینکای 100 مگیشو بگیر. همه رو با زیرنویس ِ خوشگل داره با توضیحات. البته فکر کنم اون دیوار شینا تلفظ درستش باشه با توجه به اینکه جاپونگیه. ولی حالا چون اسم ِ توئه میگیم سینا

من شنبه دانشگاهم شروع می شه یعنی قراره برای اولین بار برم دانشگاه . می خواستم بگم تو این حدودا ۷ ماهی که همراه شما دوستان عزیز بودم واقعا از بهترین تجربیاتم رو گذروندم و از بودن در کنار شما واقعا لذت بردم . نمی دونم دیگه باید چی بگم فقط همین که از همه ی دوستان عزیزم ممنونم که من رو در جمع خودشون قبول کردن . شاید از این به بعد کمتر بتونم بیام تو سایت شاید هم نه . برای همه ی دوستان ارزوی موفقیت دارم

خب چون بار ِ اولته داری خدافظی ِ خفیف میکنی. میری میبینی که چه هتلیه دانشگاه های ایران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به مانویل : ممنون به خاطر لینک ها

خداحافظی که نکردم فقط گفتم شاید کمتر بتونم بیام .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر شرافت لنیستریم قسم میخورم بعد از اینکه بری دانشگاه بیشتر به فروم سر میزنی فور اگزمپل: سر کلاس حوصلت سر میره گوشیتو از جیب مبارک در میاری و هی صفحه فروم رو رفرش میکنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر شرافت لنیستریم قسم میخورم بعد از اینکه بری دانشگاه بیشتر به فروم سر میزنی فور اگزمپل: سر کلاس حوصلت سر میره گوشیتو از جیب مبارک در میاری و هی صفحه فروم رو رفرش میکنی

فقط ترم اول کارشناسی اینجوریه!!!! من از سه شنبه که ترم دومم شروع شده پوستم به معنی واقعیه کلمه داره کنده میشه. البته شاید رشته دارو سازی اینجوری نباشه.

دانشگاه شهید بهشتی یه مشکل اساسی داره. تا دم در کلاس اینترنت وصله اما تا پات رو تو کلاس میذاری قطع میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط ترم اول کارشناسی اینجوریه!!!! من از سه شنبه که ترم دومم شروع شده پوستم به معنی واقعیه کلمه داره کنده میشه. البته شاید رشته دارو سازی اینجوری نباشه.

دانشگاه شهید بهشتی یه مشکل اساسی داره. تا دم در کلاس اینترنت وصله اما تا پات رو تو کلاس میذاری قطع میشه!

واسه ما که از ترم یک تا الان هتل بوده و هست.

اول ترم ه استاد، می گذره درست می شه.

شما باید بگردی ببینی کدوم کلاس مشکل نت نداره.

اصلاً کلاس برگذاری واحد از فاکتورهای تاثیر گذار ه تو انتخاب واحد و حذف و اخذ.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد شما هم شهید بهشتی هستی چه رشته ای

فکر نکنم داروسازی هتل باشه چون درساش خیلی سخته البته ترم اول فکرکنم خوبه

این دانشکده ی داروسازی که جاش فرق داره حالا نمی دونم خدا کنه اینترنتش خوب باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه. شهید بهشتی رشته آیرو دینامیک رو فقط تو مقطع کارشناسی ارشد داره. منم که میخوام تغییر رشته بدم پس فکر کنم هیچ وقت نتونم بیام شهید بهشتی.

@کیوان: دانشگاه من که مشکل اینترنت کلاسی نداره و امیدوارم هیچوقت پیدا نکنه اما مال شهید بهشتی خیلی بده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چاره کار دست رایتلِ

خدا خیرشون بده من یکیو رو در امر نت خود کفا کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هشداررررررررررر

05b57f6add81.jpg

به حق خدای بی چهره نفر بعدی که مارتین رو بخاطر مرگ ند، عروسی سرخ،... سرزنش کنه گرفتار آدر بزرگ بشه!!!!!!!!!!!

توجه: این هشدار مهم توسط استنیس براتیون عزیز کشف شد و من فقط این هشدار رو تو فروم گذاشتم.

کم کم دارم به حرف های کیوان عزیز درمورد فروید و علایق پنهان ایمان میارم اون از کینگ رابرت که تو یک روز از دوتا تارگرین دفاع کرد اینم از استنیس عزیز که یک هشدار مهم درباره تیریون رو به اطلاع ما رسوند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا خیلی به مارتین توهین کردن. یکی نیست بیاد دفاع کنه؟ : |

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا خیلی به مارتین توهین کردن. یکی نیست بیاد دفاع کنه؟ : |

خب عزیز من، منم بیام اون کاریکاتور رو ببینم همینا رو می گم دیگه.

همچین چیز خاصی هم نگفتنا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.