رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

مانوئل

حالا برو خدا رو شکر کن علیفر یا مثلا سیانکی رو نذاشتن!

نگار

به به شما فوتبالی هستی!؟ استاد آمون یاد بگیر

دیگه عشق به نغمه اجازه نمی ده درس رو گوش بدم!!! این مقاله ی کیت هرینگتون هم داشت خاک می خورد دیدم موقعیت مناسبه بعدشم مقاله ی بازیگر ملیساندر رو دارم تو نوبت

آره فوتبالیم:)

علیفرو میذاشتن که من زنگ میزدم روابط عمومی شبکه منورشون می کردم مثلا رونالدو موقعیت تک به تک داره بعد علیفر همچنان داره علت گل خوردن کاسیاس رو بررسی می کنه:/ که اونم علتش چیه؟؟ نبود دفاع پوششی!!!!

درس بخون درس مهم تره مولکولی سه واحده نمره ت پایین بشه یا بیوفتی کلا معدل ترم و معدل کلتو میاره پایین :/

پ.ن:تبریک به طرفدارای رئال

دفاع پوششی رو خوب اومدی

می گم شما رشته ات چیه چون مثل این که خوب با این دروس آشنایی داری!؟

البته خیلی درس سختی هم نیست من خودم سر امتحان میان ترمش یه صبح تا شب رفرنس خوندم از ۱۰ شدم ۷.۵ که خیلی هم بد نیست.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من اون جمله رو مدل "سام" گفتم. انصافا از اون عکس هایی که نگار گذاشته، اولی، سومی، ششمی و هفتمی خیلی قشنگند. سومی خصوصا خیلی باشکوهه. چهارمی هم خوبه ولی تکراریه

چهره مردمي منو داري وارد حاشيه ميكني!! دو روزه نيستماااا

كيوان به حرفاي اين شهاب معركه گير با اون گرزش توجه نكن جبهه ي ما از تمامي عكس هايي كه براي پروفايلت ميزاري حمايت ميكنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دفاع پوششی رو خوب اومدی

البته خیلی درس سختی هم نیست من خودم سر امتحان میان ترمش یه صبح تا شب رفرنس خوندم از ۱۰ شدم ۷.۵ که خیلی هم بد نیست

من رشته م زیست عمومیه

ولی شما فکر کنم زیست مولکولیه رشته ات درسته؟

خوبه من از ترم های بالاتر که پرسیدم گفتن اگه مولکولی رو درست حسابی یاد نگیری ژنتیکو می مونی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دفاع پوششی رو خوب اومدی

البته خیلی درس سختی هم نیست من خودم سر امتحان میان ترمش یه صبح تا شب رفرنس خوندم از ۱۰ شدم ۷.۵ که خیلی هم بد نیست

من رشته م زیست عمومیه

خوبه من از ترم های بالاتر که پرسیدم گفتن اگه مولکولی رو درست حسابی یاد نگیری ژنتیکو می مونی!

من رشته ام داروسازیه! من هم از سال بالایی ها پرسیدم گفتن درس مهمیه ولی به نظر من که سخت نیست. ترم اولم من

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دفاع پوششی رو خوب اومدی

من رشته م زیست عمومیه

من رشته ام داروسازیه! من هم از سال بالایی ها پرسیدم گفتن درس مهمیه ولی به نظر من که سخت نیست. ترم اولم من

خیلی هم عالی موفق باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند تا نکته ی جالب :

بازیگر استاد ایمون در سریال واقعا نابیناست!

بازیگر تام ریدل در هری پاتر و شاهزاده ی دورگه پسر استیفن دیلین بازیگر استنیسه!

دیوید بنیوف کارگردان مجموعه قصد داشته آهنگ اصلی سریال رو باران کاستامیر بزاره که بی دی ویس مخالفت کرده!

در ابتدا قرار بوده بازیگر نقش ملیساندر در نقش سرسی لنیستر بازی کنه که به دلیل مشغولیت در فیلم دیگه ای منتفی می شه!

مارتین برای بازیگر جافری نامه ای فرستاده و بهش گفته آفرین حالا همه از تو متنفرن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در راستای ترویج کمپین keep calm کیوان من هم موقتا آواتارم رو عوض کردم.

پ.ن: کسی توی این فروم skyrim بازی کرده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چندین دور. دور آخر هم Mod استفاده کردم و لذت بیشتر بردم ...

اگه طرفدارش، Dragonbornـی که Maluka خونده رو حتما دانلود کن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

The Name of the Wind The Kingkiller Chronicle: Day One

کسی این رمانو نخونده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ته ته بازیه.

mod?

استورم کلوک یا امپریال؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ته ته بازیه.

mod?

استورم کلوک یا امپریال؟

من امپریال بودم همیشه. استورم کلوکا خیلی بیشخصیتن . اصن مدلی که اون Ulfric پادشاهو کشته بود و اون مدلی که میزن توی راه ها رو دوست نداشتم هیچوقت.

یادت نره نظرتو راجع به اون آهنگ بگیا.

Modها تغییراتین که توی بازی داده میشه. از بالابردن ِ کیفیت گرفته تا ظاهر و اضافه کردن پرنده و حیوون و شمشیر و هر شیء دیگه ای. هر چی بخوای میتونی دستی اضافه کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیتراژ گیم آف ترونز رو به سبک تیتراژ والکینگ دد ساختن طرفدارهای ... :دی

اینجاس که ارزش کار رامین جوادی بیشتر مشخص میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی تو این وستروس به این عظمت دو نفر اسکایریم بازی کردن؟

Manuel:

استورم کلاکها بی شخصیت نیستن سختی کشیده ان!الفریک یکم خورده شیشه داره ولی انصافا ارزش حمایتم داره

راستی اگه هنوز دارین بازی میکنین یه سر به این سایت بزنین.ماد های جالب رو به کاربرای ایرانی معرفی میکنه.سایت جالبیه میتونین آهنگ های بازی رو از اونجا دان کنین

http://www.game-iran.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یعنی تو این وستروس به این عظمت دو نفر اسکایریم بازی کردن؟

Manuel:

استورم کلاکها بی شخصیت نیستن سختی کشیده ان!الفریک یکم خورده شیشه داره ولی انصافا ارزش حمایتم داره

راستی اگه هنوز دارین بازی میکنین یه سر به این سایت بزنین.ماد های جالب رو به کاربرای ایرانی معرفی میکنه.سایت جالبیه میتونین آهنگ های بازی رو از اونجا دان کنین

http://www.game-iran.com

وقتی بازی هایی مثل assassin's creed,ghost recon,mass effect,call of duty,medal of honor,battlefield. و....کلی بازی دیگه که الان ذهنم یاری نمی کنه هست دیگه آدم وقت نمی کنه هرچی بازی میاد بازی کنه

پ.ن:من اصلا تا حالا اسم این بازی رو نشنیده بودم البته چون از بازی های استراتژیک خوشم نمیاد دنبال بازی هاشم نیستم! این اسکایریم هم فکر کنم استراتژیکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

من امپریال بودم همیشه. استورم کلوکا خیلی بیشخصیتن . اصن مدلی که اون Ulfric پادشاهو کشته بود و اون مدلی که میزن توی راه ها رو دوست نداشتم هیچوقت.

یادت نره نظرتو راجع به اون آهنگ بگیا.

Modها تغییراتین که توی بازی داده میشه. از بالابردن ِ کیفیت گرفته تا ظاهر و اضافه کردن پرنده و حیوون و شمشیر و هر شیء دیگه ای. هر چی بخوای میتونی دستی اضافه کنی.

من هنوز تصمیم نگرفتم به کدوم سمت برم، ولی تمایلم بیشتر به استورم کلوک هاست. این اسکایریمی ها برای خودشون برو و بیایی داشتند و قبلا امپراطورهای تامریل بودند. الان امپریال ها باهاشون مثل برده برخورد می کنند. تاوان شکست امپریال ها از آلدمری دومینیون رو که نباید نورد ها بدن.

وقتی بازی هایی مثل assassin's creed,ghost recon,mass effect,call of duty,medal of honor,battlefield. و....کلی بازی دیگه که الان ذهنم یاری نمی کنه هست دیگه آدم وقت نمی کنه هرچی بازی میاد بازی کنه

پ.ن:من اصلا تا حالا اسم این بازی رو نشنیده بودم البته چون از بازی های استراتژیک خوشم نمیاد دنبال بازی هاشم نیستم! این اسکایریم هم فکر کنم استراتژیکه

نه استراتژیک نیست. role playing و open world هست. یه نمه هم شبیه شمال وستروسه. معرفیش رو حالا سر وقت می ذارم توی سایت. بهترین بازی سال 2011 از دیدگاه سایت gamespot شده به همراه کلی عناوین دیگه. اگه وقت خالی زیاد داری به شدت توصیه می شه.

پ.ن: مانوئل یه لینک بذار. قندشکن ندارم در حال حاضر.

پ.ن 2: اون دراگون بورنی هم که خواننده ی مهمون خونه ی سالتیتود می خونه خیییلی خوبه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه جالب. اول که گفتید فوتبال نگاه می کنید ، حالا هم هر چی بازیه جنگیه نام بردید.

تا حالا دختریو ندیده بودم از call of duty و battlefield خوشش بیاد.

اسکایریم نقش افرینیه. باید زبانت خوب باشه ، وگرنه از بازی لذت نمی بری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نه استراتژیک نیست. role playing و free world هست. یه نمه هم شبیه شمال وستروسه. معرفیش رو حالا سر وقت می ذارم توی سایت. بهترین بازی سال 2011 از دیدگاه سایت gamespot شده به همراه کلی عناوین دیگه. اگه وقت خالی زیاد داری به شدت توصیه می شه.

عکساشو دیده بودم ولی نمی دونم چرا زیاد جذبم نکرد!

بعد بازیش سریه؟ منظورم اینه که دنبال چندتا بازی دنباله دار یا نه فقط همین یکیه؟!

وقت خالی که دارم واسه بازی همیشه وقت هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه جالب. اول که گفتید فوتبال نگاه می کنید ، حالا هم هر چی بازیه جنگیه نام بردید.

تا حالا دختریو ندیده بودم از call of duty و battlefield خوشش بیاد.

اسکایریم نقش افرینیه. باید زبانت خوب باشه ، وگرنه از بازی لذت نمی بری.

بیشتر علاقه م به بازی های جنگی به خاطر برادرمه یعنی اگه برادر نداشتم عمرا طرف این جور بازیا نمی رفتم:/ این دوتا بازی که عشقه اصلا

از نظر زبان اصلا مشکل ندارم خداروشکر:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نه استراتژیک نیست. role playing و free world هست. یه نمه هم شبیه شمال وستروسه. معرفیش رو حالا سر وقت می ذارم توی سایت. بهترین بازی سال 2011 از دیدگاه سایت gamespot شده به همراه کلی عناوین دیگه. اگه وقت خالی زیاد داری به شدت توصیه می شه.

عکساشو دیده بودم ولی نمی دونم چرا زیاد جذبم نکرد!

بعد بازیش سریه؟ منظورم اینه که دنبال چندتا بازی دنباله دار یا نه فقط همین یکیه؟!

وقت خالی که دارم واسه بازی همیشه وقت هست

5 مین بازی از سری بازی های the elder scrolls ه. ولی خب دو سه سری اول بازیش قدیمیند و شاید الان دیگه جذاب نباشند. قسمت چهارمش ابلیوین هم خوبه، ولی من همین اسکایریم رو برای شروع توصیه می کنم. اسکایریم داستانش مستقله لازم نیست سری های قبلش رو بازی کرده باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار غیر از mass effect که کار BioWare هست، بقیه شون بدرد نمیخوردن. تازه مس افکت ۳ هم در حد دو تای اول نبود اما بازم شاهکار بود.

حتما اسکاریم رو بازی کن.

در کنار اون Dragon Age:Origins و Witcher 2 رو پیشنهاد میکنم. اگه اهل بازیهای بشدت سخت هستید Dark Souls یک و دو که عالی هستن ولی روانی میشید از سختی.

@نگار: با مشخصاتی که داری ، دختر رویاهای خیلیا هستیا، حواست باشه.

@کینگ رابرت: برم خونه برات لینک میذارم.

@ردریک: DLCهاشم بازی کردی؟ یکی دو تاش خیلی خوب بود. مخصوصا اونی که قلعه ی ومپایرها رو باز میکرد ( میرفت شرق نقشه )

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
5 مین بازی از سری بازی های the elder scrolls ه. ولی خب دو سه سری اول بازیش قدیمیند و شاید الان دیگه جذاب نباشند. قسمت چهارمش ابلیوین هم خوبه، ولی من همین اسکایریم رو برای شروع توصیه می کنم. اسکایریم داستانش مستقله لازم نیست سری های قبلش رو بازی کرده باشی.

باشه دانلود می کنم:)

نگار غیر از mass effect که کار BioWare هست، بقیه شون بدرد نمیخوردن. تازه مس افکت ۳ هم در حد دو تای اول نبود اما بازم شاهکار بود.

حتما اسکاریم رو بازی کن.

در کنار اون Dragon Age:Origins و Witcher 2 رو پیشنهاد میکنم. اگه اهل بازیهای بشدت سخت هستید Dark Souls یک و دو که عالی هستن ولی روانی میشید از سختی.

@ردریک: DLCهاشم بازی کردی؟ یکی دو تاش خیلی خوب بود. مخصوصا اونی که قلعه ی ومپایرها رو باز میکرد ( میرفت شرق نقشه )

من خیلی بازی های جورواجور کردم ولی اینایی که ادامه دار بوده بیشتر تو ذهنمه فیفا هم که جای خود دارد البته!! مس افکت سومیش که دستشون درد نکنه فقط ضدحال زدن هر سه تا اندینگشم ضدحال بود به جز اونی که مسیرش قرمز بود باز اون یکم جای امیدواری گذاشت

یه سرچی درباره ی این بازی های که گفتی می کنم حتما!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حتما اسکاریم رو بازی کن.

تمام dlc های رسمی بازی کردم اونی که شما میگی downguard dlc هستش(به خاطر ارادتی که به نژاد گرگینه دارم کمر به نابودی ومپایر ها بستیم )

hearthfire و dragonborn هم بازی کردم.اگه نرفتین سراغشون حتما امتحان کنین به خصوص دراگون بورن رو!چون مپ موروایند رو به بازی اضافه میکنه و خیلی امکانات جدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

37943197563786608000.jpg

عروسی کیم کارداشیان بود تو این یکی دو روز؟ :دی

توئیت جالبی زده مارتین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حتما اسکاریم رو بازی کن.

تمام dlc های رسمی بازی کردم اونی که شما میگی downguard dlc هستش(به خاطر ارادتی که به نژاد گرگینه دارم کمر به نابودی ومپایر ها بستیم )

hearthfire و dragonborn هم بازی کردم.اگه نرفتین سراغشون حتما امتحان کنین به خصوص دراگون بورن رو!چون مپ موروایند رو به بازی اضافه میکنه و خیلی امکانات جدید

آره، دانگارد بود. اسمش رو اصلا یادم نمیومد! دو سالی میشه بازی نکردم.

هارتفایر رو نصف نکردم چون Mod خونه رو داشتم.

Dragonborn رو هم بازی کردم و بسی دوست داشتم ولی فضای دانگارد چون متفاوت تر بود بیشتر چسبید به من. ضمن اینکه اون دختره که بازم اسمشو یادم نمیاد ( دختر لردشون ) هم خودش به مزیت های اون قسمت می افزود

@ ریگار ؛

این لینکشه، اگه Internet Download Manager داری بذار روی دانلود

http://malukah.com/2011/11/29/the-dragonborn-comes/

اینم 2شرد

http://www.2shared.com/audio/7pSGyQWL/Malukah_-_The_Dragonborn_Comes.html

همونه که توی سالیتود میخونن ( فکر کنم در وینترفلان(!) هم میخوندش یکی )

@نگار؛

Malukah آهنگ مس افکت رو هم خونده،

از این لیست آهنگاش پیداش کن و دانلودش کن اسمش Reigniteـه

http://malukah.com/FREE/

ببین چه متنش خوبه ؛

Hope can drown lost in thunderous sound

Fear can claim what little faith remains

But I carry strength from souls now gone

They won't let me give in...

I will never surrender

We'll free the Earth and sky

Crush my heart into embers

And I will reignite...

I will reignite

Death will take those who fight alone

But united we can break a fate once set in stone

Just hold the line until the end

Cause we will give them hell...

I will never surrender

We'll free the Earth and sky

Crush my heart into embers

And I will reignite...

I will reignite...

I will reignite.

فقط جالبه که Rains of Castamereـش رو مثکه از اینجا ورداشته ولی جاهای دیگه باید باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.