رفتن به مطلب
Manuel

بار ِ عام ، باری برای عموم [گفتگوی آزاد]

Recommended Posts

سرباز هایی که در کشورهایی که بهشون حمله شده بود به جنگ رفتند هم به اختیار خودشون رفتند . اگه کسی بهشون حمله نمی کرد که مجبور نبودند به جنگ برن . بعدشم وقتی خون این همه زن و بچه و سرباز گردن هیتلره پس ثابت می شه که جنایتکاره .

بله. حق با شماست.

بعدشم شما فکر می کنی هدف هیتلر مقدس بوده . به نظر من اون فقط به خاطر هوس برای قدرتی که المان خیلی کم ازش بهرهمند بوده این کار رو کرده .

Stannis جان این حرفت رو قبول ندارم. ولی نظر هر کس محترمه.

بعدش شما چطور می گی به هیتلر ربطی نداره . مثلا اگه من جایی رو اتیش بزنم و مردم اون جا از اتش نشانی کمک بخوان و اتفاقا اتش نشانی اون جا بمیره ایا مقصر من هستم یا مردمی که کمک خواستند یا شایدم اتش نشان مقصر بوده .

این مثال خیلی با جنگ فرق می کنه.

دستیار های هیتلر هم کم از خودش دیوونه نبودن . مثلا همین رودولف هس که پاشد رفت انگلیس گفت ما کل دنیا رو می گیریم و هر جاش رو که نخواستیم می دیم به شما

متحدین هیتلر چی ، ژاپنی ها که از وحشی ترین ادم ها بودند و به هر جا حمله می کردند اون جا رو نابود می کردند و ادم ها رو سلاخی می کردن . شاید حقشون بوده که بمب اتم بخوره تو سرشون .

من از هیتلر دفاع می کنم نه از متحدانش و نه از دستیارانش و نه از المان فقط خودِ هیتلر

واقعا تعجب می کنم که شما چه جوری و چرا از هیتلر حمایت می کنی

چون یکی از اسطوره ها و الگو های زندگی من است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به اریا : نظر شما هم برای من محترمه اما چرا هیتلر الگوش شماست . نکنه شما هم می خواهید باعث کشته شدن ۵۸ میلیون نفر دیگه بشین . این همه انسان های شریف وجود دارند که می تونن الگوی خوبی برای ما باشند مثل امام ها ، دانشمندان و خیلی های دیگه اما چرا هیتلر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نظر شما هم برای من محترمه اما چرا هیتلر الگوش شماست . نکنه شما هم می خواهید باعث کشته شدن ۵۸ میلیون نفر دیگه بشین . این همه انسان های شریف وجود دارند که می تونن الگوی خوبی برای ما باشند مثل امام ها ، دانشمندان و خیلی های دیگه اما چرا هیتلر

هیتلر تنها الگوی من نیست ولی یکی ازبزرگترین الگو های من است. چون در اوج بد بختی و بیچارگی با مشکلات مبارزه کرد و یکی از بزرگترین ادم های دنیا شد.(البته به نظر بیشترِ مردم یک از بزرگترین جنایت کاران.) هر وقت از مشکلات زیاد خسته میشم به خودم میگم مشکلاتِ تو که از مشکلاتِ هیتلر بیشتر نیست.

بزرگترین دشمن هیتلر الان بزرگترین دشمن ایران و اسلام است(اسرائیل و قوم یهود) یهودیان چند بار با پیامبر اسلام بیعت کردند و بعد بیعتِ خود را شکستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببنید بد نیستش یه مقدار جانب دارن به قضیه نگاه نکنید ، هیتلر هیچ وقت دنیا رو نمیخواست مال خودش بکنه ، هیتلر توافق کرد که منطقه بندرگاه که لهستان بعد جنگ جهانی اول غصب کرده بود رو به کشورش برگردونه ، از طرف دیگه شوری که شده بود استعمار گر بعد از جنگ جهانی و به هیچ شهر اورپایی اطراف خودش رحم نمیکرد باهاش توافق کرد گفت ، شما برید اونجایی رو که میخواید بگیرد منم کشور منم قسمت مورد نیاز خودم رو میگیرم.چرا بعد از این قضیه کسی بر علیه استالین بر نخواست !! فقط المان نازی شدش مقصر و تیر اولین جنگ جهانی خوردش.

از طرف دیگه یهودی کشی کجا بود ؟! اگر شما به یهودی کشی هیلتر دارید اعتراض میکنید ، خوب برید دوره کمونیست رو ببنید ، از اسلام تا یهودیت رو قتل عام کردش ، تمام شکل های دین رو به راحتی سرکوب کردش ، تمام عشایر های قفقاز رو کشتش . هیتلر کجا هموطن هاش رو اینطوری قتل عام کردش ؟! هولوکاست اگر واقعی باشه به اون شکلی نیستش که گفته شده ، مدارک مستند وجود داره که سازمان اس اس خودش یهودی ها رو رهبری میکرده برای فرستادن به اراضی فلسطین حتی بهشون پول هم میداده.

شما فقط یک کشور رو مثال بزنید که در عرض ده سال با وضعیت از هم پاشیده که هر کس ساز خودش میزد تبدیل بشه به یه کشوری که دنیا رو به زانو در بیاره.

از قدیم گفتن تاریخ رو برنده ها مینوسن.هر طرف هم که برنده باشه میگه من عدالت بودم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من هیتلر به عنوان یه کسی که تونست آلمان رو خیلی زود از اون وضعیت فلاکت بار دربیاره قابل تحسینه ولی با افکارش در رابطه با جنگ و برتری نژاد خیلی موافق نیستم. جنگ جهانی دوم فقط یه جنگ بود واسه تغیر قدرت تو دنیا و قربانی هاش هم یه مشت آدم بیگناه بودن که رهبراشون رو به چشم یه فرشته نجات میدیدن. اگه آلمانی ها و هیتلر جنایت کردن متفقین هم کلی جنایت کردن و هیچکدومشون از این لحاظ کم نذاشتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اوووووووه. بابا به ما چه! خودشون جنگیدن، خودشونم مردن. الان ما سر خودمونو درد بیاریم که فلانی 80 سال پیش تو اروپا چیکار کرده! شما چقدر همه چیو سخت میگیرین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز این سایت رو به همه ی علاقه مندان به دنیای فانتزی معرفی میکنم .

http://www.wiki.fantasy.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نظر شما هم برای من محترمه اما چرا هیتلر الگوش شماست . نکنه شما هم می خواهید باعث کشته شدن ۵۸ میلیون نفر دیگه بشین . این همه انسان های شریف وجود دارند که می تونن الگوی خوبی برای ما باشند مثل امام ها ، دانشمندان و خیلی های دیگه اما چرا هیتلر

هیتلر تنها الگوی من نیست ولی یکی ازبزرگترین الگو های من است. چون در اوج بد بختی و بیچارگی با مشکلات مبارزه کرد و یکی از بزرگترین ادم های دنیا شد.(البته به نظر بیشترِ مردم یک از بزرگترین جنایت کاران.) هر وقت از مشکلات زیاد خسته میشم به خودم میگم مشکلاتِ تو که از مشکلاتِ هیتلر بیشتر نیست.

بزرگترین دشمن هیتلر الان بزرگترین دشمن ایران و اسلام است(اسرائیل و قوم یهود) یهودیان چند بار با پیامبر اسلام بیعت کردند و بعد بیعتِ خود را شکستند.

بله هیتلر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد و البته مشکلات بیشتری رو هم برای مردم دنیا به وجود اورد .

بعدشم چون بزرگترین دشمن هیتلر یهودی ها بودند که دلیل نمیشه از حمایت و دفاع کنیم . 

شما که خدا نکرده نمی خواهید مشکلاتتون رو اون جوری که هیتلر حل کرد حل بکنید . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوالی دارم . این ادبیات گمانه زن یعنی چی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خوبیه. خوشم اومد. ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بله هیتلر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد و البته مشکلات بیشتری رو هم برای مردم دنیا به وجود اورد .

و همچنین دلیل پیشرفت سریع تر علم در خیلی از زمینه ها شد.

شما که خدا نکرده نمی خواهید مشکلاتتون رو اون جوری که هیتلر حل کرد حل بکنید .

اگر منظورتون هولوکاست هست, به خدایان جدید و قدیم قسم می خورم هولوکاست اینطور نیست که مردم می گویند.

و اگر منظورتون جنگ است, نه نمی خواهم. ترجیح می دم از راه های دیپلماسی مشکلاتم رو حل کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سابت جالبی بود. مطلب های خوبی داشت. از بخش مخصوص به کتاب های علی-تخیلیش خوشم اومد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد امون عجب اواتار خشن و خفنی انتخاب کردی خیلی بهت میاد . از اون علامت خاندانت خیلی بهتره 

مبارک باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اریا جان از پاسخ های خوبت واقعا ممنون 

می تونی چند تا کتاب درست و حسابی از هیتلر بهم معرفی کنی ، البته من هنوزم ازش خوشم نمیاد و به نظرم یه جنایتکار بزرگه ولی می خوام اطلاعاتم رو افزایش بدم . اگه تونستی از کتابا لینک دانلود پی دی اف بزار وگرنه که مجبورم برم بخرم . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
می تونی چند تا کتاب درست و حسابی از هیتلر بهم معرفی کنی ، البته من هنوزم ازش خوشم نمیاد و به نظرم یه جنایتکار بزرگه ولی می خوام اطلاعاتم رو افزایش بدم . اگه تونستی از کتابا لینک دانلود پی دی اف بزار وگرنه که مجبورم برم بخرم .

شاید بهترین کتاب برای شناخت هیتلر کتاب ((نبرد من)) باشد. خاطرات و اعتقادات هیتلر است و اتفاقاتی که زندگی و شخصیت هیتلر رو شکل داد. البته بخاطر تداخل امتحات ترم نتوانستم کتاب رو تمام کنم.

در گوگل نوشتم دانلود کتاب نبرد من خودش اورد ولی لینکش رو یادم نیست. در ضمن دو نسخه ترجمه شده یکی در زمان قبل از انقلاب و دیگری چند سالی است که ترجمه شده و بهتر است. البته فکر نکنم مورد خاصی داشته باشه که بخواهند سانسور کنند.

من بیشتر اطلاعاتی که دارم یا از م.ا.ه.و.ا.ر.ه (شبکه mano.to) است یا از یک سری DVD که از پسر عمم می گیرم(نمی دونم از کجا میشه این DVD هارو تهیه کرد.)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمیدونستم این خواهشو کجا بکنم واسه همین اینجا گذاشتم

خواهش میکنم دوستانی که زحمت ویرایش مقالات ویکی رو میکشن وقتی یه مقاله در حال ترجمس از ویرایشش صرف نظر کنن چون شاید وقتی اونا دارن چیزی رو ویرایش میکنن کسی که داره مقاله رو ترجمه میکنه همزمان با اونا داره مطلبشو میذاره و واسه همین وقتی دکمه ذخیره رو میزنه مطالبش حذف میشن.

من خودم سه بار این بلا سرم اومده. مقاله رو تا آخرش تایپ کرده بودم ولی چون یکی از دوستان قبلش چیزی رو ویرایش کرده بود همه مطالبه جدیدم پاک شد.

توجه: من ابدا منظورم فرد خاصی نیست و امیدوارم این خواهش من باعث ناراحتیه کسی نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایمون جان بهتره مقالاتی رو که ترجمه می کنی برچسب در حال ترجمه رو بالاش بزنی تا بقیه نرن سراغش. من این بلا سر خودم هم اومده. یه بار کلی مطلب ترجمع کرده بودم و داشتم وارد ویکی می کردم که دیدم یکی رفته یه واو رو کم و زیاد کرده و ارور تداخل ویرایشی می ده. که البته مقصر خودم بودم که اولش در حال ترجمه رو نذاشته بودم.

البته مطالبت هم به کلی از بین نمی ره. یه back page بزنی می بینی که مطالبت هست. اون وقت یه ویرایش جدید باید انجام بدی و مطالب ویرایش اولت رو کپی کنی تو این ویرایش جدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا من الگو در حال ترجمه رو گذاشته بودم و باز این اتفاق افتاد.

Back page. چیز خوبیه. حتما امتحانش میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان می خواستم بگم شهر کتاب میرداماد جدیدا رمان های مختلفی رو با زبان انگلیسی اورده البته قیمت ها نجومی هستند . 

مثلا یک پک هابیت و ارباب حلقه ها حدود ۱۵۰۰۰۰ تومتن هستش . کتاب های نغمه رو هم اوردن که هر کدوم حدود ۴۰۰۰۰ تومان قیمت دارند . 

البته حتما شهر کتاب های دیگه هم اوردن ولی من ندیدم . به دوستان علاقه مند و البته مرفه توصیه می کنم . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد ایمون شما هم به درد من دچاری تا الان چند با این بلا سرم اومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Stannis جان سانسور مانسور که نشدن !؟ بعید نیست والا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به samiano: پس حتما درکم میکنی که وقتی کل مقالم پاک شد چه حالی داشتم.

به استنیس: چشمام درست دیدن؟ صد و پنجاه هزارتومن واسه یه پک؟ چهل هزار تومن واسه هر جلد؟ بعد میگیم نشر بنفشه گرون فروشه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis جان سانسور مانسور که نشدن !؟ بعید نیست والا.

فکر نکنم چنین کاری صورت گرفته باشه .

حتی اگه به خاطر مسائل ف ی ل ت ر ینگ یه زمانی مجبور به سانسور مطلبی بشیم(که بعید به نظر میرسه) حتما مترجم رو مطلع میکنیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.