رفتن به مطلب
Tyrion Lannister

::.::.:: تاپیک کل کل خاندان های وستروس ::.::.::

Recommended Posts

سامیانو داری علنا اعلان جنگ می کنی

ما رو با تیریون دشمن نکن. پته هات رو روی آب می ریزم.

کاش اون دنریس لعنتی پا در میونی نکرده بود و اون دو تا شیر توی میرین آزاد می شدن و می خوردنت. ببینم این حس شوخ طبعیت برات می موند یا نه.

فعلا که ما زنده ایم و شما پیش غریبه داری خوش میگذرونی

و تو کی هستی لرد شکم گنده گفت

که من باید باهات بجنگم

تنها یه گربه در لباسی دیگر

بعد از جنگمون شعری با این مظمون برای این جنگ می سراین

Lets the battle begins

خب شما که به ما انگ تارگرین بودن می زنی، مدارک بسیار قابل توجهی وجود داره که پدر شما نه تایوین لنیستر، بلکه ضحاک زمانه، ایریس مدکینگ بوده. در این صورت شما هم با تنها یک واسطه از نسل اهریمن هستین.

اه راستی از همسر عزیزتون (سانسا نه ها، منظورم اون روسبی لنیسپورته که هر کدوم از سربازای تایوین حداقل یه بار ازش دیدن کردند، چی بود اسمش آهان تایشا) چه خبر ؟

تا دیر نشده یه احوالکی هم از معشوقه ی وفادارتون شی بپرسم. شنیدم تو محاکمه تون سفت و سخت ازتون حمایت کرده. راسته که مجبورش می کردین بهتون غول لنیستری بگه ؟

از داداش عزیز و دوست داشتنیتون ویسریس چه خبر؟

و اون یکی داداش صادق و وفادارتون جیمی؟ می گن خیلی مشتاقه ببینتتون و به خاطر قتل بابای عزیزش دستت رو ببوسه

راستی از نمایش زیبای و مفرح مبارزه ی سوار بر خوکتون نهایت لذت رو بردیم. فکر کنم خواهر زاده ی عزیزتون هم با من موافق باشه.

ای بابا نکنید این کارا رو. چرا با هم دعوا می کنید. فقط مونده رابرت و تیریون بیفتند به جون هم و پته همو بریزن رو آب. هر دو طرف که ماشاالله کم پته ندارند.

تو دعوای بین تیریون و رابرت آدم یک لحظه می مونه طرف کیو بگیره! البته منکه هیچ وقت یه باراتیون رو نمی ذارم طرف یک لنیستر رو بگیرم اما منو تو این موقعیت قرار ندین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به وینترفل

تقصیر من چیه؟ این جناب تیریون مدت هاست یقه من رو گرفته می گه بیا اقرار کن که یه تارگرین اهریمنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باز هم بحث زیبای رگ و ریشه تارگرینی براتیون ها.

به نظر من شما براتیون ها خیلی هم باید افتخار کنید که از نسل اژدها هستید و برید دعا کنید که این بچه نوه برادر من بخاطر همون خون تارگرینی ای که دارید بهتون رحم کنه و کاری نکنه که اتفاقی که برای گاردنر ها و اون خاندانی که قبلا در استورم لندز حکومت میکرد (اسمشون رو یادم رفته) برای شما هم بیفته. نا سلامتی شما هرچی دارید از ما دارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چی بگم:دی

اصولا از نظر فنی براتیونا و تارگرینا نباید با هم دعوا کنن.دوستان شما از یه رگ و پی اید.به قول وینترفل ماشالا کم هم آتو ندارین.اینجوری به ضرر خودتون تموم میشه

اما اگه نظر خودمو بخوام بگم من ترجیح میدم تارگرینی باشم تا براتیونی:)

تارگرین ها یه ابهت و صلابت عجیبی داشتن.داشتن اژدها هم مزید بر علته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Lets the battle begins

خب شما که به ما انگ تارگرین بودن می زنی، مدارک بسیار قابل توجهی وجود داره که پدر شما نه تایوین لنیستر، بلکه ضحاک زمانه، ایریس مدکینگ بوده. در این صورت شما هم با تنها یک واسطه از نسل اهریمن هستین.

اه راستی از همسر عزیزتون (سانسا نه ها، منظورم اون روسبی لنیسپورته که هر کدوم از سربازای تایوین حداقل یه بار ازش دیدن کردند، چی بود اسمش آهان تایشا) چه خبر ؟

تا دیر نشده یه احوالکی هم از معشوقه ی وفادارتون شی بپرسم. شنیدم تو محاکمه تون سفت و سخت ازتون حمایت کرده. راسته که مجبورش می کردین بهتون غول لنیستری بگه ؟

از داداش عزیز و دوست داشتنیتون ویسریس چه خبر؟

و اون یکی داداش صادق و وفادارتون جیمی؟ می گن خیلی مشتاقه ببینتتون و به خاطر قتل بابای عزیزش دستت رو ببوسه

راستی از نمایش زیبای و مفرح مبارزه ی سوار بر خوکتون نهایت لذت رو بردیم. فکر کنم خواهر زاده ی عزیزتون هم با من موافق باشه.

با نام و یاد خدا شروع میکنیم

روی فرضیه نمیشه هیچ حسابی باز کرد جریان ایریس هم فرضیه است تازه حقیقت هم داشته باشه خوش به حال شما میشه که نصبت فامیلیتون با ما بیشتر میشه از یه طرف خواهرمون رو گرفتی از یه طرف دیگه مادر بزرگ و همچنین بزرگ خاندانتون هم بدون واسطه با خاندان ما (در صورت تارگارین بودن) هم پیاله بودن چه طوری فامیل دور!!؟؟

تایشا هم که شایعه بود ولی قبول به زور با تمام گارد تایوین آشنا شد، اوه تا یادم نرفته از همسر شما چه خبر خواهر دوست داشتنی ما راسته میگن با مون بوی هم یه سر و سری داشته!!؟؟ وای ببخشید نمیدونستم پادشاه مملکت از کارای زنش خبر نداره راستی جافری خیلی به شما کشیده

عزیز من روسپی آخرش روسپیه چه انتظاری داشتی، شما که رفیق گرمابه و گلستان روسپی های کینگزلندینگ بودی باید بهتر از من بدونی که

از داداشم جیمی منظورت همونه که پدر بچه هاته دیگه!!!؟؟؟ سلام داره خدمتتون از ملکه ات به خوبی نگهداری می کنه

چرا از ویسیریس بگیم داداشی که هنوز نصبتش معلوم نیست چرا از رنلی نگیم داداش کوچولوت میگن کار با نیزه اش خیلی خوب بوده با مهارت زیادی با لوراس تمرین نیزه بازی می کردن

منم از تورنومنت هارن هال لذت زیادی بردم به خصوص حوادث بعدش در صورت تارگارین بودنم، داداش ریگار عزیز یه حال درست و حسابی بهتون داده بوده، لیانا عزیزت هم که بخاطر فرار از دست عیاشی های شما با داداش ریگارمون فرار کرد

وااااااای هم عشق زندگیش و هم همسرش از دستش فراری بووودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه چی بگم:دی

اصولا از نظر فنی براتیونا و تارگرینا نباید با هم دعوا کنن.دوستان شما از یه رگ و پی اید.به قول وینترفل ماشالا کم هم آتو ندارین.اینجوری به ضرر خودتون تموم میشه

اما اگه نظر خودمو بخوام بگم من ترجیح میدم تارگرینی باشم تا براتیونی:)

تارگرین ها یه ابهت و صلابت عجیبی داشتن.داشتن اژدها هم مزید بر علته.

خنجر از پشت خیلی دردناکه. این همه از شما استارک ها حمایت کردم. ما رو به جیفه ی ناچیز دنیا فروختی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من شما براتیون ها خیلی هم باید افتخار کنید که از نسل اژدها هستید و برید دعا کنید که این بچه نوه برادر من بخاطر همون خون تارگرینی ای که دارید بهتون رحم کنه و کاری نکنه که اتفاقی که برای گاردنر ها و اون خاندانی که قبلا در استورم لندز حکومت میکرد (اسمشون رو یادم رفته) برای شما هم بیفته. نا سلامتی شما هرچی دارید از ما دارید.

بابا اگه براتیون ها باید به چیزی افتخار کنند باید به این افتخار کنند که از نسل دارندون ها هستند و پیشینه شون به دوران کبیر سازنده ی استورمز اند می رسه. خاندانی که نشان و شعار زیباش و قلعه ی باستانیش به براتیون ها رسیده. که تازه اگه اون اوریس ح.را.م ز.ا.د.ه به زور آرگلا را نگرفته بود هم خون مقدس دارندون ها پاک باقی می موند.

خون تارگرین های ز.ن.ا ز.ا.د.ه که مایه ی ننگه.

راستی ایمون جان شما عضو نایت واچی، نباید توی درگیری های داخل مملکت دخالت کنی. قسمت که یادت نرفته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ح.را.م ز.ا.د.ه به زور آرگلا را نگرفته بود هم خون مقدس دارندون ها پاک باقی می موند.

همینجا STOP!

از دارندون ها فقط آرگلا مونده بود چجوری خونشون خالص میموند؟؟ اگه خون ناقص اژدها نبود هر کس دیگری هم میومد میگرفتش باز هم دارندون ها قاطی پیدا می کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمی گم خالص می موند. مگه دارندون ها تارگرینند که خواهر و داداش با هم ازدواج کنند. گفتم خونشون با خون ناپاک تارگرین ها قاطی نمی شد. پاک باقی می موند.

آقا ما چند حساب کنیم این تارگرین ها پاشون رو از زندگی ما بکشند بیرون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نمی گم خالص می موند. مگه دارندون ها تارگرینند که خواهر و داداش با هم ازدواج کنند. گفتم خونشون با خون ناپاک تارگرین ها قاطی نمی شد. پاک باقی می موند.

اشتباه گرفتی عزیز من میخوای لنیستر ها رو با اون چندرغاز در آمد استورمز اند بخری؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بابا اگه براتیون ها باید به چیزی افتخار کنند باید به این افتخار کنند که از نسل دارندون ها هستند و پیشینه شون به دوران کبیر سازنده ی استورمز اند می رسه. خاندانی که نشان و شعار زیباش و قلعه ی باستانیش به براتیون ها رسیده. که تازه اگه اون اوریس ح.را.م ز.ا.د.ه به زور آرگلا را نگرفته بود هم خون مقدس دارندون ها پاک باقی می موند.

راستی ایمون جان شما عضو نایت واچی، نباید توی درگیری های داخل مملکت دخالت کنی. قسمت که یادت نرفته؟

به قول samiano عزیز آرگلا کلا چون زن بود پس خونش خالص نمیموند پس خوب شد با کسی ازدواج کرد که یه رگش به تارگرین های مقتدر میرسید.

اگه پیشینه دارندون ها قدیمیه و اونا دارندون های کبیر هستن خوب ما تارگرین ها هم از نسل والریای کهن و قدرتمند که تنها کسایی بودن که اژدهایان رو رام کردن هستیم.

تو مذهب هفت و تو همه ی مذهب ها ز.ن.ا با محارم و غیر محارم موجب بدنیا اومدن بچه حرامزاده میشه. شما که خودت با کلی زن نامحرم بودی و کلی بچه حرامزاده داشتی اوریس هم که حرامزاده بود پس نتیجه شما هم خودتون خیلی به حرامزاده نداشتن و کار های خلاف شرع نکردن (منظورم تو مذهب هفته) پایبند نبود این یعنی یه بخش بزرگیت به ما تارگرین ها رفته.

و اما قسم من

خوب من تا الان خیلی درباره اینکه کی پادشاه بشه نظر خاصی ندادم و فقط گفتم از دنریس خوشم نمیاد و اما استثنای استنیس هم که ازش طرفداری میکنم بخاطر اینه که من و تمام نگهبانان شب بهش مدیونیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اشتباه گرفتی عزیز من میخوای لنیستر ها رو با اون چندرغاز در آمد استورمز اند بخری؟؟؟

ناسلامتی ما پادشاه مملکت بودیما. نه تنها استورمز اند که کل دارایی وستروس در اختیار ما بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ناسلامتی ما پادشاه مملکت بودیما. نه تنها استورمز اند که کل دارایی وستروس در اختیار ما بود.

پادشاه مملکتی که نصفش رو به پدر عالیمقامم و نصف دیگش رو به بانک آهنین براووس مقروض بودی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به قول samiano عزیز آرگلا کلا چون زن بود پس خونش خالص نمیموند پس خوب شد با کسی ازدواج کرد که یه رگش به تارگرین های مقتدر میرسید.

اگه پیشینه دارندون ها قدیمیه و اونا دارندون های کبیر هستن خوب ما تارگرین ها هم از نسل والریای کهن و قدرتمند که تنها کسایی بودن که اژدهایان رو رام کردن هستیم.

تو مذهب هفت و تو همه ی مذهب ها ز.ن.ا با محارم و غیر محارم موجب بدنیا اومدن بچه حرامزاده میشه. شما که خودت با کلی زن نامحرم بودی و کلی بچه حرامزاده داشتی اوریس هم که حرامزاده بود پس نتیجه شما هم خودتون خیلی به حرامزاده نداشتن و کار های خلاف شرع نکردن (منظورم تو مذهب هفته) پایبند نبود این یعنی یه بخش بزرگیت به ما تارگرین ها رفته.

و اما قسم من

خوب من تا الان خیلی درباره اینکه کی پادشاه بشه نظر خاصی ندادم و فقط گفتم از دنریس خوشم نمیاد و اما استثنای استنیس هم که ازش طرفداری میکنم بخاطر اینه که من و تمام نگهبانان شب بهش مدیونیم.

متاسفانه نقطه ضعفم به شما رفته.

درسته زن بار.گی و حرام زاده آوردن مشروع نیست، ولی خیلی تفاوته بین ز.ن.ا با محارم تا زن بار.گی. هیچ وقت واسه ی ف.ا.ح.ش.ه ب.ا.ز.ی انقلاب راه نمی افته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اي بابا رابرت زماني كه كينگز لندينگ رو برات فتح كردم خزانش تا خر خره پر بود

اما اخراي حكومت ٣مليون به من بدهكار بودي يادت نره

پس راجب دارايي صحبت نكن كه همه رو به باد دادي

وارث تاجت هم كه كلاً لنيستر پس همه چيزتو از دارايي استورمز اند هست

كه اونم در اختيار نوه منه

پس هيچي نداري

سبك مثل پر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و اما قسم من

متاسفانه نقطه ضعفم به شما رفته.

درسته زن بار.گی و حرام زاده آوردن مشروع نیست، ولی خیلی تفاوته بین ز.ن.ا با محارم تا زن بار.گی. هیچ وقت واسه ی ف.ا.ح.ش.ه ب.ا.ز.ی انقلاب راه نمی افته.

بله هیچوقت واسه اینکار انقلاب راه نمیوفته ولی کسایی قیام پیروان مذهب هفت رو راه انداختن که خودشون یا پدراشون از قانون حق شب اول استفاده میکردن ولی هیچکس نبود بهشون بگه اول خودتون رو درست میکردید بعدا قیام میکردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اي بابا رابرت زماني كه كينگز لندينگ رو برات فتح كردم خزانش تا خر خره پر بود

اما اخراي حكومت ٣مليون به من بدهكار بودي يادت نره

پس راجب دارايي صحبت نكن كه همه رو به باد دادي

وارث تاجت هم كه كلاً لنيستر پس همه چيزتو از دارايي استورمز اند هست

كه اونم در اختيار نوه منه

پس هيچي نداري

سبك مثل پر

بله آدم مرده هیچ چی نداره. حتی اگه قبل مرگش صاحب کسترلی راک باشه.

حالا سوال اینه تایوین جان :

ما که عشق و حالمون رو کردیم و مردیم. 6 میلیون بدهی که هیچ، 60 میلیون هم بدهکار باشیم خیالی نیست.

شما که حساب گوزن به گوزن پولتون رو داشتین، ازش چی براتون مونده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایمون جان، اونایی که علیه شما قیام کردن، اکثرشون یه مشت رعیت مفلوک بودن که اون حق شب اول علیهشون استفاده می شد.

شما دیگه فراتر از حد توان اون ها قدم برداشتین.

-----------

راستی این رسم شب اول تو ایران وجود داشته. هم شاهای صفوی از این رسم به نام تبرک نو عروس استفاده می کردن، هم تو بعضی جاهای ایران خان و کدخدا ها (یا پسراشون) شب اول مالک عروس می شدن.

جالبه برام بدونم که آیا تو اروپای قرون وسطی هم همچین رسمی بوده !!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا؟ وحشتناکه. همیشه آرزو میکردم که بتونم تو دوران صفویه زندگی کنم ولی حالا آرزوم رو پس میگیرم.آخه اینکار کجاش عروس و عروسی رو متبرک میکنه؟

به جون ما تارگرین ها دعا کنید که این رسم رو برداشتیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
واقعا؟ وحشتناکه. همیشه آرزو میکردم که بتونم تو دوران صفویه زندگی کنم ولی حالا آرزوم رو پس میگیرم.آخه اینکار کجاش عروس و عروسی رو متبرک میکنه؟

به جون ما تارگرین ها دعا کنید که این رسم رو برداشتیم.

وحشتناک تر هم می شه اگه بدونی بابای شاه سلطان حسین تو حرمش 700 تا زن داشته و هر از چند مدت برای گسترش قلمروش به جشن های گرجی ها و دیرهای مسیحی ها حمله می کرده و دخترهای گرجی ها و راهبه ها رو می دزده و با این کارش موجب نفرت گرجی ها از ایرانی ها می شه.

خود شاه سلطان هم که روی دست باباش زد و حرام سرایی با 1000 تا زن داشت.

پسرش شاه طهماسب هم که بعد قیام نادر شاه شد، رسما ب.چ.ه ب.ا.ز بود و نادر با استفاده از همین نقطه ضعفش تونست کنارش بزنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمیفهمم اگه تو واقعیت پادشاه ها اینقدر میتونستن زن داشته باشن چرا تو دنیای وستروس شاه ها فقط یه دونه زن میتونن داشته باشن؟

اینایی رو که گفتی رابرت جان تا حالا هیچ جا نخونده بودم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه برام بدونم که آیا تو اروپای قرون وسطی هم همچین رسمی بوده !!!!

توی اروپا تا جایی که میدونم توی انگلستان همچین رسمی وجود داشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خنجر از پشت خیلی دردناکه. این همه از شما استارک ها حمایت کردم. ما رو به جیفه ی ناچیز دنیا فروختی.

کینگ رابرت عزیز من کی خنجر از پشت زدم؟:) دوستی ما و شما براتیونی ها داستان درازی داره.هنوز یادت نرفته که راب عزیز کتلین رو فرستاد واسه دوستی.یادت نرفته که ند بخاطر شخص خودت در حالیکه اصلا راضی به این کار نبود اومد تو اون رد کیپ که جرقه ای بشه واسه نابودی خاندانش.هنوز یادت نرفته که ند وقتی ماجرای سرسی رو فهمید نامه فرستاد به کل مملکت که داداش تو رو بعنوان پادشاه بشناسن نه اون جافری پلید!

به samiano:اینکه سرسی خرابه چه ربطی به رابرت داره؟از کارای رابرت حمایت نمیکنم.اما توی دنیای وستروس کار رابرت توجیح بیشتری داره تا کار سرسی.سرسی خیانت کرد به شوهرش.اما رابرت پادشاه بوده و به جای اینکه کلی زن بگیره و دربار رو پر کنه از گزینه های تک حذفی استفاده میکرد (نمیگم کارش درست بوده)اما خب کارش کاملا توجیح داره.

در مورد رنلی و لوراس هم که شاهکار سریاله.من هنوز تو کتاب قضیه ای که این موضوع رو اثبات کنه نخوندم.

راستی بچه ها دوران صفویه رو بیخیال شین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری