رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

اصلا این بحث ها راجع به قاضی و این جور چیز ها شوخیش هم زشته. اگه هم باید سمتی داشته باید چیزی مثل نطق چی یا مفتش یا شکنجه گر باشه، کسی که زبون محکوم رو از حلقش در بیاره بذاره کف دستش.

رای گیری هم سوای این که بسیار دموکراتیکه و با روح محاکمه در تضاده، من به شخصه خودم خاطره ی خوبی ازش ندارم. توی یکی از فروم هایی که قبلا عضوش بودم همین رای گیری موجب شد بعد ها یک سری درگیری ها پیش بیاد.

این فرمت فعلی به نظرم خیلی جالبه. مثل این می مونه که هر محکوم در پایان محاکمه داره یک نفر همدستش رو لو می ده و بهش خیانت می کنه. فقط شرطش اینه که محکوم مثل ریگار ادا و اطوار در نیاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باشه 

پس شوخی رو می زاریم کنار

ریگار جان نفر بعدی رو سریع انتخاب کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اعتراض دارم! کینگ رابرت از تاپیک محاکمه استفاده ابزاری میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اعتراض دارم! کینگ رابرت از تاپیک محاکمه استفاده ابزاری میکنه

کدوم استفاده ی ابزاری، من که ذره ای از جاده ی انصاف و حق خارج نشدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حواس منو می بینید؟ اون جک نیکلسون تو سوالاتم باید پیتر جکسون می بود. من چرا این دوتا رو قاطی کردم!!!؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حواس منو می بینید؟ اون جک نیکلسون تو سوالاتم باید پیتر جکسون می بود. من چرا این دوتا رو قاطی کردم!!!؟؟؟؟؟

چرا رو ول کن، من تو ویکی، IMDB و ... رفتم گشتم که چه فیلمی رو کارگردانی کرده.

کی پاسخگو ه الان ؟!!! با احساسات من بازی شده !!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدا رفتی دیدی؟؟!!! حالا چیزی کارگردانی کرده؟

مثبت فکر کن کیوان جان. با خودت تکرار کن مشکلی پیش نیومده و به اطلاعاتم کلی اضافه شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد اخه این چه سوتی بود دادی

من کلی فکر کردم که اخه جک نیکلسون کی فیلم کارگردانی کرده . اخرش گفتم عجب ابرویی ازم رفت نمی دونم جک نیکلسون چه فیلم های خفنی رو کارگردانی کرده که می تونه فیلم های شاهکار بسازه

واقعا ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عجب!!!!

چرا تو این فروم همه طرفدار یووه اند؟کیوان تو هم؟ نا امید شدم.

راستی اون بازی کذایی رو من یادمه،عجب مسابقه ای بود..... یک پرچم کنار ما بود که تا آخر بازی ده بار جهتش رو عوض کرد. فکر کنم همون سر هلند رو زد. تا واسه هلند پنالتی می گرفتند این هم طرفدار هلند می شد.

گارلان در برابر سندور؟؟؟

از تاپ گیر هم از اول شروع این تاپیک یک سوال اختصاصی برات آماده کرده بودم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
عجب!!!!

چرا تو این فروم همه طرفدار یووه اند؟کیوان تو هم؟ نا امید شدم.

راستی اون بازی کذایی رو من یادمه،عجب مسابقه ای بود..... یک پرچم کنار ما بود که تا آخر بازی ده بار جهتش رو عوض کرد. فکر کنم همون سر هلند رو زد. تا واسه هلند پنالتی می گرفتند این هم طرفدار هلند می شد.

گارلان در برابر سندور؟؟؟

از تاپ گیر هم از اول شروع این تاپیک یک سوال اختصاصی برات آماده کرده بودم.

چرا من حس می کنم یه اینتری زخم خورده ای ؟ (میلان شاید اول به ذهن خطور کنه ولی به قول غربیا I'll Stay with the inter )

دیگه کی یووه ای مگه؟

یعنی من تو اون بازی معنی با لنگه کفش و دمپایی توپ رو از دروازه بیرون کشیدن رو فهمیدم.

منم خاطرات جذابی دارم از اون بازی علاوه بر هیجان خود بازی.

هلند همیشه حیف شده.

تولدو

چرا باعث تعجبت شده گارلان و سندور ؟

هستیم در خدمتتون.

جدا رفتی دیدی؟؟!!! حالا چیزی کارگردانی کرده؟

مثبت فکر کن کیوان جان. با خودت تکرار کن مشکلی پیش نیومده و به اطلاعاتم کلی اضافه شده.

آره دیگه، 4 تا فیلم کارگردانی کرده.

البته اینجوری بخوای حساب کنی همه شاغلین هالیوود کارگردان محسوب می شن.

ناظر: لطفا از زدن پست های متوالی خودداری کنید.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا من حس می کنم یه اینتری زخم خورده ای ؟ (میلان شاید اول به ذهن خطور کنه ولی به قول غربیا I'll Stay with the inter )

دیگه کی یووه ای مگه؟

یعنی من تو اون بازی معنی با لنگه کفش و دمپایی توپ رو از دروازه بیرون کشیدن رو فهمیدم.

هلند همیشه حیف شده.

تولدو

هستیم در خدمتتون.

نچ، نچ، نچ

انتظار حدس های بهتری داشتم. میلانی و اینتری نیستم. به حدس زدن ادامه بده...

مانوئل هم طرفدار یووه است. بقیه هم که تا حالا چیزی درز ندادن.

طرفدار یووه ای که طرفدار ایتالیا نیست. بسیار جالب.

عملکرد تولدو هم انصافا جای داشت، هر چند من از ایتالیا خوشم نمیاد. البته اگر من هم طرفدار هلند بودم می شدم.

گارلان به نظر من قابل مقایسه با سندور نیست، مطمئنا شوالیه ی خوبیه، شاید حتی بتونه تو مبارزه ی تک به تک شوالیه هایی بزرگی رو هم شکست بده، ولی اون جذبه و خوفناکی سندو رو نداره. بعید می دونم گارلان بتونه اون کاری رو که سندور موقع نجات سانسا کرد انجام بده.

و در مورد آخر هم خوشحال می شم در خدمتتون باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه کی یووه ای مگه؟

هلند همیشه حیف شده.

تولدو

هستیم در خدمتتون.

نچ، نچ، نچ

انتظار حدس های بهتری داشتم. میلانی و اینتری نیستم. به حدس زدن ادامه بده...

مانوئل هم طرفدار یووه است. بقیه هم که تا حالا چیزی درز ندادن.

طرفدار یووه ای که طرفدار ایتالیا نیست. بسیار جالب.

عملکرد تولدو هم انصافا جای داشت، هر چند من از ایتالیا خوشم نمیاد. البته اگر من هم طرفدار هلند بودم می شدم.

گارلان به نظر من قابل مقایسه با سندور نیست، مطمئنا شوالیه ی خوبیه، شاید حتی بتونه تو مبارزه ی تک به تک شوالیه هایی بزرگی رو هم شکست بده، ولی اون جذبه و خوفناکی سندو رو نداره. بعید می دونم گارلان بتونه اون کاری رو که سندور موقع نجات سانسا کرد انجام بده.

و در مورد آخر هم خوشحال می شم در خدمتتون باشم.

بایرن رو که می دونم. منظورم تو لیگ ایتالیا بود.

اتفاقاً من از ایتالیا متنفرم، البته از وقتی پراندلی اومده شدم شاید حتی در مقابل بعضی تیم ها طرفدارش باشم.

و اما گارلان و سندور.

مبارزه همزمان با 3-4 نفر !

همین واسه من کافیه که نتیجه رو انقدر مشخص ندونم. جذبه و خوف به همون مردم کینگزلندینگ کار گره.

پ.ن: تاپیک بحث محاکمه رو الان می کنیم تاریخچه و طرفداری فوتبال، تا جممون نکردن خودمون جمع کنیم بریم.

پ.ن2: تو اسپویلر چیز خاصی نیست شاید حتی ترجمه شده باشه تا الان، دقیق یادم نیست کجا بود. خلاصه واسه کسایی که مثل من خیلی حساس اند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داووی کلا تصمیمات عاقلانه ای می گیره ولی بعضی وقت ها زیاده روی می کنه . مثلا نباید ادریک استورم رو فراری می داد

واقعا نظرت اینه؟!!! یعنی به نظرت باید میذاشت کشته بشه؟!!

این سوال عالیه

سرسی لنیستر و جیمی لنیستر به جرم خیانت به شاه و نشاندن یک حرام زاده و معرفی وی به عنوان شاه برحق محکوم به اعدام می شن . دنریس تارگارین ، اگان تارگارین یا بلک فایر یا هر چی که هست ، تیریون لنیستر و جان کانینگتون به جرم شورش علیه شاه به اعدام محکوم می شن . سر باریستان سلمی به جرم خدمت به ملکه ی شورشی به اعدام محکوم می شه . سر جورا مورمونت به دیوار فرستاده می شه . همچنین لرد وریس به جرم جنایت های مختلف محکوم به اعدام می شه ... ویکتاریون گریجوی و ایرون گریجوی هم به جرم شورش اعدام می شن . هر کدوم از مناطق وستروس باید بخشی از ارتش خودشون رو به هارنهال بفرستن . هارنهال به عنوان پایگاه ارتش سلطنتی انتخاب می شه . بعدش هم به کمک لیدی ملیساندر از دست سلیس فلورنت مخفیانه خلاص می شم ... با اریانه مارتل ازدواج می کنم

همه رو که کشتی که! حقا که استنیسی!

صبر کن ببینم چی؟! همسرت رو هم میکشی؟! به خاطر قدرت همسرت رو میکشی و با یکی دیگه ازدواج میکنی؟! اینه شرافتت لرد استنیس براتیون پادشاه برحق وستروس؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به رنلی : 

کشته شدن یه نفر در مقابل هزاران نفر چیه ، با این که کارسختیه ولی اگه سخت نبود که دیگه اسمش قربانی نبود . 

اخه شما ها که نمی دونید سلیس چه جوریه من می دونم . بعدشم من کی گفتم می کشمش . قراره ملیساندر بفرستتش اشایی بره راهب رالور بشه .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سوال عالیه

سرسی لنیستر و جیمی لنیستر به جرم خیانت به شاه و نشاندن یک حرام زاده و معرفی وی به عنوان شاه برحق محکوم به اعدام می شن . دنریس تارگارین ، اگان تارگارین یا بلک فایر یا هر چی که هست ، تیریون لنیستر و جان کانینگتون به جرم شورش علیه شاه به اعدام محکوم می شن . سر باریستان سلمی به جرم خدمت به ملکه ی شورشی به اعدام محکوم می شه . سر جورا مورمونت به دیوار فرستاده می شه . همچنین لرد وریس به جرم جنایت های مختلف محکوم به اعدام می شه ... ویکتاریون گریجوی و ایرون گریجوی هم به جرم شورش اعدام می شن . هر کدوم از مناطق وستروس باید بخشی از ارتش خودشون رو به هارنهال بفرستن . هارنهال به عنوان پایگاه ارتش سلطنتی انتخاب می شه . بعدش هم به کمک لیدی ملیساندر از دست سلیس فلورنت مخفیانه خلاص می شم ... با اریانه مارتل ازدواج می کنم

پناه بر آدر بزرگ همه رو کشت

به حق رلور دچار نفرین هرنهال بشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان همه لطف دارن

به استاد امون :

پس برای اتحاد با دورن چی کار کنم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استنیس، خوب خدمت خیانتکار ها و توطئه گر ها رسیدی. یک نفر رو که زنده نذاشتی....

جالبه بچه ها قبل مرگشون چه اشتهاشون باز می شه.

راستی تخمینت یه بیست - بیست و پنج درصدی تا زیاد تر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به استنیس:

مسلما آریانه در پسر دار شدن هم کمکتون میکنه

فقط یه مشکل. شما سلیس رو میفرستید آشایی در حالی که خاندانش مهمترین خاندان ریچ شده. بعد میاید با یه دورنی ازذواج می کنید. حالا جدا از اختلافات فکر میکنید فلورنت ها به سادگی قبول میکنن وارث و ملکه بشه یکی که از نسل اونا نباشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به استنیس:

فقط یه مشکل. شما سلیس رو میفرستید آشایی در حالی که خاندانش مهمترین خاندان ریچ شده. بعد میاید با یه دورنی ازذواج می کنید. حالا جدا از اختلافات فکر میکنید فلورنت ها به سادگی قبول میکنن وارث و ملکه بشه یکی که از نسل اونا نباشه؟

اکسل فلورنت در ازای این که لرد پارامونت ریچ باشه، حاضره زن و دختر خودش رو هم بفروشه، دیگه برادر زاده اش که جای خود داره. مگه ندیدی چه کاری با آلیستر کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به استنیس:

اکسل فلورنت در ازای این که لرد پارامونت ریچ باشه، حاضره زن و دختر خودش رو هم بفروشه، دیگه برادر زاده اش که جای خود داره. مگه ندیدی چه کاری با آلیستر کرد؟

دقیقا استنیس داره به چنین موجودات مزخرفی اعتماد میکنه و کسی رو لرد پارامونت ریچ میکنه که هزار بار از میس تایرل بدتره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به استنیس:

دقیقا استنیس داره به چنین موجودات مزخرفی اعتماد میکنه و کسی رو لرد پارامونت ریچ میکنه که هزار بار از میس تایرل بدتره!

رنلی حالا درسته از استنیس بدت میاد ولی استنیس کی به اکسل اعتماد بیش از حد نشون داده؟ اتفقا استنیس می دونه این آدم قابل اعتماد نیست، نشونش هم همین که بعد زندانی کردن آلیستر فلورنت بی اعتنا به اکسل داووس رو دست کرد. اگه هم به این اکسل و امثالش چسبیده به خاطر اینه که گزینه ی دیگری نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رنلی حالا درسته از استنیس بدت میاد ولی استنیس کی به اکسل اعتماد بیش از حد نشون داده؟ اتفقا استنیس می دونه این آدم قابل اعتماد نیست، نشونش هم همین که بعد زندانی کردن آلیستر فلورنت بی اعتنا به اکسل داووس رو دست کرد. اگه هم به این اکسل و امثالش چسبیده به خاطر اینه که گزینه ی دیگری نداره.

الان اینجا منظورم استنیس داستان نبود، منظورم استنیس خودمون بود که میگه همه القاب و عناوین تایرل ها رو میگیره و فلورنت ها رو لرد پارامونت میکنه! منم دارم میگم خب اکسل که از تایرل ها هم بدتره، هیچ آدم درست و حسابی دیگه ای تو کل ریچ به این بزرگی پیدا نمیشه که بخواد جانشین میس تایرل بشه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به استاد امون :

الان فلورنت ها هم شدن پارامونت ریچ و هم یه جایگاه تو شورا دارن . همینم باید کلاهشون رو بندازن بالا . بعدشم وقتی خود سلیس خواسته بره دیگه بقیه چی کارن . تازه تو سریال هم سلیس ایرادی به رابطه ی استنیس با ملیساندر نمی گیره . 

به رنلی :

ببخشید فلورنت ها خدمات زیادی به استنیس کردن و تو سخت ترین لحظات ازش پشتیبانی کردن ، دادن ریچ به فلورنت ها کم ترین کاری بود که استنیس می تونه بکنه . مثلا چرا باید پارامونتی ریچ رو بدم به کسایی که از استنیس حمایت نکردن باهاش جنگیدن .  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری