رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

شاید نمی خواستم کسی اسم کاربریم تو اون سایت رو بدونه!!!

استاد من یه سوال از جیره سوالاتم رو نپرسیدم تو صندلیت.

کلاً چرا ؟؟!!!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
شگفت انگیز که نمی شه گفت، ولی بیشترین باری که سوپرایز شدم، اون زمانی بود که گالدریل توی آردا گفت من استاد آمونم.

سر رابرت کدوم گالادریل؟ قریب ـه ما هم غافلگیر بشیم

این سر رابرت عزیز عهد کرده کل برنامه های بنده رو خنثی کنه!!

برادر من حتما یه دلیلی داشته که گفتم شگفت انگیزترین اتفاق تو این سایت رو بگو نه آردا!

تو که می دونستی من دهن لقم. می خواستی بهم نگی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا چرا هیچ کی صندلی رو داغ نمیکنه؟ هر چند از اینکه صندلی داغ برای رابرت از صندلی آهنین هم راحت تر باشه خیلی مشعوفم اما اونقدر سوال بپرسید که رابرت بتونه یه ضرب دست حسابی نشون بده! همه مشغول عید دیدنی و بخور بخورند ظاهرا"!

رابرت در مورد جوابهات به استاد:

- چطور کسی می تونه موسیقی گوش نده. پس چی کار میکنی؟ اصلا" میشه مگه؟!

- شما دومین نفری هستی که تو دنیای مجازی, این مدت بهم گفته خوش اخلاقم. باید یه کپی از حرفاتو به خانواده و دوستام نشون بدم.

نمی دونم، برای منم سواله چطور ملت می تونند یک صداهای عجیب و غریب و نامفهوم و اغلب بد رو گوش بدن و ازش لذت ببرند. (نزنین من رو، این رو به شوخی گفتم.)

با توجه به اون مقدمه ی پستتون انگار در موردتون اشتباه می کردم.

راجع به توصیفم بگم که بطور کلی نزدیک نگفتی ولی مورد درست هم هست توش.

خب از برثیون ها که انتظار نمی ره دورن رو درک کنن، راحت باش.

راجع به کرلینگ: بیا و خوبی کن. من دیدم با شور و اشتیاق راجع بهش پست گذاشتی گفتم تجربه ام رو در میون بذارم باهات.

منم باید تعجبم رو ابراز کنم. به طور مجزا آهنگی گوش نمی دی؟؟؟!!!

اگه بپرسم آهنگ های مورد علاقه ات چیان، چند تا قادری نام ببری؟

خب همون هم خوبه.

براتیون ها نمی تونند دورن رو درک کنند مشکلتون با ریچ چیه. چطوره هیچ کدوم از همسایه های دورن دل خوشی ازش ندارند. قبول کن مشکل از خود دورنه دیگه!

اون کارلینگ رو به شوخی گفتم. زیاد به دل نگیر.

همون یکی رو که به استاد گفتم اسمش رو می دونم. ولی فکر کنم تا حالا از یه 10-12 تایی آهنگ خوشم اومده.

من کی چنین توصیفی از خودم کردم؟!!! فقط گفتم لاغرم نگفتم ریزه میزه م.

قد 150 سانت (حالا همین حد و حدود) ، وزن 40 کیلو، خب اینا توصیفات ریزه میزه نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من کی چنین توصیفی از خودم کردم؟!!! فقط گفتم لاغرم نگفتم ریزه میزه م.

قد 150 سانت (حالا همین حد و حدود) ، وزن 40 کیلو، خب اینا توصیفات ریزه میزه نیست؟

قدم 162 ه وزنمم 48 بود که الان شدم 50 . کلا یکان ارقامو بیخیال میشی ها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

براتیون ها نمی تونند دورن رو درک کنند مشکلتون با ریچ چیه. چطوره هیچ کدوم از همسایه های دورن دل خوشی ازش ندارند. قبول کن مشکل از خود دورنه دیگه!

خیر، مشکل اینه که اصولاً وقتی یه جا (مثلاً دورن) خیلی با فرهنگ تر، پیشرفته تر، خفن تر، اینکاره تر و ... تر از بقیه جاهاست (مثلاً ریچ و استورم لندز)، باهاش مشکل پیدا می کنن.

خصوصاً که همسایه هم باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر، مشکل اینه که اصولاً وقتی یه جا (مثلاً دورن) خیلی با فرهنگ تر، پیشرفته تر، خفن تر، اینکاره تر و ... تر از بقیه جاهاست (مثلاً ریچ و استورم لندز)، باهاش مشکل پیدا می کنن.

خصوصاً که همسایه هم باشن.

بافرهنگ تر، پیشرفته تر، خفن تر و ....

فقیرترین منطقه ی کل وستروس. کم ترین جمعیت و کوچک ترین نیروی نظامی. قد مردمش هم که زیر متوسط وستروسه. دیگه به چی می نازین؟

قدم 162 ه وزنمم 48 بود که الان شدم 50 . کلا یکان ارقامو بیخیال میشی ها!

من عذر می خوام.

----------

راستی کیوان منظور از علاقه رو تو این سوال 11 رو مشخص کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کینگ رابرت در مورد بعضی جواب هات به سوال های استاد امون:

2- واقعا خیلی خوب می شد اگه مدیران سایت هم در بحث ها شرکت می کردند.

3- این سوال دقیقا ، سوال 22 منه که از استنیس پرسیدم ، ولی منظورمو متوجه نشد و چیز دیگری جواب داد.

حالا میشه سعی کنی و یه تصویر از من تو ذهنت بسازی؟؟؟؟؟

12- انسان می تونه بدون غذا چندین روز زنده بمونه ولی بدون اهنگ ، چند ساعت زنده موندن هم محاله.

19- راستش نمی دونم چه جور اتفاقی می تونه برات افتاده باشه ، که این همه تغییر کرده باشی.

20- در مورد قد و وزن و موهات ، حدس هام درست بود.

بی نظمی بهترین خصیصه ای که یک نفر می تونه داشته باشه. ولی بهت نمی خوره که خجالتی و درون گرا باشی ، کم حوصله که اصلا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بافرهنگ تر، پیشرفته تر، خفن تر و ....

فقیرترین منطقه ی کل وستروس. کم ترین جمعیت و کوچک ترین نیروی نظامی. قد مردمش هم که زیر متوسط وستروسه. دیگه به چی می نازین؟

راستی کیوان منظور از علاقه رو تو این سوال 11 رو مشخص کن.

رفرنس فقیر ترین منطقه ات چیه؟ بندر و تجارت ندارن که دارن. کالاهای مخصوص خودشون رو ندارن که دارن. شراب ندارن که دارن و ...

کوچکترین نیروی نظامی رو اگه بخاطر حرفای دورِن به آریان می گی، اون داشت جو می داد که آریان متنبه بشه

حالا اصلاً فرض کنیم که کوچکترین نیروی نظامی، با این حال می تونن ادعای Unbowed, Unbent, Unbroken رو داشته باشن.

من اصلاً بحث نظامی و جنگاوری رو نمی خواستم وسط بکشم و خیلی خصیصه غرور آفرینی نمی دونمش ولی اگه شمشیرزنای معروف رو در نظر بگیری چندتا شون دورنی اند؟ Master at Arms ها چی ؟ چند نفر از کینگزگارد ها ؟ (قدیم که جنگاوری بیشتر اهمیت داشته)

قد !!!! بذار دو دقیقه از عذرخواهی ت از آرمینا بگذره بعد دوباره شروع کن.

رابطه بین اون اشخاص رو در نظر بگیر، ببین نظرت راجع بهش چیه؟ چقدر جذابیت داره برات، چقدر خوشت می یاد از نوع و نحوه رابطشون.

حالا ممکنه از یه شخصیت خوشت نیاد ولی از رابطه اش به یه شخصیت دیگه خوشت بیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رفرنس فقیر ترین منطقه ات چیه؟ بندر و تجارت ندارن که دارن. کالاهای مخصوص خودشون رو ندارن که دارن. شراب ندارن که دارن و ...

5 تا شهر و بندر بزرگ توی وستروس داریم. کدومش مال دورنه؟

ضمن این که از اونجا که به خاطر وجود خاک غیر شنی تقریبا چیزی به نام کشاورزی توی دورن وجود نداره خیلی راحت می شه اثبات کرد دورن از لحاظ اقتصادی ضعیفه.

ضمنا با وجود یک چند تا بندر کوچیک، به علت این که منطقه اش پتانسیل ترانزیت نداره، اون بندرا براش مزیت اقتصادی محسوب نمی شن.

شراب دورنی هم که دیگه نوبره.

کوچکترین نیروی نظامی رو اگه بخاطر حرفای دورِن به آریان می گی، اون داشت جو می داد که آریان متنبه بشه

حالا اصلاً فرض کنیم که کوچکترین نیروی نظامی، با این حال می تونن ادعای Unbowed, Unbent, Unbroken رو داشته باشن.

ضمن این که این ادعا رو مردم پشت دیوار هم می تونند بکنند، این ادعا کلا غلطه. خیلی قبل از ایگان نایمریا اومد دورن رو گرفت. خود روینار ها هم نمی تونستند همچین ادعایی کنند چون دقیقا قبل همون فتوحات رینریا از والرین ها شکست خورده بودند. این شعار قطعا بعد فتوحات ایگان ساخته شده که نشون می ده از لحاظ تاریخی هم دورن پیشینه ی زیاد غنی نداره.

من اصلاً بحث نظامی و جنگاوری رو نمی خواستم وسط بکشم و خیلی خصیصه غرور آفرینی نمی دونمش ولی اگه شمشیرزنای معروف رو در نظر بگیری چندتا شون دورنی اند؟ Master at Arms ها چی ؟ چند نفر از کینگزگارد ها ؟ (قدیم که جنگاوری بیشتر اهمیت داشته)

از دوره ی دیرون دوم تا حدود دوره ی ایگان پنجم به خاطر این که تارگرین ها دورن رو تازه گرفته بودند و ملکه هاشون اکثرا مارتل بوده و پیوند های فامیلیشون با اون ها زیاد بوده، نفوذ دورنی ها توی دربار زیاد می شه و پست و مقام می گیرند. مثل مثلا دوره ی رابرت که لنیسترا خیلی نفوذ پیدا می کنند یا دوره ی رقص که های تاورا پست و مقام زیادی می گیرند. این پست و مقام ها بیشتر سیاسیند تا چیز دیگه.

قد !!!! بذار دو دقیقه از عذرخواهی ت از آرمینا بگذره بعد دوباره شروع کن.

ماهی گیری از آب گل آلود در روز روشن؟

پ.ن: نمی دونم چرا پیش فرض گذاشته بودی که من از بیلیش بدم میاد؟

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

3- این سوال دقیقا ، سوال 22 منه که از استنیس پرسیدم ، ولی منظورمو متوجه نشد و چیز دیگری جواب داد.

حالا میشه سعی کنی و یه تصویر از من تو ذهنت بسازی؟؟؟؟؟

12- انسان می تونه بدون غذا چندین روز زنده بمونه ولی بدون اهنگ ، چند ساعت زنده موندن هم محاله.

19- راستش نمی دونم چه جور اتفاقی می تونه برات افتاده باشه ، که این همه تغییر کرده باشی.

20- در مورد قد و وزن و موهات ، حدس هام درست بود.

بی نظمی بهترین خصیصه ای که یک نفر می تونه داشته باشه. ولی بهت نمی خوره که خجالتی و درون گرا باشی ، کم حوصله که اصلا.

3- الان برام سخته. بذار بعدا فکر می کنم جوابتو می دم.

12- من 20 سال هم می تونم بدون آهنگ زندگی کنم. بدون غذا تا یک هفته رو امتحان کردم و تمایلی به امتحان مجددش ندارم.

20- همین حدس رو هم می زدم که بعضی ها بگن خجالتی یا درون گرا بهت نمی خوره. خب همون طور که اطرافیان وینترفل از این که خوش اخلاق نامیده می شه تعجب می کنند، شما هم اگه به یکی از دور و بری های من بگین شهاب برون گراست یا (متضاد مودبانه ی خجالتی چی میشه؟) ممکنه باعث تعجبش بشه.

اون کم حوصلگی خیلی صفت جامعی نبود. در برابر آدم هایی که نمی شناسم یا باهاشون راحت نیستم و چیز هاییکه بهشون علاقه ندارم خیلی کم حوصله ام و زود معذب می شم. ولی توی زمینه های مورد علاقه ام خیلی خیلی پرحوصله ام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

5 تا شهر و بندر بزرگ توی وستروس داریم. کدومش مال دورنه؟

ضمن این که از اونجا که به خاطر وجود خاک غیر شنی تقریبا چیزی به نام کشاورزی توی دورن وجود نداره خیلی راحت می شه اثبات کرد دورن از لحاظ اقتصادی ضعیفه.

ضمنا با وجود یک چند تا بندر کوچیک، به علت این که منطقه اش پتانسیل ترانزیت نداره، اون بندرا براش مزیت اقتصادی محسوب نمی شن.

شراب دورنی هم که دیگه نوبره.

ضمن این که این ادعا رو مردم پشت دیوار هم می تونند بکنند، این ادعا کلا غلطه. خیلی قبل از ایگان نایمریا اومد دورن رو گرفت. خود روینار ها هم نمی تونستند همچین ادعایی کنند چون دقیقا قبل همون فتوحات رینریا از والرین ها شکست خورده بودند. این شعار قطعا بعد فتوحات ایگان ساخته شده که نشون می ده از لحاظ تاریخی هم دورن پیشینه ی زیاد غنی نداره.

از دوره ی دیرون دوم تا حدود دوره ی ایگان پنجم به خاطر این که تارگرین ها دورن رو تازه گرفته بودند و ملکه هاشون اکثرا مارتل بوده و پیوند های فامیلیشون با اون ها زیاد بوده، نفوذ دورنی ها توی دربار زیاد می شه و پست و مقام می گیرند. مثل مثلا دوره ی رابرت که لنیسترا خیلی نفوذ پیدا می کنند یا دوره ی رقص که های تاورا پست و مقام زیادی می گیرند. این پست و مقام ها بیشتر سیاسیند تا چیز دیگه.

ماهی گیری از آب گل آلود در روز روشن؟

پ.ن: نمی دونم چرا پیش فرض گذاشته بودی که من از بیلیش بدم میاد؟

تو ویکی قسمت اقتصاد دورن رو بخون.

مرکبات وستروس عموماً تو دورن اند به علاوه چندین محصول دیگه. این از کشاورزی.

Planly Town بوده که Cyvasse رو به وستروس معرفی کرده. حدیث مفصل بخوان شما ازش.

همین که تو Vintage های وستروس دو تاش دورنی اند کافی ه. و اینکه آربور و خاندان ردواین به صرف شراب چه جایگاه و ثروتی دارن.

نایمریا دورن رو گرفت؟؟!!!

She struck an alliance with House Martell, taking King Mors as her husband. With his help, she conquered the rest of Dorne

یعنی مارتل ها و نایمریا باقی دورن رو فتح کردن. یه قسمتی از این نیرو داخلی محسوب می شده. پس فتح خارجی ای در کار نبوده و درون منطقه ای محسوب می شه.

باقیش هم والا فرض بر اینه که شعار از ابتدای خاندان همین بوده. بیا و خلافش رو ثابت کن.

توی گارد پادشاه خصوصاً یه مقدار قبل تر واقعاً جنگاوری مهم بوده و دورنی ها هم حضور فعال داشتن.

راجع باقی پست و مقام ها حرفی نیست.

تو همون کتگوری بود دیگه تقریباً.

پ.پ.ن: به خاطر ادارد، به خاطر همدستی با لنیستر ها در شکست استنیس و ...

من که با سانسا مشکل دارم و از پیتر خوشم می یاد خیلی تائید نمی کنم کارش رو والا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد من یه سوال از جیره سوالاتم رو نپرسیدم تو صندلیت.

کلاً چرا ؟؟!!!؟

چرا چی؟؟؟؟؟

می خواستم ولی یه حسی جلومو گرفت.

استاد ایمون (خودت): یه چیزی تو مایه های همین کدوتنبلی که آخر پستت برام فرستادی. جدا از شوخی با توجه به این که مدت زیادی ما رو سر کار گذاشتی، هنوز هم برام سخته با تصویرت به عنوان یک دختر کنار بیام.

قبل از شما دو سه نفر دیگه هم میدونستند در نتیجه کسی رو سرکار نذاشتم و تازه وقتی اون لیست رو برام ردیف کردی دریافتم که ممکنه خیلی ها ندونن من دخترم.

نینور-لوتین-آرون-مورون-گالادریل-سانسا-آشارا- جوانی های سرسی- لیانا- دنریس- مارجری

نیه نور خوشگل تر از لوتین و آرونه؟؟؟؟ بیخیال!!!

توی قیام بلک قایر دیرون و دیمون هر دو بد نیستند ولی بیلور از هر دوشون بهتر بود که پدر جناب عالی زد کشتش

میدونم خیلی گفتن این حرفم با نگفتنش فرقی نمیکنه چون از قدیم گفتن نرود میخ آهنی در سنگ اما در هر صورت میگم تا حق کسی پایمال نشه. پدر والامقام بنده که درود هفت بر او و خاندانش باد برادرش رو از قصد نکشت. اصلا شما چیکار به مسائل خانوادگی دیگران داری؟؟؟

درکل جواب هات بد نبود البته به پای جواب های من که نمیرسه!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کیوان: مرکبات دورن به دست بقیه ی وستروس که نمی رسند.

کیواس رو هم که فقط دورنی ها بازی می کنند. بعد تا جایی که من می دونم سازنده های این بازی ایسوسی ها بودند نه دورنی ها.

شراب آربور خوردن داره. شراب دورن رو محض خودآزاری می خورند. بعد شراب به تنهایی می تونه یه خاندان رو ثروتمند کنه ولی یک منطقه رو دیگه نه.

پس مارتل ها رسما بدون جنگ و مقاومت تسلیم نایمریا شدند. این خیلی واضحه. فقط برای این که اعتبار مارتل ها خدشه دار نشه یک مقدار تاریخ رو دست کاری کردند. یه چیزی شبیه کاری که دیرون بعد از فتح دورن کرد.

می خواستم ولی یه حسی جلومو گرفت.

قبل از شما دو سه نفر دیگه هم میدونستند در نتیجه کسی رو سرکار نذاشتم و تازه وقتی اون لیست رو برام ردیف کردی دریافتم که ممکنه خیلی ها ندونن من دخترم.

نینور-لوتین-آرون-مورون-گالادریل-سانسا-آشارا- جوانی های سرسی- لیانا- دنریس- مارجری

نیه نور خوشگل تر از لوتین و آرونه؟؟؟؟ بیخیال!!!

توی قیام بلک قایر دیرون و دیمون هر دو بد نیستند ولی بیلور از هر دوشون بهتر بود که پدر جناب عالی زد کشتش

میدونم خیلی گفتن این حرفم با نگفتنش فرقی نمیکنه چون از قدیم گفتن نرود میخ آهنی در سنگ اما در هر صورت میگم تا حق کسی پایمال نشه. پدر والامقام بنده که درود هفت بر او و خاندانش باد برادرش رو از قصد نکشت. اصلا شما چیکار به مسائل خانوادگی دیگران داری؟؟؟

درکل جواب هات بد نبود البته به پای جواب های من که نمیرسه!!!!!!

می خواستم و یادم رفت و اما و اگر فایده ای نداره.

ما بخشیدیمت. تو خودت رو ناراحت نکن.

نینور زن تورینه، نمی شه که توی لیست بعد از زن اون برن یک دست ملعون قرار بگیره. (راستی ملیان یادم رفت.)

من هم علاقه ای به امورات خانوادگی شما نداشتم اگه شما از من نمی خواستین در مورد امورات خانوادگیتون نظر بدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تحلیل و تصحیح و سوالات تکمیلیِ سری اول:

آورین آورین.

من به شخصه تحت تاثیر قرار گرفتم و با کمیت اذیتت نمی کنم.

1. 334 و اون ساعت مطاله ات قطعاً خوب اند ولی می تونی معادل منطقه 1 ات رو بگی که من بتونم بهتر درک کنم.

2. منظورم بین غذاهایی که درست می کنی بود نه اینکه دوست داری چی بخوری.

3. تو این مدت چقدر می رفتی خونه؟

5. قسمت دو:

GT3 صفر تا 100 اش 3.5 ه و اگه مدل های Special Edition اس ال اس رو در نظر نگیری صفر تا 100 اش 3.8 ه. باقی مشخصات هم تو همین مایه هاست. وارد بحث هایی مثل محل موتور و ... نمی شم.

SLR هم ایضاً و چه بسا بدتر.

اون M3 هم نسخه خیلی خاصش رو گفتم که نزدیک باشه رقابت.

ظاهراً خیلی خیلی بنز رو دوست داری.

10. تشویق ریگار جالب بود.

تو تشویق هم ملت رو آزار می دی.

12.

جدی از تیریون تو ایسوس بدت می یاد !!!

13. سانسا ملکه شه؟ جدی ؟!! موضعت راجع به سانسا چیه آخر؟ من فکر می کردم رو مغزته.

سانسا ملکه شه چه خنده ای می شه وستروس. تورنومنت های بهترین Prince Charming، احساسی ترین شوالیه سال و ... برگذار می کنه و بزرگترین کیک لیمو رو دستور می ده بسازن که اسمش بره تو گینس.

14.

حتی به قیمت اینکه آریا تبدیل به "هیچ کس" بشه؟؟؟

18. تو Prestige طرفدار کریستین بل بودی یا هیو جکمن؟

19. کتابای roald dahl رو خوندی؟

به کیوان: مرکبات دورن به دست بقیه ی وستروس که نمی رسند.

کیواس رو هم که فقط دورنی ها بازی می کنند. بعد تا جایی که من می دونم سازنده های این بازی ایسوسی ها بودند نه دورنی ها.

شراب آربور خوردن داره. شراب دورن رو محض خودآزاری می خورند. بعد شراب به تنهایی می تونه یه خاندان رو ثروتمند کنه ولی یک منطقه رو دیگه نه.

پس مارتل ها رسما بدون جنگ و مقاومت تسلیم نایمریا شدند. این خیلی واضحه. فقط برای این که اعتبار مارتل ها خدشه دار نشه یک مقدار تاریخ رو دست کاری کردند. یه چیزی شبیه کاری که دیرون بعد از فتح دورن کرد.

گفتی کشاورزی ندارن.

حالا دیگه من نمی دونم چه درصدیش مصرف می شه چه مقدار صادر.

از کجا می گی اینو؟

اینکه کیواس از طریق Planky port اومده تو وستروس (همه جا هست، نمونه اش تیریون) نشون از اهمیتش داره.

اونجا که نوشته اتحاد.

واسه من که واضح نبود، روشن شدم واقعاً.

آخه آدم می یاد با راس خاندانی که شکستش داده ازدواج کنه؟ خیلی شیک نیروهاشون رو استفاده می کنه دیگه.

اصولاً ازدواج برای اتحاد ه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- 138 منطقه 2

2- همون غذاهای ترکیبی دانشجوییکه جز اصلی همشون تخم مرغه.

3- 3 هفته عید. 2 تا 3 هفته هم تابستون. تعطیلی های کوتاه مدت و عید رو خونه می موندم.

5- به شتاب نیست. SLR قیمتش 400 هزار دلاره. قیافه، جثه، کیفیت، هندلینگ، تکنولوژی و همه چیش سره. اگه می خوای یه پورشه رو با SLR مقایسه کنی کارراجی تی رو امتحان کن. گرچه از 2007 به بعد تولید نمی شه. 918 اسپایدر هم هست که خیلی گرون تر از SLR ه. M3 هم دهم کلاس اینا نیست اصلا.

12- کلا سوای براووس از ایسوس خوشم نمیاد. احساس می کنم مارتین از سر خالی نبودن عریضه این رو ساخته.

14- حتی!

18- بار اولی که دیدم، نصفه و نیمه از شبکه ی یک بود و طرفدار هیو جکمن بودم. بعد از این که فیلم رو کامل دیدم و جریان مردن زن انجیر و اینا به کریستین بیل (بوردون) تمایل پیدا کردم.

19- فکر نمی کنم. داستانش چیه؟

تا قضیه ی اون "قد" رو مشخص نکردی من بحث در مورد دورن رو ادامه نمی دم.

پ.ن به استاد ایمون: شوخی خوبی نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راحت باش. کجاش؟ بگو اگه شد برم عوض کنم.

جدی نگیر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راحت باش. کجاش؟ بگو اگه شد برم عوض کنم.

جدی نگیر!

گرفتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1- 138 منطقه 2

2- همون غذاهای ترکیبی دانشجوییکه جز اصلی همشون تخم مرغه.

3- 3 هفته عید. 2 تا 3 هفته هم تابستون. تعطیلی های کوتاه مدت و عید رو خونه می موندم.

5- به شتاب نیست. SLR قیمتش 400 هزار دلاره. قیافه، جثه، کیفیت، هندلینگ، تکنولوژی و همه چیش سره. اگه می خوای یه پورشه رو با SLR مقایسه کنی کارراجی تی رو امتحان کن. گرچه از 2007 به بعد تولید نمی شه. 918 اسپایدر هم هست که خیلی گرون تر از SLR ه. M3 هم دهم کلاس اینا نیست اصلا.

12- کلا سوای براووس از ایسوس خوشم نمیاد. احساس می کنم مارتین از سر خالی نبودن عریضه این رو ساخته.

14- حتی!

18- بار اولی که دیدم، نصفه و نیمه از شبکه ی یک بود و طرفدار هیو جکمن بودم. بعد از این که فیلم رو کامل دیدم و جریان مردن زن انجیر و اینا به کریستین بیل (بوردون) تمایل پیدا کردم.

19- فکر نمی کنم. داستانش چیه؟

تا قضیه ی اون "قد" رو مشخص نکردی من بحث در مورد دورن رو ادامه نمی دم.

5. من نمی خواستم شروع کنم ردیف کردن اعداد ارقام وسط فروم، با خودت پیگیری می کنم بحث رو. (فقط به این اشاره کنم که Carrera GT همونه که Paul Walker رو کشت دیگه؟ )

12. می شه توضیح بیشتر بدی !

14. پس اونهمه علاقه چی شد ؟

18. من خودم تو اون فیلم کریستین رو بیشتر دوست داشتم ولی این روندی که تو علاقه مند شدی خیلی خوب بود.

19. نویسنده کتاب چارلی و کارخانه شکلات سازی (که دو جلد ه و فیلمش فقط جلد یک رو پوشش داده) و چندین و چند کتاب دیگه هم داره، نویسنده کودکان بوده. نوادگانش هم اکثراً هنرمندن.

می خوای یه جایزه مثل تشویقی که واسه علی (ریگار) در نظر گرفتی بهت بدم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس جا داره تشکر و قدردانی بسیاری از کاررا جی تی بشه، چون اصلا از پل وارکر و فیلماش خوشم نمیومد.

قاره به این بزرگی یه کشور توش وجود نداره. بیشترش فضای خالیه. از لحاظ جغرافیایی هم خیلی خامه. قسمت زیادیش فضای خالیه. نه شهری کوهی نه دریاچه ای نه جنگلی. از اون همه جزئیات و ریزه کاری که توی وستروس به کار رفته اصلا توی ایسوس خبری نیست.

درسته آریا رو دوست دارم، ولی اگه به خاطر الزام داستان باشه بمیره هم مشکلی نیست.

=)) می خوای یه جایزه مثل تشویقی که واسه علی (ریگار) در نظر گرفتی بهت بدم ؟

چرا؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا؟!

خب دیدی نمی شه با دلیل و مستند دورن رو تخریب کنی پیچوندی بحث رو دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار انگار خیلی عجله ای سوالاتت رو پرسیدی. سوای سوال سه که با توجه به جواب های قبلیم قطعا جواب نداره به کنار سوال دو و پنج خودت دقیقا یکیند.

سه تا سوال آخرت رو دوست داشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست دارم در سن کم بمیرم بدون این که درست و کامل مزه ی دنیا رو چشیده باشم. فصل، ساعت و محیط مهم نیست.

مرگ در تنهایی و بدون کسی در کنارم رو ترجیح می دم ولی در اون کیس دروازه ی ماه خیلی دوست دارم چند نفری هم توی اون تالار کذایی باشند، اکثرا آدم های دور و ناآشنا.

و من فکر می کردم من افسرده ام و امید به زندگیم صفره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر رابرت:

- اوا... چرا اینقدر از برق کینه داری رابرت جان؟!

- تو سری قبل سوالها یه جایزه خیلی خوب برای من در نظر گرفته بودی که یادم رفت پیگیریش کنم!! لرد استورمز اند بی زحمت.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بچه ها مگه شماها چند سالتونه؟ اغلبتون کنکوری هستید!

فکر می کردم رنج سنی بالاتر باشه. البته همه جور سن و سالی خوبه اما از بحثهایی که میشد احساس می کردم اغلب دانشجو یا فارغ التحصیل یا بالاتر هستید.

تازه دوم دبیرستانیم داریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری