رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

@کیوان

که من پیر و فرتوتم!!

حالا از آهنگش فاکتور بگیریم بقیه چیزاش کمی... خصوصا اون صحنه ای که امیلی تو آشپزخونه س و بعد داره خیال میکنه یکی داره از پله ها بالا میاد ولی درواقع هیچکس نیست و بقیه ماجرا.

یه بار به برادرم واسه تولدش کادو خریدم وقتی بهش دادم گفت تو چه قدر بدسلیقه ای و من اینو دوست ندارم و از اینجور حرفا.

خودمم موندم! آخه یکی نیست به من بگه آدم قحط بود یاد این غول بی شاخ و دم افتادی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
کیوان چرا این فایلت دانلود نمی شه؟ از این کد های امنیتی می خواد ولی فیلدش خالیه!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

والا من می زنم باید اعداد عکس رو وارد کنی که دانلودت Authorized شه و عددهاش هم معلومه و این سیستم هم چیز عجیبی نیست. کس دیگه ای هم تو دانلود مشکل داشته؟

@کیوان

که من پیر و فرتوتم!!

حالا از آهنگش فاکتور بگیریم بقیه چیزاش کمی... خصوصا اون صحنه ای که امیلی تو آشپزخونه س و بعد داره خیال میکنه یکی داره از پله ها بالا میاد ولی درواقع هیچکس نیست و بقیه ماجرا.

یه بار به برادرم واسه تولدش کادو خریدم وقتی بهش دادم گفت تو چه قدر بدسلیقه ای و من اینو دوست ندارم و از اینجور حرفا.

خودمم موندم! آخه یکی نیست به من بگه آدم قحط بود یاد این غول بی شاخ و دم افتادی!

نه، من از وقتی فهمیدم چه مسافتی رو طی می کنی واسه دانشگاه تا حدی توجیه شد برام. من خودمم مبتلا بودم به این بدبختی ولی خب باز بهتر بود وضع من.

کمی چی؟ راحت باش.

خب الزامی نداره که تو هم خوشت بیاد. امیلی که خب با اون وضعیتش توهم زدنش اشکال نداره و نینو هم قضیه رو می فهمه می یاد دیگه.

من که صرفاً جهت تقبیح علاقه ات به تارگرین ها گفتم.

حالا من با ویکتوریان مشکلی ندارم ولی اینجوری که گفتی ظاهراً باید با اینکه یادش افتادی مشکل داشته باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمی دونم چرا برا من نشون نمی ده تا حالا همچین مشکلی نداشتم. می تونی جور دیگه ای آپ کنی؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم موقع دانلود به مشکل خوردم ، البته بعد این که 30 درصد دانلود رفته بود جلو و ازم رمز میخواست . منم صبر کردم چند ساعت بعد دوباره امتحان کردم ، مشکلی نداشت این بار و کامل دانلود شد .

لیست خیلی خوبیه ، فقط گاهی این شکلی 0_0 میشم، گاهی هم یه آهنگ نوستالژی پیدا میشه ^_^ میشم .

به کیوان : تعجب کردم چون هیچ کس رو ندیده بودم این فیلم رو به صورت جدی دوست داشته باشه .

حکمت این چیه که کسایی که شیفته ماتریکسن اغلب مهندسی خوندن یا رشته ریاضی ؟! بجز ایده فیلم چیز دیگه ای براشون مهم نیست ؟!

در مورد آملی هم منم مثل استاد آمونم ، نه این که دوست نداشته باشم فیلمش رو ، اما تمام مدت پوکر فیس بودم وقتی میدیدمش . به نظرم دختره عقل درست و حسابی نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کجای سلیقه‌ی من برات عجیبه؟!

چقد طیف علایق موسیقیاییت وسیعه. خب لااقل اسم سه تا آهنگ‌و بگو که دو ماه دیگه‌م جزو علایقه‌ت باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
بجز ایده فیلم چیز دیگه ای براشون مهم نیست ؟!

ایده فیلم مهمه..ولی حرفایی که زده میشه خیلی مهم تره..جمله هایی که هر بار گوش کنی می تونی ازشون یه برداشت کنی و مهم تر از همه اصل موضوعی که تو سه قسمت سعی در بیانش داشتند..اینکه قدرت واقعی دست دولتمردان و سیاست مداران نیست..اونا کاره ای نیستن قدرت اصلی و ممتاز، گروهی هستن که کنترل تمام امور رو به طور غیرمستقیم در دست داارن و تمام ثروت دستشونه ولی مردم عادی حضورشون رو هیچ وقت حس نمی کنن ! می دونی حتی فکر کردن به این موضوع ترسناکه.. اگه بخوای خیلی درگیرش بشی آرامش زندگیت از بین میره..

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لیست خیلی خوبیه ، فقط گاهی این شکلی 0_0 میشم، گاهی هم یه آهنگ نوستالژی پیدا میشه ^_^ میشم .

به کیوان : تعجب کردم چون هیچ کس رو ندیده بودم این فیلم رو به صورت جدی دوست داشته باشه .

حکمت این چیه که کسایی که شیفته ماتریکسن اغلب مهندسی خوندن یا رشته ریاضی ؟! بجز ایده فیلم چیز دیگه ای براشون مهم نیست ؟!

در مورد آملی هم منم مثل استاد آمونم ، نه این که دوست نداشته باشم فیلمش رو ، اما تمام مدت پوکر فیس بودم وقتی میدیدمش . به نظرم دختره عقل درست و حسابی نداشت

با کدوما 0_0 می شی ؟

به نظر من که Little Miss خیلی خوب بود.

حکمتش رو که نظری ندارم ولی ایده اش خیلی خوبه، دنیا توهمی بیش نیست، همه سر کاریم، هر دفعه یکی مثل نئو انتخاب می شه و این چرخه هی تکرار می شه، آدما باید حتماً یک چنین گروه انقلابی ای داشته باشن که سیستم پابرجا بمونه (یعنی حتی انقلاب هم پیش بینی و برنامه ریزی شده است و سر کاریه) و ...

بقیه چیزاش واقعاً خوش ساخت و خوب ه ولی صرف 4 تا صحنه اکشن و فیلم برداری به نظر من شایسته توجه و علاقه نیست. ولی اگه همراه با یه مضمون جالب باشه عالی می شه.

خب کسی نمی گه املی عادی و نرمال بود که. واسه من که خیلی از صحنه هاش به یاد موندنی بود. جزئیاتش عالیه.

کجای سلیقه‌ی من برات عجیبه؟!

چقد طیف علایق موسیقیاییت وسیعه.

خب لااقل اسم سه تا آهنگ‌و بگو که دو ماه دیگه‌م جزو علایقه‌ت باشه!

برام عجیب نیست، به شدت تضاد داریم از نظر سلیقه و از اونجایی که "من خوبم" پس تو بد سلیقه می شی اونم با شدت و حدت زیاد.

(به قول خودت تو از 2 نفر خوشت می یاد من به جفتشون گیر دادم. )

دیگه کاری بود که از دستم بر می اومد. (در ضمن اون "ی" بعد قاف زیادیه )

اگه سه تا می گفتم قطعاً همواره به اون سه تا علاقه دارم ولی الزامی نداره که دو ماه بعد هم اون 3 تا به تاپ 3 راه پیدا کنن.

بجز ایده فیلم چیز دیگه ای براشون مهم نیست ؟!

ایده فیلم مهمه..ولی حرفایی که زده میشه خیلی مهم تره..جمله هایی که هر بار گوش کنی می تونی ازشون یه برداشت کنی و مهم تر از همه اصل موضوعی که تو سه قسمت سعی در بیانش داشتند..اینکه قدرت واقعی دست دولتمردان و سیاست مداران نیست..اونا کاره ای نیستن قدرت اصلی و ممتاز، گروهی هستن که کنترل تمام امور رو به طور غیرمستقیم انجام میدن و تمام ثروت دستشونه ولی مردم عادی حضورشون رو هیچ وقت حس نمی کنن ! می دونی حتی فکر کردن به این موضوع ترسناکه.. اگه بخوای خیلی درگیرش بشی آرامش زندگیت از بین میره.

آورین، آورین.

من فقط یه جمله از American Beauty نقل کنم:

Never underestimate the power of denial

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیان و جیمی توی بلاهایی که سرشون اومد مقصر نبودند؟ اجحاف در حق استارک ها تا کجا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون کیوان عزیز برای جوابایی که دادی, با جواب سوال5 شدییداً موافقم:-D

درمورد سوال 4: خوب امکان داره اول عاشق شی ولی نتونی به طرف برسی:-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تیان و جیمی توی بلاهایی که سرشون اومد مقصر نبودند؟ اجحاف در حق استارک ها تا کجا؟

ثئون بدبخت n سال بعنوان گروگان زندگی کرده (نگو شرایط زندگیش خوب بوده که مسخره است) بعد می ره خونه پدرش اون برخورد رو باهاش انجام.

کجاش خودش مقصره دقیقاً.

جیمی: اینکه ایریس با احساساتش بازی می کنه و گروگان می گیرتش تقصیر اونه؟ اینکه ادارد و امثالهم انقدر نمی فهمن که ارزش یه شهر و مردمش بیشتر از یه قسم ه تقصیر اونه؟ اینکه گیر یه روانی مثل وارگو می افته که به قطع کردن اعضای بدن شهره است تقصیر اونه ؟

اگه اینا رو نتیجه کارش با برن می دونین که من کلاً این سیستم رو قبول ندارم. ضمن اینکه یه سری هاش قبل واقعه برن اتفاق افتاده.

ممنون کیوان عزیز برای جوابایی که دادی, با جواب سوال5 شدییداً موافقم:-D

درمورد سوال 4: خوب امکان داره اول عاشق شی ولی نتونی به طرف برسی:-?

باز هم خواهش می شود.

خب پس اونور هم الزامی نداره عاشق بشم دیگه.

باز ترجیح می دم عاشق شم و نرسم تا اینکه تو یه رابطه باشم و طرفم رو دوست نداشته باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا جیمیو که نمیدونم, ولی فک کنم منظور کیوان از بی تقصیری تیان درموضوع بزرگ شدنش پیش استارک ها و سرزنش هایی که بخاطرش میشد بود:-D

البته اگه منظور کیوان شکنجه شدنش به دست رمسی اسنو باشه که به نظر من مقصر خود تیان بود, چون خودسرانه به وینترفل حمله کرد قطعا یه واکنشی باید میدید دیگه:-D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وضع زندگیش که خوب بود. بعد این که آدم با اولین برخورد با مشکل (برخورد با پدرش) کلا خودش رو ببازه یعنی ضعیفه دیگه. ادارد هم می تونست مثل رمسی با تیان برخورد کنه، تیان خودش هم این رو خوب می دونست، ولی عوضش سعی کرده بود مثل پسراش تیان رو بزرگ کنه. راب به تیان به عنوان برادرش نگاه می کرد و مثل برادرش بهش اعتماد داشت. عوضش تیان چی کار کرد؟ مثل یه عوضی به اعتمادش خیانت کرد. اگه زندگیش خیلی بد بوده و استارک ها دشمنش چه حقی داشته که حس برادری راب رو برانگیزه.

جیمی همون قدر تو نشناختن ذات سرسی مقصره که سانسا تو نشناختن ذات جافری. تازه مال جیمی که بدتره، با سرسی بزرگ شده و نحوه ی برخورد سرسی با خدمتکار ها و تیریون رو می بینه و ذات بد سرسی رو می شناسه. بعد ایریس با احساسات جیمی بازی کرده و تقصیر جیمی نیست، اون وقت سرسی که با احساسات سانسا بازی می کنه تقصیر سانساست. تا اینجاش که وضعشون مثل همه. بعد کشتن ایریس بعد از کشتن دستش (پایرومنسر) ضرورتی نداشته. پایرومنسر رو کشت و شهر رو حفظ کرد، کشتن ایریس فقط برای سلب مسئولیت از خودش بوده. همون پایرومنسر رو هم می تونست دست و پاش رو ببنده و بیندازتش یه گوشه و دیزآرم ش کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سرعت جواب دادن کیوان سه تا حالت میتونه داشته باشه.

الف: بیکار شده چند روزه واسه همین وقت زیادی داره.

ب: حس مسوولیت بالایی داره واسه همین سریع جواب میده.

ج: هیچکدام یا هردو.

پانشی با این سرعتت امروز نفر بعدی رو اعلام کنی! صبر داشته باش تا فردا منم سوالامو بذارم بعدش اعلام کن.

@کینگ:

جیمی از اون دسته آدمایی که هرچی به فکرشون میرسه رو سریع عملی میکنن. تو اون شرایط هم دیگه وقت فکر کردن نداشته چون هر ثانیه حیاتی بوده. حالا درسته کشتن ایریس لازم نبود اما اون کیمیاگر رو دیگه باید یا بی هوش میکرد یا میکشت.

حالا شما با نحوه مرگ ایریس مشکلی داری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این سرعت جواب دادن کیوان سه تا حالت میتونه داشته باشه.

الف: بیکاره شده چند روزه واسه همین وقت زیادی داره.

ب: حس مسوولیت بالایی داره واسه همین سریع جواب میده.

ج: هیچکدام یا هردو.

پانشی با این سرعتت امروز نفر بعدی رو اعلام کنی! صبر داشته باش تا فردا منم سوالامو بذارم بعدش اعلام کن.

@کینگ:

جیمی از اون دسته آدمایی که هرچی به فکرشون میرسه رو سریع عملی میکنن. تو اون شرایط هم دیگه وقت فکر کردن نداشته چون هر ثانیه حیاتی بوده. حالا درسته کشتن ایریس لازم نبود اما اون کیمیاگر رو دیگه باید یا بی هوش میکرد یا میکشت.

حالا شما با مرگ ایریس مشکل داری؟

آره مشکل دارم. ایریس باید ثابت می کرد که آتیش قهرمانشه.

وقت زیادی برای فکر کردن بوده. پایرومنسر اون ور شهر بوده ایریس توی ردکیپ. کم کم نیم ساعتی رو وقت داشته. به نظرم ایریس رو به خاطر این کشته که بعدا مجبور نشه به خاطرش جلوی پدرش شمشیر بکشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در اون صورت شما هم میشدی شاه استخوان های سوخته و گوشت های پخته.

اگه اون کیمیاگر رو نمیکشت که اون طرف دستور ایریس رو انجام میداد، اگه بیهوشش میکرد ممکن بود دوباره به هوش میومد و بازم دستور ایریس رو انجام میداد و اگه هم می خواست دستگیرش کنه اولین سوال که پیش میومد این بود که چطوری دستگیرش کنه و بعد از اون اینکه باهاش چیکار کنه و درآخر هم این سوال پیش میومد که اگه بقیه میومدن میدیدن اون دست رو اسیر کرده احیانا این فکر رو هم نمیکردن که جیمی ممکنه خیانتکار باشه و میکشتنش و در نهایت روزارت شهر رو آتیش میزد. تازه اگه هم میخواست روزارت رو اسیر کنه یه چیزی نزدیک دوبرابر زمان بیشتر از کشتنش از دست میداد. خب خیلی راحت زد کشتش دیگه.

اون بخش کشتن ایریس رو هم منم موافقم که بی عقلی کامل بود اما شاید طبق گفته شما نمی خواسته پدرش رو بکشه شاید هم میخواسته انتقام بگیره.

ببینید کارم به کجا رسیده که دارم از قاتلای نوه ی برادر عزیزم دفاع میکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در اون صورت شما هم میشدی شاه استخوان های سوخته و گوشت های پخته.

اگه اون کیمیاگر رو نمیکشت که اون طرف دستور ایریس رو انجام میداد، اگه بیهوشش میکرد ممکن بود دوباره به هوش میومد و بازم دستور ایریس رو انجام میداد و اگه هم می خواست دستگیرش کنه اولین سوال که پیش میومد این بود که چطوری دستگیرش کنه و بعد از اون اینکه باهاش چیکار کنه و درآخر هم این سوال پیش میومد که اگه بقیه میومدن میدیدن اون دست رو اسیر کرده احیانا این فکر رو هم نمیکردن که جیمی ممکنه خیانتکار باشه و میکشتنش و در نهایت روزارت شهر رو آتیش میزد. تازه اگه هم میخواست روزارت رو اسیر کنه یه چیزی نزدیک دوبرابر زمان بیشتر از کشتنش از دست میداد. خب خیلی راحت زد کشتش دیگه.

اون بخش کشتن ایریس رو هم منم موافقم که بی عقلی کامل بود اما شاید طبق گفته شما نمی خواسته پدرش رو بکشه شاید هم میخواسته انتقام بگیره.

ببینید کارم به کجا رسیده که دارم از قاتلای نوه ی برادر عزیزم دفاع میکنم!

ما ثابت کردیم پادشاهی برامون مهم نیست. البته منظور من این نبود. منظورم اینه که میومدن و ایریس رو می گرفتن و می گفتن تو ادعا کردی آتیش قهرمانته، حالا ما می سوزونیمت ببینم این قهرمانت چقدر بهت رحم می کنه.

استاد خیلی اوضاع رو پیچیده فرض می کنین. جیمی مطمئنا به راحتی می تونسته دست و پای طرف رو ببنده و یه جایی مخفیش کنه. ضمن این که بحث اصلا کشتن یا نکشتن پایرومنسر نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه پست ها خیلی زیاد شد حال نقل قول کردن ندارم.

من باب قضیه ثئون: ثئون وقتی راب فرستادش قصد داشت خیانت کنه؟ فکر کن پدری که باعث شده تو رو گروگان ببرن بعد بیاد بهت خرده بگیره که تو رسم و رسوم اونا رو انجام می دی آیرن پرایس حالیت نمی شه و ...

خب هر چی باشه پدرشه و خاندان و خانواده اش اند. حمله به وینترفل فقط برای اثبات خودش به پدرش و بقیه بود.

و اما جیمی: رابطه جیمی و سرسی چه ربطی به بحث ما داشت؟ اگه من می گفتم "سرسی باهاش اینجوری می کنه تقصیر اونه؟" حرفت درست بود.

با اینکه حرفت راجع به جیمی سرسی ربطی به بحث نداره ولی بذار مقایسه این با سانسا و سرسی رو جواب بدم. که مشخص شه چرا می گم سانسا چشمش کور.

سانسا خودش رو سر آریا و نایمریا ثابت کرد. فکر کن بری پدرت رو به سرسی بفروشی. اصلاً کسی توقع نداره سانسا سرسی رو بشناسه ولی اینا خواهر و پدرتن آخه. وقتی خانواده ات رو اینجوری داغون می کنی پس وقتی حامی ای نداری و شکنجه ات می کنن چشمت کور.

کشتن پایرومنسر که خودتم می دونی داری الکی بحث می کنی روش.

ایریس بعدش دنبال یکی دیگه می گشت که به اون بگه شهر رو بفرست رو هوا، فکر می کنی اگه ایریس رو نمی کشت و چند نفر می یومدن ایریس بهشون دستور می داد بکشنش چی می شد؟

اصلاً در حق ایریس لطف کرده، چون اگه طبق چیزی که می گی مثلاً یه جا زندانیش می کرد می افتاد دست تو و سر کارش با وایلد فایر بود.

@استاد:

چرا با سریع خوندن جواب دادن من سعی در توجیه تاخیرات خودت داری؟

هر چند که من بعید می دونم فردای تو فردای ما باشه ولی چشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل تیان توهم خودش بود. با رویا و فانتزی رفت پیش پدرش و وقتی بیلون توهماتش رو خراب کرد خودش رو باخت. اینه که می گم آدم ضعیفیه. بعد تیان مشکلش با باباش بود، چرا به راب خیانت کرد؟ خودش رو می خواست ثابت کنه می رفت جزیره ی خرس رو می گرفت.

جیمی و سرسی رو با سانسا و سرسی مقایسه نکردم، با سانسا و جافری مقایسه کردم. جفتشون عاشق آدمایی بی ارزشی شدند و بیش از حد برای اونا مایه گذاشتند و هر چی هم بعدا سرشون اومد سر همین مایه گذاشتن زیادیشون بود. جایی که گفتی ایریس از احساسات جیمی سو استفاده کرد، گفتم سرسی هم از احساسات سانسا سو استفاده کرد. نه ایریس دوست تایوین بود و نه سرسی دوست ادارد ولی جیمی و سانسا جفتشون به خاطر توهمشون زدند خونواده شون رو خراب کردند. بعد اون ماجرای نایمریا سانسا تلاش کرد بی طرف بمونه گرچه تلاشش خیلی خام و بی فایده بود و همه فهمیدند داره دروغ می گه.

ایریس که خبر نداشت پایرومنسر رو کشته، یه سری دستورات چرند می داد. جیمی می تونست ایریس رو برداره و از یه چاله چوله ای فراریش بده یا حداقل در حال تلاش برای نجات شاهش بمیره، بهترین کاری که از یه رداطلایی بر میومد، کاری که احتمالا آرتور داین یا باریستان سلمی انجام می دادند.

رابرت که اون کار رو با ایریس نمی کرد. جنایت رو با جنایت جواب نمی داد. گرچه وقتی ایریس ادعا کرد آتیش قهرمان خاندانشه، واقعا حقش بوده که قهرمان خاندانش رو به جونش بندازند.

پ.ن: با این که به ظاهر بی ربطه، ولی همین الان دوباره و با شدت بیشتر به این نتیجه رسیدم که منطق دنریس چقدر تناقض داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا یکی بیاد این بحث های ما رو از اینجا برداره ببره تو یه تاپیک دیگه.

والا چیزایی(بدبختی های جیمی) که من برشمردم ربطی به سرسی نداشت.

می دونی فرقش چیه؟ جیمی نرفت پیش ایریس بگه تو رو خدا بیا منو عضو کینگز گارد کن بابام می خواد منو وارث راک کنه و مجبورم کنه با کسی ازدواج کنم.

آخ که من چقدر دلم می خواست سانسا با جافری ازدواج کنه تحت تاثیر سرسی و جافری باشه یه مدت بعد کتلین و ادارد رو ببینم.

When I came on Rossart, he was dressed as a common man-at-arms, hurrying to a postern gate. I slew him first. Then I slew Aerys, before he could find someone else to carry his message to the pyromancers.”

دلیل جیمی مشخص ه، حالا تو معتقدی در هر صورت آدم باید قسمش رو حفظ کنه که در تضاد ه با نظر من. شاهش ؟!!!!!!!!!

ضمن اینکه رداطلایی ؟!!!!

آره، رابرت که می یومد اون ناخن های ایریس رو ماچ می کرد می گفت طی شورش من اذیت که نشدی قربونت برم، شاه من.

من خیلی موشکافانه ربط اون نتیجه گیریت رو ریشه یابی کردم.

چون تو چند پست اخیر با منطق دنریسی بحث کردی قشنگ پی بردی که چه مضحکه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه تیان هر چه قدر هم در نظر پدرش بی لیاقت بود نباید اونجوری باهاش برخورد میشد. بیلون یه جوری با تیان برخورد کرد که انگار تیان مسوول مرگ برادراش و گروگان شدن و شکست پدرشه. بدبخت هیچکاره بود اما به همه کاری متهم شد.

از نظر من یکی از بدترین کارای جیمی کشتن ایریس بود چون هم باعث شد خودش بخاطر مرگ یه آدم بی ارزش سرزنش بشه هم کار خوبش دیده نشه و هم اینکه ایریس رو خیلی راحت و بدون درد کشت. حقش بود دست رابرت میوفتاد و تو آتش وحشی میسوخت نه اونقدر راحت.

@کیوان

که من تاخیر دارم!!!

استاد آمون نیستم اگه نسوزونمت و همین فردا هم اینکار رو نکنم!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخه تیان هر چه قدر هم در نظر پدرش بی لیاقت بود نباید اونجوری باهاش برخورد میشد. بیلون یه جوری با تیان برخورد کرد که انگار تیان مسوول مرگ برادراش و گروگان شدن و شکست پدرشه. بدبخت هیچکاره بود اما به همه کاری متهم شد.

از نظر من یکی از بدترین کارای جیمی کشتن ایریس بود چون هم باعث شد خودش بخاطر مرگ یه آدم بی ارزش سرزنش بشه هم کار خوبش دیده نشه و هم اینکه ایریس رو خیلی راحت و بدون درد کشت. حقش بود دست رابرت میوفتاد و تو آتش وحشی میسوخت نه اونقدر راحت.

@کیوان

که من تاخیر دارم!!!

استاد آمون نیستم اگه نسوزونمت و همین فردا هم اینکار رو نکنم!!!

استاد سر ثئون داری یه کاری می کنی من اعتراف کنم بدسلیقه رو ناجوانمردانه گفتما.

خب دیر جواب دادی و تاخیر داشتی دیگه عزیز من. وقتی بوده بگم نبوده ؟!

دورنیش رو از آفتاب می ترسونین ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما دفاع از حق رو به پای بد سلیقگی گذاشتی پس صدالبته ناجوانمردانه بود.

دورنیش رو دارم از وایلدفایر و خشم اژدها میترسونم نه آفتابی که بالاخره روزی برای همیشه غروب میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شما دفاع از حق رو به پای بد سلیقگی گذاشتی پس صدالبته ناجوانمردانه بود.

دورنیش رو دارم از وایلدفایر و خشم اژدها میترسونم نه آفتابی که بالاخره روزی برای همیشه غروب میکنه.

اگه حق اونه بذار من همون ناجوانمرد و رویگردان از حق و حقیقت باشم.

اوه اوه اوه، الان من درست متوجه شدم که اژدها و وایلد فایر رو ورای خورشید دونستی؟

ما را از خشم اژدها هم باکی نیست.

لازمه مکالمه Princess Mariya و Rhaenys رو یاد آوری کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همیشه در حق خاندان مظلوم من ظلم شده حالا ظلم یه دورنیش زاده هم روش. ما صبوریم. صبر میکنیم. روز انتقام ما می رسد...

زمانی که شبی که انتهایی ندارد فرا می رسد خورشید میمیرد و تنها آتش وحشی و آتش اژدها راه نجات مردم و بازگرداندن سحر و خورشید است.

لازمه پشیمانی و اتحاد دوباره شما را آن هم به شرط یک ازدواج و ملکه شدن خواهر شاهزاده تان و چسباندن همیشگی خودتان به ما را یاد آور شوم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری