رفتن به مطلب
ریگار

بحث پیرامون محاکمه هایی از یخ و آتش (صندلی داغ )

Recommended Posts

کاملا موافقم. من از همین شنبه امتحانام شروع میشه و احتمالا تا آخر دی خیلی نمی تونم بیام تو سایت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دیگه این نون قرض دادن ریگار و سامیانو داره حال منو بد می کنه.

حسادت در این پُست داره موج میزنه

این مراتب احترام رو من نسبت به استاد آمون، کیوان و مانوئل هم دارم و اسمش رو نون قرض دادن نمیزارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دیگه این نون قرض دادن ریگار و سامیانو داره حال منو بد می کنه.

حسادت در این پُست داره موج میزنه

این مراتب احترام رو من نسبت به استاد آمون، کیوان و مانوئل هم دارم و اسمش رو نون قرض دادن نمیزارم

آخه به چی حسادت کنم! این پاچه خواریا در ذات لنیستراست. همین مراتب به قول خودت احترامو نسبت به رنلی عزیزمون هم داشتی که این عزیز بلاخره اون ذات خبیث و لنیستریتو شناخت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه به چی حسادت کنم! این پاچه خواریا در ذات لنیستراست. همین مراتب به قول خودت احترامو نسبت به رنلی عزیزمون هم داشتی که این عزیز بلاخره اون ذات خبیث و لنیستریتو شناخت.

اوه اوه خوب شد گفتی رنلی عزیز و S.i.S رو فراموش کرده بودم که به خاطر این غفلت ازشون عذر میخوام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به وینترفل:

کی گفته من هیچ کی رو نمی شناسم توی آردا. جورامون رو که همون روزی که اومدم توی این سایت اکانتش رو شناختم. با یه سرچ توی آردا هم یه چند نفری رو شناختم. نشانه هم این که همین الان که ریگار داره اینجا محاکمه می شه یه بنده ی خدایی هم تویآردا نشسته روی صندلی داغ.

به تالیسا:

شما خودت رو ناراحت نکن، به آواتار این سام نگاه نکن تیریون بی چاره است، سر سامیانو تلفیق نا همگون و ملغمه ای از لیتل فینگر، استاد پایسل و والدر فریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا منم تو اردا هستم ولی فعالیت ندارم

به کینگ رابرت : استاد پایسل رو خوب اومدی

به ریگار : ریگار جان ممنون از جواب های خوبت و وقتی که گذاشتی  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به وینترفل:

کی گفته من هیچ کی رو نمی شناسم توی آردا. جورامون رو که همون روزی که اومدم توی این سایت اکانتش رو شناختم. با یه سرچ توی آردا هم یه چند نفری رو شناختم. نشانه هم این که همین الان که ریگار داره اینجا محاکمه می شه یه بنده ی خدایی هم تویآردا نشسته روی صندلی داغ.

پس خودت آمار رو داری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سر سامیانو تلفیق نا همگون و ملغمه ای از لیتل فینگر، استاد پایسل و والدر فریه.

تمام این افراد تا اینجا زندن و شما مرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان خون داره خون من رو میخوره ! تمام سوال های تالیسا رو جواب دادم و همشون پرید !

کلی وقت گذاشته بودم روشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الان خون داره خون من رو میخوره ! تمام سوال های تالیسا رو جواب دادم و همشون پرید !

این نفرین استارکاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این بهانه ها مورد قبول واقع نمیشه، زودتر جوابارو بذار تا عصبانی نشدیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار تمارض کارت داره.

به کینگ رابرت : استاد پایسل رو خوب اومدی

خودم که فکر می کنم والدر فری رو بهتر اومدم. لیتل فینگر رو به خاطر مکرش گفتم، پایسل رو به خاطر پاچه خاری، والدر رو از سر حرص گفتم.

تمام این افراد تا اینجا زندن و شما مرده

اشکالی نداره، ما حرف خودمون رو زدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

6- مشتق ln X؟ چی هست ؟

این دیگه ساده ترین سوال ممکن بود تو مگه تو دبیرستان ریاضی نداشتی؟ باید به حال سیستم آموزشی این مملکت گریست

8- قوانین کیرشهف رو بیان کن. وات ؟!

11- تئوری تصمیم بیز رو تو یه خط توضیح بده. این سوال های شرک آمیز چیه ؟! :دی

به خودت زحمت ندادی لااقل یه سرچ تو ویکی پدیا کنی! اینا رو نپرسیدم که این جوابا رو بگیرم. خواستم بری بگردی، به سوادت اضافه بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سامیانو: تبعید میشه به های گاردن و مجبوره با صد تا دوشیزه ازدواج کنه و روزی حداقل سه لیتر نوشیدنی حرام بنوشه

دقیقاً کی قصد دارین منو تبعید کنین!!؟ میخوام وسایلمو جمع کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به تالیسا : والا هیچی یادم نمیاد خب ! فکر کنم چنین چیزایی نداشتیم :دی من با خلوص نیت جواب دادم . تقلب هم حاضر نیستم بکنم .

سامیانو : در اسرع وقت ! شما اصلا نباید آب خوش از گلوت پایین بره ! فقط مسکرات اعلای های گاردن مناسب دستگاه گوارش شماست ! :دی

به رنلی : خیلی نامردی ! این کار درست نیست . سوال رو باید خودت طرح کنی

به برندون :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
با عرض سلام و درود

سوالهای من در حال طرح شدن هستند.ایشالا فردا میذارمشون رو سایت!

به به .... برندون عزیز. بیصبرانه منتظر بودم که سوالاتو ببینم. خیلی دوست دارم که بچه های دیگه هم سوالای نفس گیر شما رو تجربه کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار جان دیگه کم کم وقتشه نفر بعدی رو انتخاب کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@سر سامیانو: خودت می دونی براستارکا تو این فروم زیادن. این توطئه های شوم اینجا جایگاهی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
@سر سامیانو: خودت می دونی براستارکا تو این فروم زیادن. این توطئه های شوم اینجا جایگاهی نداره.

تارگرین ها همیشه مظلوم واقع شدن این هم مهر تایید دیگری بر ظلم و ستم هاییِ که براستارک ها به تارگرین های مظلوم روا میدارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تارگرین ها همیشه مظلوم واقع شدن این هم مهر تایید دیگری بر ظلم و ستم هاییِ که براستارک ها به تارگرین های مظلوم روا میدارن

بـــــــله. ما موجودات ظالم و ستمگری هستیم. حالا که چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سامیانو بعد این که من پاشدم یکی دو ماه تعطیلی داریم تو برنامه صندلی . هم بچه ها به درس و مشق برسن هم صندلی یه استراحتی بکنه تا به خاطر دمای زیاد شکل و فرمش رو از دست نده . بعد ایشالا یه نفر رو انتخاب میکنم تا حسابی کبابش کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سامیانو بعد این که من پاشدم یکی دو ماه تعطیلی داریم تو برنامه صندلی . هم بچه ها به درس و مشق برسن هم صندلی یه استراحتی بکنه تا به خاطر دمای زیاد شکل و فرمش رو از دست نده . بعد ایشالا یه نفر رو انتخاب میکنم تا حسابی کبابش کنیم

کجا با این عجله، اتفاقا من می خواستم پیشنهاد بدم تا زمانی که امتحانات تموم بشه شما روی صندلی بمونی. نمی شه که صندلی خالی بمونه.

وظیفه ی نطق کشیدن ازت هم میفته گردن من بیچاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به حق هفت جهنم !

این سوالا از کجا اومده !؟ -_- نمیشد اینا رو رو در رو ازم بپرسی برندون ؟! -_- آخه اینجا تو جمع ؟!

والا اگه من این سوالا رو میخواستم از کسی بپرسم خودم سرخ میشدم . بینوا خودم که الان باید جواب بدمشون . سر تالیسا امیدوارم با کرستر و والدر فری محشور(!) بشی که صندلی رو انداختی تو کاسم !

سوال 23 رو اصلاح کن برندون لطفا، من این آهنگ فاخر رو شنیدم و بهش 5 از 5 ستاره دادم و میدونم واسه کیه ! کلینت بزرگوار !

به سر رابرت : من برای جواب دادن سری دوم سوالات رنلی کابوس میبینم . احتمالا به خاطر سوالات برندون سکته خواهم کرد . با این سوالات دیگه چیزی از من باقی نمیمونه . خیالت راحت ! ضمنا سلام من رو به بانوی ایری برسون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری