رفتن به مطلب
ریگار

نظرسنجی 15:به فرهنگ و تمدن کدام یک از اقوام بیش از سایرین...

Recommended Posts

خوب این حرفهای شما جای بحث داره

به جز روینارها توی باقی فرهنگ ها حق وراثت خون برای دختر ها قائل نمیشن و نژادشون از طریق فرزندان مذکر ادامه پیدا میکنه پس این حرف دختر آرگیلا و باقی ماجرا ادعایی پوچ و تو خالیه خودتون هم خوب میدونید

با توجه به گفته بالا و داستان بائل شاعر خون پاک استارک ها زیر سوالِ، چون پسر بائل ادامه دهنده خط خونی استارک ها بوده

از طرفی اگه حرف های شما رو بخوایم قبول کنیم پس لنیستر ها هم نسلشون به نخستین انسان ها میرسه

سر سامیانو برو یه نگاه به رئیس های خاندان ها تو دوره ی حاضر کن. از هر ده تا شاید دو تاشون زنند. به هر حال با وجود همه ی تقدماتی که مرد ها دارند، همیشه امکان داره که وارث مردی به وجود نیاد یا تمام وارثین مرد بمیرند. در اون صورت اون خاندان منقرض می شه؟ من فکر نمی کنم چون در این صورت یک نسل دیگه یک پنجم از خاندان های وستروس کاسته می شه (عوض می شه) و اگه هر نسل بخواد این جوری باشه این دوام چند هزار ساله ی برای هیچ کدوم از خاندان ها ممکن نیست. و خاندانی مثل ارن باید 10 بار منقرض بشه.

به نظر من یک نفر وقتی از طرف مادری لرد می شه نام خاندان مادریش رو می گیره.

مثل هارولد هاردینگ. الان فامیلش هاردینگه ولی اگه قراره وارث ایری بشه احتمالا اسمش رو به هارولد ارن تغییر می دن.

در مورد داستان بائل هم خود شما بهتر از من می دونی که این داستان قلابیه.

و در مورد لنیستر ها دوره ی قهرمان ها یه بازه ی چند هزار ساله بوده، و وسطاش آندال ها هجوم آوردند وستروس. دارن همدوره ی برندون بوده. این رو ما می دونیم. ولی دوره ی تاریخی لن دقیق مشخص نیست. احتمالا لن 6000 سال قبل و موقع تهاجم آندال ها آندالی بوده که کسترلی های فرست من رو با زیرکی از راک انداخته بیرون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد هم دوره بودن دارن و برندون شبه وجود داره، احتمال داده میشه که برندون معمار کمک کرده باشه ولی این احتمال قطعی نیست.

در مورد لن هم درسته که دقیق مشخص نیست ولی توی ویکی ذکر شده پیش از حمله آندال ها پس توی دوره فرست من ها بوده در این صورت لن یا باید فرست من باشه یا از فرزندان جنگل

در مورد فِیک بودن داستان بائل هم من هیچی نمیدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در مورد هم دوره بودن دارن و برندون شبه وجود داره، احتمال داده میشه که برندون معمار کمک کرده باشه ولی این احتمال قطعی نیست.

در مورد لن هم درسته که دقیق مشخص نیست ولی توی ویکی ذکر شده پیش از حمله آندال ها پس توی دوره فرست من ها بوده در این صورت لن یا باید فرست من باشه یا از فرزندان جنگل

در مورد فِیک بودن داستان بائل هم من هیچی نمیدونم

حتی اگه برندون هم به دارن کمک نکرده، دارن باید تو دوره ی برندون یا دوره ای نزدیک به برندون حضور داشته باشه. نمی شه پذیرفت که اختلاف زمانیشون 2000 سال یا بیشتر باشه. اصلا راه نداره. ضمن این که خدایان استورم کینگ ها و استورم لرد ها با خدایان آندال ها تفاوت آشکاری دارند. خدای طوفان هم احتمالا خدا یا یکی از خدایان باستانی فرست من ها پیش از گرایششون به خدایان فرزندان جنگل بوده.

خب اگه لنیستر ها و دارندون ها هر دو فرست من بودند چرا هیچ جا اشاره ای به این قضیه نمی شه؟

در مورد قسمت آخر هم باید بگم ای لنیستر مزدور مزور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اگه لنیستر ها و دارندون ها هر دو فرست من بودند چرا هیچ جا اشاره ای به این قضیه نمی شه؟

چون از طریق مونث هاشون به فرست من ها میرسن نه از طریق مذکر ها

بعد هم الان یه سوال واسه من پیش اومد، مگه آندال ها پادشاهی های جنوب رو فتح نمیکنن!؟

پس چجوری دارندون ها و لنیستر ها که نسلشون به قبل از تهاجم آندال ها میرسه، نسلشون و حکومتشون بعد از فتح آندال ها هم ادامه پیدا کرده!؟

یا مثلاً دورنیش ها تکلیفشون چیه!؟ ترکیبی از آندال ها و روینارهان!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون از طریق مونث هاشون به فرست من ها میرسن نه از طریق مذکر ها

بعد هم الان یه سوال واسه من پیش اومد، مگه آندال ها پادشاهی های جنوب رو فتح نمیکنن!؟

پس چجوری دارندون ها و لنیستر ها که نسلشون به قبل از تهاجم آندال ها میرسه، نسلشون و حکومتشون بعد از فتح آندال ها هم ادامه پیدا کرده!؟

یا مثلاً دورنیش ها تکلیفشون چیه!؟ ترکیبی از آندال ها و روینارهان!؟

من در مورد خاندان های تاور می دونم که این ها موقع تهاجم آندال ها با تازه واردین مصالحه می کنند و خدایانشون رو عوض می کنند و این طوری به بقاشون ادامه می دن. شاید لنیسترا و دارندون ها هم همین روش رو پیش گرفته بودند. رو این حساب شاید این چند تا خاندان همشون فرست من باشند ولی برای این که بتونند از خودشون در برابر مهاجمین دفاع کنند، خودشون رو همرنگ جماعت کردند و خدایانشون رو عوض کردند و از بعد یک مدت به خودشون گفتند آندال. بعد از یه مدت هم دیگه خودشون هم باورشون شده آندالند.

جالب اینجاست که توی دنیای واقعی هم همچین چیزی رو داریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من در مورد خاندان های تاور می دونم که این ها موقع تهاجم آندال ها با تازه واردین مصالحه می کنند و خدایانشون رو عوض می کنند و این طوری به بقاشون ادامه می دن. شاید لنیسترا و دارندون ها هم همین روش رو پیش گرفته بودند. رو این حساب شاید این چند تا خاندان همشون فرست من باشند ولی برای این که بتونند از خودشون در برابر مهاجمین دفاع کنند، خودشون رو همرنگ جماعت کردند و خدایانشون رو عوض کردند و از بعد یک مدت به خودشون گفتند آندال. بعد از یه مدت هم دیگه خودشون هم باورشون شده آندالند.

جالب اینجاست که توی دنیای واقعی هم همچین چیزی رو داریم.

در این صورت آندال های واقعی رو فقط توی ویل میشه پیدا کرد باقی هم کلاً توهم آندال بودن زدن

یعنی عاشق های تاورهام، فرق نمیکنه کی بهشون حمله کنه کلاً اهل مصالحه ان

آندال ها اومدن باهاشون صلح کردن بعد ایگان اومد با اونم صلح کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نتیجه این نظرسنجی چرا اینجوری شد؟

والریا با وجود اون رسم عجیب و غریبش اول و از این عجیب تر جایگاه دوتراکی هاست که با دوازده رای بعد از والریا و فرزندان جنگل و نخستین انسان ها تو جایگاه چهارمه!!!!!!

یعنی از اندال ها و روینار ها و مردم شهر های آزاد و بقیه بالاتره!!!!!

عجبا!!!!حیرتا!!!!

دیگه دوتراکی ها هم رسم و رسوم دارن!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو این نظر سنجی تعداد افراد شرکت کننده کمتره. برا همینم نمیشه خیلی بهش اتکا کرد. الان دورن و روینیش با اختلاف دو رای دو پله پایینتر از دوتراک هاست. نظر سنجی که دو رای این همه تاثیر داشته باشه، مورد اعتماد نیست و فک می کنم بخاطر دیماه و فصل امتحانات باشه که انقد استقبال از نظرسنجی کم شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی بیاد واسه من توضیح بده آخه چرا دوتراک ها پونزده تا رای اوردن؟!!!!!!

آخه ملاک کسایی که به این وحشی ها رای دادن چی بوده؟؟؟؟ بیاید واسه من توضیح بدید شاید منم تو نظرم یه تغییری بوجود اوردم!!!

آخه چرا؟؟؟؟!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یکی بیاد واسه من توضیح بده آخه چرا دوتراک ها پونزده تا رای اوردن؟!!!!!!

آخه ملاک کسایی که به این وحشی ها رای دادن چی بوده؟؟؟؟ بیاید واسه من توضیح بدید شاید منم تو نظرم یه تغییری بوجود اوردم!!!

آخه چرا؟؟؟؟!!!!

والا چی بگم استاد ما هم متعجبیم 

یعنی فرهنگ دوتراکی ها از روینار ها و اندال ها بیشتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری