رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

@حمید:

اصن فرض کنیم تیرین با دنریس در آینده متحد شن، اگه تو آینده باشه هیزدار چی می گه اون وسط بعد اون داستان ها؟! احتمالاً همین وقایع کتاب رو دستکاری کردن.

اسپویل نیست به احتمال خیلی زیاد

من که جدیدا به شدت طرفدار تحریف شدم. بذار اصن یه چیز دیگه رو نشون بدن، اثری هم از کتاب درش نباشه.

راجع به کتاب 6 هم، ناشر مارتین تو انگلیس آب پاکی رو ریخت رو دست خواننده ها که تو 2014 منتشر نخواهد شد.

آدم باید خودش رو قرنطینه کنه اگه می خواد بی اسپویل 6 رو بخونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کیوان:

راست میگی! چه بهتر!

با اینم موافقم! الان ترجیح میدم فصل های بعدی سریال فقط اسم کاراکترا مشابه کتاب باشه!

2014 که معلوم بود منتشر نمیشه! حرفی از 2015 نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » پنج شنبه آبان 1, 93 4:03 pm[/url]"]کیوان:

راست میگی! چه بهتر!

با اینم موافقم! الان ترجیح میدم فصل های بعدی سریال فقط اسم کاراکترا مشابه کتاب باشه!

2014 که معلوم بود منتشر نمیشه! حرفی از 2015 نیست؟

نه 2015 فقط کتاب old venus رو برای انتشار زده!

فکر کنم حالا حالاها باید تو خماریش بمونیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@حمید:

یه شایعه ای شده بود که 2014.

ناشرش اومد گفت من که در جریان نیستم قراره 2014 چاپ شه.

@نگار:

اینکه از الان نزدن 2015 چاپ میشه دلیل بر عدم چاپ شدنش نیست.

نمیخوان تاریخ بدن اگر احیاناً نشد.

ولی فعلاً دلمون باید به AWOIAF خوش باشه.

هر چند این کتابا بیشتر آدم رو می برن تو اون دنیا و انتظار کتاب بعدی رو سخت تر می کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدایی داستان سریال از کتاب + تعداد بالای شخصیت ها = از دست دادن تعداد زیاد طرفدارها و دلخوش کردن همیشگی به جوایز فنی.

اصلا جالب نمیشه که داستان سریال و کتاب با هم متفاوت باشه. سریال های زیادی بودن که تغییر داستان اصلیشون باعث وحشتناک شدن داستان سریال شده.

از این گذشته، من لذت دیدن شکه شدن سریال بین ها رو با نبودن یکسری از شخصیت ها از دست دادم! این قسمتش خیلی بده. خصوصا اینکه دیگه نمیتونم قیافه همه چیز دان ها و مرموز رو به خودم بگیرم! و جمله ی معروف سرسی رو با یه پوزخند بگم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان پریشب خواب مارتینو دیدم.

از هیجان داشتم می مردم انقده خوشحال بودم...

شروع کردم با مارتین به انگلیسی حرفیدن وگفتم مارتین تروخدا چندتا سوال ازت می پرسم بهم جواب بده

اونم گفت تا ببینم

اولین سوالم این بود گفتم مارتین کسی از شخصیتای کتاب به سوتوریوس و اولتوس میره؟

اونم گفت آره ممکنه به اولتوس برن منم گفتم دنی دنی....

بعدش بهش گفتم راستی مارتین خوب تو کتابت از سمبل گرایی استفاده میکنی مثلا همین آشایی اونم گفت درسته..

بعدش میخواستم بازم سوال بپرسم که بازاز خواب پریدم....

این خواب کاملا واقعیه حالا تعبیرش چیه خدا میدونه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنیایی فیلم و سریال تا سال 2020 همگی تحت شعاع جنگ بزرگ دی سی و مارول قرار میگیره اینقدری که این دو دنیا دارن برای شش سال آینده برنامه ریزی میکنن باعث میشه خیلی از ببینده های ثابت تلویزیونی و سینمایی از تب و تاب دیدن و منتظر موندن برای عنوان های دیگه بیفتن.از سال 2016 بزرگترین مومنت تاریخ کمیک بوک دنیا شروع میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا که پادشاه بار عام داده و صحبت از هر چیزی اینجا ازاده من میخواستم چندتا انتقادی رو که توذهنم از جناب مارتین دارم مطرح کنم

1.اول از همه کشتن راب (به عروسی خونین کاری ندارم) که بنظرم اصلا دلیلی نداشت که اونو بکشه مگه ایجاد هیجان و ایجاد یک شوک دقیقا وسط کتاب سوم که حالا حجمشم زیاد شده بود واگه اون کارو نمیکرد شاید یکم کتاب از ریتم میافتاد یا هیجانش کم میشد(اگه خواستید بیشتر توضیح میدم)

2.تغییر زاویه دیدیه که برای مخاطب در مورد جیمی ایجاد میکنه به شکلی که اگه شما سیر اتفاقاتی روکه برای جیمی توی کتابای سوم به بعد اتفاق میافته رو برای یک نفرکه تازه میخواد کتابو شروع کنه تعریف کنی بعد بهش کتابارو بدی از اول بخونه اصلا باور نمیکنه این همون جیمی باشه درضمن اگه ما ادارد رو بعنوان یک ادم منطقی و صادق درنظر بگیریم اون توی هیچ کدوم از برخورداش با جیمی با او گرم نمیگیره در صورتی که هیچ خصومت خاص خانوادگی هم باهم ندارن و مشکل ادارد باخود جیمی هست سر قضیه پدر و برادرش که خودش خبر داره و پسرش که ما خبر داریم .ولی دراین اواخر جیمی به یک منجی برای ادمای محبوب داستان تبدیل میشه از جنگ وخونریزی جلوگیری میکنه واز همه مهمتر خیلی منطقی شده ودیگه باد توکلش نیست.

3.یک ادم خوش شانس بنام دنریس که با اون سن کمش از همه خطرات جون سالم در میبره بهترین مبارزین ومحافظین میان سراغ اون که بهش خدمت کنن بهترین مشاورین رو داره مثل سر جورا بهترین ارتشهاو مطیع ترین واصلحه خوفناکی مثل اژدها ها درعین حالی که یک ادم مغرور و ناسپاسه حداقل در مورد جورا.

اکه شمام نظرتونو بدین لطف کردید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جورا بهترین مشاوره؟؟؟؟؟اتفاقا ناسپاسی نکرد,کاری که با جورا کرد به نظرم حقش بود و عادلانه بود.فقط بیرونش کرد و نکشتش.

دنریس زیادم خوش شانس نیست فقط اینکه هنوز وارد بازی اصلی تاج و تخت نشده.توی وستروس افرادی که سیاستمدار قدرتمندن و دسیسه چینی میکن بیشتر از جاهاییه که تا حالا دنریس بوده.

توی خلیج برده دارها اربابها نه هوش و سیاست افراد وستروس رو دارن نه شجاعتشونو.

در مورد جیمی هم که میخواد قضاوت کردن مردم رو نشون بده یعنی اون چیزی که مردم از بیرون میبینن و اون چیزی که خودش میگه زمین تا آسمون فرق داره.که البته به نظرم زیاد معقول نیست جیمی کارایی کرده که نمیشه بخشید.البته بعد از از دست دادن دستش هم غرورش کمتر شد و واقع بینتر شد نسبت به اطرافش.

کشته شدن راب هم به نظرم برای پیش بردن داستان لازم بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دنیایی فیلم و سریال تا سال 2020 همگی تحت شعاع جنگ بزرگ دی سی و مارول قرار میگیره اینقدری که این دو دنیا دارن برای شش سال آینده برنامه ریزی میکنن باعث میشه خیلی از ببینده های ثابت تلویزیونی و سینمایی از تب و تاب دیدن و منتظر موندن برای عنوان های دیگه بیفتن.از سال 2016 بزرگترین مومنت تاریخ کمیک بوک دنیا شروع میشه.

خوب چرا نکنن؟ همه جوره از ساختن این فیلما سود می کنن!

سال 2016؟ منظورت همین فیلمیه که بتمن و سوپر من با هم قراره تو فیلم باشن؟

.اول از همه کشتن راب (به عروسی خونین کاری ندارم) که بنظرم اصلا دلیلی نداشت که اونو بکشه مگه ایجاد هیجان و ایجاد یک شوک دقیقا وسط کتاب سوم که حالا حجمشم زیاد شده بود واگه اون کارو نمیکرد شاید یکم کتاب از ریتم میافتاد یا هیجانش کم میشد(اگه خواستید بیشتر توضیح میدم)

کشتن راب دلیلی نداشت؟ اونوقت اگه زنده می موند نمی گفتی این طرف نصف ارتشش که با کشتن کاراستارک به فنا رفت! خاندان بولتونم که از قدیم با اینا دشمنی خونی داشتن اونوقت حالا که استارک ها در موضع ضعف قرار دارن کاملا در رکاب راب استارک باقی موندن و دست از پا خطا نکردن! مهم تر از همه پادشاه شمال عزیزمون قولی که به خاندان فری داده زیر پا گذاشته و عوض اینکه بیاد با یکی از دخترای فری ازدواج کنه به خاطر وجدان و این حرفا با جین وسترلینگ ازدواج کرده! چرا راست راست داره برای خودش می چرخه هیچ بلایی هم سرش نمیاد؟ اونم تو سرزمینی که واسه خطاهای کوچکتر از این باید تاوان سنگین بدی؟

مارتین با کشتن ادارد تو کتاب اول به همه نشون داد که وستروس جایی برای افراد ساده و صادق و شرافتمند نیست!

راب همون موقعی که با جین (تالیسا تو سریال ) ازدواج کرد حکم مرگ خودش رو امضا کرد! مرگ راب اتفاق محیرالعقولی نبود، نحوه مرگش بود که همه رو شوکه کرد!

.تغییر زاویه دیدیه که برای مخاطب در مورد جیمی ایجاد میکنه به شکلی که اگه شما سیر اتفاقاتی روکه برای جیمی توی کتابای سوم به بعد اتفاق میافته رو برای یک نفرکه تازه میخواد کتابو شروع کنه تعریف کنی بعد بهش کتابارو بدی از اول بخونه اصلا باور نمیکنه این همون جیمی باشه درضمن اگه ما ادارد رو بعنوان یک ادم منطقی و صادق درنظر بگیریم اون توی هیچ کدوم از برخورداش با جیمی با او گرم نمیگیره در صورتی که هیچ خصومت خاص خانوادگی هم باهم ندارن و مشکل ادارد باخود جیمی هست سر قضیه پدر و برادرش که خودش خبر داره و پسرش که ما خبر داریم .ولی دراین اواخر جیمی به یک منجی برای ادمای محبوب داستان تبدیل میشه از جنگ وخونریزی جلوگیری میکنه واز همه مهمتر خیلی منطقی شده ودیگه باد توکلش نیست.

این الان ایراده؟ به نظر من اینم یه درسی بود که مارتین با ظرافت زیبایی به نگارش درآورده بود!" اینکه مهم نیست حقیقت چی باشه! مهم حرفیه که مردم میزنن!"غیر از اینه؟ همه جیمی لنیستر رو به عنوان کسی که قسمش رو شکسته و پادشاهی که باید ازش محافظت می کرده رو کشته می شناسن! (ظاهر قضیه) در صورتی که اگه جیمی اینکارو نمی کرد از همین مردم چیزی جز خاکسترشون باقی نمونده بود!

این تغییر زاویه دید نشون داد که حتی بدترین و منفورترین آدم دنیا هم می تونه خوبی هایی داشته باشه! دقیقا مثل تیریون! این دوتا برادر همیشه مورد قضاوت مردمی بودن که از هیچی خبر نداشتن! و فقط بر اساس داستانی که با یه کلاغ چهل کلاغ به گوششون رسیده در مورد این دو نفر قضاوت کردن!

البته منکر کارهای اشتباه جیمی نمیشم ( مثل رابطه ش با سرسی و پرت کردن برن و ..)

+دنریس کلا باگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » جمعه آبان 2, 93 2:44 pm[/url]"]

خوب چرا نکنن؟ همه جوره از ساختن این فیلما سود می کنن!

سال 2016؟ منظورت همین فیلمیه که بتمن و سوپر من با هم قراره تو فیلم باشن؟

من شنیدم که میخوان civil war که جنگ بین ابر قهرمانانه هم به تصویر بکشن! که یک طرف این جنگ آیرون منه و طرفه دیگه captain america .اگه بخوان بسازنش فکر کنم خیلی سر و صدا کنه!

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنریس هم خیلی زود به "چه کنم چه کنم" میوفته و خوش قلبیش بالاخره کار دستش میده. کتاب پنجم رو بخونید متوجه میشید. اصولا نمیدونم مشکل مارتین با خوش قلب ها و شرافتمندها چیه. (استارک ها)

خود دنریس هم به احتمال خیلی زیاد بازیچه ی دست یه سری آدم شده که هیچکس اصلا فکر نمیکنه اونا دیگه وجود دارن. بیشتر توضیح نمیدم چون اسپویله ولی کلا دنریس هم خوشگذرونی هاش فقط مال سه تا کتاب اوله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه جا هم تیریون به معصومیت دنریس اشاره میکنه و میگه اگر میخواست میتونست راحت ارتش یونکایی رو از بین ببره ولی نکرد و شاید حتی همچین چیزی به فکرشم نرسیده

بدبخت کجا خوشگذرونی کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من شنیدم که میخوان civil war که جنگ بین ابر قهرمانانه هم به تصویر بکشن! که یک طرف این جنگ آیرون منه و طرفه دیگه captain america .اگه بخوان بسازنش فکر کنم خیلی سر و صدا کنه!

این دیگه خیلی یعنی این وسط یکیشون باید سنت شکنی کنه و بشه villain داستان؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » جمعه آبان 2, 93 3:36 pm[/url]"]

این دیگه خیلی یعنی این وسط یکیشون باید سنت شکنی کنه و بشه villain داستان؟

دقیق موضوعش یادم نیست ولی دولت دستور میده که همه ی ابر قهرمانها باید هویتشون مشخص بشه و همه بشناسنشون ولی یه عده مخالفت میکنن که دو گروه میشن که لیدر هاشونم میشن آیرون من و captain.که آیرون طرفدار دولته و captain طرفدار اونایی که نمیخوان هویت واقعیشون لو بره و جنگ سختی بینشون در میگیره و کلی هم کاراکتر داره و به نظرم اگر بخوان بسازنش همین که تعداد زیادی ابر قهرمان درش حضور دارن خودش باعث فروش بالای فیلم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه عجب پس از مدت ها رکود دوباره شاهد شکل گیری یه بحث هستیم! :دی

تورهن استارک » جمعه آبان 2, 93 1:58 pm[/url]"]

2.تغییر زاویه دیدیه که برای مخاطب در مورد جیمی ایجاد میکنه به شکلی که اگه شما سیر اتفاقاتی روکه برای جیمی توی کتابای سوم به بعد اتفاق میافته رو برای یک نفرکه تازه میخواد کتابو شروع کنه تعریف کنی بعد بهش کتابارو بدی از اول بخونه اصلا باور نمیکنه این همون جیمی باشه درضمن اگه ما ادارد رو بعنوان یک ادم منطقی و صادق درنظر بگیریم اون توی هیچ کدوم از برخورداش با جیمی با او گرم نمیگیره در صورتی که هیچ خصومت خاص خانوادگی هم باهم ندارن و مشکل ادارد باخود جیمی هست سر قضیه پدر و برادرش که خودش خبر داره و پسرش که ما خبر داریم .ولی دراین اواخر جیمی به یک منجی برای ادمای محبوب داستان تبدیل میشه از جنگ وخونریزی جلوگیری میکنه واز همه مهمتر خیلی منطقی شده ودیگه باد توکلش نیست.

کی گفته ادارد 100% منطقی و صادقه؟! درسته شخصیت خوبی بوده اما دیگه پیامبر نکنیدش! ادارد هم مثل هر آدم دیگه ای می تونه اشتباه کنه و قضاوت غلط داشته باشه! کی گفته هر چی اون بگه حتما درسته؟! ادارد وقتی دید جیمی ایریس رو کشته بدون این که ازش توضیح بخواد و هیچ تمایلی نسبت به شنیدن انگیزه و دلیل جیمی برای کارش نشون بده در مورد اون قضاوت کرد و خیلی راحت تصمیم گرفت که جیمی عهدشکن و شاهکش و خیانت کار و غیر قابل اعتماده! حالا به نظرتون جیمی حق نداره از ادارد بدش بیاد؟! تمام این سال ها توهین ها و تحقیرهایی که شنید (حالا نه رو در رو، بلاخره کسی جرات نمی کرد چیزی به پسر تایوین بگه اما همین که همه بهش شاهکش میگفتن و از برخوردشون مشخص بود) همه این ها رو از چشم ادارد می بینه، ادارد با قضاوت عجولانه و غلطش باعث شد جیمی اینقدر منفور بشه! اینقدری که بعد از دو کتاب اول که از زبان کاراکترهای استارک مدام در مورد بی شرافتی و مزخرف بودن جیمی می شنیدیم وقتی تو کتاب سوم به بعد از دید جیمی مسائل رو دیدیم باورمون نشه که این همون شخصیت قبلیه!

هنوزم فکر میکنی تو این مورد رفتار ادارد منطقی و عاقلانه بوده؟!

ضمن این که جیمی از کتاب سوم به بعد واقعا تغییر میکنه تو خیلی چیزها! یعنی میخواین بگین غیر ممکنه آدمی تغییر کنه؟! اون اتفاقایی که براش افتاد واقعا دیدش رو نسبت به خیلی چیزها تغییر داد و در نتیجه رفتار و عملکردش هم تغییر کرد! واقعا این قسمت از کتاب یکی از شاهکارهای مارتینه!

نگار و نایمریا: تو تریلر همین اونجرز 2 که سال بعد قراره بیاد نشون میده که آیرن من و کپتن آمریکا دارن با هم میجنگن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » جمعه آبان 2, 93 5:00 pm[/url]"]چه عجب پس از مدت ها رکود دوباره شاهد شکل گیری یه بحث هستیم! :دی

تورهن استارک » جمعه آبان 2, 93 1:58 pm[/url]"]

کی گفته ادارد 100% منطقی و صادقه؟! درسته شخصیت خوبی بوده اما دیگه پیامبر نکنیدش! ادارد هم مثل هر آدم دیگه ای می تونه اشتباه کنه و قضاوت غلط داشته باشه! کی گفته هر چی اون بگه حتما درسته؟! ادارد وقتی دید جیمی ایریس رو کشته بدون این که ازش توضیح بخواد و هیچ تمایلی نسبت به شنیدن انگیزه و دلیل جیمی برای کارش نشون بده در مورد اون قضاوت کرد و خیلی راحت تصمیم گرفت که جیمی عهدشکن و شاهکش و خیانت کار و غیر قابل اعتماده! حالا به نظرتون جیمی حق نداره از ادارد بدش بیاد؟! تمام این سال ها توهین ها و تحقیرهایی که شنید (حالا نه رو در رو، بلاخره کسی جرات نمی کرد چیزی به پسر تایوین بگه اما همین که همه بهش شاهکش میگفتن و از برخوردشون مشخص بود) همه این ها رو از چشم ادارد می بینه، ادارد با قضاوت عجولانه و غلطش باعث شد جیمی اینقدر منفور بشه! اینقدری که بعد از دو کتاب اول که از زبان کاراکترهای استارک مدام در مورد بی شرافتی و مزخرف بودن جیمی می شنیدیم وقتی تو کتاب سوم به بعد از دید جیمی مسائل رو دیدیم باورمون نشه که این همون شخصیت قبلیه!

هنوزم فکر میکنی تو این مورد رفتار ادارد منطقی و عاقلانه بوده؟!

ضمن این که جیمی از کتاب سوم به بعد واقعا تغییر میکنه تو خیلی چیزها! یعنی میخواین بگین غیر ممکنه آدمی تغییر کنه؟! اون اتفاقایی که براش افتاد واقعا دیدش رو نسبت به خیلی چیزها تغییر داد و در نتیجه رفتار و عملکردش هم تغییر کرد! واقعا این قسمت از کتاب یکی از شاهکارهای مارتینه!

نگار و نایمریا: تو تریلر همین اونجرز 2 که سال بعد قراره بیاد نشون میده که آیرن من و کپتن آمریکا دارن با هم میجنگن!

با این که ارادت ویژه ای به خاندان استارک دارم ولی با این حرف کاملا موافقم!

آهان تو این فیلمه پس! من فکر کردم یه سینمایی جدا دارن براش می سازن

ملکه@ فکر کنم به خاطر نابود شدن شیلد دولت همچین درخواستی می کنه ازشون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورهن استارک » جمعه آبان 2, 93 2:58 pm[/url]"]حالا که پادشاه بار عام داده و صحبت از هر چیزی اینجا ازاده من میخواستم چندتا انتقادی رو که توذهنم از جناب مارتین دارم مطرح کنم

1.اول از همه کشتن راب (به عروسی خونین کاری ندارم) که بنظرم اصلا دلیلی نداشت که اونو بکشه مگه ایجاد هیجان و ایجاد یک شوک دقیقا وسط کتاب سوم که حالا حجمشم زیاد شده بود واگه اون کارو نمیکرد شاید یکم کتاب از ریتم میافتاد یا هیجانش کم میشد(اگه خواستید بیشتر توضیح میدم)

3.یک ادم خوش شانس بنام دنریس که با اون سن کمش از همه خطرات جون سالم در میبره بهترین مبارزین ومحافظین میان سراغ اون که بهش خدمت کنن بهترین مشاورین رو داره مثل سر جورا بهترین ارتشهاو مطیع ترین واصلحه خوفناکی مثل اژدها ها درعین حالی که یک ادم مغرور و ناسپاسه حداقل در مورد جورا.

اکه شمام نظرتونو بدین لطف کردید.

مگه کشتن شخصیت ها دلیل می خواد؟ یا مارتین نشسته که خب الان ریتم کتاب کشته شدن یه شخصیت رو می طلبه؟

ادارد، منطق ؟!!؟؟؟؟

یه سر به تعریف "واو مباینت" بزن.

خصومت خانوادگی ندارن ؟!!!!

الان مشکل چیه؟ به نظرت این تغییر منطقی نیست و عجیبه؟

خب به خیل عظیم منتظران حوادث ناگوار برای دینریس پیوستی.

جورا بهترین مشاوره؟؟؟؟؟اتفاقا ناسپاسی نکرد,کاری که با جورا کرد به نظرم حقش بود و عادلانه بود.فقط بیرونش کرد و نکشتش.

دنریس زیادم خوش شانس نیست فقط اینکه هنوز وارد بازی اصلی تاج و تخت نشده.توی وستروس افرادی که سیاستمدار قدرتمندن و دسیسه چینی میکن بیشتر از جاهاییه که تا حالا دنریس بوده.

توی خلیج برده دارها اربابها نه هوش و سیاست افراد وستروس رو دارن نه شجاعتشونو.

در مورد جیمی هم که میخواد قضاوت کردن مردم رو نشون بده یعنی اون چیزی که مردم از بیرون میبینن و اون چیزی که خودش میگه زمین تا آسمون فرق داره.که البته به نظرم زیاد معقول نیست جیمی کارایی کرده که نمیشه بخشید.البته بعد از از دست دادن دستش هم غرورش کمتر شد و واقع بینتر شد نسبت به اطرافش.

کشته شدن راب هم به نظرم برای پیش بردن داستان لازم بود.

حقش بود؟

نه جان من، بیاد و بکشتش.

من فقط به اون تفکرات دینریس وقتی جورا شروع به عذر خواهی می کنه ارجاع می دم.

فکر نکنم توضیح بیشتری راجع به این مساله نیاز باشه.

اگه نیازه یادآوری هم بکنم.

وستروس در برابر ایسوس کلاً جای داغونی محسوب می شه.

فقط تمدن هاشون رو مقایسه کنین یه ذره. از لحاظ دانش، نظامی و تقریباً همه چی.

استاد شوخی نکن تو رو خدا. خوش قلب؟!!!!!!

اون احتمال رو دوست دارم.

راجع به دنیای کامیک بوک و صحبت های باقی دوستان هم می یام دوباره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنریس تو کتاب پنج تا مرز نابودی پیش رفت و اگه اون یارو که اسمش خیلی سخته بود بعید نبود کم مونده بود نابود بشه.

الان من نفهمیدم موافق اخراج جورا هستی یا مخالفش؟

دنریس خوش قلبه دیگه! درواقع زیادی خوش قلبه. این موضوع سر قضیه پیاله دارها کاملا واضح بود!

من اون احتمال و احتمال ایمون و نیریس رو اصلا نمی پسندم! به حق هفت هردوتاشون (خصوصا دومی) شایعه ای بیش نیستن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان: مطمئنی که کتاب و سریال رو با هم قاطی نکردی؟! تو کتاب جورا به هیچ عنوان عذرخواهی نمی کنه و اصرار می کنه که کار اشتباهی انجام نداده، و تفکرات دنریس این جوریه که فقط منتظره تا جورا یه عذرخواهی کوچیک بکنه تا ببخشدش، اما وقتی جورا هیچ جوری حاضر نمیشه عذرخواهی کنه و اشتباهش رو قبول کنه، دنریس مجبور میشه که تبعیدش کنه! وگرنه دنریس از دست باریستان هم عصبانی بود، اما باریستان عذرخواهی کرد و دنریس بخشیدش به راحتی!

استاد و کیوان: میشه این احتمالی که گفتید رو تو اسپویلر توضیح بدید؟! من تا حالا چیزی ازش نشنیدم!

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » جمعه آبان 2, 93 6:16 pm[/url]"]

دنریس تو کتاب پنج تا مرز نابودی پیش رفت و اگه اون یارو که اسمش خیلی سخته بود بعید نبود کم مونده بود نابود بشه.

الان من نفهمیدم موافق اخراج جورا هستی یا مخالفش؟

دنریس خوش قلبه دیگه! درواقع زیادی خوش قلبه. این موضوع سر قضیه پیاله دارها کاملا واضح بود!

من اون احتمال و احتمال ایمون و نیریس رو اصلا نمی پسندم! به حق هفت هردوتاشون (خصوصا دومی) شایعه ای بیش نیستن!

اگه اون یارو که اسمش خیلی سخته بود بعید نبود کم مونده بود نابود بشه

استاد شرمنده من خنگ نیستما ولی حقیقتا از این جمله بندی شما هیچی عایدم نشد

ایمون و نیریس اتفاقا من این احتمالو دوست دارم این روابط عجیب غریب بین این تارگرین ها شدیدا منو به وجد میاره

به رنلی@

پ.ن: کیوان! فصل جدید منتشر شده از جهان نغمه ای از یخ و آنش رو خوندی؟ بعد از منتشر شدن این فصل شایعه شده دیرون پسر ایمون بوده. یعنی ادعای دیمون به حق بوده!

اینو استاد تو تاپیک خاندان تارگرین صلح یا هرج و مرج گفت!

اینم لینک صفحه اش همون پستای آخره

http://westeros.ir/forum/viewtopic.php?f=29&t=229&start=60

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار:

دقیقا منم این جمله استاد رو کلا نفهمیدم!

نه منظورم این نیست! اون یکی احتمال که استاد صفحه قبل درباره دنریس مطرح کرد و کیوان گفت که خیلی از این احتمال خوشش میاد!

پ.ن بی ربط:

چجوریه که تیریون تو این فصل هست و پیش دنریس هم میرسه اما خبری از گریف و اگان نیست؟! یعنی اگان هم حذف شده؟ یا بازیگرش انتخاب شده و من خبر ندارم؟!

بعد یعنی داستان کوئنتین هم کلا پر؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری