رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

بخش های قبل از فتح اگان چیز جدیدی داره؟ بخونم یا بیخیال شم؟

خب ریگار هم هینجوری بوده دیگه. وقتی سرسی ده ساله هم متوجه افسردگیش میشه یعنی هم بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راست میگه مانول عزیز بریم تو تایپکش بحث کنیم خیلی خب هست.

viewtopic.php?f=13&t=143&start=15

استاد من بخش شب طولانی رو یه دید انداختم یه تئوری ازش در اوردم در خصوص ادرها حالا باز باید با دقت بخونم ببینم چی به چی هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار شما با چه برنامه ای تبدیل کردید. میشه ادرس سایتش رو بدید یا اسم برنامه اش رو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جوری کسل » سه شنبه آبان 6, 93 9:31 pm[/url]"]نگار شما با چه برنامه ای تبدیل کردید. میشه ادرس سایتش رو بدید یا اسم برنامه اش رو.

این سایتشه

http://www.zamzar.com/

مانوئل یه پست تو تاپیک کتاب دنیای یخ و آتش داده! اون پستم بخون اگه برنامه شو داری نیازی نیست تبدیل کنی !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورهن استارک » سه شنبه آبان 6, 93 9:47 pm[/url]"]نگار

اون فایل توی قسمت کانور یوزینگ add نمیشه

من مشکلی نداشتم خیلی راحت اد شد!

رنلی تو تاپیک کتاب لینک دانلود فرمت پی دی اف رو گذاشته! از اونجا هم می تونید دانلود کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا میخوان راگناروک رو بسازن؟!!!! فکر کنم خیییلییی جالب بشه.حتما کاراکترهای جدیدی رو هم معرفی میکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » چهارشنبه آبان 7, 93 7:57 am[/url]"]واقعا میخوان راگناروک رو بسازن؟!!!! فکر کنم خیییلییی جالب بشه.حتما کاراکترهای جدیدی رو هم معرفی میکنن.

اره دیگه تمام اون فیلم ها تایید شده یکی از بهترین عنوان های سال از نظر من برای فیلم راگناروک هست نابودی کل ازگارد رو آدم ببین خیلی خب میشه.

خصوصا که من خیلی علاقه خاصی به فرهنگ نورس دارم دیدن همچین صحنه های باعث دلخوشی من هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » چهارشنبه آبان 7, 93 7:57 am[/url]"]واقعا میخوان راگناروک رو بسازن؟!!!! فکر کنم خیییلییی جالب بشه.حتما کاراکترهای جدیدی رو هم معرفی میکنن.
S.i.S » چهارشنبه آبان 7, 93 4:07 pm[/url]"]اره دیگه تمام اون فیلم ها تایید شده یکی از بهترین عنوان های سال از نظر من برای فیلم راگناروک هست نابودی کل ازگارد رو آدم ببین خیلی خب میشه.

خصوصا که من خیلی علاقه خاصی به فرهنگ نورس دارم دیدن همچین صحنه های باعث دلخوشی من هست

من که این کمیک ها رو نخوندم! اما اگه کسی اینجا خونده، بگه این راگناروک تو کمیک ها معادل همون راگناروک اساطیر نورسه؟! یعنی قراره تور و لوکی و اودین و هایمدال خلاصه همه بمیرن؟! بعد تو فیلم ها که حداقل تا الان هیچ اسمی از بالدر نبوده که بعد از مرگ بقیه خدایان زنده بشه و جهان رو از نو شروع کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راگناروک در واقع تو یه سایبورگ هست که تو دوران جنگ داخلی بر اساس ژن ثور ساخته میشه.و فقط هم تو جنگ داخلی مورد استفاده قرار میگیره این چیزی هست که تو دنیا کمیک شکل میگیره.

حالا باید دید ایا میخوان مثل قضیه کمیک درست کنن یا میخوان بر اساس فرهنگ نورس داستان رو بنویسن یعنی نابود کل ازگاردیان، باید مطمئن شد دید چه تصمیمی میگیرن.برای گرفتن جواب اصلی باید این نسخه جدید اونجرز رو ببینم تا مطمئن بشیم داستان چطوری پیش میره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان فصلهای منتشر شده از کتاب ششم توی سایت قرار داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان فصلهای منتشر شده از کتاب ششم توی سایت قرار داره؟

این لینکو جورامون چندوقت پیش قرار داد:

https://docs.google.com/uc?authuser=0&id=0B4uB5dqTYBLwOVFZS19RLTFFbDA&export=download

اینم فصل اریا:

http://www.georgerrmartin.com/excerpt-from-the-winds-of-winter/

اینم فصل باریستانه (کامل نیست):

viewtopic.php?f=19&t=141

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مساله مهمی که اوایل داستان بهش اشاره کوچکی میشه وبصورت یک راز در میاد واحتمالاتوی کتابای اخر جواب داده میشه مرگ لیانا استارکه .

من نمیدونم اینجا قبلا در موردش بحث شده یا توی کتاب دنیای اتش ویخ در موردش مطلبی هست یا نه ولی دلیل کشته شدن لیانا و اینکه کی اونو کشته یکم گیج کنندست.

اینکه لیانا به میل خودش با ریگار همراه شده بنظر من مسلمه چون هم نسبت به ریگار نظر خوبی داره(قضیه نواختن ریگار و اشکهای لیانا ) هم اینکه اون دختر سرسختیه وراحت تسلیم خلاف خواستش نمیشه ولی اینکه چه کسی و چرا بنظر من هیچ کدوم از افرادی که توی قیام رابرت و سرکوب اون نقش دارند از کشته شدن لیانا سودی نمیبرند و کسی که اونو کشته منافعی داره بر خلاف منافع دیگران مخصوصا تارگرین ها.

شما هم نظرتون رو بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورهن استارک » سه شنبه آبان 12, 93 1:15 am[/url]"]مساله مهمی که اوایل داستان بهش اشاره کوچکی میشه وبصورت یک راز در میاد واحتمالاتوی کتابای اخر جواب داده میشه مرگ لیانا استارکه .

من نمیدونم اینجا قبلا در موردش بحث شده یا توی کتاب دنیای اتش ویخ در موردش مطلبی هست یا نه ولی دلیل کشته شدن لیانا و اینکه کی اونو کشته یکم گیج کنندست.

اینکه لیانا به میل خودش با ریگار همراه شده بنظر من مسلمه چون هم نسبت به ریگار نظر خوبی داره(قضیه نواختن ریگار و اشکهای لیانا ) هم اینکه اون دختر سرسختیه وراحت تسلیم خلاف خواستش نمیشه ولی اینکه چه کسی و چرا بنظر من هیچ کدوم از افرادی که توی قیام رابرت و سرکوب اون نقش دارند از کشته شدن لیانا سودی نمیبرند و کسی که اونو کشته منافعی داره بر خلاف منافع دیگران مخصوصا تارگرین ها.

شما هم نظرتون رو بگید.

چون دختر سر سختیه نمیشه دزدیدش؟؟؟

والا باریستان سلمی هم که اینقدر جنجگوی ماهر و با تجربه ای هست رو با دو تا کمان دار و دو تا شمشیر زن و یک تور میشه گرفتش دیگه چه برسه به لیانا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورهن استارک » سه شنبه آبان 12, 93 1:15 am[/url]"]مساله مهمی که اوایل داستان بهش اشاره کوچکی میشه وبصورت یک راز در میاد واحتمالاتوی کتابای اخر جواب داده میشه مرگ لیانا استارکه .

شما هم نظرتون رو بگید.

خود ریگار با اوسول ونت و داین لیانا رو می دزده. اگه بخوایم با این دید به قضیه نگاه کنیم میشه نتیجه گرفت که ریگار لیانا رو از قصد دزدیده تا یه جنگ در بگیره و اینجوری ایریس از حکومت برکنار شه ولی با مرگ ریکارد و برندون همه ی نقشه هاش به هم ریخت. شاید بخاطر همین ونت و داین و های تاور باهاش موندن. ولی اینکار یه جور زدن به سیم آخره و ریسکش بالاس. از ریگار یه همچین کارایی بعیده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم سوال تورهن در مورد این بود که چرا لیانا کشته شد؟ نه این که چرا دزدیده شد.

نظر من اینه که لیانا کشته نشده و اون خونی که ادارد میبینه میتونه خون ناشی از زایمان لیانا باشه فارغ از این که بچه جان بوده یا کس دیگه ای که ما ازش بی خبریم .

فرض دومم اینه که لیانا خودکشی کرده . میخواد به خاطر غم از دست دادن ریگار باشه یا پله آخر از مراحل نقشه ای زیرکانه که ریگار به دلایلی نامعلوم طرحش رو ریخته بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرده ی لیانا برای هیچکس جز مردای بی چهره سودی نداشته! حتی ریگار هم لیانا رو زنده میخواسته وگرنه چرا این همه مدت اونو زنده نگه داشتش؟

منم احتمال میدم مرگ لیانا کاملا خارج از کنترل بوده درست مثل مرگ پدر و برادرش. ولی اینکه ریگار به قصد شروع جنگ دزدیدتش خیلی بعیده! خصوصا اینکه ریگار هم اون همه مدت ناپدید میشه بدون اینکه یه کلام به کسی چیزی بگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه سودی برای مردان بی چهره داشته استاد ؟

کی حاضره این همه پول بده که لیانا بمیره؟ لنیستر ها ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مردان بی چهره برای نابودی تارگرین ها نیازی به سفارش کسی ندارن و خودشون اتوماتیک هرجا نقطه ضعفی از تارگرین ها ببینن وارد عمل میشن. لیانا هم یه همچین نقطه ضعفی بود. ولی کلا من مردان بی چهره رو مثال زدم و منظورم این بود که هیچکس تو وستروس سودی از مرگ لیانا نمیبره ولی به نظر میاد مثال خیلی خوبی نزدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد آمون » سه شنبه آبان 13, 93 3:28 pm[/url]"]مردان بی چهره برای نابودی تارگرین ها نیازی به سفارش کسی ندارن و خودشون اتوماتیک هرجا نقطه ضعفی از تارگرین ها ببینن وارد عمل میشن. لیانا هم یه همچین نقطه ضعفی بود. ولی کلا من مردان بی چهره رو مثال زدم و منظورم این بود که هیچکس تو وستروس سودی از مرگ لیانا نمیبره ولی به نظر میاد مثال خیلی خوبی نزدم!

من خودم کتاب پنجم رو نخوندم ولی اینطور که که توی بعضی حدثیات بچه ها شنیدم وریس یکی از بلک فایر هاست که بزرگترین دشمن تارگرین ها هستندوقتل لیانا میتونه کار اون و باندش باشه ودرضمن طبق گفته ریگار خودمون منظور من کشته شدن لیاناست نه دزدیده شدنش و البته من معتقدم لیانا دردیده نشده و این یک توطعه وجوسازی بر علیه تارگرین هاست اینطوری میشه دشمنای سرسختی برای تارگرین ها درست کرد(براتیون ها و استارکها)که باز هم در مورد بلک فایر ها جور در میاد.

حتی اون نحوه برخورد با برندون استارک و بقه همراهانش هم میتونه یک مشاوره از طرف وریس باشه .

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی مرگ لیانا برای کی میتونسته سود داشته باشه؟ دزدیدنش شاید ولی مرگش اصلا! قضیه واریس که جداست. ثابت شده که واریس دنبال نابودی تارگرین ها در زمان ایریس نبوده. مشاوره هایی هم که به ایریس میداده باوجود اینکه برضد تصمیمات ریگار بودن اما باعث باقی موندن حکومت ایریس شدن. سوزوندن ریکارد و برندون برمیگرده به شیفتگی ایریس به آتش وحشی و بر اثر مشاوره کسی نبوده.

هویت واریس ابهامات زیادی توشه. یه عده میگن از طرف خط مونث بلکفایرها رگ و ریشش به اونا برمیگرده و یه عده دیگه هم میگن ازونجا که تو لیس بدنیا اومده ممکنه یکی از نواده های نامشروع ایریون باشه و یه تارگرینه

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نقل از استاد

ثابت شده که واریس دنبال نابودی تارگرین ها در زمان ایریس نبوده. مشاوره هایی هم که به ایریس میداده باوجود اینکه برضد تصمیمات ریگار بودن اما باعث باقی موندن حکومت ایریس شدن.

اگه قبول کنیم وریس یک بلکفایره و دشمن تارگرین ها پس وجود کسی مثل ایریس بر سر قدرت براش خیلی بهتره از یکی مثل زیگاره وایریس با کارهایی که میکنه راحتتر تارگرین ها رو کله میکنه درصورتی که برای یک پادشاه عاقل تر دشمن تراشی سخت میشه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری