رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

اون خوب هست بخون کمک میکنه بهت یه مقدار داستان قبلی رو هضم کنی.میخوای امپراطوری مالازان رو هم بخون داستان های قبل از سقوط رو شرح میده یه مقدار هم بهت راهنمایی میکنه ولی سطح داستان به خوبی مالازان نیست.این عکس یه جورایی رابطه داستانی کتاب ها رو باهام نشون میده.

http://up.vbiran.ir/uploads/399914102850673033_10699257_690255134392490_1630883693_n.jpg

دارک سولز خیلی خب ولی خیلی سخت من شخصا سر قضیه سولز از حرصم کم مونده بود دستگاه رو از پنجره بندازم بیرون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
S.i.S » سه شنبه شهریور 18, 93 10:19 pm[/url]"]اون خوب هست بخون کمک میکنه بهت یه مقدار داستان قبلی رو هضم کنی.میخوای امپراطوری مالازان رو هم بخون داستان های قبل از سقوط رو شرح میده یه مقدار هم بهت راهنمایی میکنه ولی سطح داستان به خوبی مالازان نیست.این عکس یه جورایی رابطه داستانی کتاب ها رو باهام نشون میده.

http://up.vbiran.ir/uploads/399914102850673033_10699257_690255134392490_1630883693_n.jpg

دارک سولز خیلی خب ولی خیلی سخت من شخصا سر قضیه سولز از حرصم کم مونده بود دستگاه رو از پنجره بندازم بیرون.

به به جا داره واقعا از جناب اریکسون تشکر کنم به خاطر این روابط زیبای بین کتابهاشون اون I.C.E book چیه دقیقا؟

من خواستم بازی کنم ( حالا از شخصی سازیش به طور کامل رد میشم که واقعا فاجعه بود) به جای اینکه تنظیمات موس و کیبورد رو نشون بده تنظیمات دسته ی xbox رو نشون میداد و من هرچقدر تنظیمات بازی رو زیر و رو کردم هیچی برای تغییر این حالت پیدا نکردم در نتیجه این بازی سخت برای بنده تبدیل به فاجعه شد و در نهایت عطاش رو به لقاش بخشیدم!

باز خوبه این بازیا رو الان میشه save کرد که حداقل نصفه هم ولش کردی دوباره می تونی از همونجا شروع کنی بازیای کنسول های قدیمی تر مث سِگا و نینتندو که همین آپشن save رو هم نداشت اونوقت می باختی واقعا دلت می خواست بزنی کل سیستم و متعلقاتشو خرد کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بذار با توضیحات بازش کنیم.

اول به نظرم The Kharkanas هست که هنوز کتاب دوم و سومش چاپ نشده ولی این داستان به کتاب 5ـم به شدت مرتبط هست و یه پیش زمان سازی خوبی برای شروع سقوط داره ربط پیدا میکنه به داستان دارک شدو، فاستر و اورکال .بعد از اون GOTM بعد DG بعد MOI بعد HOC بعد MDT هست که MDT با سه گانه TK ارتباط داره و با چهارتای قبلی بی ارتباط هست تا حدودی البته.بعد عنوان Night of Knives که اریکسون ننوشته و مطلق به 6 گانه امپراطوری مالازان هست به این پنج تا مرتبط هست یعنی اگر داری 5 تا اول میخونی بعدش پیشنهاد میشه این کتاب بخونی.بعد از این کتاب ششم میشه The Bonehunters بعد داستان اینجا سه شاخه میشه یه سمتش میره Return of the Crimson Guard بعد Stonewielder و بعد Blood and Bone و در اخر میرسه به Assail که اینا همشون کتابهای اریکسون نیست بلکه از کتاب های امپراطوری مالازان ایان هستن.شاخه دوم دقیقا ادامه همون داستان ده گانه اریکسون هست که از کتاب Reaper's Gale بعد Dust of Dreams و The Crippled God که میشه اخرین کتاب دهگانه سقوط ولی اگر میخوای داستان باز برات جلو بره باز باید بشینی Assail رو اخر بخونی که دیگه اخر داستان مالازان همین جاست (البته تا جایی که من خوندم) شاید الان بگی چرا اسم کتاب هشتم نیاوردم Toll the Hounds مثل کتاب پنجم هست از داستان اصلی جدا میشه ولی به کتاب ششم و قبلتر ربط داره و خیلی از جواب ها توش هست یه جورایی کتاب ماورایی این کتاب از نظر من خیلی خب بعد از اون باید Orb, Sceptre, Throne بخونی که کتاب چهارم امپراطوری مالازان هست.بعد از اون هم در اخر باید سه گانه The Toblakai Trilogy رو بخونی که من این نخوندم یعنی اصلا نتونستم گیرش بیارم.

این روند صحیح خونی کتاب هست چیزی که تمام فریک های مالازان باهاش موافق هستن و تایم لاین داستان اینطوری پیش میره، ولی روندی که من خودم خوندم، اول نشستم هر ده تا کتاب تا اخر خوندم شاید بعضی از شخصیت های حذف شدن و بعضی از شخصیت ها اصلا معلوم نشد چی شد ولی تا آخر داستان بهم فاز اساسی داد وقتی کتاب تموم کردم اصلا احساس کمبودی نداشتم بعد از اون نشستم تمام رمان های جدا از کتاب خوندم که بیشتر شبیه همین داستان های پرنس و ملکه و اینطور چیزهاست بی ربط هستن بعضی هاشون ولی بهت کمک میکنه یه سری جواب برای مثلا Deck of Dragons و چیزهای دیگه پیدا کنی بعد از اون نشستم امپراطوری مالازان رو خوندم که بیشتر از کتاب دوم نتونستم جلو برم خیلی داستانش نچسب هست و نوشته هاش یه مقدار ضعیف هست بعد از اون هم کتاب Kharkanas رو خوندم کفم برید داستان در خصوص قلمرو کودکان تاریکی هست. از نظر من بشین دهگانه رو بخون بخوای فکر خودت به روند جلو رفتن داستان بدی خیلی اذیتت میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » چهارشنبه شهریور 18, 93 12:41 am[/url]"]بذار با توضیحات بازش کنیم.

اول به نظرم The Kharkanas هست که هنوز کتاب دوم و سومش چاپ نشده ولی این داستان به کتاب 5ـم به شدت مرتبط هست و یه پیش زمان سازی خوبی برای شروع سقوط داره ربط پیدا میکنه به داستان دارک شدو، فاستر و اورکال .بعد از اون GOTM بعد DG بعد MOI بعد HOC بعد MDT هست که MDT با سه گانه TK ارتباط داره و با چهارتای قبلی بی ارتباط هست تا حدودی البته.بعد عنوان Night of Knives که اریکسون ننوشته و مطلق به 6 گانه امپراطوری مالازان هست به این پنج تا مرتبط هست یعنی اگر داری 5 تا اول میخونی بعدش پیشنهاد میشه این کتاب بخونی.بعد از این کتاب ششم میشه The Bonehunters بعد داستان اینجا سه شاخه میشه یه سمتش میره Return of the Crimson Guard بعد Stonewielder و بعد Blood and Bone و در اخر میرسه به Assail که اینا همشون کتابهای اریکسون نیست بلکه از کتاب های امپراطوری مالازان ایان هستن.شاخه دوم دقیقا ادامه همون داستان ده گانه اریکسون هست که از کتاب Reaper's Gale بعد Dust of Dreams و The Crippled God که میشه اخرین کتاب دهگانه سقوط ولی اگر میخوای داستان باز برات جلو بره باز باید بشینی Assail رو اخر بخونی که دیگه اخر داستان مالازان همین جاست (البته تا جایی که من خوندم) شاید الان بگی چرا اسم کتاب هشتم نیاوردم Toll the Hounds مثل کتاب پنجم هست از داستان اصلی جدا میشه ولی به کتاب ششم و قبلتر ربط داره و خیلی از جواب ها توش هست یه جورایی کتاب ماورایی این کتاب از نظر من خیلی خب بعد از اون باید Orb, Sceptre, Throne بخونی که کتاب چهارم امپراطوری مالازان هست.بعد از اون هم در اخر باید سه گانه The Toblakai Trilogy رو بخونی که من این نخوندم یعنی اصلا نتونستم گیرش بیارم.

این روند صحیح خونی کتاب هست چیزی که تمام فریک های مالازان باهاش موافق هستن و تایم لاین داستان اینطوری پیش میره، ولی روندی که من خودم خوندم، اول نشستم هر ده تا کتاب تا اخر خوندم شاید بعضی از شخصیت های حذف شدن و بعضی از شخصیت ها اصلا معلوم نشد چی شد ولی تا آخر داستان بهم فاز اساسی داد وقتی کتاب تموم کردم اصلا احساس کمبودی نداشتم بعد از اون نشستم تمام رمان های جدا از کتاب خوندم که بیشتر شبیه همین داستان های پرنس و ملکه و اینطور چیزهاست بی ربط هستن بعضی هاشون ولی بهت کمک میکنه یه سری جواب برای مثلا Deck of Dragons و چیزهای دیگه پیدا کنی بعد از اون نشستم امپراطوری مالازان رو خوندم که بیشتر از کتاب دوم نتونستم جلو برم خیلی داستانش نچسب هست و نوشته هاش یه مقدار ضعیف هست بعد از اون هم کتاب Kharkanas رو خوندم کفم برید داستان در خصوص قلمرو کودکان تاریکی هست. از نظر من بشین دهگانه رو بخون بخوای فکر خودت به روند جلو رفتن داستان بدی خیلی اذیتت میکنه.

منم فکر کنم همین ده تا کتاب اصلی رو اول می خونم بعد میرم سراغ این جانبی هاش چون من اگه بخوام به اون شکلی که بالا توضیح دادی بخونم همه چی رو باهم قاطی می کنم و بدتر گیج میشم و در آخر هم هیچی از داستان متوجه نمیشم.( با شناختی که از خودم دارم ) .

من فقط درک نمی کنم که چرا انقدر پراکنده و عقب جلو این کتابا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مالازان بیشتر روایت یه دنیا است مثل این میمونه که مارتین بیاد داستان هر گوشه ای از دنیاش رو تعریف کنه برای همین خیلی نکات هستن که واقعا تو روند داستان اصلی جا نمیشن و یا اینقدر صفحات و فصل ها زیاد میشه که خواننده نمیکشه ادامه بده برای همین کتاب های دیگه میاد در صورتی که خود کتاب اصلی جواب رو میده ولی برای کسی مثل من که میخوان بدونن اخر دنیا مارتین کجاست جواب تو اون یکی کتاب ها هست ولی برای بعضی ها فقط ادامه یک خط روند داستانی مهم برای همین ده تا کتاب براشون کافی هست ولی برای بعضی ها مثل من یا کسایی دیگه بیشتر از یه پایان نیاز داره داستان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » چهارشنبه شهریور 18, 93 12:58 am[/url]"]مالازان بیشتر روایت یه دنیا است مثل این میمونه که مارتین بیاد داستان هر گوشه ای از دنیاش رو تعریف کنه برای همین خیلی نکات هستن که واقعا تو روند داستان اصلی جا نمیشن و یا اینقدر صفحات و فصل ها زیاد میشه که خواننده نمیکشه ادامه بده برای همین کتاب های دیگه میاد در صورتی که خود کتاب اصلی جواب رو میده ولی برای کسی مثل من که میخوان بدونن اخر دنیا مارتین کجاست جواب تو اون یکی کتاب ها هست ولی برای بعضی ها فقط ادامه یک خط روند داستانی مهم برای همین ده تا کتاب براشون کافی هست ولی برای بعضی ها مثل من یا کسایی دیگه بیشتر از یه پایان نیاز داره داستان.

خوب آره منم وقتی به یه داستان علاقه مند باشم دوست دارم همه چیز رو درباره ی اون داستان تمام و کمال بدونم ولی آخه این تو کتابای اصلیشم از همون روند اصلی خارج شده! و بدون هیچ مقدمه ای کتاب پنجم رو که به گفته ی خودت به 4 تای قبلی ربطی ندارن نوشته ( این حالت حسی رو به من القا می کنه که نویسنده از اول برای نوشتن این بخش از داستان برنامه ریزی نکرده بوده و وقتی رسیده به انتهای کتاب چهارم تازه فقدان این بخش جدید " داستان کتاب پنجم و در ادامه ششم " رو حس کرده) دقیقا مثل مارتین که کتاب چهارمش همین حسو به من داد که خودشم توضیح داده بود که اول کتاب پنجمو نوشته بوده بعد همه شو کنار گذاشته داستان کتاب چهارم که موازی با پنجمه رو نوشته!

البته قبول دارم ترسیم دنیایی به این عظمت واقعا کار سخت و زمان بریه ولی من زیاد از این حالت خوشم نمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینقدر از این مالازان صحبت کردید من هم دوباره جوگیر شدم! الان دقیقا چقدر ترجمه موجوده از این کتاب؟ به جز اونی که تو آردا هستش! بعد الان کسی بخواد شروع کنه باید از The Kharkanas شروع کنه؟

راستی کسی این جا مجموعه رمان ویچر رو خونده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » چهارشنبه شهریور 18, 93 1:21 am[/url]"]اینقدر از این مالازان صحبت کردید من هم دوباره جوگیر شدم! الان دقیقا چقدر ترجمه موجوده از این کتاب؟ به جز اونی که تو آردا هستش! بعد الان کسی بخواد شروع کنه باید از The Kharkanas شروع کنه؟

راستی کسی این جا مجموعه رمان ویچر رو خونده؟

همون اندازه ای که تو آردا بود

اون یکی سایتم عصر اژدها(؟) که پشت گوش انداختن بعدم کلا بی خیالش شدن و یه مجموعه دیگه رو جایگزینش کردن برای ترجمه!

ما همون بازیشم نکردیم چه برسه به خوندن کتابش

ولی من حماسه شاهکش رو یه مقدارشو خوندم نثرش از نغمه روون تره ولی دز جادوش بیشتر از نغمه ست در کل برای سرگرمی و پر کردن وقت خیلی خوبه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه اشتباه نکن شاید در نگاه اول کتاب ها از روند داستانی دور میشن و اصلا به نظرت اهمیت نداره خوندنش ولی وقتی کتاب های بعدی و داستان های بعدی رو میخونی تاز دو هزارایت میفته که اگر این کتاب نخونده بودی الان باید با فکی چسبیده به زمین میگفتی اینا دیگه چی هستن ؟ داستان مقدمه داستان بعدی هستن بعضی از داستان ها هم با داستان اصلی جلو میرن ولی یه قسمت دیگه از دنیا رو نشون میدن.این بدی نیست اریکسون حساب شده داستانش رو نوشته احساس کمبود در کتابش نبود بلکه کلید گذاری میکنه تو کتاب هاش که برای شروع داستان بعدی یه دفعه خواننده رو قافل گیر کنه.

@استنیس

به نظرم شما دهگانه رو شروع کنی بعدا بری سراغ کتاب های بعدی خیلی بهتر چون الان TK یه جلدش منتشر شده دوتا کتاب دیگه اش منتشر نشده بعد کلی اصطلاحات تو کتابش هست که اگر بخونی یه جورایی اصلا نمیفهمی دارن چی میگن و از کجا اومدن.اون روند داستانی که من میگم یه جورایی قبل و بعد داستان رو نشون میده ولی برای خواننده عذاب آور میشه از نظر من چون یه دفعه بهت میگن اوربیتی ها دارن با با اخرین لرد ماه میجنگن برای همین باید باقی مونده نیروهای تیتس خودشون رو از دروازه استخون برسونن به باقی مونده لرد ماه.همون لحظه به سبک مهران مدیری کتاب میبنیدی به یه نقطه زل میزنی میگی اینا کی هستن که قرار وارد جنگ باهاشون بشیم.تا اخر کتاب هم جوابی براشون نیست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رقیب بازی تاج و تخت از راه میرسد ...

حوصله نداشتم کپی کنم و بعد منبع بیارم و اینا

عکسشو گرفتم آپ کردم میزارم ببینین

توضیحات کامل هست تو عکس

Capture0dd21.jpg

* توجه (دوستانی که در جریان نیستن) : روی عکس راست کلیک کنید و گزینه اول View Image رو بزنن تا عکس تو سایز واقعی باز شه

البته اگه سیو هم کنین تو سیستم اندازه واقعی سیو میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نکنم بتونه با سریال تاج و تخت رقابت کنه!

همون قهرمان پروری و سیاه و سفید بودن شخصیت ها به اندازه ی کافی از جذابیت داستانش کم می کنه!

بخش فانتزی هم که به خاطر واقعی بودن داستان حذفه!

و از اونجایی که بخشی از تاریخ رو قراره به تصویر بکشن پس تحریف و تغییر برای ایجاد جذابیت و هیجان بیشتر هم امکانش خیلی کمه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هه!!!!! آهنگش رو بدن بارزام بخونه!

تجربه ثابت کرده سریال های اینجوریه BBC زیاد تعریفی نداره! امیدوارم شاهکاری مثل مرلین نشه!

@نگار

تحریف رو خوب گفتی! تو این یه مورد امیدوارم از GOT زیاد تقلید نکنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » شنبه شهریور 22, 93 9:51 pm[/url]"]هه!!!!! آهنگش رو بدن بارزام بخونه!

تجربه ثابت کرده سریال های اینجوریه BBC زیاد تعریفی نداره! امیدوارم شاهکاری مثل مرلین نشه!

استاد عجب دل پری داشتی

مرلینو که دیگه کم مونده نسخه ی چینیش رو هم به بازار عرضه کنن! فکر نکنم دیگه کسی مونده باشه که یه فیلم مرلین نساخته باشه و هر قسمت از داستانشو که باهاش حال نمی کرده عوض نکرده باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » شنبه شهریور 22, 93 8:56 pm[/url]"]
استاد آمون » شنبه شهریور 22, 93 9:51 pm[/url]"]هه!!!!! آهنگش رو بدن بارزام بخونه!

استاد عجب دل پری داشتی

مرلینو که دیگه کم مونده نسخه ی چینیش رو هم به بازار عرضه کنن! فکر نکنم دیگه کسی مونده باشه که یه فیلم مرلین نساخته باشه و هر قسمت از داستانشو که باهاش حال نمی کرده عوض نکرده باشه!

اینقدر مشخص بود؟

آره واقعا!!!! افسانه ی آرتور آخرش واقعا قشنگه ولی ماشالا همه یه گندی توش میزنن!! آخر این سریال مرلین، مورگان و آرتور همدیگه رو کشتن دیگه نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » شنبه شهریور 22, 93 10:03 pm[/url]"]
negar27 » شنبه شهریور 22, 93 8:56 pm[/url]"]

استاد عجب دل پری داشتی

اینقدر مشخص بود؟

آره واقعا!!!! افسانه ی آرتور آخرش واقعا قشنگه ولی ماشالا همه یه گندی توش میزنن!! آخر این سریال مرلین، مورگان و آرتور همدیگه رو کشتن دیگه نه؟

کاملا مشخص بود

من ندیدم سریالشو کامل. دو سه قسمت دانلود کردم خوشم نیومد کلا بی خیالش شدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
qکاملا مشخص بود

من ندیدم سریالشو کامل. دو سه قسمت دانلود کردم خوشم نیومد کلا بی خیالش شدم!

چه کنم دیگر!!!! واقعا منفورن!!

سریالش مزخرفه! کتاباش رو بخون عالیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا قابل مقایسه با گوت نیست

به نظر من اینکه اعلام کردن سریالمون قراره مثل گوت بشه یه زرنگی بوده

خواستن اینجوری سریالشونو پیش از اکران معروف کنن(دقیقا همون : ما دوتا رو کجا میبرین)

مگر اینکه یه تهیه کننده و کارگردان دیگه بیان از اول دوباره گوت رو بسازن و بیشتر خرج کنن و بیشتر وقت بزارن و اینا تا از این گوت بهتر بشه

واگرنه هیچ سریالی با مظمون قرون وسطایی نمیتونه در حد و اندازه های گوت برسه

البته یه شانس دیگه هم هست

اونم واس داستان های تالکینِ

بیان یه سرمایه گذاری کنن و سریال درست کنن تازه شاید شاید شاید نزدیکای گوت بشه

چون قبلا به صورت فیلم به تصویر کشیده شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تازگیا هر سریال جدیدی که میاد میگن رقیب بازی تاج و تخت!بعدش که یکم میگذره میبینی نه داستانش در اون حده نه سریالش!الکی برای تبلیغ شلوغش میکنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » یکشنبه شهریور 23, 93 11:17 am[/url]"]تازگیا هر سریال جدیدی که میاد میگن رقیب بازی تاج و تخت!بعدش که یکم میگذره میبینی نه داستانش در اون حده نه سریالش!الکی برای تبلیغ شلوغش میکنن!

دقیقا! دیگه شده یه راه واسه تبلیغ. چند وقت پیش میگفتن سریال Outlanders (که بر اساس کتاب ساخته شده) از Game of Thrones بهتر میشه. چند قسمت اومده، خوب بوده ولی یکم دخترونه و اصلا با شاهکار نغمه قابل مقایسه نیست.

یه جای دیگه هم شنیدم قرار رمان American Gods رو سریال بکنن و باز هم تبلیغ کردن قراره با GoT رقابت کنه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

outlander رو که انقدر تبلیغ کردن من کتاباشو دانلود کردم ببینم چیه که میگن با got رقابت میکنه.نصفه کتاب یک رو خوندم گذاشتم کنار.اصلا داستانش جالب نیست.من موندم نویسنده چجوری این داستانو 8تا کتاب ادامه داده!!!داستانش بیشتر romance تا فانتزی.منم اصلا از ژانر romance خوشم نمیاد.

حالا شاید american gods از outlander بهتر باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » یکشنبه شهریور 23, 93 3:47 pm[/url]"]outlander رو که انقدر تبلیغ کردن من کتاباشو دانلود کردم ببینم چیه که میگن با got رقابت میکنه.نصفه کتاب یک رو خوندم گذاشتم کنار.اصلا داستانش جالب نیست.من موندم نویسنده چجوری این داستانو 8تا کتاب ادامه داده!!!داستانش بیشتر romance تا فانتزی.منم اصلا از ژانر romance خوشم نمیاد.

حالا شاید american gods از outlander بهتر باشه!

خوب همین romance بودنش برای کسایی که سریال می بینن جذاب تره خصوصا بین دخترا!

american gods که فقط یه کتابه یعنی یه جلده کلا! فکر کنم سریالشم یه فصل بیشتر نباشه!

نویسنده شم تو همین کتاب اشرار rogues همکاری داشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سکانس آخر قسمت آخر فصل دوم

تو این صحنه اون یارو که سپر استارک ها رو داره واسم جالبه

اما جالب تر از اون اون یارو که روی اسبه که به نظر فرمانده شونه

اون فرمانده اولیشون همونی که با سم روبرو شد اسبش مرده بود و گوشتش ریخته بود و اینا

(دقیقا چیزی که تو کتاب هم بود)

اما این دومی اسبش کاملا سالمه

نظری دارین؟

Untitledb78f3.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سکانس آخر قسمت آخر فصل دوم

تو این صحنه اون یارو که سپر استارک ها رو داره واسم جالبه

اما جالب تر از اون اون یارو که روی اسبه که به نظر فرمانده شونه

اون فرمانده اولیشون همونی که با سم روبرو شد اسبش مرده بود و گوشتش ریخته بود و اینا

(دقیقا چیزی که تو کتاب هم بود)

اما این دومی اسبش کاملا سالمه

نظری دارین؟

احتمالا از دستشون در رفته شایدم اون سمت اسب که مشخص نیست گوشتش ریخته باشه!

جدیدا فروم خیلی خلوت شده.

خــیلی! من فکر می کردم تابستون اینجا غلغله میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پارسال که خیلی خب بود من نت درست حسابی نداشتم ولی نزدیک به 40 تا مقاله ترجمه کردم (با GPRS میومدم نت) کلی بچه ها فعال بودن ولی الان بچه ها خیلی ساکت شدن نه تنها اینجا بلکه تو تمام فروم های که هستم همینطوری هست هم ساکت و بی تحرک شدن.

راستی کسی از دوستان میدونه چندتا از کتاب های استفن کینگ ترجمه شده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری