رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

به نظر من پشت چهره ی دنریس مهربان شیطانی وجود دارد او اویژ ها را بازی داده با کشتن رهبران دوتراکی لشکر خرافاتی ان ها را به دست اورده او حتی به برادر خود هم رحم نکرد او همپای سرسی دشمنان خود را با بیرحمی کشد او میخواست سر جیمی را به خاطر شرافتش که نشان داد اعدام کند این امکان وجود دارد که جان به خاطر عشق به یک زن تخت را رها کند و به دست دنریس کشته شود

چی میگی ناموسن؟؟

•   دنریس آنسالید هارو از دست اربابانشون نجات داد ازون همه شکنجه و شلاق خوردن... بعدشم بهشون گفت که حق انتخاب دارن که واسش بجنگن یا که میتونن برن دنبال زندگیشون.. حتی فرمانده هم واسشون انتصاب نکرد از خودشون سوال کرد که فرماند‌ه‌تون کیه که کرم خاکستری اومد جلو...

•   دوتراکی هارو هم به زور به دست نیاورد، اونا اول دنریس رو دزدیدن تا به کال مورو تقدیم کنند اما تا فهمیدن که بیوه یک کال بوده گفتن باید تا آخر عمرت با بقیه بیوه ها توی معبد بمونی تا بمیری، مسلما حق داشت که بکشدشون، به ارتش دوتراکی هم گفت رییس قبیله‌اتون سه بلاد ریدر "تکاور" برای خودش انتخاب میکنه تا کنارش بجنگن و ازش محافظت کنن من همه‌ی شمارو انتخاب میکنم، حاضرید برام بجنگید؟ که اوناهمه شروع کردن جیغ و داد زدن که آره میجنگیم برات... 
  • یه جا دیگه گفته بودید دوتراکی ها دیگه کال نداشتن و شورای حکومتی داشتن که دنریس اومد نابودش کرد، که اینطور نبود و دوتراکی ها هنوزم کال داشتن «کال مورو» که با تکاورها و بقیه فرمانده‌ها داشتن نقشه میکشیدن به کجا حمله کنن کجارو غارت کنن که کال مورو گفت بیوه‌ی کال دروگو رو بیارید تا در موردش تصمیم بگیرم... که یکی از محافظانش گفت به اربابان یونکای بفروشیمش تا ده هزارتا اسب میدن براش اما کال مورو گفت تو یکی زر نزن من خودم یونکای رو غارت میکنم بیشتر از ده هزارتا اسبم میگیرم ازشون... پس زیاد متمدن نشده بودن که گفته بودید دنریس خونه‌ خرابشون کرد و به ازشون سوءاستفاده میکنه... دوتراکی ها طبیعتاً جنگجو هستن و بعد از هر کال یکی دیگه میومد اگه برای دنریس نمی‌جنگیدن.

من فن دنریس نیستم اما شخصیتش رو نمیشه نادیده گرفت مخصوصاً کارایی که واسه جان کرده تا الان... هرچقدرم از کاراکتری خوشتون نیاد نباید بدون منطق در موردش حرف بزنید یا داستان رو جور دیگه‌ای تحریف کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 10:32، Fateme گفته است :

ینی جان میمیرع?!!?

میمیره ولی نه او قسمت یه صحنه هست که تو اون انقار جان لانگ کلا از دست داده ناگهان به دستش میاره و یک واکر رو میکشه

در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 10:34، cancer گفته است :

چی میگی ناموسن؟؟

•   دنریس آنسالید هارو از دست اربابانشون نجات داد ازون همه شکنجه و شلاق خوردن... بعدشم بهشون گفت که حق انتخاب دارن که واسش بجنگن یا که میتونن برن دنبال زندگیشون.. حتی فرمانده هم واسشون انتصاب نکرد از خودشون سوال کرد که فرماند‌ه‌تون کیه که کرم خاکستری اومد جلو...

•   دوتراکی هارو هم به زور به دست نیاورد، اونا اول دنریس رو دزدیدن تا به کال مورو تقدیم کنند اما تا فهمیدن که بیوه یک کال بوده گفتن باید تا آخر عمرت با بقیه بیوه ها توی معبد بمونی تا بمیری، مسلما حق داشت که بکشدشون، به ارتش دوتراکی هم گفت رییس قبیله‌اتون سه بلاد ریدر "تکاور" برای خودش انتخاب میکنه تا کنارش بجنگن و ازش محافظت کنن من همه‌ی شمارو انتخاب میکنم، حاضرید برام بجنگید؟ که اوناهمه شروع کردن جیغ و داد زدن که آره میجنگیم برات... 
  • یه جا دیگه گفته بودید دوتراکی ها دیگه کال نداشتن و شورای حکومتی داشتن که دنریس اومد نابودش کرد، که اینطور نبود و دوتراکی ها هنوزم کال داشتن «کال مورو» که با تکاورها و بقیه فرمانده‌ها داشتن نقشه میکشیدن به کجا حمله کنن کجارو غارت کنن که کال مورو گفت بیوه‌ی کال دروگو رو بیارید تا در موردش تصمیم بگیرم... که یکی از محافظانش گفت به اربابان یونکای بفروشیمش تا ده هزارتا اسب میدن براش اما کال مورو گفت تو یکی زر نزن من خودم یونکای رو غارت میکنم بیشتر از ده هزارتا اسبم میگیرم ازشون... پس زیاد متمدن نشده بودن که گفته بودید دنریس خونه‌ خرابشون کرد و به ازشون سوءاستفاده میکنه... دوتراکی ها طبیعتاً جنگجو هستن و بعد از هر کال یکی دیگه میومد اگه برای دنریس نمی‌جنگیدن.

من فن دنریس نیستم اما شخصیتش رو نمیشه نادیده گرفت مخصوصاً کارایی که واسه جان کرده تا الان... هرچقدرم از کاراکتری خوشتون نیاد نباید بدون منطق در موردش حرف بزنید یا داستان رو جور دیگه‌ای تحریف کنید.

من به مطق این رو نگفتم در طول تاریخ تایگرین ها دو وجه داشتن یا مانند دانگ و رگان و بیلور و امون افراد بسیار مثبت بودند یا مانند ایریس و دیمو و میگور که مشهور ترینشونه شرور و دیوانه بودند ایریس هم مانند دنریس بود که پس از جنگ و ماجرای گروگان گیری داسکندیل قتل عامی که پس از ان انجام داد شروع به دیوانه شدن کرد از طرفی چه راهی بهتر از ازاد کردن برده برای کسب وفاداری ان و این را هم در نظر بگیرید دنریس چاره ای جز ازادی برده ها نداشت چون در وستروس هر چیز ممکن است قابل پذیرش باشد جز برده داری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 30 دقیقه قبل، cancer گفته است :

چی میگی ناموسن؟؟

Natalie Mokry, Film School Rejects:

او نتیجه گیری کرده که بعد از افشای حقایق درباره اگان تارگرین، دنریس، شخصیت شرور نهایی داستان خواهد شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 42 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

میمیره ولی نه او قسمت یه صحنه هست که تو اون انقار جان لانگ کلا از دست داده ناگهان به دستش میاره و یک واکر رو میکشه

خب تو که اینقدر اطلاعاتت کامله، میشع اینو جواب بدی که  تو قسمتی که هودور میمیره . چرا دختران جنگل به بران کمک میکنن فرار کنه مگه خودشون از ترس نسل انسان واکر هارو بوجود نیاوردن؟؟؟ /:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

خب تو که اینقدر اطلاعاتت کامله، میشع اینو جواب بدی که  تو قسمتی که هودور میمیره . چرا دختران جنگل به بران کمک میکنن فرار کنه مگه خودشون از ترس نسل انسان واکر هارو بوجود نیاوردن؟؟؟ /:

ببین در طول تاریخ هم افراد و اقوامه بودن که به سبب سلاح هایی که خودشون ساخته بودن شکست خوردن باروت و چینی ها ساختن ولی تو جنگ تریاک به همون باروت باختن مغول ها باروت رو به اروپا بردن و روس ها با استفاده از اون امپراتوری چنگیز رو فتح کردن این همه هم فیلم هست از ربات ها که به دست انسان ساخته شدن ولی دشمن اون شدن تو خودت اگه جای نایت کینگ بودی که به نفرینی ابدی دوجار میشدی با کسایی که تو رو نفرین کردن چی میکردی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

Natalie Mokry, Film School Rejects:

او نتیجه گیری کرده که بعد از افشای حقایق درباره اگان تارگرین، دنریس، شخصیت شرور نهایی داستان خواهد شد

جان نباید ادعای پادشاهی بکنه چون دنریس تا الانشم خیلی به خاطر جان خطر کرده حتی جنگ با سرسی رو نصفه کاره ول کرد و رفت اونور دیوار و یه اژدها از دست داد..

حالا اگه ازدواج میکردن هم بلاخره جان پادشاه میشد در هر صورت چه تارگرین چه استارک شوهر ملکه شاه محسوب میشه... اگه بخوان این دوتا رو دشمن کنن خیلی مسخره‌اس به نظرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو یه جا یه تئوری خوندم که میگفت: آریا با ماسک لرد بیلیش سرسی رو میکشه و یا میره به کینگز لندینگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، cancer گفته است :

جان نباید ادعای پادشاهی بکنه چون دنریس تا الانشم خیلی به خاطر جان خطر کرده حتی جنگ با سرسی رو نصفه کاره ول کرد و رفت اونور دیوار و یه اژدها از دست داد..

حالا اگه ازدواج میکردن هم بلاخره جان پادشاه میشد در هر صورت چه تارگرین چه استارک شوهر ملکه شاه محسوب میشه... اگه بخوان این دوتا رو دشمن کنن خیلی مسخره‌اس به نظرم

من نمیگم که شاه شه به احتمال زیاد به دست دنریس کشته شه یا برعکس چون اون تختش رو در خطر میبینه برای جان شرافت از تخت بیشتر ارزش داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، ALi-X گفته است :

تو یه جا یه تئوری خوندم که میگفت: آریا با ماسک لرد بیلیش سرسی رو میکشه و یا میره به کینگز لندینگ

آریا صورت هرکی رو که بکشه برمیداره اما به نظرم این تئوری احتمالش کمه چون وسط جنگن از طرفی سرسی هم تا حالا فهمیده چه بر سر لیتل‌فینگر اومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 11:52، cancer گفته است :

آریا صورت هرکی رو که بکشه برمیداره اما به نظرم این تئوری احتمالش کمه چون وسط جنگن از طرفی سرسی هم تا حالا فهمیده چه بر سر لیتل‌فینگر اومده

راس میگه بین اون همه ادم توی محالمه حتما یکی پیدا میشه به خاطر چند سکه طلا این خبر رو برای سرسی ببره

در صحنه بعد جان و دنی را داریم که هر دو کنار شومینه ایستاده اند اما دنریس کمی مشکوک است، به نظر میرسد که شرایط امادگی انها در وینترفل به خوبی پیش نمیرود یا اینکه خبر بدی شنیده اند.

اما چشمان تیزبین فردی در ردیت متوجه شباهتی در شومینه شده.به نظر میرسد که انها به دراگون استون رفته اند (بعد از سقوط وینترفل). پس دلیل ناراحتی جان و دنریس در این دو صحنه مشخص است، هر دو کسانی را از دست داده اند.

اما چرا باید انها به دراگون استون برگردند؟ شاید به دلیل موقعیت جغرافیایی ان که از دست وایت واکر ها در امان هستند، البته در هر صورت از اژدهای نایت کینگ در امان نخواهند بود.همچنین ردیت اشاره کرد که دنریس این روز ها همانند برادر هایش لباس میپوشد.
#تحلیل
@westerosir

داشتم توی پست های قدیمی کانال میگشتم این تحلیل را یافتم و تا اینجا که ما دیدیم جان و دنریس کنار اتیش با هم نشستن و این یعنی تحلیل درسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 11:52، cancer گفته است :

شاید بفهمه و شاید نه از کجا میدونی :)

در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 12:02، sadrakhan گفته است :

در صحنه بعد جان و دنی را داریم که هر دو کنار شومینه ایستاده اند اما دنریس کمی مشکوک است، به نظر میرسد که شرایط امادگی انها در وینترفل به خوبی پیش نمیرود یا اینکه خبر بدی شنیده اند.

اما چشمان تیزبین فردی در ردیت متوجه شباهتی در شومینه شده.به نظر میرسد که انها به دراگون استون رفته اند (بعد از سقوط وینترفل). پس دلیل ناراحتی جان و دنریس در این دو صحنه مشخص است، هر دو کسانی را از دست داده اند.

اما چرا باید انها به دراگون استون برگردند؟ شاید به دلیل موقعیت جغرافیایی ان که از دست وایت واکر ها در امان هستند، البته در هر صورت از اژدهای نایت کینگ در امان نخواهند بود.همچنین ردیت اشاره کرد که دنریس این روز ها همانند برادر هایش لباس میپوشد.
#تحلیل
@westerosir

داشتم توی پست های قدیمی کانال میگشتم این تحلیل را یافتم و تا اینجا که ما دیدیم جان و دنریس کنار اتیش با هم نشستن و این یعنی تحلیل درسته

مطلب چه زمانی تو کانال منتشر شده؟

و این فیلم دقیقا چه زمانی در سریاله؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، ALi-X گفته است :

20 روز پیش فکر کنم مربوط به یکی از تریلر ها باشه ولی میتونی خودت تو کانال سرچ کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

20 روز پیش فکر کنم مربوط به یکی از تریلر ها باشه ولی میتونی خودت تو کانال سرچ کنی

اها پس وینترفل سقوط میکنه حتما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، ALi-X گفته است :

البته بازی تاج و تخت انقدر غیر قابل پیش بینیه که حتی ممکنه توی قسمت بعدی مختار با لشگریانش وارد وینترفل بشه و دعوت دنریس رو لبیک بگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، sadrakhan گفته است :

البته بازی تاج و تخت انقدر غیر قابل پیش بینیه که حتی ممکنه توی قسمت بعدی مختار با لشگریانش وارد وینترفل بشه و دعوت دنریس رو لبیک بگه

خخخ

حتما میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، ALi-X گفته است :

در هم اکنون، sadrakhan گفته است :

ببخشید خواستم اسلاحش کنم اشتباهی تکراری شد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، ALi-X گفته است :

آره احتمالش خیلی خیلی زیاده، نه تنها همه شواهد تریلر ها اینو تایید میکنه، بلکه یه اسپویل هم موقع فیلم برداری شده بود در این باره (سر لوکیشن وینترفل)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 50 دقیقه قبل، cancer گفته است :

هرکی نظری داره ولی نظر من جذابیت فیلم همینه که چهره واقعی دنریس رو که در طول چند فصل هرازگاهی ی نمونه هاشو دیدیم کامل کنه و رو در روی جان قرار بده حتی اگه پیروزم بشه امیدوارم مستبد بودنشو ب رخ همه بکشه مثل خیلی از جاها از جمله کشتن ارباب ها و تقلب در معامله، سوزوندن پدرو برادر سم، زندانی کردن جان ووو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

هرکی نظری داره ولی نظر من جذابیت فیلم همینه که چهره واقعی دنریس رو که در طول چند فصل هرازگاهی ی نمونه هاشو دیدیم کامل کنه و رو در روی جان قرار بده حتی اگه پیروزم بشه امیدوارم مستبد بودنشو ب رخ همه بکشه مثل خیلی از جاها از جمله کشتن ارباب ها و تقلب در معامله، سوزوندن پدرو برادر سم، زندانی کردن جان ووو

شاید اژدهایان دوباره برقصند (نام جنگی که باعث شروع نابودی اژدهایان شد بین اگان تایگرین دوم و رینیرا تایگرین)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فیلم نامه لو رفته با چیزی که تا الان پیش رفته، خیلی فرق داشته که، بعضی از دوستان میگفتن شبیه هم ه. ولی ده بیست درصد شون عین هم بود!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 41 دقیقه قبل، Danny گفته است :

آره احتمالش خیلی خیلی زیاده، نه تنها همه شواهد تریلر ها اینو تایید میکنه، بلکه یه اسپویل هم موقع فیلم برداری شده بود در این باره (سر لوکیشن وینترفل)

ولی احتمالا سقوط وینترفل تو قسمت ۴ اتفاق بیوفتع

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Fateme گفته است :

اون دو تا تریلر الکی هستن خودشونم ک گفتن. مشکل اینجاست ک برای هر فصل باید تریلر بدن به علت تبلیغات و ... اما سازنده ها معمولا نمیخوان فیلم یا سریال لو بره. کلکی ک میزنن اینه ک دو تا تریلر همینجوری میدن بیرون ولی الکی. مثالش هم فصل پیش هست ک سرهایی از شخصیت ها رو گذاشته بودن توی همون مکان خدای بی چهره. امسال دو تا تریلر اینجوری دادن یکی همون ک جان و آریا و سانسا توی سرداب بودن و یخ میومد یکی هم همین ک وینترفل سقوط کرده. الزامی نداره این اتفاقات بیوفته چون اینا تریلر الکی هستن. حتی مارول هم برای پایان بازی یه تریلر اینجوری داد بیرون امسال.
در مورد نایت کینگ فرزندان جنگل اشتباه کردن و یه سلاح کشتار جمعی ایجاد کردن فک میکردن میتونن تحت کنترل نگهش دارن اما نشد. مثاله مشابه و فوق العاده ش ماتریکس هست ک محافظش (mr smith) انقدر قدرت پیدا کرد که با کل سیستم دشمن شده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Danny گفته است :

بلکه فقط واسه گمراه کردن بینندگانه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

IMG_20190425_140832_715.jpg.19a33401913092808c39449f10848110.jpgنمیشع برقا مثل اینجا همیشه روشن باشه؟؟چشمام دو درجه ضعیف شد بابت فصل ۸ ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری