رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

کم کم داریم به لحظاتی میرسیم که نبرد بزرگ وینترفل قرار شروع بشه و سرنوشت خیلی از شخصیتها و حوادث مشخص بشه .

همه بیصبرانه منتظر هستیم 

آیا کسی از شخصیتهای توی وینترفل هست که بخواهید بمیره؟ 

اگر هست اسمش چیه؟

بنظرم قراره شخصیت های زیادی فردا کشته بشن، ولی سانسا و سگ شکاری رو بیشتر از همه انتظار دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

کم کم داریم به لحظاتی میرسیم که نبرد بزرگ وینترفل قرار شروع بشه و سرنوشت خیلی از شخصیتها و حوادث مشخص بشه .

همه بیصبرانه منتظر هستیم 

اگر هست اسمش چیه؟

اگر به من باشه میگم هیچکدوم چون اتحاد شخصیت ها بود که ۲ فصل آخر رو دلچسب کرد

ولی کسایی که حس میکنم فردا بمیرن اینه

سر بریین و پادریک

تورموند

کرم خاکستری و سر جوراه و دخترعموش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 23:59، Momomo گفته است :
در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 23:58، Daren گفته است :

دلیل نمیشه

یعنی فرزندان جنگل برای نجات پیدا کردن از دست برنن (نایت کینگ) رفتن نایت کینگو درست کردن...؟ 

از دست برندون استارک اصلی  کسی که دیوارو ساخته

این تئوری قوی وجود داره که برندون استارک  اصلی مثل اکثر شخصیت های سریال دارای  دو بعد شخصیتی خوب وبد هست ،قسمتش بدش در کالبد نایت کینگ هست و قسمت خوب در برندون خودمون... من فکر میکنم نایت کینگ برای رسیدن به هدفش باید به برندون غلبه کنه..

بنجن استارک هم هنوز اونور دیواره ؟! عجیب نیست بنظرتون که چطور اونور دیوار هست وماهیتش به وایت واکر وامثالاهم تغییر نکرده ؟

هرچی که هست مربوط به برن استارک اصلی هست  همه چی زیر سر اونه و بنجن هم همدستشه...

این نظر منه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

همه بیصبرانه منتظر هستیم 

اگر هست اسمش چیه؟

هشت فصله منتظر این جنگ عظیم هستیم..

حداقل انتظار دارم حدود هشت الی ده شخصیت داستان بمیرن چون اگر اینجوری نباشه واقعا چرت میشه، با این همه بزرگنمایی که واسع نایت کینگ کردن و ارتشش همچین انتظاری باید بر اورده بشه..اینکه نایت کینگ باید زنده بمونه بعد از این همه بزرگنمایی ک واسش کردن و اگر واقعا مثل فیلم اونجرز ک جدیدا اومده بخوان تمومش کنن خیلی مسخره و چیپ میشه خیلی..امیدوارم که سریال سیر جذاب بودنش رو پیش ببره و انتظارات و توقعاتی رو که خودش بوجود اورده رو برای بیننده بر اورده کنه..امیدوارم..

IMG_20190428_131834_950.thumb.jpg.e755118cbbeb5486d83e1217609e4389.jpg

یکی از جذاب ترین پایان های گیم از نظر من??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 37 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

حداقل انتظار دارم حدود هشت الی ده شخصیت داستان بمیرن چون اگر اینجوری نباشه واقعا چرت میشه، با این همه بزرگنمایی که واسع نایت کینگ کردن و ارتشش همچین انتظاری باید بر اورده بشه..اینکه نایت کینگ باید زنده بمونه بعد از این همه بزرگنمایی ک واسش کردن و اگر واقعا مثل فیلم اونجرز ک جدیدا اومده بخوان تمومش کنن خیلی مسخره و چیپ میشه خیلی..امیدوارم که سریال سیر جذاب بودنش رو پیش ببره و انتظارات و توقعاتی رو که خودش بوجود اورده رو برای بیننده بر اورده کنه..امیدوارم..

کله کیه اون وسط؟؟ ????

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 52 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

کله کیه اون وسط؟؟ ????

یا برن یا سرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Fateme گفته است :

کله کیه اون وسط؟؟ ????

برن استارک معروف به کلاغ سه چشم:classic_biggrin:

در 4 ساعت قبل، Momomo گفته است :

با اینکه علاقه دارم هیچ کدومشون نمیره ولی امیدوارم مرگ حماسی داشته باشن

درود بر نایت کینگ اول فرمانروای هفت پادشاهی

نقل قول

به نظرم یه نکته قسمت قبل این بود که جورا مورمونت به دنریس گفت دو تا خواسته ازت دارم و ما فقط یه خواسته‌شو دیدیم واسه خواسته دوم گفت ازت اجازه میخوام که... این که برای چی اجازه میخواسته مهمه

به نظرم خواسته جورا این بود که در میدان بجنگه

ویرایش شده در توسط وایت ولف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

من همزمان با شروع پستهای اپیزود دوم در خصوص کلیه وقایع فصل هشتم و پیش بینی روند سریال و پایان اون با مدیریت سایت مکاتبه کردم و ایشون مجوز این رو داد که توی همین تاپیک هم میتونیم در خصوصش اظهار نظر کنیم و یا اگر دوست داشتیم تاپیک جداگانه بزنیم

من فکر نمیکنم که محدود کردن کاربران در خصوص مواردی که با سریال و فصل هشتم مرتبط هست کار خوبی باشه چون زنده بودن یه سایت به کاربرانش هم بستگی داره 

من فکر میکنم قشنگتر این باشه در صورتی که از قوانین تخطی بشه به همون کاربر تذکر داده بشه اما پنهانی نه اینکه توی جمع و تالار باشه و از اون کاربر درخواست بشه که نقطه نظرات رو منتقل کنه.

امید جان ممنون که اشاره کردی به موضوع

بچه های دیگه هم چون تا شروع جنگ چیزی نمونده لطفا نظرشون رو اعلام کنند?

من خودم دوست دارم حتما تیوریون گریجوری فردا بمیره چون بعد از همه گناهانش توی وینترفل جنگیدن و اونم برای محافظت از شمال و هفت پادشاهی و از همه مهتر مقابل ارتش نایت کینگ افتخار بزرگیه که بار گناهانش رو بنظر من از بین میبره 

در خصوص سگ شکاری و همه گروه پیمان برادری و همینطور جیمی هم نظرم همینه

0a877828533e893a5b9769db5c51c805_XL.jpg

5-Jon-Snow-Fights-White-Walker-in-Hardhome-Episode-of-Game-of-Thrones.jpg

من یه تایپ زدم اخبار و حواشی بریم انجا این حاشیه به حساب میاد دیکه یکم کلی تر باشه تایپ دستمون باز تر میشه

اونجا یه خبر خوبم برای ایرانی ها گذاستم که نیدونم چرا تو این تایپ میزارم ناظر پاکش میکنه برید ببیند نظر بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  •  
به نظرم یه نکته قسمت قبل این بود که جورا مورمونت به دنریس گفت دو تا خواسته ازت دارم و ما فقط یه خواسته‌شو دیدیم واسه خواسته دوم گفت ازت اجازه میخوام که... این که برای چی اجازه میخواسته مهمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، mehdi342 گفته است :
  •  

این قسمت هم تموم میشه و جورا باز نمیتونه غلطی کنه?:classic_laugh:?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

من همزمان با شروع پستهای اپیزود دوم در خصوص کلیه وقایع فصل هشتم و پیش بینی روند سریال و پایان اون با مدیریت سایت مکاتبه کردم و ایشون مجوز این رو داد که توی همین تاپیک هم میتونیم در خصوصش اظهار نظر کنیم و یا اگر دوست داشتیم تاپیک جداگانه بزنیم

من فکر نمیکنم که محدود کردن کاربران در خصوص مواردی که با سریال و فصل هشتم مرتبط هست کار خوبی باشه چون زنده بودن یه سایت به کاربرانش هم بستگی داره 

من فکر میکنم قشنگتر این باشه در صورتی که از قوانین تخطی بشه به همون کاربر تذکر داده بشه اما پنهانی نه اینکه توی جمع و تالار باشه و از اون کاربر درخواست بشه که نقطه نظرات رو منتقل کنه.

امید جان ممنون که اشاره کردی به موضوع

بچه های دیگه هم چون تا شروع جنگ چیزی نمونده لطفا نظرشون رو اعلام کنند?

من خودم دوست دارم حتما تیوریون گریجوری فردا بمیره چون بعد از همه گناهانش توی وینترفل جنگیدن و اونم برای محافظت از شمال و هفت پادشاهی و از همه مهتر مقابل ارتش نایت کینگ افتخار بزرگیه که بار گناهانش رو بنظر من از بین میبره 

در خصوص سگ شکاری و همه گروه پیمان برادری و همینطور جیمی هم نظرم همینه

0a877828533e893a5b9769db5c51c805_XL.jpg

5-Jon-Snow-Fights-White-Walker-in-Hardhome-Episode-of-Game-of-Thrones.jpg

منم با شما هم نظرم و بقول یکی از دوستان خوندن پیامهای دوستان باعث میشه زمان یادمون بره، علاوه بر این متوجه خیلی نکات میشیم که دوستان خیلی خوب کشف میکنن

ولی چیزی ک دیدم اینه ک ادمین سایت ظاهرا مخالفه! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

منم با شما هم نظرم و بقول یکی از دوستان خوندن پیامهای دوستان باعث میشه زمان یادمون بره، علاوه بر این متوجه خیلی نکات میشیم که دوستان خیلی خوب کشف میکنن

ولی چیزی ک دیدم اینه ک ادمین سایت ظاهرا مخالفه! 

امیدوارم با حسن نظری که دوستان دارند دیگه مخالفتی صورت نگیره 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

امیدوارم با حسن نظری که دوستان دارند دیگه مخالفتی صورت نگیره 

والا تا من میام یه شوخی میکنم سریع میگه برو بزار تو تایپ کارت حتی اگه مربوط به این قسمت باشه اخه کی میره تایپی رو که 5 ساله فعالیت نکرده بخونه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مخالفتی با بحثهای توی تاپیک نبود. ولی خب  ساختار این سایت رو هم در نظر بگیرید که دقیقا تقسیم بندی شده و هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. اینجا بحث اپیزودیک قسمت دومه و حتی از قسمت اول هم جداش کردن چه برسه به بعضی بحثها که واقعا به سریال و پیش بینی وقایع آینده ربطی نداشت. مثلا بعضی از کلیپهای طنزی که واقعا جاش اینجا نبود. یا اینکه قراره سریال هندیش ساخته بشه یا ایران مجوز پخشو داده. 

خود من هم فراموش کردم که اینجا ممکنه خیلیا کتابها رو نخونده باشند و براشون اسپویل بشه.

در 5 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

تا من میام یه شوخی میکنم سریع میگه برو بزار تو تایپ کارت حتی اگه مربوط به این قسمت باشه اخه کی میره تایپی رو که 5 ساله فعالیت نکرده بخونه

اگر شما فعالیت کنید اون تاپیکها هم فعال میشه و کسانی که علاقمند هستند حتما به اونجا سر میزنن. می تونید اطلاع رسانی هم بکنید.

ویرایش شده در توسط شوالیه درخت خندان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 39 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

والا تا من میام یه شوخی میکنم سریع میگه برو بزار تو تایپ کارت حتی اگه مربوط به این قسمت باشه اخه کی میره تایپی رو که 5 ساله فعالیت نکرده بخونه 

منم موافقم وقتی شوخی و بحثی مربوط به اینجاست و داغه . چرا باید بریم تاپیک دیگع ؟؟????

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

منم موافقم وقتی شوخی و بحثی مربوط به اینجاست و داغه . چرا باید بریم تاپیک دیگع ؟؟????

ببخشید ولی این فقط یه انتقاده تفکیک تالار های گفت و گو واسه زمانیه که تو یک سایت قلقله باشه نه زمانی که هیچ تایپی جز این تایپ فعال نباشه خلوت بودن تایپ ها هم دلیل بر بد بودن سایت نیست ولی تلگرام و اینیستا این بلا رو سر همه ی سایت ها اوردن به نظرمنم باید تایپ ها رو یکم کلی تر کنین تا دست کار برا کمی باز بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، وایت ولف گفته است :

برن استارک معروف به کلاغ سه چشم:classic_biggrin:

نه سرسیه..IMG_20190428_234243_972.thumb.jpg.01db0283a8a202b13692795ab59ee622.jpg

اینم پوستر اصلی..

IMG_20190428_234314_879.thumb.jpg.418c2e29206dd9cfa6f06f82eef84aa0.jpg

اینم برن..IMG_20190428_234302_833.thumb.jpg.f98d773d21b0c6eea950456025b35b74.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

نه سرسیه..IMG_20190428_234243_972.thumb.jpg.01db0283a8a202b13692795ab59ee622.jpg

اینم پوستر اصلی..

IMG_20190428_234314_879.thumb.jpg.418c2e29206dd9cfa6f06f82eef84aa0.jpg

اینم برن..IMG_20190428_234302_833.thumb.jpg.f98d773d21b0c6eea950456025b35b74.jpg

بیبینید سرسی چیه که نایت کیگم ازش ترسیده سرش رو زده ???

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

ببخشید ولی این فقط یه انتقاده تفکیک تالار های گفت و گو واسه زمانیه که تو یک سایت قلقله باشه نه زمانی که هیچ تایپی جز این تایپ فعال نباشه خلوت بودن تایپ ها هم دلیل بر بد بودن سایت نیست ولی تلگرام و اینیستا این بلا رو سر همه ی سایت ها اوردن به نظرمنم باید تایپ ها رو یکم کلی تر کنین تا دست کار برا کمی باز بشه

من اینو تو وینتر تاون گفتم ولی یکی از مدران گفت که باید ببرم تو بخش انتقادات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Igon Targaryen گفته است :

من اینو تو وینتر تاون گفتم ولی یکی از مدران گفت که باید ببرم تو بخش انتقادات

والا مدر های اصلی هم که مدت هاست انلاین نشدن از ناظر هام فقط نگار27 انلاین میشه باز خوب ایشون برای کاربر ها ارزش قائل هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

بیبینید سرسی چیه که نایت کیگم ازش ترسیده سرش رو زده ???

اره..حتی نایت کینگم از این بشر متنفره?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر میکنم شاید بین دنریس و جان یک درگیری شدید به وجود بیاد که باعث شه عشقشون شدید تر شه

50590546_245995119628926_4317421775897342445_n.jpg

درست مثل فیلم خانوم و اقای اسمیت

این درگیری در قسمت 2 شروع شد و احتمال میدم قسمت 4و5 به این درگیری پرداخته شه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

من فکر میکنم شاید بین دنریس و جان یک درگیری شدید به وجود بیاد که باعث شه عشقشون شدید تر شه

50590546_245995119628926_4317421775897342445_n.jpg

درست مثل فیلم خانوم و اقای اسمیت

این درگیری در قسمت 2 شروع شد و احتمال میدم قسمت 4و5 به این درگیری پرداخته شه

آره خیلی جذاب خواهد بود

هم چنین اگر از لنیستر ها کسی زنده بمونه مواجهه اونا با هم دیدنیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 00:04، Ahmad.a گفته است :

این احتمال وجود داره آریا شاه شب رو بکشه، تغییر چهره و اون اسلحه ی خاص 

تو پیج اینستا هم گذاشتم این پیش بینی رو کلی مسخره شدم. ولی میدونستم آریا این کار و میکنه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری