رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در 13 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

چیزی که عمیقا دارم حس میکنم اینه که وینترفل سقوط میکنه. شما چی؟?

اره تریلرش هم که در اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

اره تریلرش هم که در اومد

جدی؟ من بخاطر تیتراژ قسمت ۲ اینطور فکر میکردم?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

جدی؟ من بخاطر تیتراژ قسمت ۲ اینطور فکر میکردم?

اون تریلر که توش وینترفل ویران شده رو ندیدی مگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

اون تریلر که توش وینترفل ویران شده رو ندیدی مگه

نع. تو کانال هست؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار درخشان بود.

به نظرم سریال یکم شتاب زده عمل میکنه و میخاد هر چه زودتر بره سر اصل مطلب و جمش کنه
البته این شاید برای سریال های دیگه عادی باشه ولی اون چیزی که Got رو متمایز میکرد روایت آرام و با طمأنینه ای بود که با چاشنی عشق،سیاست، وفاداری، خیانت و خیلی چیزای دیگه همراه میشد و این هم ناشی از پتانسیل خیلی بالای کتاب های مارتین هست که توان روایت داستان های خیلی زیادی داره.
ولی این نوع روایت رو ما از فصل قبل دیگه شاهد نبودیم و سریال بیشتر شبیه فیلمای بلاک باستری شده بود که سرعت بالایی دارن و حادثه محور هستن و سرعت بالایی در روایتشون دارن.

ناظر:تاپیک تکراری. پست منتقل شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صحنه شوالیه و موسیقی پایانی این قسمت عالی بودو نقطه قوت قسمت دوم...

برین و جیمی نباید بمیرند اما پاتریک و تورموند از دست رفتنی هستند....

وینترفل از دست میره اما فکر نمیکنم جنگ پیروزی داشته باشه...

برن اگه بتونه توی اژدهای نایت کینگ نفوذ کنه عالی میشه البته فکر نمیکنم شانس زنده موندن داشته باشه و  میره برای شاه شب شدن...

آریا بدجور توی فکر بود و مشکوک میزنه احتمال غیب شدنش با گاندری زیاده... 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وینترفل حتما سقوط میکنه از اسمش هم پیداست که در زمستان سقوط میکنه فقط بحث اینه که چه کسایی در این سقوط کشته میشن.

به نظرم جان برای ادامه داستان زنده بمونن ولی بانو مورمونت، تیون، کرم خاکستری، برین، اد، سانسا/آریا، گیلی و سم کوچولو، پاتریک، داووس سی ورث، میساندی کشته میشن

سر جوراه هم یا کشته میشه ولی قبلش از کشته شدن با شمشیر تارلی یه حرکت خاص میزنه (احتمالا از بین بردن اژدهای نایت کینگ)

جیمی هم زنده میمونه که بعد از پادشاه دیوانه ایندفعه دخترش (دنریس) رو بکشه و باز هم به خاطر خانواده و خاندانش متهم به خیانت بشه

برندون احتمالا زیاد توسط شاه شب برده میشه فکر نکنم سریال دیگه ظرفیت داشتن کلاغ سه چشم رو داشته باشه چون نتونست ازش درست استفاده کنه و تبدیل به ادر میشه

احتمالا ادر بزرگ وعده داده شه نایت کینگ نیست و برندون ادر بزرگ میشه و شاه شب به همین خاطر دنبال برن میاد که خودشون رو تکامل ببخشه.

یه نکته ای که حتما باید بهش توجه کنیم اینه که دیگه نباید دنبال اومدن یه شخص جدید باشیم اینکه فکر کنیم اگان برمیگرده یا ملیساندرا شخص جدیدی رو میاره و ... بعید هست چون دیگه فرصت این کار نیست ولی شاید به عنوان پایان باز سریال شخصی توی اپیزود اخر با اژدها به کینگزلندینگ حمله کنه (چون مطمئنا دنریس به تخت پادشاهی نمیرسه و تارگرین ها بازم بدون تاج و تخت میمونن)

ما هنوز از گلدن کمپانی چیز خاصی ندیدیم شاید یورون و لشکرش غافلگیر کننده باشن. بعد از سقوط وینترفل سرسی به الاجبار باید با شمال متحد بشه وگرنه کار همشون تمومه

بی صبرانه منتظر بزرگترین و دراماتیک ترین اپیزود تاریخ هستیم شاید همه ما رو میخکوب کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 14:29، mehdi7ra گفته است :

وینترفل حتما سقوط میکنه از اسمش هم پیداست که در زمستان سقوط میکنه فقط بحث اینه که چه کسایی در این سقوط کشته میشن.

به نظرم جان برای ادامه داستان زنده بمونن ولی بانو مورمونت، تیون، کرم خاکستری، برین، اد، سانسا/آریا، گیلی و سم کوچولو، پاتریک، داووس سی ورث، میساندی کشته میشن

سر جوراه هم یا کشته میشه ولی قبلش از کشته شدن با شمشیر تارلی یه حرکت خاص میزنه (احتمالا از بین بردن اژدهای نایت کینگ)

جیمی هم زنده میمونه که بعد از پادشاه دیوانه ایندفعه دخترش (دنریس) رو بکشه و باز هم به خاطر خانواده و خاندانش متهم به خیانت بشه

برندون احتمالا زیاد توسط شاه شب برده میشه فکر نکنم سریال دیگه ظرفیت داشتن کلاغ سه چشم رو داشته باشه چون نتونست ازش درست استفاده کنه و تبدیل به ادر میشه

احتمالا ادر بزرگ وعده داده شه نایت کینگ نیست و برندون ادر بزرگ میشه و شاه شب به همین خاطر دنبال برن میاد که خودشون رو تکامل ببخشه.

یه نکته ای که حتما باید بهش توجه کنیم اینه که دیگه نباید دنبال اومدن یه شخص جدید باشیم اینکه فکر کنیم اگان برمیگرده یا ملیساندرا شخص جدیدی رو میاره و ... بعید هست چون دیگه فرصت این کار نیست ولی شاید به عنوان پایان باز سریال شخصی توی اپیزود اخر با اژدها به کینگزلندینگ حمله کنه (چون مطمئنا دنریس به تخت پادشاهی نمیرسه و تارگرین ها بازم بدون تاج و تخت میمونن)

ما هنوز از گلدن کمپانی چیز خاصی ندیدیم شاید یورون و لشکرش غافلگیر کننده باشن. بعد از سقوط وینترفل سرسی به الاجبار باید با شمال متحد بشه وگرنه کار همشون تمومه

بی صبرانه منتظر بزرگترین و دراماتیک ترین اپیزود تاریخ هستیم شاید همه ما رو میخکوب کنه

البته winterfell به معنی سقوطه زمستانه نه سقوط کننده در زمستان

در در ۱۳۹۸/۲/۳ at 21:28، farshidmassumiyan گفته است :

MRD010 عزیز.. همونطور که Momomo عزیز اشاره کرد هدف هممون اینه که سعی کنیم احتمالات پایان داستان و سرنوشت نفرات رو حدس بزنیم. 

گفته شما هم ممکنه درست باشه هر چند که من اعتقاد دارم اچ بی او،  هیچ تریلر و هیچ پوستری رو بدون منظور و معنای پشتش منتشر نمیکنه.. تا به حال که اینطور بوده و توجه کرده باشی تیم وستروس هم از تریلر ها خیلی موارد رو تحلیل کردند که واقعا عالی بود. 

این سریال آنقدر جذابه که شاید با این مطالب و این نوشته ها بشه کمی کندی گذشت زمان تا شروع قسمت سوم رو کم کرد. 

بازم ممنونم از نظرت 

برای فصل قبل هم یکی دو تا تریلر الکی دادن مثه همون ک اکثر شخصیت ها صورتشون در معبد سیاه و سفید (براووس) بود و یه عده گفتن اینا میمیرن. این صرفا یه پوستره و اصلا مهم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال حمله نایت کینگ به کینگزلندینگ هم هست نبرد وینترفل اتفاق میفته و خیلیا کشته میشن اما آیا نایت کینگ در میدان خواهد بود؟ در فصل دوم دنریس ویژنی داشت که سرای تخت آهنین سقفش فرو ریخته و برف همه جا رو پوشونده

تصور کنید نایت کینگ اول بره سراغ سرسی چه شود? سرسی رو تبدیل میکنه به ملکه خودش! در هر صورت هر پادشاهی ی ملکه لازم داره:classic_biggrin:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونی که تو تریلر قسمت بعد سواره اژدهاس کیه؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Danny گفته است :

دنریس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی یه تریلر اومد که توش گرگ یخ زد و شیر آتیش گرفت این قضیه نظریه رفتن نایت کینگ به پایتخت رو نقض میکنه?‍♀️

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

درباره ی اسبات تایگرین بودن جان اون میتونه سوار اژدها بشه و طبق جادویه کهن والینی فقط لرد های اژدها میتونن که تایگرین ها اخریشونن درباره ی نسوز بود جان اون میسوزه همونجا که اولین وایت رو سوزوند دستش سوخت من یادمه زمان گرفتن لانگ کلاو دستش رو بسته بود ولی نسوز بودن در تایگرین ها کم و زیاد داره ویسروس سوخت اگان دوم در رقص اژدهایان به دست عموش به شدت سوخت یکی از شاهان نسوز تایگرین هم با خوردن اتش وحشی مرد

نکته:نایت کینگ هم سوار اژدها میشه هم نسوزه... ینی ممکنه تارگرین باشه؟؟!!!??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صرفا جهت اطلاع

اونایی که میگفتن احتمالا ملیساندرا هم اضافه بشه

اسم ملیساندرا اصلا توی بازیگران فصل هشتم نیست ! پس مطمئن باشید که نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 15:17، وایت ولف گفته است :

دنریس

فک کنم جان باشه

photo_2019-02-28_19-51-10.jpg

در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 15:33، siromid7 گفته است :

صرفا جهت اطلاع

اونایی که میگفتن احتمالا ملیساندرا هم اضافه بشه

اسم ملیساندرا اصلا توی بازیگران فصل هشتم نیست ! پس مطمئن باشید که نمیاد

تو پوسترهایی که واسه فصل هشت اومده بود ،ملیساندرا هم بود ، همونی که همشون رو تخت آهنین نشسته بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

بعیده چون زمانی که نایت گینگ رو به وجود اوردن مشخص نیست اصلا تایگرین ها وجود داشتن یا نه ، یا اگه هم بودن کجای سرزمین بودن خیلی بعیده شمال بوده باشن

در 24 دقیقه قبل، Danny گفته است :

دنریس

در 30 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

احتمال حمله نایت کینگ به کینگزلندینگ هم هست نبرد وینترفل اتفاق میفته و خیلیا کشته میشن اما آیا نایت کینگ در میدان خواهد بود؟ در فصل دوم دنریس ویژنی داشت که سرای تخت آهنین سقفش فرو ریخته و برف همه جا رو پوشونده

تصور کنید نایت کینگ اول بره سراغ سرسی چه شود? سرسی رو تبدیل میکنه به ملکه خودش! در هر صورت هر پادشاهی ی ملکه لازم داره:classic_biggrin:

در تریلر قسمت سوم یجاش جان گفت نایت کینگ داره میاد، از برف و طوفانی هم ک توی جنگ هست یعنی خوده نایت کینگ اونجاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۳ at 00:49، Dawn گفته است :

به نظرم تا اینجا بهترین اپیزود فصل 7 و 8 بود

گوست هم که برگشته و کنار جان هست. جان همیشه نشون داده که تو نبردهاش یکی میاد و نجاتش میده. امیدوارم تو اپیزود بعد نمیره

کلا تمام شخصیتهای سریال غرورشون رو کنار گذاشتن و دارن برای هدف مشترکشون با هم کنار میان، بجز دنریس که همچنان رو مخ هست و عقده آیرون ترون رو داره...

قطعا نبرد وینترفل شخصیت های بیشتری رو نسبت به عروسی خونین و اون اپیزود منفجر کردن سپت اعظم می کشه... و متاسفانه منطق داستان میگه که چند تا از محبوبهامون هم بینشون خواهند بود. حدس من اینه که برین، تئون، تورموند و سر جوراه و کرم خاکستری قطعا کشته میشن. و احتمالا 1-2 تا از استارک ها...

به شدت باهات موافقم (برخلاف نظر بقیه من عاشق شخصیت منفی سرسی هستم امیدوارم تا اخر فصل زنده بمونه ) ??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، Danny گفته است :

تو پوسترهایی که واسه فصل هشت اومده بود ،ملیساندرا هم بود ، همونی که همشون رو تخت آهنین نشسته بودن

آره ولی جزو اسامی نیست پس یعنی بازی نکرده

اون یه پوستره فقط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

ولی یه تریلر اومد که توش گرگ یخ زد و شیر آتیش گرفت این قضیه نظریه رفتن نایت کینگ به پایتخت رو نقض میکنه?‍♀️

آره احتمال رفتنش کمه ولی اول بره سراغ سرسی دلمون خنک میشه ی مقدار?

در 17 دقیقه قبل، Danny گفته است :

فک کنم جان باشه

اتفاقا من چند بار اون صحنه رو پلی کردم اولش فک کردم نایت کینگه بعدش متوجه شدم رنگ لباسش روشنه احتمالا دنریسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، siromid7 گفته است :

آره ولی جزو اسامی نیست پس یعنی بازی نکرده

اون یه پوستره فقط

سریال لزومی نداره به کتاب وفادار بمونه ولی حداقل به خودش دیگه باید وفادار باشه تو قسمتهای قبل ملیساندرا ی جا به آریا میگه دوباره همدیگه رو میبینیم پس حضور ملیساندرا قطعیه شک نکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

سریال لزومی نداره به کتاب وفادار بمونه ولی حداقل به خودش دیگه باید وفادار باشه تو قسمتهای قبل ملیساندرا ی جا به آریا میگه دوباره همدیگه رو میبینیم پس حضور ملیساندرا قطعیه شک نکنید

پس احتمالا رفته ثبت احوال وستروس اسمش رو عوض کرده که ما پیداش نمیکنیم :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، siromid7 گفته است :

پس احتمالا رفته ثبت احوال وستروس اسمش رو عوض کرده که ما پیداش نمیکنیم :))

:classic_rolleyes: جدا از شوخی تو اکثر پوسترا تصویرش هست حتی تو مصاحبه های قبل از پخش فصل 8 هم حضور داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 15:50، Sersifan گفته است :

به شدت باهات موافقم (برخلاف نظر بقیه من عاشق شخصیت منفی سرسی هستم امیدوارم تا اخر فصل زنده بمونه ) ??

راجع به شخصیت نایت کینگ صحبت کردی.. شکن نکن که نایت کینگ شخصیت متصل به برن هست.. جنبه تاریک خود شخصیت برن هست که در تاریخ گذشته برن شکل گرفته و به عبارت دیگه برن زمان باستان تاریخ وستروسه.. اگر کتاب‌ها رو خونده باشی ریشه اش به خاندانی میرسه که الان بنام استارک خونده میشه 

توی فصل اگر اشتباه نکنم ششم زمانی که برن به لحظه ی به وجود آمدن وایت واکرها میره ، اون اتفاقات را مشاهده میکنه و بعد از بیدار شدن از خواب ، از فرزندای جنگل میپرسه که چرا نایت کینگ و وایت واکر هارا به وجود آوردید ؟ جوابی که اونا بهش میدن یکی از واضحترین حقایق سریاله که کمتر کسی بهش توجه کرده .

Bran : You Made The White Walkers
Childern Of The Forest : We Were At War . We Need To Defend Ourselves
Bran : From Who ?
Children Of The Forest : From You

همانطور که میبینی مکالمه ای بین برن استارک و فرزندای جنگل صورت میگیره که برن از اونا میپرسه چرا نایت کینگ را به وجود آوردید ؟ و اونها جواب میدهند : ما در جنگ بودیم و نیاز داشتیم که از خودمون دفاع کنیم . برن از آنها میپرسد که در برابر چه کسی از خودتون دفاع میکردید و اونها جواب میدند « در مقابل تو »

از این واضحتر دیگه داریم؟ 

بعید نیست همه ساخت دیوار شمال و دیونه شدن شاه و... همه زیر سر خود برن باشه. 

تونستم ویدئو اون قسمت رو آپلود میکنم 

مطلب بالا پاسخی  به نوشته ashkan. ghf عزیز بود 

ویرایش شده در توسط farshidmassumiyan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 16:30، وایت ولف گفته است :

:classic_rolleyes: جدا از شوخی تو اکثر پوسترا تصویرش هست حتی تو مصاحبه های قبل از پخش فصل 8 هم حضور داشت

شاید همونطور ک گفتن تو هر قسمت یه چیز جدید ب تیتراژ سریال اضافه میکنیم شاید نام بازیگر(هایی) رو هم شامل بشه..

در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 16:55، farshidmassumiyan گفته است :

راجع به شخصیت نایت کینگ صحبت کردی.. شکن نکن که نایت کینگ شخصیت متصل به برن هست.. جنبه تاریک خود شخصیت برن هست که در تاریخ گذشته برن شکل گرفته و به عبارت دیگه برن زمان باستان تاریخ وستروسه.. اگر کتاب‌ها رو خونده باشی ریشه اش به خاندانی میرسه که الان بنام استارک خونده میشه 

توی فصل اگر اشتباه نکنم ششم زمانی که برن به لحظه ی به وجود آمدن وایت واکرها میره ، اون اتفاقات را مشاهده میکنه و بعد از بیدار شدن از خواب ، از فرزندای جنگل میپرسه که چرا نایت کینگ و وایت واکر هارا به وجود آوردید ؟ جوابی که اونا بهش میدن یکی از واضحترین حقایق پنهان سریاله که کمتر کسی بهش توجه کرده .

Bran : You Made The White Walkers
Childern Of The Forest : We Were At War . We Need To Defend Ourselves
Bran : From Who ?
Children Of The Forest : From You

همانطور که میبینی مکالمه ای بین برن استارک و فرزندای جنگل صورت میگیره که برن از اونا میپرسه چرا نایت کینگ را به وجود آوردید ؟ و اونها جواب میدهند : ما در جنگ با انسان ها بودیم و داشتیم سلاخی میشدیم و نیاز داشتیم که از خودمون دفاع کنیم . برن از آنها میپرسد که در برابر چه کسی از خودتون دفاع میکردید و اونها جواب میدند « در مقابل تو »

از این واضحتر دیگه داریم؟ 

بعید نیست همه ساخت دیوار شمال و دیونه شدن شاه و... همه زیر سر خود برن باشه. 

تونستم ویدئو اون قسمت رو آپلود میکنم 

اره من یه تئوری درباره همین دیدم میگفت موقع بوجود اومدن نایت کینگ برن رفت تو جلد اون ادم و وقتی خواست بیاد بیرون دید نمیتونه و خیلی زیاد تو گذشته موند..بعد برن بارها و بارها تلاش میکنه ک برگرده و همه چی رو درست کنه ولی نمیتونه به خاطر همین بر میگرده و دیوار رو درست میکنه و نایت کینگ هم از زمان گذشته منتظر میمونه و ارتشش رو درست میکنه تا برن زمان حال ب دنیا بیاد و بره اونو نابود کنه و یا هر چی که ما نمیدونیم..یه تئوری اینجوری میگفت و خیلی ب نظرم جالب اومد..

کامل ترش تو یوتیوب هست..بزنید تئوری برن و نایت کینگ..ده دقیقس فک کنم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال چرا هی میگین برین میمیره تومونت میمیره این تورمونت بد بخت این همه تلاش کرد مخ برین رو بزنه بر طبق اصل مارتین هیچ کس ناکام نمیمیرد:classic_laugh:?

در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 15:28، Momomo گفته است :

اون قبل از عصر والریا به وجود اومده و از نخستین انسان ها هست یعنی شمالیه نه تایگرین به نظر من بولتون باشه یا استارک به خاطر کتاب میگم اونجا درباره ی شاه افسانه ای شب میگه که عاشق یک ادر میشه و به دست استارک ها و جمورا شکست میخوره من میگم این شاه شب همون شاه شبه البته باید جواب این سوال رو در سریال شب طولانی یافت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری