رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، Daren گفته است :

دلیل نمیشه

یعنی فرزندان جنگل برای نجات پیدا کردن از دست برنن (نایت کینگ) رفتن نایت کینگو درست کردن...؟ 

اره شاید حق با شما باشه..گفتم که فقط یه تئوری بود تو یوتیوب..

شاید بچه های جنگل این نایت کینگ رو درست کردن تا انسان ها رو بکشه ک خودشون صدمه نبینن..

ولی خب اینجا الان یه سوال پیش میاد..ینی نایت کینگ فقط انسان ها رو نابود میکرده و اصن کاری به فرزندان جنگل نداشته یا اینکه از فرزندان جنگل پیروی میکرده یا..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه بعد سقوط وینترفل باشه یعنی فقط جان و دنریس زنده موندن؟:classic_unsure: جان محاله وینترفلو ترک کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

اگه بعد سقوط وینترفل باشه یعنی فقط جان و دنریس زنده موندن؟:classic_unsure: جان محاله وینترفلو ترک کنه

اره..

احتمالا همون قبلشه چون به قول دوستمون هنوز ارایش نظامیا بهم نخورده..و احتمالا جان و دنریس دارن نقشه میکشن از کدوم طرف حمله کنن ولی خدایی نگا کن با این ک کیفیت عکس خوب نیست ولی قابل تشخیصه که ارتش وایت واکرا چقدرر زیاده و کلا محاصره کردن وینترفلو..

بچه ها به نظرتون اژدهای نایت کینگ میتونه اتیشا رو خاموش یا تبدیل به یخ کنه که وایت واکرا رد بشن!?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

اگر دقت کنید ارایش لشکر به هم نخورده یعنی حمله هنوز شروع نشده به احتمال زیاد جان و دنریس در این قسمت اژدها سواری میکنن که در ان فاصلن

آره ممکنه، ولی پس چرا دور وینترفلو آتیش زدن؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه نظری دارم وستروس در اصل نه قلمرو است شمال ویل ریوران استورملند کینگلند وسترمزلند ریچ درن و جزایر اهن ولی میگن هفت قلمرو به خاطر وجه مذهبی هفت خدا هفت شکل از انسان هستند پدر مادر دوشیزه اجوزه اهنگر جنگجو غریبه ولی وجه شاه و ملکه وجود نداره ممکنه بعد از فدا شدن دنریس و جان دو چهره جدید به خدایان اضافه بشن درست مثل افسانه های یونانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Danny گفته است :

چون وایتا نمیتونن از اتیش رد بشن به خاطر همین فک کنم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

فک میکنم عکس اولی جان و دنریس رفتن بالای تپه همونجایی که فصل قبل آریا با اسبش به وینترفل نگاه میکرد. اونجا منتظرن نایت کینگ خودشو نشون بده

عکس دوم جان میبینه خبری ازنایت کینگ نیست و وینترفل داره سقوط میکنه برمیگرده به وینترفل کمک بقیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Danny گفته است :

اگه درست دقت کنی دور وینترفل اتیش گرفته نه داخلش این کار رو قبلا فرزندان جنگل هم انجام دادن یک روش برای دفاع از وینترفل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

اره..

احتمالا همون قبلشه چون به قول دوستمون هنوز ارایش نظامیا بهم نخورده..و احتمالا جان و دنریس دارن نقشه میکشن از کدوم طرف حمله کنن ولی خدایی نگا کن با این ک کیفیت عکس خوب نیست ولی قابل تشخیصه که ارتش وایت واکرا چقدرر زیاده و کلا محاصره کردن وینترفلو..

بچه ها به نظرتون اژدهای نایت کینگ میتونه اتیشا رو خاموش یا تبدیل به یخ کنه که وایت واکرا رد بشن!?

فک نکنم یه اژدها یه چنین قابلیتی داشته باشه، اونا فقط میتونن آتیش درست کنن، همون‌طور که تو قسمت آخر فصل هفت دیوار رو که از جنس یخ بود ذوب کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

اره شاید حق با شما باشه..گفتم که فقط یه تئوری بود تو یوتیوب..

شاید بچه های جنگل این نایت کینگ رو درست کردن تا انسان ها رو بکشه ک خودشون صدمه نبینن..

ولی خب اینجا الان یه سوال پیش میاد..ینی نایت کینگ فقط انسان ها رو نابود میکرده و اصن کاری به فرزندان جنگل نداشته یا اینکه از فرزندان جنگل پیروی میکرده یا..

خب فرزندان جنگل یه سری به این طرف دیوار فرار کردن. تو سریالم که پیش کلاغ سه چشم بودن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنها راه نجات وستروس

download.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

خب فرزندان جنگل یه سری به این طرف دیوار فرار کردن. تو سریالم که پیش کلاغ سه چشم بودن 

خب اونا چرا باید یه چیزی رو درست کنن به نام نایت کینگ که یه دشمن به دشمناشون اضافه بشه..انسان ها کم بودن نایت کینگم بیاد اضافه بشه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

اره..

من بیشتر کنجکاوم بدونم اژدهای نایت کینگ رو قراره کی بکشه امیدوارم تئون باشه بعدشم به شکل حماسی بدست نایت کینگ کشته بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

من بیشتر کنجکاوم بدونم اژدهای نایت کینگ رو قراره کی بکشه امیدوارم تئون باشه بعدشم به شکل حماسی بدست نایت کینگ کشته بشه

خداییش اینم یه چالشه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

راجع به شخصیت نایت کینگ صحبت کردی.. شکن نکن که نایت کینگ شخصیت متصل به برن هست.. جنبه تاریک خود شخصیت برن هست که در تاریخ گذشته برن شکل گرفته و به عبارت دیگه برن زمان باستان تاریخ وستروسه.. اگر کتاب‌ها رو خونده باشی ریشه اش به خاندانی میرسه که الان بنام استارک خونده میشه 

توی فصل اگر اشتباه نکنم ششم زمانی که برن به لحظه ی به وجود آمدن وایت واکرها میره ، اون اتفاقات را مشاهده میکنه و بعد از بیدار شدن از خواب ، از فرزندای جنگل میپرسه که چرا نایت کینگ و وایت واکر هارا به وجود آوردید ؟ جوابی که اونا بهش میدن یکی از واضحترین حقایق سریاله که کمتر کسی بهش توجه کرده .

Bran : You Made The White Walkers
Childern Of The Forest : We Were At War . We Need To Defend Ourselves
Bran : From Who ?
Children Of The Forest : From You

همانطور که میبینی مکالمه ای بین برن استارک و فرزندای جنگل صورت میگیره که برن از اونا میپرسه چرا نایت کینگ را به وجود آوردید ؟ و اونها جواب میدهند : ما در جنگ بودیم و نیاز داشتیم که از خودمون دفاع کنیم . برن از آنها میپرسد که در برابر چه کسی از خودتون دفاع میکردید و اونها جواب میدند « در مقابل تو »

از این واضحتر دیگه داریم؟ 

بعید نیست همه ساخت دیوار شمال و دیونه شدن شاه و... همه زیر سر خود برن باشه. 

تونستم ویدئو اون قسمت رو آپلود میکنم 

در مقابل تو که نیست! میگه در مقابل شما (you)، شما انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

خداییش اینم یه چالشه..

دقیقا به گزینه های زیادی فکر کردم مثل مورمونت آریا  برین و حتی جیمی ولی خب کاش تئون باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

من دوست دارم نکشنش جان سوارش شه این بهتره جون اژدهای یخی هم تو افسانه های وستروس هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

خب اونا چرا باید یه چیزی رو درست کنن به نام نایت کینگ که یه دشمن به دشمناشون اضافه بشه..انسان ها کم بودن نایت کینگم بیاد اضافه بشه..

شاید فکر میکردن میتونن تحت کنترل داشته باشنش. ولی قدرتش انقدر زیاد شد که نتونستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

من دوست دارم نکشنش جان سوارش شه این بهتره جون اژدهای یخی هم تو افسانه های وستروس هست

فک نکنم راهی برای نگه داشتنش وجود داشته باشه نایت کینگ بمیره در هر صورت همشون میمیرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Momomo گفته است :

درخت همون درخته که برن همیشه میره کنارش اره؟

این درخت در شمال (شماله دیوار ک البته اون زمان وجود نداشته) هست. تعدادشون زیاد بوده این درختا. عملا خدایانه انسان های نخستین بودن. بعد از کشیدن دیوار هم اونایی ک از نسل انسان های نخستین بودن همین درخت ها رو خداشون میدونن. بقیه مملکت هم ک وقتی اندال ها میان وستروس خداشون میشه همون خدای 7 گانه. ولی استارک ها چون از نسل انسان های نخستین بودن زیر بار خدای اونا نمیرن و به همین دلیل هنوز این درختا رو میپرستن ک یکیش هم توی وینترفل هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظرتان را اعلام کنید ببینیم پرچم کی بالاست

893391_873.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 36 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

اینطور که شما تحلیل میکنین هفته بعد همه میمیرن‌،!ما هم باید خون گریه کنیم |؛

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر کنم گندری تنها زنده ی داستان باشه چون عکسش تو اون پستر که همه مردن نیست

در 2 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

اینطور که شما تحلیل میکنین هفته بعد همه میمیرن‌،!ما هم باید خون گریه کنیم |؛

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

893391_873.jpg

:classic_biggrin:2>>>>3090

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

893391_873.jpg

من خودم جان رو انتخاب میکنم دنریس کمی خراب و لاشی تشریف دارد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری