رفتن به مطلب
cancer

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

بحث اپیزودیک قسمت چهارم  

92 رای

1. 1. به قسمت چهارم فصل هشت مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      10
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      3
    • 5
      6
    • 6
      9
    • 7
      16
    • 8
      17
    • 9
      19
    • 10
      9

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

بابا کل ارباب حلقه ها رو جم کنی اون سکانس فصل شیش نمیشه که جان ارتش بولتون رو نگاه میکنه بعد شمیشرش رو میکشه و قلافش رو روی زمین میندازه این یعنی میدونه که مردنیه و دیگه نمیتونه شمشیرش رو به قلاف برگردونه ولی تسلیم نمیشه

بابا بیخیاااال!!!

یه عده دوست دارن این سیزن رو، یه عده ای هم دوست ندارن دیگه ، هر دو طیف هم دارن نظرشونو میگن ... شور چی دراومده؟؟؟ ممکنه از نظر یکی افتضاح و آشغال باشه و از نظر یکی دیگه بهترین شاهکار دنیای تصویر!! طبیعیه هر کس نظر خودشو داشته باشه، مام اینجا جمع شدیم واسه همین، اینجا نگیم کجا بگیم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، Gendry گفته است :

بابا بیخیاااال!!!

یه عده دوست دارن این سیزن رو، یه عده ای هم دوست ندارن دیگه ، هر دو طیف هم دارن نظرشونو میگن ... شور چی دراومده؟؟؟ ممکنه از نظر یکی افتضاح و آشغال باشه و از نظر یکی دیگه بهترین شاهکار دنیای تصویر!! طبیعیه هر کس نظر خودشو داشته باشه، مام اینجا جمع شدیم واسه همین، اینجا نگیم کجا بگیم؟؟

البته که درسته مخصوصا برای شکا ولی کسی نیست که یه دفاع خشک و خالی از سریال بکنه من خواستم امید بهشون بدم هنوز فرست برای یه شاهکار مثل نبرد حرامزادگان است با بوجه به مراتب کمتر از سایر جنگ های سریال ولی حماسی و محشر

در 20 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

سلام میخوام اینجا به شما بگم شاید سریال افول کرده باشه ولی شمام دیگه شورش رو دراوردید امگار سریال بدترین سریال تاریخه بابا یکم انصاف بد چیزی نیست یکی میکه فصل شیش فلان بود بد شد سریال به فنا رفت دو سه  قسمت اخر همون فصل چی شد ارباب حلقه ها اینجور بود و اونجور بود بابا کل ارباب حلقه ها رو جم کنی اون سکانس فصل شیش نمیشه که جان ارتش بولتون رو نگاه میکنه بعد شمیشرش رو میکشه و قلافش رو روی زمین میندازه این یعنی میدونه که مردنیه و دیگه نمیتونه شمشیرش رو به قلاف برگردونه ولی تسلیم نمیشه کدوم سریال تا حالا حس اتیش گرفتن شمشیر های دوتراکی رو به شما داده کدوم فیلم تاحالا تونسته بعد از تموم شدنش شما رو فادار کنه که بگید عجب این فصل هم با تمام بدیهاش از بیشتر سریال ها سرتره البته یه سری ناراحتن که چرا داره تموم میشه ولی همیشه باید یه پایانی باشه وگرنه گند زده میشه بهش مثل واکینگ دد که باید تو فصل 8 تموم میشد و نشد البته من قبول دارم این فصل بایذ 16 یا 17 قسمت میداست ولی گات بار ها و بار ها ما رو معیوس این اولین بارش نیست مرگ ند و راب و جان که هر بار فکر کردیم سریال مرده ولی نمورد الان هم همه فکر میکنن بعد از مرگ ریگان سریال مورده ایراد میگیرن ولی این رو در نظر بگیرین با دو اژدها دیگه شانسی برای سرسی نمیموند بعضی ها میگن چرا دنریس یورن رو درحال کمین ندید بهشون میگم چرا اگان و خواهراش درنی هارو ندیدن و اونا یه اژدهاش رو کشتن تو اسمون تشخیس این ها ساذه نیست من هم اول ناراحت بودم از سریال میتونید پست ها اول تاپیک من رو بخونید ولی دوباره این قسمت رو ببینید دنریس مست پیروزیش باد به بینی انداخته با یه اهنگ غرور انگیز حتی زیرش رو نگاه نمیکرد و قافلگیر کردنش کار سختی نبود قبول دارم کمی اقراق امیز سریع و کمی تا قسمتی چرت بود ولی قابل توجیه بود

من کاملا خوشبینم فصل شش هم تقریبا تمام قسمت ها گند زده بود  ولی فهمیدیم این گند زدن زمینه ای برای سه قسمت اخر که معرکه شد بودند چرا دوباره اینطور نشه

photo_2019-05-12_15-55-47.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

?بیش از آنکه قسمت پنجم فصل هشتم پخش شود ؛ بیش از ۴۰۰ طرفدار به این قسمت در سایت IMDB نمره دادند!

این موضوع در مورد قسمت پیشین هم تکرار شد و بعضی طرفداران شاکی پیش از موعد به نمره دهی این قسمت پرداختند.
واقعا چرا

photo_۲۰۱۹-۰۵-۱۲_۱۶-۳۰-۴۳.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

"تلخ و شیرین"  به نظر من اینطوریه:،  شیرینش اینه که نیروهای شر از بین می رن ، تلخش اینه که نیروهای شاخص خیر هم از بین می رن .   و ستروس جایی میشه بدون جادو و اژدها و سرسی .  یک مرحله جلوتر میره. دنریس هم دیوونه نمیشه.یعنی دیوونه تر نمیشه . در واقع شرط می بندم که مد کویین نمی شه.
سر آخر تیریون و سانسا و گندری و رابرت آرن و چند نفر  دیکه توی این مایه ها وستروس رو اداره می کنند (با تشکر از زحمات دنریس ها و جان ها)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، توروس گفته است :

"تلخ و شیرین"  به نظر من اینطوریه:،  شیرینش اینه که نیروهای شر از بین می رن ، تلخش اینه که نیروهای شاخص خیر هم از بین می رن .   و ستروس جایی میشه بدون جادو و اژدها و سرسی .  یک مرحله جلوتر میره. دنریس هم دیوونه نمیشه.یعنی دیوونه تر نمیشه . در واقع شرط می بندم که مد کویین نمی شه.
سر آخر تیریون و سانسا و گندری و رابرت آرن و چند نفر  دیکه توی این مایه ها وستروس رو اداره می کنند (با تشکر از زحمات دنریس ها و جان ها)

اون مساحبه رو دیدی که نویسنده ها درباره ی لیتل جان حرف میزدن من فکر کنم بچه جان و دنریس در کار باشه ولی دقیقا نمیدونم چیکار میکنه من بیشتر دوست دارم دنریس جان رو بکشه بعد لیتل جان بیاد اونو از تخت پایین بکشه و انتقام پدرش رو بگیره یکم احمقانس نظرم ولی باحاله

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

اون مساحبه رو دیدی که نویسنده ها درباره ی لیتل جان حرف میزدن من فکر کنم بچه جان و دنریس در کار باشه ولی دقیقا نمیدونم چیکار میکنه من بیشتر دوست دارم دنریس جان رو بکشه بعد لیتل جان بیاد اونو از تخت پایین بکشه و انتقام پدرش رو بگیره یکم احمقانس نظرم ولی باحاله

نه والا ندیدم.  من فن دنریس نیستم ولی دنریس قهرمان آمریکایی اثر مارتینه و نمی تونه به طرف شر بره. احتمال مرگش نزدیک 100 درصده  اما  در واقع شهید می شه! جان و دنریس با هم درگیر نمی شن و به نظرم راه همدیگه رو ادامه می دن و احتمالا هر دو به فنا می رن.
اون ورژن که شما گفتین توی این دو قسمت جا نمی گیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو این ویدیو مساحبه که گفتم هست

در هم اکنون، توروس گفته است :

نه والا ندیدم.  من فن دنریس نیستم ولی دنریس قهرمان آمریکایی اثر مارتینه و نمی تونه به طرف شر بره. احتمال مرگش نزدیک 100 درصده  اما  در واقع شهید می شه! جان و دنریس با هم درگیر نمی شن و به نظرم راه همدیگه رو ادامه می دن و احتمالا هر دو به فنا می رن.
اون ورژن که شما گفتین توی این دو قسمت جا نمی گیره

گفتم دوست دارم نگفتم میشه ویدیو رو برات از یوتیوب دانلود کردم ایجا اپلود کردم بیبن نظر بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، توروس گفته است :

دقیقا !به نظر من هم متاسفانه دنریس بیش از این در سیر روانیش پیشروی نمیکنن.شاید به واسطه ی مادر شدن(که یه دلیل خوب میتونه باشه) اما امیدوارم واقعا اون دلیلی که پایتخت رو به آتش نمیکشه واقعا قانع کننده و بزرگ باشه و نه فقط تکرار فرمول های شخصیت پردازی ایدئولوژیک .
احتمالا توی تاریخ وستروس هم این عصر ثبت میشه به عنوان عصر بزرگ سیاستمداران قهار و جادوهای کهن.این عصر برای همیشه تموم میشه .به نقطه ای که ارباب حلقه ها رسید(با تفاوت هایی ریز و درشت)

پی نوشت:کاش محلی هم برای بحث های غیر گاتی و غیرسریالی بود تا کلی از سینما و انسان شناسی ها با شما و دوستان صحبت می کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، ثیئون گریجوی گفته است :

دقیقا !به نظر من هم متاسفانه دنریس بیش از این در سیر روانیش پیشروی نمیکنن.شاید به واسطه ی مادر شدن(که یه دلیل خوب میتونه باشه) اما امیدوارم واقعا اون دلیلی که پایتخت رو به آتش نمیکشه واقعا قانع کننده و بزرگ باشه و نه فقط تکرار فرمول های شخصیت پردازی ایدئولوژیک .
احتمالا توی تاریخ وستروس هم این عصر ثبت میشه به عنوان عصر بزرگ سیاستمداران قهار و جادوهای کهن.این عصر برای همیشه تموم میشه .به نقطه ای که ارباب حلقه ها رسید(با تفاوت هایی ریز و درشت)

پی نوشت:کاش محلی هم برای بحث های غیر گاتی و غیرسریالی بود تا کلی از سینما و انسان شناسی ها با شما و دوستان صحبت می کردم.

شایدم این دلی باشه تا به خودش بیاد و دیونگی از سرش بپره 

فکنم تالارش هست ولد فعال نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

Sadrakhan

میگم باید معلم ادبیات میشدی? ! هر بار این فروم رو باز میکنم و متن ها رو می خونم .متن شما رو باید دوبار بخونم .یه بار برای اینکه دقیق بفهمم چی نوشتی و میخواستی چی بنویسی یه بار هم برای اینکه بفهمم به چه نکته ی تازه ای اشاره کردی .زنده باشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

لطف دارین.فکر می کنم تنظیمات من مشکل داره . ولی میشه این بحث ها رودر فضاهای دیگه یا بعد از نشستن گرد و غبار سریال در همینجا ادامه داد.
مکالمه با شما لذت زیادی می برم.ممنون و ارادت

ویرایش شده در توسط توروس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Sadrakhan

میگم باید معلم ادبیات میشدی? ! هر بار این فروم رو باز میکنم و متن ها رو می خونم .متن شما رو باید دوبار بخونم .یه بار برای اینکه دقیق بفهمم چی نوشتی و میخواستی چی بنویسی یه بار هم برای اینکه بفهمم به چه نکته ی تازه ای اشاره کردی .زنده باشی

چاکرم معلم ادبیات میشدم یه امت به فنا میرفتن?

ویرایش شده در توسط sadrakhan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

شایدم این دلی باشه تا به خودش بیاد و دیونگی از سرش بپره 

فکنم تالارش هست ولد فعال نیست

شاید .اگه این سریال نبود و محصول تی وی نبود .قطعا می گفتم احتمالش زیاده کاراکتر دنریس دچار یه تحول اگزیستانس و وجودی بشه .مثل تمام شخصیت های شاهکار بزرگ سینما .

اگه تالارش هم باشه این سایت از اسمش معلومه گرامی!وستروس .نمیشه زیاد مانور داد برای بحثای دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید .اگه این سریال نبود و محصول تی وی نبود .قطعا می گفتم احتمالش زیاده کاراکتر دنریس دچار یه تحول اگزیستانس و وجودی بشه .مثل تمام شخصیت های شاهکار بزرگ سینما .

اگه تالارش هم باشه این سایت از اسمش معلومه گرامی!وستروس .نمیشه زیاد مانور داد برای بحثای دیگه.

در تالار ان سوی دیوار میشه اونجا همچی ازاده ولی فعال نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا امتیاز که چیزی نیست

امروز پیجای خارجی رو چک میکردم. یکی نوشته بود اگه امشب دروگون کشته بشه hbo رو به آتش میکشه. یکی هم نوشته بود اگه دنریس مدکوئین بشه باید D&D یه جا واسه پنهان شدن پیدا کنن. ازینجور کامنتا زیاد بود. حتی اگر به طنز هم باشه بازم جالبه

کلی هم لایک خورده بودن. دیگه ملت رد دادن?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، توروس گفته است :

لطف دارین.فکر می کنم تنظیمات من مشکل داره . ولی میشه این بحث ها رودر فضاهای دیگه یا بعد از نشستن گرد و غبار سریال در همینجا ادامه داد.
مکالمه با شما لذت زیادی می برم.ممنون و ارادت

باز هم به من لطف دارید .منم لذت می برم واقعا .و فکر می کنم لذتتون به خاطر همصحبتتون نیست .بلکه به خاطر چیزهایی که خودتون می دونید و حالا یه نفر یه درصدش رو اومده گفته .
البته که منم شانس داشتم اینجا رو دیدم و با شما همکلام شدم .همصحبت ارزشمند واقعا یکی از کمیاب ترین موهبت هاست .

آره فکر می کنم یا تنظیمات من یا شما مشکل داره .که من چک کردم و چیزی پیدا نکردم.فضای دیگه احتمالا مناسب تر باشه اما چون نمی تونم بهتون پیام خصوصی بدم نمی تونم شما رو به جای دیگه ای هم برای صحبت،دعوت کنم.چاره ای نیست .شاید بعد از اتمام سریال...

در 16 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

چاکرم معلم ادبیات میشدم یه امت به فنا میرفتن?

بله اونکه صد در صد ?.

ویرایش شده در توسط ثیئون گریجوی
کاستی در متن با مرور دوباره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موضوع شوخی نیست
یه تولید عظیم مولتی مورد دار  در تلویزیون.
اگر از اول با گات همراه بودید حتما دیدین که انگار زبان و حتا لایف استایل خیلی از انسان ها حتا در ایران که ایزوله است رو تغییر داده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، ثیئون گریجوی گفته است :

باز هم به من لطف دارید .منم لذت می برم واقعا .و فکر می کنم لذتتون به خاطر همصحبتتون نیست .بلکه به خاطر چیزهایی که خودتون می دونید و حالا یه نفر یه درصدش رو اومده گفته .
البته که منم شانس داشتم اینجا رو دیدم و با شما همکلام شدم .همصحبت ارزشمند واقعا یکی از کمیاب ترین موهبت هاست .

آره فکر می کنم یا تنظیمات من یا شما مشکل داره .که من چک کردم و چیزی پیدا نکردم.فضای دیگه احتمالا مناسب تر باشه اما چون نمی تونم بهتون پیام خصوصی بدم نمی تونم شما رو به جای دیگه ای هم برای صحبت کنم.چاره ای نیست .شاید بعد از اتمام سریال...

یه ایمیل فیک درست کن ادرسش رو بزار بهت ایمیل بده راحت مشکل نداره که

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، توروس گفته است :

موضوع شوخی نیست
اگر از اول با گات همراه بودید حتما دیدین که انگار زبان و حتا لایف استایل خیلی از انسان ها حتا در ایران که ایزوله است رو تغییر داده.

در 8 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

حالا امتیاز که چیزی نیست

امروز پیجای خارجی رو چک میکردم. یکی نوشته بود اگه امشب دروگون کشته بشه hbo رو به آتش میکشه. یکی هم نوشته بود اگه دنریس مدکوئین بشه باید D&D یه جا واسه پنهان شدن پیدا کنن. ازینجور کامنتا زیاد بود. حتی اگر به طنز هم باشه بازم جالبه

کلی هم لایک خورده بودن. دیگه ملت رد دادن?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درباره ارباب حلقه ها بگم اون سینمایی بود این مورد اول..

مورد دوم اینکه تو زمان خودش واقعا یه شاهکار سینمایی بود با اینکه تو اون زمان مثل الان جلوه ویژه پیشرفته نشده بود ولی خیلی خوب و عالی درستش کردن..

سوم اینکه هنوزم یه شاهکار سینمایی محسوب میشه مخصوصا اون جنگ بزرگش..

ولی چیزی که گیم رو با اون متمایز میکنه واقعی تر بودنشه.. گیم با اینکه جلوه ویژه داره اما خیلی سعی کردن با واقعیت تطبیقش بدن..و به نظرم خیلی هم موفق بودن خیلی... و همین باعث شد که اینقدر معروف بشه چون واقعا به نظرم پیوند بین جلوه ویژه و واقعیته..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

در تالار ان سوی دیوار میشه اونجا همچی ازاده ولی فعال نیست

خب فعالش می کنیم.البته من زیاد وارد نیستم به فروم ها .و کلا هم با وبلاگ و سایت و فروم کاملا راحت نیستم.خیلی پیش تر از نوشتن توی فیسبوک لذت می بردم و به نظرم شاید جزو معدود شبکه های اجتماعیه که کاملا مناسب متن های جدی و دیالوگه .بگذریم .بیش از این به این بحث ادامه ندید که باز از مسیر سریال منحرف شدیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

درباره ارباب حلقه ها بگم اون سینمایی بود این مورد اول..

مورد دوم اینکه تو زمان خودش واقعا یه شاهکار سینمایی بود با اینکه تو اون زمان مثل الان جلوه ویژه پیشرفته نشده بود ولی خیلی خوب و عالی درستش کردن..

سوم اینکه هنوزم یه شاهکار سینمایی محسوب میشه مخصوصا اون جنگ بزرگش..

ولی چیزی که گیم رو با اون متمایز میکنه واقعی تر بودنشه.. گیم با اینکه جلوه ویژه داره اما خیلی سعی کردن با واقعیت تطبیقش بدن..و به نظرم خیلی هم موفق بودن خیلی... و همین باعث شد که اینقدر معروف بشه چون واقعا به نظرم پیوند بین جلوه ویژه و واقعیته..

من نگفتم بده گفتم گات تعسیر بر انگیزه و اون یه فیلم که بعد از دیدنش تموم میشه ولی گات در یاد ها میمونه و فکر ها رو مشغول میکنه همین نقد هام تعیید حرف منه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، توروس گفته است :

موضوع شوخی نیست

کار اصلیشون همینه .فقط لذت داستانگویی نیست .

دکستر و فرندز هم نمونه های دیگه ان از تغییر لایف استایل مخاطب و کاش فقط لایف استایل بود .تمام ارزش داوری های اخلاقی و زیبایی شناسانه و هستی شناسانه و معرفتی رو تغییر میده .میشه به راحتی یه سری ویژگی های مشترک روانی مثلا بین فن های پروپاقرص فرندز پیدا کرد.این رشته سر دراز دارد توروس جان همونطور که خودت می دونی .

در 9 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

یه ایمیل فیک درست کن ادرسش رو بزار بهت ایمیل بده راحت مشکل نداره که

ممنون ازت صدراخان .ایده ی خوبیه .همینکارو می کنم .فقط وقتی که اپیزود جدید بیاد و پیامم مزاحم ملت نباشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

من نگفتم بده گفتم گات تعسیر بر انگیزه و اون یه فیلم که بعد از دیدنش تموم میشه ولی گات در یاد ها میمونه و فکر ها رو مشغول میکنه همین نقد هام تعیید حرف منه

اون که صد در صد..بالاخره سریال تفاوتش همینه دیگ..فیلمی که یه روز بشینی ببینی با فیلمی که چندین سال ببینی خیلی فرق داره..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار اصلیشون همینه .فقط لذت داستانگویی نیست .

دکستر و فرندز هم نمونه های دیگه ان از تغییر لایف استایل مخاطب و کاش فقط لایف استایل بود .تمام ارزش داوری های اخلاقی و زیبایی شناسانه و هستی شناسانه و معرفتی رو تغییر میده .میشه به راحتی یه سری ویژگی های مشترک روانی مثلا بین فن های پروپاقرص فرندز پیدا کرد.این رشته سر دراز دارد توروس جان همونطور که خودت می دونی .

کاملا موافقم .  اوایل که با یکی از دوستان درگیر این بحث شده بودیم من خیلی تعجب می کردم که چطور یک سریال گاهی بیشتر از یک جنگ محدود دنیا رو عوض می کنه ولی ظاهرا همینه و باید همینطور باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری