رفتن به مطلب
Jon Snow

بحث های اپیزودیک فصل سوم

Recommended Posts

به قول لیدی وینتر ، فقط دیوار خوب بود و سر میز با Roose . همین.

یه چیزی که رفته روی مخ من ، صدای LittleFingerهست. صداشو با فصل یک مقایسه کنین! یاد بتمن میافتین که صداشو خش دار میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من دیگه نتونستم تحمل کنم و منتظر بمونم و اول کتاب رو بخونم ، آتش به جان و مالم زدم و همه شیش قسمت رو یه باره دیدم .

به نظرم بهترین تیکه این شیش قسمت ، جایی بود که تو سپت جامع بیلور فیلم برداری شده بود ، از لیدی اولنا خوشم اومد ، اما نمیدونم چرا سرسی عزیز و برادر کوتولش دارن رو به زوال میرن ؟ سرسی این فصل اصلا با سرسی دو فصل قبل همخونی نداره ، اصلا ثبات شخصیت ندارن شخصیت ها!

هرچقدر بگم کم گفتم که از دنی و این باگ هایی که براش اتفاق می افته ناراحتم ، با یه آب خوردن یه ارتش هشت هزار نفری گیرش اومد !

نمیدونم چرا ولی به هیچ وجه از این شیش قسمت لذت نبردم ! امیدوارم کتاب اینجوری نباشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیریون و سرسی که به خاطر حضور پدرشون، قدرت عملشون کمتر شده، تحت فرمان پدرشون هستند کامل، حتی به نظر من تو یک سوم اول کتاب 3 (که تا اینجا خوندم) بیش از این هم تحت تاثیر پدرشون هستند!

به نظر من این ثبات شخصیت غلطه! در واقع برداشتیه که ما از شخصیتها میکنیم! (همانطور که در مورد جیمی بعد از کتاب یک، برداشتمون این بود که آدم خبثیه، ولی تو کتاب 3 ، حداقل دیدگاه من کمی تغییر کرد، در واقع همون آدمه، فقط با سیر اتفاقات باعث شدن ما برداشتمون عوض بشه و یا حتی استنیس!)

به طور حتم تیریون و سرسی، در کنار پدرشون، باید رفتارشون با زمان عدم حضور پدرشون فرق کند!

گرچه سرسی از همون اول هم فقط یک زن حیله گر و حسود و بدجنس بود! اقتدارش را با مکاری به دست آورد بود، در مقابل آدمهای باهوشتر از خودش، از جمله تایوین و تیریون، کاری نمی تونه پیش ببره! حتی پسرش را هم نمی تونه کنترل کنه ... البته به شخصه ی آینده ی تاریکی واسش می بینم ... به نظر من که تغییر نداشته، فقط موقعیتش عوض شده ...

قشنگی و پیچدگی داستان به همینه که می بینیم برداشتمون غلط بوده...

دنریس هم حدس میزنم داستان کلی ارتش دار شدنش، زیاد تغییر نکرده باشه نسبت به کتاب

خودم نخوندم اون قسمت را ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به ریگار: کلا" فصل 3 تغییراتش نسبت به کتاب بیشتر بوده. یه جاهایی بیشتر یه جاهایی کمتر.

تو سریال جان خیلی خسته کننده شده ولی به نظرم دنی قابل تحملتر شده که فکرم می کنم به خاطر باریستان سلمی باشه!

اتفاقای کینگزلندینگ هم که خیلی نسبت به کتاب متفاوته و داره یه راه دیگه میره! فکر می کنم یک کمی قاطی از کتاب 4 داره. اینطور شنیدم!

خیلی از جاهایی که لیدی اولنا هست تو کتاب وجود نداره ولی کلا" نقش همه خاندان تایرل رو دادن به همین مادر بزرگه و مارجری رو هم خیلی قوی نشونش دادند.

استنیس هم که تا جایی که تونستن فاتحه شو خوندن. کلا" فکر کنم اینا از اول با استنیس حال نمی کردن!

ولی قسمتهای جیمی و برین تقریبا" وفاداره به کتاب و به نظرم خیلی هم خوب دراومده.

ولی در کل حیفه که آدم کتابو نخونده باشه و این چند تا اتفاق عظیم کتاب با سریال اسپویل بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی واقعا میشه؟ ریگار تسلیم وسوسه شد!

سرسی خیلی کله شقه اما فکر میکنه خیلی باهوشه. به نتایج کارهایی که میخواد بکنه فکر نمیکنه. رابرت رو میکشه تا از طریق پسرش فرمانروایی بکنه، فکر میکنه میتونه روی جافری کنترل داشته باشه. شروع زواج سرسی از کتاب اول شروع شد. جایی که نتونست جلوی جافری رو بگیره تا ند استارک رو اعدام نکنه. از اونجا فهمید که نقشه اش داره اشتباه پیش میره، بعدها هم نتونست جلوی کارهای جافری در برابر سنسا رو بگیره و فهمید از طریق جافری نمیتونه کاری پیش ببره و قدرتش رو روی شورا متمرکز کرد و از طریق اونها برنامه هاش رو پیش میبرد اما وقتی تایوین اومد عملا تمام قدرتش رو از دست داد. کسی لزومی نمیدید زمانی که تایوین هست از یه زن دستور بگیره، وقتی دست پادشاه هست از نایب السلطنه پیروی کنه. تایوین تمام قدرتهای سرسی رو گرفت. همه فرزندان تایوین زیر سایه پدرشون هستن و عملا نمیتونن در برابرش خودی نشون بدن.

در مورد دنی:

اینا باگ نیست، استراتژیه. قواعد بازی رو میدونه، طرفهای مقابلش رو میشناسه، دارایی های خودش رو میدونه و با توجه به اونها رفتار میکنه(برخلاف سرسی که هیچکدوم اینها رو نداره و از روی توهماتش رفتار میکنه). دنی به سرباز احتیاج داشت و میدونست که برده دارهای آستاپور حاضرن همه چیز رو در ازای داشتن یه اژدها بدن و میدونست که سربازهای آنسالید کاملا فرمانبردار هستن و زمانی که اون شلاق رو به دست بگیره از هر دستوری که بده پیروی میکنن اما اژدهاش همیشه مال خودشه. درسته دنی بعضی جاها احمق میشه اما اینجا کاملا زیرکی به خرج داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو اپیزود 7 اون قلعه ای که ملیساندر به جندری نشون میده واقعا" استورمز انده؟ البته از دریای خروشان و ظاهرش که به نظر میومد همونجا باشه. چه عظمنتی داشت. واو...... کلی ذوق کردم.

ولی مگه نباید می بردش به دراگون استون؟ چرا رفتند اونجا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ردکیپ بود . مسیرشون از بلک واتر بود برای همین زیر ردکیپ هم رد شدند .

اپیزود هفت انحراف و دستکاری کمتر داشت . برای همین سوتی هاش خیلی کمتر از اپیزود 6 بود . ولی یه کم داستان راکد به نظر میومد . تنها اتفاق خاصی که توش افتاد همون bear and maiden fair بود . ضمن این که حجم روابط جنسی تو این قسمت خیلی زیاد بود .

من موندم از دنریس کتاب بیشتر متنفرم یا دنریس فیلم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من قسمت 7 رو دور تند نگاه کردم. برای همین به اون قسمت ملیساندر و جندری که رسید و دیالوگاشو گوش کردم که اشاره کرد به باراتیونها فکر کردم سر راه یک سری هم رفتند استورمز اند. کلی ذوق کردم. از اون نما شبیه ردکیپ نبود.

فکر می کنم تعدد شخصیتها و لوکیشنها خیلی زیاد شده. یک مقدار تیکه پاره داستانو روایت میکنه. و مجبوره از بعضی اتفاقا" سرسری رد بشه.

تازه با وجودیکه کلی از شخصیتهارو حذف کردند بازم اینهمه آدم مونده.

به کینگ رابرت: دنریس در هر حالتی غیر قابل تحمله ولی من از وقتیکه باریستان سلمی سر و کله اش اونطرها پیدا شده بیشتر می تونم تحملش کنم.

ضمن اینکه به نظرم استفاده از صحنه های ج ن س ی تو این سیزن کلا" یک مقداری بدون توجیه و زیادی شد.ه خیلی جاها هیچ اطلاع اضافی تو داستان اضافه نمی کنه. ( بر عکس اغلب صحنه های سیزنهای یک و دو که بلاخره یک مقداری از بار داستان و شخصیت پردازیها تو همین صحنه ها میومد)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صحنه های جن سی اگه وسط قضیه کسی به اونیکی چیز خاصی نگه و یا کل ِ حرکت خیانت نباشه صرفا" واسه حال دادن به مخاطبه. مثلا قضیه ی Podrick کلا" مسخره بود ، ما که حتی ذره ای بهمون خوش نگذشت :دی

توی این اپیزود به حدس و گمان ها درمورد بریده شدن .... تیان خاتمه دادن. خیلیها نمیخواستن با نشانه های کتاب باور کنن که تیان دیگه مرد نیست ولی توی این اپیزود مشخص شد که هر چقدر هم که سعی کنن ، فایده ای نداره.

صحنه ی جنگ با خرسه هم افتضاح بود.

Talisa داره نــــــــامه مینویسه ، به زبونی که کسی نمیدونه اون اطراف

کلا" خوب نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم هنوزم قسمت 4 از همه این قسمتای این فصل بهتر بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تقریبا آخرای کتاب 3 هستم و تا اینجا هیچ حرفی از تیون زده نشده فقط اینکه افتاده دست رمزی بولتون نمیدونم چرا تو سریال با این همه موضوعاتی مهمتری که وجود داره گیر دادن به تیون یعنی حالم بهم میخوره ازش

تا اینجا هیچ حرفیم از حامله بودن جین هم زده نشده واقعا حاملست یا خواستن هیجان بدن به موضوع؟!

قسمتای رد کیپم که کلا انگار یه کتاب دیگه ست...الان 2 قسمت که قرار سانسا با تیریون ازدواج کنه با این روندی که پیش میره احتمالا بعد عروسی ادمور با روزالین اینا ازدواج کنن

shae تو سریال خیلی نازک نارنجیه...انگار یه highbornه!!

کلا تو این فصل به جای اینکه ماجرای اصلی رو نشون بدن هی رفتن تو حاشیه آدم حوصلش سر میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو کتاب عروسی سانسا و تیریون جلوتر از عروسی خونین بود فکر کنم

در مورد تئون هم باید بگم که، تا اونجا که یادمه، گفته شد فصلهای 3 تا 6 ، از روی 3 کتاب ساخته خواهد شد، با توجه به اینکه اتفاقات به موازات هم انجام میشه، مشکلی پیش نمیاد :دی

فصل 3 به جز 2 قسمتش، بقیه ی قسمتها از هیجان خوبی برخوردار نبود، دلیلش دور شدن کاراکترهای اصلی از همه! هی باید بپرن روی تیریون، جیمی، سانسا، برن، آریا، جان، داووس، تئون، کتلین و راب!

به نظرم خیلی جا داشت بهتر عمل کنند!

ولی خب، از قسمتهای مربوط به جیمی، تو هر 7 اپیزود لذت بردم ...

هم دیالوگها خوب بود، هم اتفاقات ...

ولی آریا را که به کل نابود کردن! :دی

قسمتهاش زیاد جالب نشدند! بقیه هم متوسط بودن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت که اینقدر ایراد میگیرین و فک کنم مارتین نوشته ها

کسی که همه کتاب و میدونه

اگه به نظرتون اینم ایراد داشت فک کنم کسی نتونه چیزیو که میخواستین و بسازه

باور کنید مارتین کتابشو بیشتر از اینکه شما دوست دارین دوست داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این قسمت که اینقدر ایراد میگیرین و فک کنم مارتین نوشته ها

کسی که همه کتاب و میدونه

اگه به نظرتون اینم ایراد داشت فک کنم کسی نتونه چیزیو که میخواستین و بسازه

باور کنید مارتین کتابشو بیشتر از اینکه شما دوست دارین دوست داره

اولا نوشتن یه چیزه، به تصویر در آوردن ه چیزه دیگه.

دوما مارتین در مورد Plotی که بهش میدن ، حول اون پلات مینویسه. و بنابراین کاری ازش بر نمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظرات در مورده اتفاقات و طرز اتفاق افتادنه که بر میگرده به نوشتار فیلمنامه نویس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی واقعا قسمت 4 عالی بود! فقط!

به امید قسمت 8!

راستی هفته بعد قسمت 8 میاد ولی 2 هفته بعد از اون قسمت 9 میاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثل بقیه بچه ها تو این قسمت اولین فکری که به ذهن من هم رسید این بود که که این صحنه های ج.ن.سی فیلم به طرز اغراق آمیز و ناخوشایندی زیاد شدن و این واقعا داره تو ذوق آدم میزنه! دیگه خیلی شورشو درآوردن! چقدر من سر اون صحنه مربوط به لوراس تو قسمت پنجم عصبانی شدم!

نمیدونم چرا از این تالیسا انقدر بدم میاد! یه جور ناجوریه کلا! اینقدی که ازش بدم میاد مشکوک شدم که ایشون علاوه بر نقش جین وسترلینگ کتاب، نقش مادرش رو هم تقبل کرده باشه! نظر دوستان در این مورد چیه؟

این رو نمیفهمم که چرا نقش وارامیر رو دادن به اورل؟ اورل که خیلی وقت پیش تو کتاب دوم مرده! این شخصیت الان آمیزه ای از وارامیر و اورل هردو هست؟

جالبه که سازنده های فیلم اومدن ویژگی بعضی افراد رو وارد یکی دیگه کردن و شخصیت های تلفیقی ازشون ساختن! اسم یه نفر، قیافه ظاهری یکی دیگه، ویژگی های خلقی یه نفر متفاوت!

توروس به جز اسمش و راهب رلور بودنش، تماما ویژگی های تام سون استرینگز رو داره! لیدی اولنا نقش پسرش رو تقبل کرده و لوراس نقش برادرهاش! تورموند هم فقط قیافه اش مال خودشه، اخلاقش رو از ماگنار تن برداشتن! گندری که قراره ادریک استورم باشه! وارگو هوت و دار و دسته اش تو این یارو لاک (؟) خلاصه شدن.

این داستان ملیساندره هم داره هر فسمت گند تر از قسمت قبل میشه! به همین راحتی از بلک واتر راش و زیر ردکیپ رد میشه و هیچ کی هم جلوشو نمیگیره و ازش نمیپرسه شما کی هستین و اینجا چیکار میکنین! احتمالا ایشون هم مثل هری پاتر مجهز به یه شنل نامریی کننده هستند!

قسمت خرسه رو خوب در نیاورده بودن.

خب بالاخره هر جوری بود این 6 قسمت طی شد و مهم ترین قسمت این سیزن تقریبا از نظر همه قسمت 7 است!

که هم رامین جوادی یه اهنگ خفن براش ساخته و هم از همه مهمتر

این قسمت رو کامل خود مارتین نوشته!

اسم این قسمت The Bear and the Maiden Fair است!

و همین دوشنبه ای که میاد پخش میشه!

پس دیگه همه اماده باشن...

منظورتون دقیق کدوم آهنگ خفن بود؟!

دنریس خوب بود. از بازیگر کایبورن هم خوشم اومد انتخاب خوبی داشتن.

ولی در کل، هر چقدر فصل اول خوب بود این فصل گند زدن توش! اصلا و اصلا و اصلا با کتاب قابل مقایسه نیست! کتاب تماما هیجان بود و استرس، فیلم به هیچ وجه نتونسته داستان رو خوب دربیاره (حالا از تغییراتش هم بگذریم) منتظرم که تو قسمت نهم و رد... هم گند بزنن تا دیگه کلا فیلم رو بذارم کنار! با وجود این که مارتین نوشته بود این قسمت رو ولی بازهم اصلا خوب نبود، رد پای D&D کاملا تو این قسمت هم محسوس بود!

-----------------------------------

ولی واقعا قسمت 4 عالی بود! فقط!

به امید قسمت 8!

راستی هفته بعد قسمت 8 میاد ولی 2 هفته بعد از اون قسمت 9 میاد!

چی؟ یعنی یه هفته پخش نمیشه؟ چرا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عجب دل پر دردی داری رنلی جان.

من هی دوست ندارم به سریال غر بزنم و هر دفعه تصمیم می گیرم بدون سوء نظر قبلی بشینم نگاش کنم ولی نمیشه. نمی دونم چرا به اندازه سیزن یک یا دو ازش لذت نمی برم.

مثل بقیه بچه ها تو این قسمت اولین فکری که به ذهن من هم رسید این بود که که این صحنه های ج.ن.سی فیلم به طرز اغراق آمیز و ناخوشایندی زیاد شدن و این واقعا داره تو ذوق آدم میزنه! دیگه خیلی شورشو درآوردن! چقدر من سر اون صحنه مربوط به لوراس تو قسمت پنجم عصبانی شدم!

تو که واقعا" حق داری سر اون صحنه لوراس عصبانی بشی ولی این موضوعها رو برای جلب تماشاگر همچنان نگه می دارن. برای لوراس فکر کنم باید امیدوار باشیم زودتر اوبرین مارتل وارد داستان بشه که شاید دست از سر لوراس بردارند بگذارند بپیونده به گارد پادشاه و خیال همه رو راحت کنه.

نمیدونم چرا از این تالیسا انقدر بدم میاد! یه جور ناجوریه کلا! اینقدی که ازش بدم میاد مشکوک شدم که ایشون علاوه بر نقش جین وسترلینگ کتاب، نقش مادرش رو هم تقبل کرده باشه! نظر دوستان در این مورد چیه؟

این رو نمیفهمم که چرا نقش وارامیر رو دادن به اورل؟ اورل که خیلی وقت پیش تو کتاب دوم مرده! این شخصیت الان آمیزه ای از وارامیر و اورل هردو هست؟

جالبه که سازنده های فیلم اومدن ویژگی بعضی افراد رو وارد یکی دیگه کردن و شخصیت های تلفیقی ازشون ساختن! اسم یه نفر، قیافه ظاهری یکی دیگه، ویژگی های خلقی یه نفر متفاوت!

توروس به جز اسمش و راهب رلور بودنش، تماما ویژگی های تام سون استرینگز رو داره! لیدی اولنا نقش پسرش رو تقبل کرده و لوراس نقش برادرهاش! تورموند هم فقط قیافه اش مال خودشه، اخلاقش رو از ماگنار تن برداشتن! گندری که قراره ادریک استورم باشه! وارگو هوت و دار و دسته اش تو این یارو لاک (؟) خلاصه شدن.

اینکه بعضی شخصیاتو رو ادغام کنند خیلی خوبه چون تعداد کاراکترا کمتر میشه و ساختش هم راحت تر میشه و بد بختایی که کتابو نخوندن هم کمتر گیج می شن. اگه این ادغام خوب انجام بشه خیلی خوبه. ولی اونایی که شخصیتو از بیخ و بن دگرگون می کنند بده. اگه واقعا" همه این تغییرات با نظارت و نظر خود مارتین هست که باید خیلی کوتاه اومده باشه آخه خلق اینهمه شخصیت عمری وقت می بره. چطور دلش اومده تارو مارشون کنه.

ولی من از حذف شدن ادریک بیشتر از همه ناراحت شدم. خیلی دوست داشتم ببینمش.

خب بالاخره هر جوری بود این 6 قسمت طی شد و مهم ترین قسمت این سیزن تقریبا از نظر همه قسمت 7 است!

که هم رامین جوادی یه اهنگ خفن براش ساخته و هم از همه مهمتر

این قسمت رو کامل خود مارتین نوشته!

اسم این قسمت The Bear and the Maiden Fair است!

و همین دوشنبه ای که میاد پخش میشه!

پس دیگه همه اماده باشن...

منظورتون دقیق کدوم آهنگ خفن بود؟!

واقعا" اینکه فیلمنامه رو خود مارتین نوشته و موسیقی مخصوص ساختند و .... مال این قسمت بود؟ بعیده. فکر کنم اینا مربوط به همون قسمت معروف 8 یا 9 باشه.

واقعا" ؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا" ؟!!

الان این تعجب ها واسه دنریس بود یا کایبورن؟!

اگه واسه دنریس بود، از اژدهاهاش خوشم اومد، تا حالا از نزدیک نشونشون نداده بودن. شهر یونکای هم دورنماش قشنگ بود. ایرادش کجاست؟

اگه واسه کایبورن بود، بازیگرش مشخصات ظاهریش به کتاب میخورد، همون طور که گفته شده قیافه مهربون و پدربزرگانه ای داره! ایرادش کجاست؟

تو که واقعا" حق داری سر اون صحنه لوراس عصبانی بشی ولی این موضوعها رو برای جلب تماشاگر همچنان نگه می دارن. برای لوراس فکر کنم باید امیدوار باشیم زودتر اوبرین مارتل وارد داستان بشه که شاید دست از سر لوراس بردارند بگذارند بپیونده به گارد پادشاه و خیال همه رو راحت کنه.

نه خدا کنه این طوری که شما گفتید نشه! گند زدن به لوراس کم نبود حالا اوبرین رو هم خرابش کنن؟! حیف نیست واقعا اون کاریزمای اوبرین رو در حد مسخره بازی های لوراس تو فیلم پایین بیارن؟!

ولی بدبختانه احتمالش خیلی بالاست! لوراس رو که هیچ جای کتاب به همچین چیزی درباره اش اشاره نشده بهش رحم نکردن؛ اوبرین رو چندین بار افراد مختلف درباره ش اینو گفتن!

اینکه بعضی شخصیاتو رو ادغام کنند خیلی خوبه چون تعداد کاراکترا کمتر میشه و ساختش هم راحت تر میشه و بد بختایی که کتابو نخوندن هم کمتر گیج می شن. اگه این ادغام خوب انجام بشه خیلی خوبه. ولی اونایی که شخصیتو از بیخ و بن دگرگون می کنند بده. اگه واقعا" همه این تغییرات با نظارت و نظر خود مارتین هست که باید خیلی کوتاه اومده باشه آخه خلق اینهمه شخصیت عمری وقت می بره. چطور دلش اومده تارو مارشون کنه.

اشکال نداره بعضی شخصیت های جانبی رو حذف کنن تا بیننده گیج نشه، ولی نباید کلا شخصیت یه نفر رو تو فیلم عوض کنن! حالا جهنم لوراس جای ویلاس رو گرفت، ولی واقعا چقدر شخصیت هایی مثل توروس یا تورموند کتاب به شخصیت های تو فیلم شباهت دارن؟!

راستی نگفتین نظرتون درباره تالیسا چیه؟ من بدجوری بهش مشکوکم!

نقش مادر جین وسترلینگ رو تو ردودینگ که میدونید چیه؟ منظورم رو از این حرف متوجه شدید؟

مشکوک شدم که ایشون علاوه بر نقش جین وسترلینگ کتاب، نقش مادرش رو هم تقبل کرده باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به رنلی:

اون تعجبا کلا" به خاطر دنریس بود. اصلا" نمی تونم درک کنم کسی به هر طریقی در هر زمینه, تو کتاب یا فیلم از دنریس یا هر چیزی مربوط به اون خوشش بیاد. البته این نظر کاملا" شخصیه و نظرات همه هم قابل احترامه ولی من نمی تونم با این دختر کنار بیام. چی کار کنم؟

برای اوبرین هم به خاطر بلایی که قابل پیش بینیه که در سریال سرش خواهند آورد پیشاپیش متاسفم ولی ترجیح می دم این اتفاق زودتر بیفته و لوراس هر چه زودتر از داستان بره بیرون. کاراش خیلی رو اعصابه!

در مورد تالیسا یا همین جین خودمون هم جریان کتاب رو می دونم ولی چون سریال رو سرسری دیدم فعلا" نظری نمی تونم بدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا من مثل شما از دنریس متنفر نیستم ولی این جا هم من چیزی درباره دنی نگفتم، گفتم اسپشال افکتس اژدهاهاش خوب بود و نمای یونکای! درسته شما از دنی خوشتون نمیاد ولی نمیتونین بگین این موارد تو فیلم بد کار شده! دنی تو داستان شخصیت مزخرفی داره و فیلم این شخصیت رو خوب مزخرف در آورده! یعنی فیلم از این بابت خوب کار کرده و ایرادی نداره! نمیدونم خوب منظورم رو رسوندم یا نه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره منظورتون رو کاملا" رسوندید. ( از این شکلکها "گیو اپ" نداره وگرنه یه دونه می گذاشتم اینجا) . حداقل شخصیت دنریس رو خیلی شبیه کتاب در اوردن.

ولی تو جمله اول فقط گفته بودی که "دنریس هم خوب بود و از بازیگر کایبورن هم خوشم اومد. " منم برای اون قسمت اول جمله ات ابراز نظر کرده بودم. وگرنه در مورد کیفیت ساخت و مسایل فنی سریال , در حد سریال تلویزیونی, فکر نکنم کسی بحثی داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آره منظورتون رو کاملا" رسوندید. ( از این شکلکها "گیو اپ" نداره وگرنه یه دونه می گذاشتم اینجا) . حداقل شخصیت دنریس رو خیلی شبیه کتاب در اوردن.

ولی تو جمله اول فقط گفته بودی که "دنریس هم خوب بود و از بازیگر کایبورن هم خوشم اومد. " منم برای اون قسمت اول جمله ات ابراز نظر کرده بودم. وگرنه در مورد کیفیت ساخت و مسایل فنی سریال , در حد سریال تلویزیونی, فکر نکنم کسی بحثی داشته باشه.

آره حق با شماست، من باید همون اول منظورمو کامل میگفتم! ولی خب اینجا بحث درباره فیلمه نه داستان، این رو که دنریس شخصیتی خوب و داشتنیه یا مزخرف و حال به هم زن باید یه جای دیگه بحث کرد، این تاپیک درباره بررسی فیلمه و من گفتم که این قسمت دنریس خوب ساخته شده بود؛ در مقایسه با سایر قسمت ها که چنگی که به دل نمیزدن هیچ، کلی هم اعصاب خورد کن بودن! جمله های قبلیم هم همشون درباره ساختار فیلم بودن نه تحلیل شخصیت های داستان!

بگذریم تا دعوا نشده! و نیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای بابا ، چرا مارتین ماتش برده ! منتظر بودم این برین جلوی لنیستر یه دست ، تکه تکه بشه و اونم نتونه کاری کنه ، اما شدیدا حیف ! مارتین ما یکم دلرحم شده یا اینم از تحاریف داستانه ؟

موسیقیش هم خیلی خوب بود .

پ ن : بچه ها لطفا از جاهای جلوتر کتاب تو این جا صحبت نکنید ، واسه چی از اوبرین سخن میگید ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ای بابا ، چرا مارتین ماتش برده ! منتظر بودم این برین جلوی لنیستر یه دست ، تکه تکه بشه و اونم نتونه کاری کنه ، اما شدیدا حیف ! مارتین ما یکم دلرحم شده یا اینم از تحاریف داستانه ؟

این قسمت با داستان می خوند و تحریف نشده بود . من وقتیکه کتابو می خوندم هی نگران این اتفاق بودم. ولی ایده جالبیه! یک جایی هم که مارتین یک کم رحم می کنه خواننده ها و تماشاگرا نمی بخشند.

پ ن : بچه ها لطفا از جاهای جلوتر کتاب تو این جا صحبت نکنید ، واسه چی از اوبرین سخن میگید ؟!

ای وای..... خیلی خیلی شرمنده. من اصلا" حواسم نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری