رفتن به مطلب
Jon Snow

بحث های اپیزودیک فصل سوم

Recommended Posts

من کتاب 3 ر و نصفه ول کردم...

دارم سریال و نگاه میکنم

یکی که کتاب رو خونده بیاد از آریا بگه.. اون بد بخت الان 3 تا کتاب داره هی تاب می خوره !

یکی بیاد بگه این بیچاره بلاخره یک شب درست حسابی می خوابه.. بدبخت ترین شخصیت داستان همین آریاست.. باباش و که جلو چشش گردن زدن... این هم از این که تا رسید به قلعه راب و مامانش و .... ای بابا !

اگه خبری از آریا دارین بگید... اسپویل و این چیزا هم اصلا مهم نیست.. مسیج بدین.. خانواده ایی رو شاد می کنید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من این ویدئویی رو که وینترفل لطف کرده بود و گذاشته بود رو دیدم ، بنده های خدا ! کاش یکی از ما هم فیلم میگرفت ، من که سیخ نشته بودم رو صندلیم و با تمام قوا زانوهام رو فشار میدادم ! و هی زیر لب میگفتم : لعنت ! لعنت ! لعنت !

از دیشب که فیلم رو دیدم سردرد دارم ! واکنش اون دختری که ملحفه اش رو کشیده بود تا روی سرش خیلی جالب بود !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به ریگار:

اونجوری ریسکش بالا بود و ممکن بود راب فرار بکنه. تلفات خودشون هم زیاد میشد چون اونها سلاح داشتن اما وقتی سر مهمونی بودن همه استارکها مست بودن. توی کتاب چند نفر وظیفه داشتن جان آمبر رو مست بکنن توی سریال هم نشون میده که روس بولتون شراب نمیخوره تا هوشیار بمونه. محاصره کردن یه عده آدم مستِ بدون سلاح و زره و کشتنشون با تیر کان خیلی راحت تر از روبرو شدن با افراد هوشیار و مسلح و با زره و جوشن و سوار بر اسبه.

به اشکان:

اسپویل در مورد آریا در ادامه داستان:

آریا مدتی سرگردان میمونه اما در نهایت با سکه ای که از جیکن هاگار گرفت به براووس میره تا تحت تعلیم مردان بدون چهره قرار بگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راستی جان امبر چی میشه ؟ تو این فصل که نشونش ندادن . تو کتاب اونم میکشن ؟

جان گنده که تو سیاهچال های دوقلو ها اسیره.پسرشم تو ردودینگ می کشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من این ویدئویی رو که وینترفل لطف کرده بود و گذاشته بود رو دیدم ، بنده های خدا ! کاش یکی از ما هم فیلم میگرفت ، من که سیخ نشته بودم رو صندلیم و با تمام قوا زانوهام رو فشار میدادم ! و هی زیر لب میگفتم : لعنت ! لعنت ! لعنت !

از دیشب که فیلم رو دیدم سردرد دارم ! واکنش اون دختری که ملحفه اش رو کشیده بود تا روی سرش خیلی جالب بود !

منکه تازه کامل جریانو می دونستم از جایی که کتلین آستین بولتون را کنار زد پاشدم واستادم! باور نمی کردم اونهمه گردن بریدنو نشون بدن.

بلاخره دیدن کشته شدن آدمهایی که تو فیلم اینقدر مهمند با خوندنش خیلی فرق داره.

واکنش اون چند نفری که بعدش بلند بلند گریه می کردند خیلی جالب بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام به همه کسی می تونه به چند تا از سوالای من ج بده

سلام

سوالاتتون رو با توجه به موضوعش توی تاپیک مناسب بپرسید. مطمئنا جواب میگیرید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این ریکارد کاراستارک بد جوری راب رو نفرین کرد ، کشتن اون بد بخت واسه اشتباهی که مادرش مرتکب شده بود کاره اشتباهی بود . اگه نمیکشتش شاید به کمک والدر احتیاجی پیدا نمیکرد .

البته من بیشتر تالیسا رو مقصر میدونم. چون اگه اون نبود راب مثل بچه ی آدم میومد با دختر فری ازدواج می کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این ریکارد کاراستارک بد جوری راب رو نفرین کرد ، کشتن اون بد بخت واسه اشتباهی که مادرش مرتکب شده بود کاره اشتباهی بود . اگه نمیکشتش شاید به کمک والدر احتیاجی پیدا نمیکرد .

البته من بیشتر تالیسا رو مقصر میدونم. چون اگه اون نبود راب مثل بچه ی آدم میومد با دختر فری ازدواج می کرد.

چی شده؟کی منو مقصر میدونه؟

بخدا تقصیر من نیست. راب سست عنصره

ولی کلا این دختره که ادمور باهاش ازدواج کرد برخلاف بقیه فری ها خوشگل بود. راب می تونست با اون ازدواج کنه. کلا راب از ترس این که یه دختر زشت و بیریخت به تورش بخوره، اولین دختریو که دید ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ادمیور رو هم نشون ندادن چی شد … اونم کشتن ؟

بعد یکی دیگه اینکه جیمی وقتی گفت سلام منو به راب برسون میدونست بولتون واسه راب نقشه داره؟ یا همینجوری گفت ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ولی کلا این دختره که ادمور باهاش ازدواج کرد برخلاف بقیه فری ها خوشگل بود. راب می تونست با اون ازدواج کنه. کلا راب از ترس این که یه دختر زشت و بیریخت به تورش بخوره، اولین دختریو که دید ...

کلا" راب خیلی سر اشنایی و ازدواجش با تالیسا بی تجربه بازی درآورد در واقع اگه تالیسا همون جینی تو کتاب باشه که بیشتر از اونکه موضوع عشق و عاشقی باشه خرابکاری و حماقت بود . باز تو فیلم یکم راست و ریسش کرده بودند!

حالا بانو تالیسا قصد جسارت ندارم ولی چه کاری بود زندگی جوون مردم و خانوادشو از هم پاشوندی! اون نمی فهمید شما که عاقلتر بودی بیخیال می شدی. حالا خوب شد که همه با هم قلع و قمع شدید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا" راب خیلی سر اشنایی و ازدواجش با تالیسا بی تجربه بازی درآورد در واقع اگه تالیسا همون جینی تو کتاب باشه که بیشتر از اونکه موضوع عشق و عاشقی باشه خرابکاری و حماقت بود . باز تو فیلم یکم راست و ریسش کرده بودند!

حالا بانو تالیسا قصد جسارت ندارم ولی چه کاری بود زندگی جوون مردم و خانوادشو از هم پاشوندی! اون نمی فهمید شما که عاقلتر بودی بیخیال می شدی. حالا خوب شد که همه با هم قلع و قمع شدید!

دقیقا. تو سریال یکم حال و هوای عاشقانه بهش دادن ملت شاکی نشن. وگرنه تو کتاب اتفاقی بود که از دستش در رفت.الا این استارکا و شرافتشون

دیگه عشقه دیگه.این حرفا حالیش نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تو این قسمت 9 حرکتی که صورت گرفت به لحاظ نظامی و سیاسی واقعا عالی بود ، این که لنیستر ها تونستن بدون این که حتی یکی از افرادشون کشته بشه پادشاه شمال رو با تمام سران همراهش بکشن ، نبوغ نابشون رو به رخ میکشه . اینجوری که برمیاد ریورران هم به زودی سقوط میکنه ، تووینز فرماندهی ریورران و ریورلند رو به دست میگیره و بولتون ها کنترل شمال رو بعد از مدت ها انتظار به دست می گیرن .

تایوین نابغه میدونه کی چی میخواد و میدونه از کجا ضربه بزنه !

الان تنها کسی که در مقابلش مونده استنیسه ! من نمیدونم چرا تایوین تا حالا دراگون استون رو محاصره نکرده ! انتظار داشتم بلافاصله بعد از جنگ خلیج بلک واتر ، ناوگانش رو برای محاصره بفرسته !

حالا میفهمم که لیتل فینگر به چه امیدی برای ازدواج به لایسا به دره سفر کرد .

ریورران به فری ها می رسه ولی ریورلند متعلق به شخص شخیص پتایر بلیشه . توی کتاب دو در ازای خدمتی که لیتل فینگر در مورد اتحاد تایرل و لنیستر می کنه هارن هال و عنوان پارامونتیه ریورلند رو در اختیار می گیره .

در حقیقت می شه گفت مالک ریورلند سنساست . فقط بیچاره خودش هنوز خبر نداره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اول من به شما یه تسلیت بدهکارم ، مرگ دلخراشی برای شما و همسرتون بود

لنیستر ها رو نمیشه با این شیوه ها پایین کشید ، البته فکر میکنم نمیشه . بلاخره شما آگاهتری تو این مسائل ، با این حال به نظرم تنها ملیساندره که میتونه از پس تایوین بر بیاد . شاید هم جیگن هاگار (!) یا امثل این جادو و جمبل های عجب غریب . با عقل و درایت نمیشه با تایوین در افتاد .

واقعیت اینه که با شرافت نمی شه در برابر خیانت و مکر مقبله کرد . ولی با حقه بازی و مکر هم نمی شه مملکت رو اداره کرد . چون مجبوری آدم های خائن و مکار رو دور خودت جمع کنی و بالاخره همین ادم های مکار چنان ضربه هایی بهت می زنند که فکرش رو هم نمی کنی .

اگه قرار باشه لنیستر ها هم مثل استارک ها نابود بشن مطمئن باش با جادو های عجیب و غریب و روش های مافوق طبیعی نیست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راستی این موردی که توی کتاب بود چرا توی سریال حذف شد؟

توی کتاب راب بعد از اینکه خبر ازدواج تیریون و سنسا رو میشنونهو از اونجایی که فکر میکنه برن و ریکان کشته شدن میاد جان رو قانونی و یه استارک اعلام میکنه تا در صورت کشته شدنش اون وارث وینترفل باشه نه سنسا(که در واقع تیریون لنیستر و فرزندانش میشن)

توی فیلم این موضوع مهم حذف شد. من توی کتاب امید دارم که جان آمبر که شاهد این وصیت نامه بود این خبر رو به جان برسونه اما توی سریال این قضیه کلا حذف شده و اثری هم از جان آمبر نیست.

اگه اشتباه نکنم ، عوامل اصلی سریال از آخر داستان و سرنوشت شخصیت های اصلی خبر دارن . به همین دلیل فکر کنم چون می دونن آخر داستان چی میشه شاخ و برگ های اضافی رو حذف می کنن . مثلا در مورد وارث وینترفل به احتمال زیاد وصیت راب تاثیر نداره چون جان یا واقعا مرده یا قراره نقش دیگه ای ایفا کنه . کشته شدن تالیسا ( جین وسترلینگ ) هم شاید به همین دلیل باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من موندم چرا لرد فری انقدر خطر کرد و اونها رو به تالار خودش راه داد بعد کشتشون ! میتونست قبل این که وارد دیوارهاش بشن با تعداد نفرات زیادی که داره ، راب و همراهانش رو محاصره کنه و از دم تیغ بگذرونه !

فری ها در بهترین حالت 3 هزار سرباز و 100 شوالیه رو تحت کنترل دارند . با اضافه شدن قوای بولتون ها به5 هزار نفر می رسیدند .

در حالی که برای مثال موقع حمله راب به وسترلند راب 6 هزار نیرو داشته عمدتا از سواران شما ول در همون زمان قوایی 11 هزار نفره از اهالی ریورلند توی ریورران و تحت کنترل فری ها داشته و قوای پیاده ی شمال هم که حدود 15 هزار نفر بوده تحت هدایت روس بولتون در نزدیکی های هارن هال بوده .

حتی بعد این که روس بولتون می آد طی دو اقدام خائنانه دو جنگ از پیش باخته ی داسکندیل و ریوبی فورد رو به استارک ها تحمیل می کنه و بعد پراکنده شدن قوای کاراستارک ها موقع حرکتش به شمال راب حداقل ده - دوازده هزار سپاهی داشته .

حتی کتلین هم که خیلی دلشوره داشته یه جا به راب می گه مواظب باش تحت حمایت حق مهمان قرار بگیری که راب می گه که من تحت حمایت یک ارتش قرار دارم .

اصلا امکانی برای این که بولتون ها و فری ها در نبرد رو در رو بتونند قوای راب رو شکست بدند وجود نداشته .

من البته این قسمت سریال رو هنوز ندیدم ممکنه خیلی تحریف کرده باشند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بشدت اسپول داره در مورد قسمت نهم سریال :

این قسمت بینهایت عالی بود !

انتظار یه قسمت خشن رو داشتم اما واقعا کم نظیر بود ، کم نظیر !

شاید به خاطر این بود که کتاب رو نخوندم اما مطمعنم کتاب هرگز نمیتونست چنین حس بینظیری رو انتقال بده !

میخواستم باشم فریاد بزنم وقتی بچه راب رو تو شکم زنش پاره کردن !

روس بولتون عجب خیانتی کرد !

عجب آهنگی زدن !

یه شاهکار بود !

هنوز قلبم از شدت هیجان داره میتپه !

اگه مارتین اینجا بود ساعت ها در آغوشم فشارش میدادم ، این پیر مرد دژخیم ، حیله گر و نابغه بزرگ رو !

واقعا با دیدن کیفیت این قسمت فهمیدم با این که آدم کتاب خونی هستم این سریال رو با سریال دنبال کنم که همه اتفاقاش جدید و جذاب باشه برام.

فقط میتونم بگم دردناک و عالی و فوق العاده و بد و ... بود!!!!!!!!!

وایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی...............

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا با دیدن کیفیت این قسمت فهمیدم با این که آدم کتاب خونی هستم این سریال رو با سریال دنبال کنم که همه اتفاقاش جدید و جذاب باشه برام.

پسر خوب خب تو که میخوای اتفاقا برات جدید و جذاب باشه، زمانی که کتاب رو اول بخونی هم برات جدید و جذابه ، تازه چیزای بیشتری رو متوجه میشی.

یه زمانی که میگفتی کتاب پیف پیف. حالا هم که داری خودتو گول میزنی که چون سریال کیفیت داره ، کتاب نخونم!!

یعنی عالــــــــــــــــــــیی تو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یکی از دوستام اینو به من داد حیفم اومد نبینیدش

عین حقیقته :

http://s1.bild.me/bilder/260513/82451756511800-700b_1_.jpg

من واقعا نویسنده رو دوس دارم اما با این کارش (کشتن راب ) یه کاری کرده فقط می تونم حضورا خدمتش عرض کنم که ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز خیلی مارتین رو ناله و نفرین نکنین ، خودش گفته که سخت ترین فصل تو کل 5 کتاب منتشر شده همین Red Wedding بوده چون مجبور شده چند کاراکتر اصلی که واسه خودشم خیلی عزیز بودن حذف کنه. البته به نظر من این فصل یه مجوز به نویسنده میده تا بعد از این هر کاراکتر منفی رو که خواست سر به نیست کنه و دیگه کسی نمیتونه بهش ایراد بگیره .

تو این قسمت سریال نقش والدر فری خیلی خوب ایفا شده بود ، اونقدر که آدم آرزو میکرد کاشکی مار ولده مورت خورده بودش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پسر خوب خب تو که میخوای اتفاقا برات جدید و جذاب باشه، زمانی که کتاب رو اول بخونی هم برات جدید و جذابه ، تازه چیزای بیشتری رو متوجه میشی.

یه زمانی که میگفتی کتاب پیف پیف. حالا هم که داری خودتو گول میزنی که چون سریال کیفیت داره ، کتاب نخونم!!

یعنی عالــــــــــــــــــــیی تو

ببین من خودم کتاب خون هستم ولی وقتی 2 فصل اول سریال رو دیده بودم نشستم کل کتاب اول رو خوندم... بله کتاب زیبا بود ولی حس کردم به جز جزئیات واقعا این سریال بر خلاف بقیه فیلم هایی که از روی کتاب ساخته میشه خوب دراومده و تصمیم گرفتم که کلا برای این داستان سریال رو ببینم...

بازم توی شک بودم که با دیدن کیفیت ساخت این قسمت دیگه تصمیمم حتمی شد...

و هیچ وقت نگفتم کتاب اشغاله ولی شما کتاب خونا هی به سریال تیکه میاین منم یه چیزی میگم

به هر صورت تو این داستان فقط سریال رو میبینم..... همین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقو خیلی قسمت با حالی بود من که عمیقا له له شدم

راستش اسم قسمت رو نخونده بودم ولی از اول هم معلوم بودش که والدر ها به روش خودشون عمل میکنن+ روس بولتن ---- -- -- - -- - -- - - - - -- - - و بی -------

ولی تنها چیزی که بهش فکر نمیکردم کشتن زن راب و کتلین بودش

خلاصه اینکه دیگه عادت کردیم

یه چیز دیگه هم میخواستم بگم یادم رفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسم این قسمت Rains of the Costamere . بخاطر آهنگی که نواخته میشه و از همون جا کتلین نگران میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری