رفتن به مطلب
Jon Snow

بحث های اپیزودیک فصل سوم

Recommended Posts

آخه توی کتاب حتی یکبار هم نشده که کتلین حس خوبی نسبت به جان داشته باشه. حتی زمانهایی که داره با خودش فکر میکنه. همیشه باهاش بد رفتاری کرده و اونو نپذیرفته اونوقت حالا تو فیلم میاد میگه "از ند بخوام اسم استارک روش بذاره!" این خیلی خیلی برام عجیبه.

البته من کلا از کتلین بدم میاد. مزخرفترین آدم موجود در کتابه و تمام بلایایی که سر استارکها اومد بابت حماقتهای اون بود. بنابراین در این مورد زیاد رو حرفهام حساب نکنید! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جورامون زد توی خال.

اون جمله ش دیگه آخر ِ همه ی چرت و پرتاش بود. فکر کنم اون چیزی رو که الان فقط اون دو تا پرچمدار ِ راب میدونن رو میخوان از الان توی ذهن ِ خواننده القا کنن. یعنی اون قضیه ی Legitimize کردن رو میخوان بذارن مث ِ قند آب بشه برای بیننده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد این یارو که آخر سر اومد جیمی رو گرفت کی بود؟ مثلا وارگو هوت بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم. زبونش هیچجوره نمیزد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخه توی کتاب حتی یکبار هم نشده که کتلین حس خوبی نسبت به جان داشته باشه. حتی زمانهایی که داره با خودش فکر میکنه. همیشه باهاش بد رفتاری کرده و اونو نپذیرفته اونوقت حالا تو فیلم میاد میگه "از ند بخوام اسم استارک روش بذاره!" این خیلی خیلی برام عجیبه.

البته من کلا از کتلین بدم میاد. مزخرفترین آدم موجود در کتابه و تمام بلایایی که سر استارکها اومد بابت حماقتهای اون بود. بنابراین در این مورد زیاد رو حرفهام حساب نکنید! :دی

خودم ازش متنفرم ولی خدایی همینش جالبه! که بگه من گفتم اسم استارک بذار!

یعنی ما همش از کتلین در تفکر و زندگی رفتار فقط بد اخلاقی دیدیم بعد یهو میفیهمیم یه زمانی این حسو داشت!

واقعا پارادوکس عجیبیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی ما همش از کتلین در تفکر و زندگی رفتار فقط بد اخلاقی دیدیم بعد یهو میفیهمیم یه زمانی این حسو داشت!

واقعا پارادوکس عجیبیه!

دیگه از کتاب کاملتر که چیزی نداریم که ! شما یه طوری میگی انگار در واقعیت اینطوریه که توی سریال بوده ! به زور سعی داری بگی اصلش اصن سریاله

مشخصه سازنده های سریال دارن ترول میکنن خواننده هارو.

قراردادِ HBO با مارتین طوریه که HBO میتونه داستانو تغییر بده و مارتین صداشم نمیتونه در بیاد. شما فکر نکن حالا مارتین اون اطراف میپلکه همه چی زیر نظر اونه. نخیر! تقریبا" هیچ نظری نمیتونه بده مگر قسمت هایی رو که خودش مینویسه فیلمنامه رو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از فصل های قبلی بهتره، ولی همچنان خیلی از کتاب فاصله داره.

اون غوله خیلی خوب بود. از بازیگر Lady Olenna خیلی خوشم اومد و از جوجن و میرا هم راضی ام. ولی از منس ریدر خوشم نیومد، البته خود بازیگرش خوب بود. Thoros of Myr هم اصلا هیچ شباهتی به تصوری که من ازش داشتم نداشت، اصلا و به هیچ وجه!

فقط هنوزم نمیفهمم چرا اینقدر دارن داستان رو تغییر میدن و شخصیت حذف میکنن! از حذف نبرد Feast of the first men خیلی ناراحت شدم، خیلی دلم میخواست ببینم چجوری به تصویر میکشنش. چرا باریستان سلمی همون اول خودش رو لو داد؟ strong Belvas پس کجاست؟ چرا mace tyrell رو نشون نمیدن و حتی ازش اسم نمیبرن؟ Vargo Hoat رو چرا حذف کردن؟ این کی بود که به جاش جیمی رو اسیر کرد؟ Kettleblack ها هم که حذف شدن، قضایای کتاب چهارم رو چیکار میکنن؟!

این طوری که داره پیش میره من میترسم واسه فصل بعد Oberyn Martell رو هم حذف کنن و Bron رو بفرستن به جنگ Gregor Clegan! باور کنید بعید نیست! یا مثلا Willas Tyrell رو هم حذف کنن و به جاش تو قضیه Sansa پای Sir Loras رو وسط بکشن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حذف نبرد مشت نخستین انسانها خیلی بد بود. امیدوارم ماجرای سم رو حذف نکنن. توی تریلر نشون دادن ملیساندر پیش توروس و دانداریون هست. به نظرم میخوان نقش توروس رو به ملیساندر بدن، این خیلی بده! در مورد باریستان نمیتونستن کار زیادی بکنن. ما توی کتاب چهره باریستان رو نمیدیدیم و فکر میکردیم یکی دیگه است. اینجا ما چهره بازیگر رو میبینیم و مخفی کردن چهره نیاز به گریم سنگین داره. غوله خوب بود. جوجن و میرا خیلی خوب بودن، تغییراتی که توی اومدنشون بود بد نبود.

قضایای کتاب چهارم رو به نظرم با کتاب 3 و 5 قاطی میکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه منظورم این بود که حالا که Osney Kettleblack حذف شده نقشش تو کتاب چهارم رو میخوان چیکار کنن! اتفاقاتی که ایشون توش نقش داره رو میشه گفت مهم ترین وقایع کتاب چهارم هستند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا پارادوکس عجیبیه!

دیگه از کتاب کاملتر که چیزی نداریم که ! شما یه طوری میگی انگار در واقعیت اینطوریه که توی سریال بوده ! به زور سعی داری بگی اصلش اصن سریاله

مشخصه سازنده های سریال دارن ترول میکنن خواننده هارو.

قراردادِ HBO با مارتین طوریه که HBO میتونه داستانو تغییر بده و مارتین صداشم نمیتونه در بیاد. شما فکر نکن حالا مارتین اون اطراف میپلکه همه چی زیر نظر اونه. نخیر! تقریبا" هیچ نظری نمیتونه بده مگر قسمت هایی رو که خودش مینویسه فیلمنامه رو.

خب نکته اش تو تفاوت با کتابه عین کتاب بود که انقدر جالب نبود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نه منظورم این بود که حالا که Osney Kettleblack حذف شده نقشش تو کتاب چهارم رو میخوان چیکار کنن! اتفاقاتی که ایشون توش نقش داره رو میشه گفت مهم ترین وقایع کتاب چهارم هستند!

احتمالا نقشش رو بدن به لنسل لنیستر. همه چی هم جور در میاد. یا حتی میتونن به یکی دیگه مثلا کایبورن بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب همین که یه نفر وارگ زاده میشه دلیلی داره یا همین طوری هست؟ مثلا چرا راب وارگ نیست (نیست؟ :دی)؟

همه ی افراد یه خونواده ی باهوش ، باهوش میشن ؟ اینم همونطوریه دیگه ... خصوصیت ِ ارثیه. کروموزومی هم بخوای حساب کنی همه ش منتقل نمیشه که.

قسمت سوم :

این قسمت ِ Theon رو چرا اینطوری کردن ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت 3 رو میخوام ببینم چطور بوده؟

فقط از 10 یکی بهم نمره بگه. اسپویل نکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت سوم خوب بود ولی چیزی که یه اتفاق غیر منتظره برای منی که کتاب رو نخوندم داشته باشه نداشت...فقط این که دنریس واقعا می خواد یه اژدها بده به اون یارو؟! این بشر دیوونه س یا نقشه ای داره؟

این قسمت: ۹

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم این قسمت:9

من که میگم شاید با اژدهاش هماهنگ میکنه که وقتی مارفتیم بسوزونشون بیا پیش خودم...

البته شایدم احمق شده ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کلا از این چیزایی که درباره Theon تو قسمت سوم نشون داد سر در نیاوردم! اونی که شکنجه اش میکرد کی بود؟ اونی که آخرش بقیه رو کشت و نجاتش داد کی بود؟ الان این وسط Ramsay Snow کدومه یا کجاست؟ تو کتاب که اصلا همچین چیزایی نیست! فقط یه بار با Kyra فرار می کنن که اونم برنامشو خود Ramsay ریخته تا یخورده تفریح کنه! که البته تو کتاب سوم هیچی درباره Theon نیست؛ من واقعا گیج شدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
قسمت سوم خوب بود ولی چیزی که یه اتفاق غیر منتظره برای منی که کتاب رو نخوندم داشته باشه نداشت...فقط این که دنریس واقعا می خواد یه اژدها بده به اون یارو؟! این بشر دیوونه س یا نقشه ای داره؟

این قسمت: ۹

یعنی قطع شدن ِ دست ِ Jaime Lannister ، اونم دستی که باهاش شمشیر میزنه ، برات غیرمنتظره نبود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم با داستان Theon گیج شدم! شاید تو قسمتهای بعد رفع ابهام بشه ... اون پسر حرومزاده ی کی بود که نجاتش داد؟

ولی از قضیه میزگرد لذت بردم! :دی

لیتل فینگر، به سرعت حرکت کرد تا یک جایی برای خودش بگیره، واریس با صبر یک جا اون وسط برای خودش گرفت، سرسی هم صندلی را برداشت برد چسبوند به پدرش!! تیریون هم که ... ! دمش گرم

قضیه اژدها هم به نظر من همونیه که دوستمون گفت! یک آتیشی برپا میشه و برمیگرده پیش خودش!

بازی ایفاگر نقش منس ریدر هم ، با اونکه نقشش کوتاه بود، به نظرم بد نیست! البته زیاد هم خوشم نیومد ...

من انتظار داشتم با توجه به اینکه کتاب را 2 قسمت کردند، به جزئیات بیشتری بپردازند! ولی خیلی از جزئیات کتاب حذف شده تا اینجا!

من که فصلهای مربوط به جیمی را نخوندم، با اون صحنه شکه شدم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون یارو که نجاتش داد که Ramsayـیه ولی مسئله اینه که اصن اینطوری نبود داستانش توی کتاب...

اون جمله ی

... and Rhaegar died

عالی بود انتظارشو داشتم مث ِ کتاب بگه.

اون جمله ی یارو که تیر خورد به Ramsay گفت

You little bastard

هم عالی بود.

از نسخه ی راک ِ bear and maiden خوشم نیومد. اونایی که اون گروه Locke میخوندن خیلی بهتر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اون یارو که نجاتش داد که Ramsayـیه ولی مسئله اینه که اصن اینطوری نبود داستانش توی کتاب...

اون جمله ی

... and Rhaegar died

عالی بود انتظارشو داشتم مث ِ کتاب بگه.

اون جمله ی یارو که تیر خورد به Ramsay گفت

You little bastard

هم عالی بود.

از نسخه ی راک ِ bear and maiden خوشم نیومد. اونایی که اون گروه Locke میخوندن خیلی بهتر بود.

اگه اون Ramsay بود پس اونایی که دستگیر و شکنجه اش می کردند کی بودند؟

آره کلا دیالوگ های بچه های این طرف (خلیج برده داران!) بیشتر از بقیه شبیه کتابه!

منم از آهنگ زیاد خوشم نیومد. البته اون نسخه دیگه اش رو هم نشنیدم.

بد شد لرد هاستر تالی رو زنده اش رو نشون ندادند، حرف های نسبتا مهمی تو هذیوناش گفت.

Edmure رو هم خیلی بامزه درآورده بودند! بلک فیش هم خوب بود.

راستی پس این Lord Karstark کی قراره اعدام شه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی دقت کردین تو تیتراژ اول سریال که شهرهای مختلف دنیای نغمه رو نشون میده، تو خلیج برده داران فقط دو تا شهر وجود داره، Astapor و Meereen؟! نکنه میخوان شهر Yunkai رو نشون ندن و اتفاقاتش رو حذف کنن و بعد آستاپور مستقیم برن سراغ میرین؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کتاب سوم رو تا جایی که ترجمه شده خوندم میخوام بدونم توی کتاب هم دست جیمی قطع میشه یا اینم از نوع آوریه سریاله ؟ ممنون میشم یکی جواب بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من کتاب سوم رو تا جایی که ترجمه شده خوندم میخوام بدونم توی کتاب هم دست جیمی قطع میشه یا اینم از نوع آوریه سریاله ؟ ممنون میشم یکی جواب بده

قطع میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قطع میشه.

ای وای

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه سر سرسی رو جلوی جیمی می بریدند این طور ناراحت نمی شد که از قطع شدن دستش ناراحت شد .

نکته اش هم اینه که دست شمشیر زن جیمی رو قطع می کنند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری